29.5.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.6.2024 | Nekořský kros | - |
28.5.2023 | Nekořský kros | 100 |
29.5.2022 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2021 | Nekořský kros | - |
31.5.2020 | Nekořský kros | - |
19.5.2019 | Nekořský kros | 128 |
20.5.2018 | Nekořský kros | 161 |
21.5.2017 | Nekořský kros | 146 |
22.5.2016 | Nekořský kros | 113 |
24.5.2015 | Nekořský kros | 195 |
25.5.2014 | Nekořský kros | 171 |
26.5.2013 | Nekořský kros | 175 |
27.5.2012 | Nekořský kros | 149 |
29.5.2011 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2010 | Nekořský kros | 142 |
24.5.2009 | Nekořský kros | 92 |
25.5.2008 | Nekořský běh | 103 |
27.5.2007 | Nekořský kros | 86 |
28.5.2006 | Nekořský kros | 47 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
24.5.2003 | Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník | 89 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Nechvíl Petr | 91 | 11 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Krátký Luboš | 62 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Abrahám Luděk | 02 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 8 |
Jadrný Lubomír | 73 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Krejsa Josef | 59 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Krejčí Stanislav | 91 | 7 |
Šilarová Michaela | 01 | 7 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Mikulová Karolína | 01 | 6 |
Novotná Michaela | 01 | 6 |
Bureš Martin | 74 | 6 |
Boháč Pankrác | 06 | 6 |
Krátká Anna | 69 | 6 |
Navrátilová Darja | 01 | 6 |
Barvínková Romana | 79 | 6 |
Marholdová Lucie | 83 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Bezstarosti Jan | 94 | 6 |
Gregora Jakub | 98 | 6 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 6 |
Abrahámová Tereza | 00 | 6 |
Mikysková Svatava | 03 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 44 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:02:01 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 45 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:04 | 9,00 |
3 | Ž2 | 3 | 46 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:05 | 8,00 |
4 | Ž2 | 4 | 47 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:10 | 7,00 |
5 | Ž2 | 5 | 48 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:02:53 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 9 | 49 | Holubář Bartoloměj | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:52 | 11,00 |
2 | M2 | 18 | 50 | Procházka Jakub | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:04 | 9,00 |
3 | M2 | 21 | 51 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:04:15 | 8,00 |
4 | M2 | 24 | 52 | Kafka Lukáš | KB OEZ Letohrad | 97 | 00:04:21 | 7,00 |
5 | M2 | 27 | 53 | Chmelíček Jordan | KB OEZ Letohrad | 97 | 00:04:27 | 6,00 |
6 | M2 | 28 | 54 | Bárnet Miroslav | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:04:30 | 5,00 |
7 | M2 | 32 | 55 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:42 | 4,00 |
8 | M2 | 38 | 56 | Vávra Tomáš | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:05:20 | 3,00 |
9 | M2 | 39 | 57 | Buryška Jan | Nekoř | 97 | 00:05:55 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 68 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:33 | 11,00 |
2 | M3 | 3 | 69 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:03:37 | 9,00 |
3 | M3 | 7 | 70 | Krejsa Jiří | Nekoř | 95 | 00:03:47 | 8,00 |
4 | M3 | 8 | 71 | Lux Jan | Hokejbal Letohrad | 94 | 00:03:51 | 7,00 |
5 | M3 | 12 | 72 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:53 | 6,00 |
6 | M3 | 13 | 73 | Vondra David | KB OEZ Letohrad | 94 | 00:03:57 | 5,00 |
7 | M3 | 14 | 74 | Křen Jakub | KB OEZ Letohrad | 94 | 00:03:57 | 4,00 |
8 | M3 | 15 | 75 | Majvald Tadeáš | KB OEZ Letohrad | 94 | 00:04:00 | 3,00 |
9 | M3 | 17 | 76 | Halanič Daniel | Jiskra Králíky | 94 | 00:04:03 | 2,00 |
10 | M3 | 21 | 77 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:15 | 1,00 |
11 | M3 | 25 | 78 | Jareš David | Těchonín | 95 | 00:04:23 | 0,00 |
12 | M3 | 26 | 79 | Bezstarosti Jan | Nekoř | 94 | 00:04:26 | 0,00 |
13 | M3 | 29 | 80 | Faltus Václav | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:37 | 0,00 |
14 | M3 | 30 | 81 | Kaplan Jakub | Nekoř | 94 | 00:04:39 | 0,00 |
15 | M3 | 34 | 82 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:47 | 0,00 |
16 | M3 | 35 | 83 | Bezstarosti David | Nekoř | 95 | 00:05:08 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 58 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:37 | 11,00 |
2 | Ž3 | 9 | 59 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:52 | 9,00 |
3 | Ž3 | 16 | 60 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:02 | 8,00 |
4 | Ž3 | 19 | 61 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:04:06 | 7,00 |
5 | Ž3 | 20 | 62 | Jandejsková Jana | Studené | 94 | 00:04:12 | 6,00 |
6 | Ž3 | 23 | 63 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:20 | 5,00 |
7 | Ž3 | 31 | 64 | Lehká Veronika | Obchod U Lehků Nekoř | 95 | 00:04:40 | 4,00 |
8 | Ž3 | 32 | 65 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:42 | 3,00 |
9 | Ž3 | 36 | 66 | Bezstarostová Martina | Nekoř | 94 | 00:05:09 | 2,00 |
10 | Ž3 | 37 | 67 | Vávrová Vilma | BK OEZ Letohrad | 94 | 00:05:19 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 39 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:36 | 11,00 |
2 | ŽM | 5 | 40 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:38 | 9,00 |
3 | ŽM | 6 | 41 | Richtrová Andrea | Atletika Albrechtice | 92 | 00:03:40 | 8,00 |
4 | ŽM | 9 | 42 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:52 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 32 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:22 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 33 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:33 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 34 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:05:42 | 8,00 |
4 | MM | 5 | 35 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:06:00 | 7,00 |
5 | MM | 6 | 36 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:06:11 | 6,00 |
6 | MM | 7 | 37 | Šnebergr Jan | Nekoř | 93 | 00:06:16 | 5,00 |
7 | MM | 8 | 38 | Bednář Jan | Nekoř | 92 | 00:06:16 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 30 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:44 | 11,00 |
