Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

29.5.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 29.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

Nekoř - zimní stadion
od 10.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin

Startovné

Muži a ženy: 30,- Kč
Junioři a juniorky: 10,- Kč

Popis tratě

Tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.5.2020Nekořský kros-
19.5.2019Nekořský kros128
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 2024

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Dostálek Petr6710
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Sadílek Ota469
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Abrahám Luděk028
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Krátký Luboš627
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Navrátilová Darja016
Grätz Luděk586
Kubelka Tomáš936
Moravec Jan026
Šafář Jaroslav516
Gregora Jakub986
Marholdová Lucie836
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Mikulová Karolína016
Derková Martina016
Mikyska Tomáš006
Kubelka Petr956
Borková Adéla756
Burešová Markéta046
Krátká Anna696

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2144Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:0111,00
2Ž2245Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:049,00
3Ž2346Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:058,00
4Ž2447Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:107,00
5Ž2548Novotná EvaLetohrad9800:02:536,00
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2949Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:03:5211,00
2M21850Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:04:049,00
3M22151Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:158,00
4M22452Kafka LukášKB OEZ Letohrad9700:04:217,00
5M22753Chmelíček JordanKB OEZ Letohrad9700:04:276,00
6M22854Bárnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:305,00
7M23255Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:424,00
8M23856Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:05:203,00
9M23957Buryška JanNekoř9700:05:552,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3168Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:3311,00
2M3369Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:03:379,00
3M3770Krejsa JiříNekoř9500:03:478,00
4M3871Lux JanHokejbal Letohrad9400:03:517,00
5M31272Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:536,00
6M31373Vondra DavidKB OEZ Letohrad9400:03:575,00
7M31474Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:03:574,00
8M31575Majvald TadeášKB OEZ Letohrad9400:04:003,00
9M31776Halanič DanielJiskra Králíky9400:04:032,00
10M32177Lakota AntonínAC Choceň9500:04:151,00
11M32578Jareš DavidTěchonín9500:04:230,00
12M32679Bezstarosti JanNekoř9400:04:260,00
13M32980Faltus VáclavKB OEZ Letohrad9500:04:370,00
14M33081Kaplan JakubNekoř9400:04:390,00
15M33482Frydrych JakubAC Choceň9500:04:470,00
16M33583Bezstarosti DavidNekoř9500:05:080,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3358Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:3711,00
2Ž3959Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:529,00
3Ž31660Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:04:028,00
4Ž31961Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:067,00
5Ž32062Jandejsková JanaStudené9400:04:126,00
6Ž32363Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:04:205,00
7Ž33164Lehká VeronikaObchod U Lehků Nekoř9500:04:404,00
8Ž33265Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:423,00
9Ž33666Bezstarostová MartinaNekoř9400:05:092,00
10Ž33767Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:05:191,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM239Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:3611,00
2ŽM540Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:389,00
3ŽM641Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:408,00
4ŽM942Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:527,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM132Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:2211,00
2MM233Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:339,00
3MM334Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:05:428,00
4MM535Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:007,00
5MM636Adamec KarelATC Nekoř9300:06:116,00
6MM737Šnebergr JanNekoř9300:06:165,00
7MM838Bednář JanNekoř9200:06:164,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS430Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:4411,00
2ŽS931Spurná IrenaŽamberk9000:06:359,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS427Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:0711,00
2MS928Bednář OndřejNekoř9100:08:489,00
3MS1129Beneš TadeášNekoř9100:12:598,00
Dorostenci 16-17 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD122Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:0711,00
2MD223Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:379,00
3MD324Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:008,00
4MD525Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:337,00
Dorostenky 16-17 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD826Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:0711,00
Muži A (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:12:21-
2MA23Adamec JosefATC Nekoř8100:12:54-
3MA343Dostálek PetrASPV Těchonín6700:13:45-
4MA45Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:13:53-
5MA56Bielčik PetrLichkov7100:14:30-
6MA77Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:57-
7MA98Novotný MichalATC Nekoř8700:16:05-
8MA179Kaválek OndřejOrel Orlice8300:21:35-