2 | ŽS | 9 | 31 | Spurná Irena | Žamberk | 90 | 00:06:35 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 4 | 27 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:07 | 11,00 |
2 | MS | 9 | 28 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:08:48 | 9,00 |
3 | MS | 11 | 29 | Beneš Tadeáš | Nekoř | 91 | 00:12:59 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 22 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:06:07 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 23 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:06:37 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 24 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:07:00 | 8,00 |
4 | MD | 5 | 25 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:07:33 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 26 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:08:07 | 11,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Vítek Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:12:21 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Adamec Josef | ATC Nekoř | 81 | 00:12:54 | - |
3 | MA | 3 | 43 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:13:45 | - |
4 | MA | 4 | 5 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:13:53 | - |
5 | MA | 5 | 6 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:30 | - |
6 | MA | 7 | 7 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:14:57 | - |
7 | MA | 9 | 8 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:16:05 | - |
8 | MA | 17 | 9 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:21:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 13 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:14:42 | - |
2 | MB | 8 | 14 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:15:31 | - |
3 | MB | 10 | 15 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:16:12 | - |
4 | MB | 11 | 16 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:16:23 | - |
5 | MB | 12 | 17 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:16:46 | - |
6 | MB | 13 | 18 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:17:39 | - |
7 | MB | 14 | 19 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:18:05 | - |
8 | MB | 15 | 20 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:18:12 | - |
9 | MB | 16 | 21 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:19:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 6 | 10 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:07:50 | - |
2 | ZA | 7 | 11 | Dostálková Lenka | Atletika Albrechtice | 77 | 00:08:00 | - |
3 | ZA | 10 | 12 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 44 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:02:01 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 45 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:04 | 9,00 |
3 | Ž2 | 3 | 46 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:05 | 8,00 |
4 | Ž2 | 4 | 47 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:10 | 7,00 |
5 | Ž2 | 5 | 48 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:02:53 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 32 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:22 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 33 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:33 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 34 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:05:42 | 8,00 |
1 | ŽS | 4 | 30 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:44 | 11,00 |
4 | MM | 5 | 35 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:06:00 | 7,00 |
5 | MM | 6 | 36 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:06:11 | 6,00 |
6 | MM | 7 | 37 | Šnebergr Jan | Nekoř | 93 | 00:06:16 | 5,00 |
7 | MM | 8 | 38 | Bednář Jan | Nekoř | 92 | 00:06:16 | 4,00 |
2 | ŽS | 9 | 31 | Spurná Irena | Žamberk | 90 | 00:06:35 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 22 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:06:07 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 23 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:06:37 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 24 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:07:00 | 8,00 |
1 | MS | 4 | 27 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:07 | 11,00 |
4 | MD | 5 | 25 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:07:33 | 7,00 |
1 | ZA | 6 | 10 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:07:50 | - |
2 | ZA | 7 | 11 | Dostálková Lenka | Atletika Albrechtice | 77 | 00:08:00 | - |
1 | ŽD | 8 | 26 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:08:07 | 11,00 |
2 | MS | 9 | 28 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:08:48 | 9,00 |
3 | ZA | 10 | 12 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:31 | - |
3 | MS | 11 | 29 | Beneš Tadeáš | Nekoř | 91 | 00:12:59 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Vítek Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:12:21 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Adamec Josef | ATC Nekoř | 81 | 00:12:54 | - |
3 | MA | 3 | 43 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:13:45 | - |
4 | MA | 4 | 5 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:13:53 | - |
5 | MA | 5 | 6 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:30 | - |
1 | MB | 6 | 13 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:14:42 | - |
6 | MA | 7 | 7 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:14:57 | - |
2 | MB | 8 | 14 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:15:31 | - |
7 | MA | 9 | 8 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:16:05 | - |
3 | MB | 10 | 15 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:16:12 | - |
4 | MB | 11 | 16 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:16:23 | - |
5 | MB | 12 | 17 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:16:46 | - |
6 | MB | 13 | 18 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:17:39 | - |
7 | MB | 14 | 19 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:18:05 | - |
8 | MB | 15 | 20 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:18:12 | - |
9 | MB | 16 | 21 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:19:36 | - |
8 | MA | 17 | 9 | Kaválek Ondřej | Orel Orlice | 83 | 00:21:35 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.