Muži B (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB613Čechal JaroslavTS Letohrad6100:14:42-
2MB814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:15:31-
3MB1015Leicht JiříASPV Těchonín4900:16:12-
4MB1116Krejsa JosefNekoř5900:16:23-
5MB1217Koblížek JindřichSK Žamberk4800:16:46-
6MB1318Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:17:39-
7MB1419Bielčik JindřichLichkov4000:18:05-
8MB1520Velechovský JiříSAZS Králíky5500:18:12-
9MB1621Novotný JiříKB Letohrad4500:19:36-
Ženy (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA610Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:50-
2ZA711Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:08:00-
3ZA1012Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:31-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2144Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:0111,00
2Ž2245Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:049,00
3Ž2346Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:058,00
4Ž2447Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:107,00
5Ž2548Novotná EvaLetohrad9800:02:536,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3168Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:3311,00
1ŽM239Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:3611,00
2M3369Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:03:379,00
1Ž3358Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:3711,00
2ŽM540Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:389,00
3ŽM641Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:408,00
3M3770Krejsa JiříNekoř9500:03:478,00
4M3871Lux JanHokejbal Letohrad9400:03:517,00
4ŽM942Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:527,00
2Ž3959Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:529,00
1M2949Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:03:5211,00
5M31272Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:536,00
6M31373Vondra DavidKB OEZ Letohrad9400:03:575,00
7M31474Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:03:574,00
8M31575Majvald TadeášKB OEZ Letohrad9400:04:003,00
3Ž31660Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:04:028,00
9M31776Halanič DanielJiskra Králíky9400:04:032,00
2M21850Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:04:049,00
4Ž31961Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:04:067,00
5Ž32062Jandejsková JanaStudené9400:04:126,00
10M32177Lakota AntonínAC Choceň9500:04:151,00
3M22151Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:158,00
6Ž32363Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:04:205,00
4M22452Kafka LukášKB OEZ Letohrad9700:04:217,00
11M32578Jareš DavidTěchonín9500:04:230,00
12M32679Bezstarosti JanNekoř9400:04:260,00
5M22753Chmelíček JordanKB OEZ Letohrad9700:04:276,00
6M22854Bárnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:04:305,00
13M32980Faltus VáclavKB OEZ Letohrad9500:04:370,00
14M33081Kaplan JakubNekoř9400:04:390,00
7Ž33164Lehká VeronikaObchod U Lehků Nekoř9500:04:404,00
8Ž33265Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:423,00
7M23255Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:04:424,00
15M33482Frydrych JakubAC Choceň9500:04:470,00
16M33583Bezstarosti DavidNekoř9500:05:080,00
9Ž33666Bezstarostová MartinaNekoř9400:05:092,00
10Ž33767Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:05:191,00
8M23856Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:05:203,00
9M23957Buryška JanNekoř9700:05:552,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM132Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:2211,00
2MM233Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:339,00
3MM334Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:05:428,00
1ŽS430Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:4411,00
4MM535Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:007,00
5MM636Adamec KarelATC Nekoř9300:06:116,00
6MM737Šnebergr JanNekoř9300:06:165,00
7MM838Bednář JanNekoř9200:06:164,00
2ŽS931Spurná IrenaŽamberk9000:06:359,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD122Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:06:0711,00
2MD223Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:379,00
3MD324Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:07:008,00
1MS427Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:0711,00
4MD525Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:337,00
1ZA610Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:50-
2ZA711Dostálková LenkaAtletika Albrechtice7700:08:00-
1ŽD826Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:0711,00
2MS928Bednář OndřejNekoř9100:08:489,00
3ZA1012Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:31-
3MS1129Beneš TadeášNekoř9100:12:598,00
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:12:21-
2MA23Adamec JosefATC Nekoř8100:12:54-
3MA343Dostálek PetrASPV Těchonín6700:13:45-
4MA45Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:13:53-
5MA56Bielčik PetrLichkov7100:14:30-
1MB613Čechal JaroslavTS Letohrad6100:14:42-
6MA77Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:14:57-
2MB814Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:15:31-
7MA98Novotný MichalATC Nekoř8700:16:05-
3MB1015Leicht JiříASPV Těchonín4900:16:12-
4MB1116Krejsa JosefNekoř5900:16:23-
5MB1217Koblížek JindřichSK Žamberk4800:16:46-
6MB1318Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:17:39-
7MB1419Bielčik JindřichLichkov4000:18:05-
8MB1520Velechovský JiříSAZS Králíky5500:18:12-
9MB1621Novotný JiříKB Letohrad4500:19:36-
8MA179Kaválek OndřejOrel Orlice8300:21:35-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 50%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

jj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód