9.10.2005, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 3 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:37 | - |
2 | M1 | 6 | 9 | Cihlář Adam | Ústí nad Orlicí | 98 | 00:01:41 | - |
3 | M1 | 8 | 6 | Suchodol Mikuláš | KB OEZ Letohrad | 98 | 00:01:43 | - |
4 | M1 | 9 | 10 | Hadrbolec Patrik | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:01:44 | - |
4 | M1 | 9 | 1 | Procházka Vojtěch | Čalounictví Mitvalská Žamberk | 99 | 00:01:44 | - |
6 | M1 | 13 | 4 | Ševčík Jakub | TJ Klášterec nad Orlicí | 99 | 00:02:02 | - |
7 | M1 | 15 | 2 | Kalous Patrik | Žamberk | 98 | 00:02:08 | - |
8 | M1 | 16 | 8 | Moravec Jakub | KB OEZ Letohrad | 99 | 00:02:11 | - |
9 | M1 | 18 | 5 | Halanič Martin | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 15 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:26 | - |
2 | Ž1 | 2 | 11 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:29 | - |
3 | Ž1 | 3 | 12 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:32 | - |
4 | Ž1 | 4 | 17 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 00:01:33 | - |
5 | Ž1 | 6 | 14 | Obermajerová Denisa | Sokol Klášterec nad Orlicí | 98 | 00:01:41 | - |
6 | Ž1 | 11 | 19 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:45 | - |
7 | Ž1 | 12 | 16 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:50 | - |
8 | Ž1 | 14 | 13 | Jadrníčková Silvie | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:02:06 | - |
9 | Ž1 | 17 | 18 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 5 | 25 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:14 | 11,00 |
2 | Ž2 | 7 | 23 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:20 | 9,00 |
3 | Ž2 | 8 | 21 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:03:21 | 8,00 |
4 | Ž2 | 9 | 24 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:25 | 7,00 |
5 | Ž2 | 13 | 22 | Chládková Simona | SK Žamberk | 96 | 00:03:45 | 6,00 |
6 | Ž2 | 17 | 26 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:04:10 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 41 | Holubář Bartoloměj | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:58 | 11,00 |
2 | M2 | 2 | 45 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:03:06 | 9,00 |
3 | M2 | 3 | 40 | Procházka Jakub | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:10 | 8,00 |
4 | M2 | 4 | 44 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:13 | 7,00 |
5 | M2 | 6 | 36 | Procházka Ondřej | Čalounictví Mitvalská Žamberk | 96 | 00:03:19 | 6,00 |
6 | M2 | 10 | 37 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:39 | 5,00 |
6 | M2 | 10 | 47 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:39 | 5,00 |
8 | M2 | 12 | 39 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:41 | 3,00 |
9 | M2 | 14 | 46 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:50 | 2,00 |
10 | M2 | 15 | 43 | Vávra Tomáš | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:53 | 1,00 |
11 | M2 | 16 | 42 | Strnad Tomáš | KB OEZ Letohrad | 97 | 00:03:54 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 83 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:08:24 | 11,00 |
2 | M3 | 5 | 77 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:08:46 | 9,00 |
3 | M3 | 8 | 80 | Křen Jakub | KB OEZ Letohrad | 94 | 00:08:57 | 8,00 |
4 | M3 | 9 | 82 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:09:03 | 7,00 |
5 | M3 | 11 | 79 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:09:06 | 6,00 |
6 | M3 | 17 | 78 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:09:47 | 5,00 |
7 | M3 | 21 | 84 | Komárek Michal | Atletika Polička | 94 | 00:10:18 | 4,00 |
8 | M3 | 23 | 81 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:10:24 | 3,00 |
9 | M3 | 24 | 76 | Kalous Robert | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:10:39 | 2,00 |
10 | M3 | 25 | 85 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:10:52 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 63 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:55 | 11,00 |
2 | Ž3 | 2 | 55 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:04 | 9,00 |
3 | Ž3 | 3 | 62 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:04:12 | 8,00 |
4 | Ž3 | 4 | 52 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:04:17 | 7,00 |
5 | Ž3 | 5 | 56 | Aulichová Kateřina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:24 | 6,00 |
6 | Ž3 | 6 | 61 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:04:26 | 5,00 |
7 | Ž3 | 7 | 51 | Halbrštátová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:04:29 | 4,00 |
8 | Ž3 | 8 | 58 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:04:43 | 3,00 |
9 | Ž3 | 9 | 60 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:04:55 | 2,00 |
10 | Ž3 | 10 | 54 | Šmajzrová Pavlína | Žamberk | 94 | 00:04:59 | 1,00 |
11 | Ž3 | 11 | 53 | Poláková Marie | SK Žamberk | 94 | 00:05:00 | 0,00 |
12 | Ž3 | 12 | 64 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:05:03 | 0,00 |
13 | Ž3 | 13 | 59 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:05:14 | 0,00 |
14 | Ž3 | 14 | 57 | Vávrová Vilma | BK OEZ Letohrad | 94 | 00:06:11 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 11 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:19 | 11,00 |
2 | ŽM | 2 | 10 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:24 | 9,00 |
3 | ŽM | 4 | 12 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:38 | 8,00 |
4 | ŽM | 6 | 4 | Adamcová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:08:50 | 7,00 |
5 | ŽM | 7 | 9 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:08:56 | 6,00 |
6 | ŽM | 9 | 6 | Faltusová Kristýna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:09:03 | 5,00 |
7 | ŽM | 12 | 7 | Stráníková Terezie | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:09:14 | 4,00 |
8 | ŽM | 13 | 1 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:09:15 | 3,00 |
9 | ŽM | 14 | 15 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:32 | 2,00 |
10 | ŽM | 15 | 5 | Bárnetová Alena | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:09:38 | 1,00 |
11 | ŽM | 16 | 3 | Tomanová Anežka | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 92 | 00:09:43 | 0,00 |
12 | ŽM | 18 | 2 | Malátová Eva | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:09:49 | 0,00 |
13 | ŽM | 19 | 14 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:10:06 | 0,00 |
14 | ŽM | 20 | 8 | Tomanová Veronika | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:10:08 | 0,00 |
15 | ŽM | 22 | 13 | Nováková Markéta | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:10:22 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:10:34 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 29 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:35 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 21 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:10:48 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 30 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:52 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 23 | Barnet Michal | AFK Sokol Lukavice | 92 | 00:11:06 | 6,00 |
6 | MM | 6 | 24 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:11:08 | 5,00 |
7 | MM | 9 | 26 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:31 | 4,00 |
8 | MM | 10 | 22 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:55 | 3,00 |
9 | MM | 12 | 25 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:11:59 | 2,00 |
9 | MM | 12 | 27 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:59 | 2,00 |
11 | MM | 15 | 31 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:12:30 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 7 | 45 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:11:23 | 11,00 |
2 | ŽS | 8 | 42 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:27 | 9,00 |
3 | ŽS | 11 | 41 | Paďourová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:11:58 | 8,00 |
4 | ŽS | 14 | 43 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:12:10 | 7,00 |
5 | ŽS | 16 | 46 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:12:37 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:15:53 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 53 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:15:55 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 56 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:15:56 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 52 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:15:57 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 55 | Kadeřávek Tomáš | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 91 | 00:16:24 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 60 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:16:35 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 58 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:16:36 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 57 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:17:01 | 3,00 |
8 | MS | 8 | 54 | Ďuran Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:17:01 | 3,00 |
10 | MS | 11 | 51 | Mikyska Michal | AFK Sokol Lukavice | 91 | 00:21:59 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 70 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:16:50 | 11,00 |
2 | MD | 4 | 69 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:17:00 | 9,00 |
3 | MD | 6 | 87 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:17:19 | 8,00 |
4 | MD | 10 | 66 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:18:29 | 7,00 |
5 | MD | 13 | 67 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:18:51 | 6,00 |
5 | MD | 13 | 68 | Franěk Jaroslav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:18:51 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 10 | 62 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:19:17 | 11,00 |
2 | ŽD | 12 | 61 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:23:25 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 36 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:16:19 | - |
2 | MB | 2 | 31 | Wieczorek Walerian | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 62 | 00:16:38 | - |
3 | MB | 5 | 40 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:17:11 | - |
4 | MB | 8 | 38 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:18:03 | - |
5 | MB | 9 | 34 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:18:04 | - |
6 | MB | 12 | 41 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:18:48 | - |
7 | MB | 16 | 33 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:19:04 | - |
8 | MB | 17 | 32 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:19:09 | - |
9 | MB | 18 | 35 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:19:33 | - |
10 | MB | 26 | 37 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:20:23 | - |
11 | MB | 27 | 39 | Dlabka Ludvík | Sokol Kunvald | 60 | 00:20:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 56 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:17:50 | - |
2 | MC | 11 | 59 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:18:41 | - |
3 | MC | 15 | 63 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:03 | - |
4 | MC | 22 | 58 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:20:09 | - |
5 | MC | 23 | 51 | Dudzik Jacek | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 55 | 00:20:11 | - |
6 | MC | 24 | 53 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:20:15 | - |
7 | MC | 25 | 67 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:20:22 | - |
8 | MC | 29 | 55 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:20:53 | - |
9 | MC | 30 | 61 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:21:15 | - |
10 | MC | 31 | 57 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:21:19 | - |
11 | MC | 32 | 60 | Hrobař Rudolf | SKP Rychnov nad Kněžnou | 47 | 00:21:37 | - |
11 | MC | 32 | 64 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:21:37 | - |
13 | MC | 36 | 54 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:22:15 | - |
14 | MC | 39 | 62 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:23:28 | - |
15 | MC | 40 | 65 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:23:48 | - |
16 | MC | 42 | 52 | Babiak Wladyslaw | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 34 | 00:25:46 | - |
17 | MC | 43 | 66 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:27:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 19 | 77 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:19:43 | - |
2 | ZA | 20 | 78 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:19:58 | - |
3 | ZA | 21 | 74 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:19:59 | - |
4 | ZA | 28 | 73 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:20:39 | - |
5 | ZA | 34 | 71 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:22:00 | - |
6 | ZA | 35 | 72 | Cihlářová Ester | Sokol Hylváty | 70 | 00:22:04 | - |
7 | ZA | 37 | 76 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:09 | - |
8 | ZA | 38 | 79 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:23:21 | - |
9 | ZA | 41 | 80 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 15 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:26 | - |
2 | Ž1 | 2 | 11 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:29 | - |
3 | Ž1 | 3 | 12 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:32 | - |
4 | Ž1 | 4 | 17 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 00:01:33 | - |
1 | M1 | 5 | 3 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:37 | - |
5 | Ž1 | 6 | 14 | Obermajerová Denisa | Sokol Klášterec nad Orlicí | 98 | 00:01:41 | - |
2 | M1 | 6 | 9 | Cihlář Adam | Ústí nad Orlicí | 98 | 00:01:41 | - |
3 | M1 | 8 | 6 | Suchodol Mikuláš | KB OEZ Letohrad | 98 | 00:01:43 | - |
4 | M1 | 9 | 1 | Procházka Vojtěch | Čalounictví Mitvalská Žamberk | 99 | 00:01:44 | - |
4 | M1 | 9 | 10 | Hadrbolec Patrik | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:01:44 | - |
6 | Ž1 | 11 | 19 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:45 | - |
7 | Ž1 | 12 | 16 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:50 | - |
6 | M1 | 13 | 4 | Ševčík Jakub | TJ Klášterec nad Orlicí | 99 | 00:02:02 | - |
8 | Ž1 | 14 | 13 | Jadrníčková Silvie | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00 | 00:02:06 | - |
7 | M1 | 15 | 2 | Kalous Patrik | Žamberk | 98 | 00:02:08 | - |
8 | M1 | 16 | 8 | Moravec Jakub | KB OEZ Letohrad | 99 | 00:02:11 | - |
9 | Ž1 | 17 | 18 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:42 | - |
9 | M1 | 18 | 5 | Halanič Martin | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:03:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 41 | Holubář Bartoloměj | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:58 | 11,00 |
2 | M2 | 2 | 45 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:03:06 | 9,00 |
3 | M2 | 3 | 40 | Procházka Jakub | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:10 | 8,00 |
4 | M2 | 4 | 44 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:13 | 7,00 |
1 | Ž2 | 5 | 25 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:14 | 11,00 |
5 | M2 | 6 | 36 | Procházka Ondřej | Čalounictví Mitvalská Žamberk | 96 | 00:03:19 | 6,00 |
2 | Ž2 | 7 | 23 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:20 | 9,00 |
3 | Ž2 | 8 | 21 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:03:21 | 8,00 |
4 | Ž2 | 9 | 24 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:25 | 7,00 |
6 | M2 | 10 | 37 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:39 | 5,00 |
6 | M2 | 10 | 47 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:39 | 5,00 |
8 | M2 | 12 | 39 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:41 | 3,00 |
5 | Ž2 | 13 | 22 | Chládková Simona | SK Žamberk | 96 | 00:03:45 | 6,00 |
9 | M2 | 14 | 46 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:50 | 2,00 |
10 | M2 | 15 | 43 | Vávra Tomáš | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:03:53 | 1,00 |
11 | M2 | 16 | 42 | Strnad Tomáš | KB OEZ Letohrad | 97 | 00:03:54 | 0,00 |
6 | Ž2 | 17 | 26 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:04:10 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 63 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:55 | 11,00 |
2 | Ž3 | 2 | 55 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:04 | 9,00 |
3 | Ž3 | 3 | 62 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:04:12 | 8,00 |
4 | Ž3 | 4 | 52 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:04:17 | 7,00 |
5 | Ž3 | 5 | 56 | Aulichová Kateřina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:04:24 | 6,00 |
6 | Ž3 | 6 | 61 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:04:26 | 5,00 |
7 | Ž3 | 7 | 51 | Halbrštátová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:04:29 | 4,00 |
8 | Ž3 | 8 | 58 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:04:43 | 3,00 |
9 | Ž3 | 9 | 60 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:04:55 | 2,00 |
10 | Ž3 | 10 | 54 | Šmajzrová Pavlína | Žamberk | 94 | 00:04:59 | 1,00 |
11 | Ž3 | 11 | 53 | Poláková Marie | SK Žamberk | 94 | 00:05:00 | 0,00 |
12 | Ž3 | 12 | 64 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:05:03 | 0,00 |
13 | Ž3 | 13 | 59 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:05:14 | 0,00 |
14 | Ž3 | 14 | 57 | Vávrová Vilma | BK OEZ Letohrad | 94 | 00:06:11 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:10:34 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 29 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:10:35 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 21 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:10:48 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 30 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:52 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 23 | Barnet Michal | AFK Sokol Lukavice | 92 | 00:11:06 | 6,00 |
6 | MM | 6 | 24 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:11:08 | 5,00 |
1 | ŽS | 7 | 45 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:11:23 | 11,00 |
2 | ŽS | 8 | 42 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:27 | 9,00 |
7 | MM | 9 | 26 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:31 | 4,00 |
8 | MM | 10 | 22 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:55 | 3,00 |
3 | ŽS | 11 | 41 | Paďourová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:11:58 | 8,00 |
9 | MM | 12 | 27 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:11:59 | 2,00 |
9 | MM | 12 | 25 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:11:59 | 2,00 |
4 | ŽS | 14 | 43 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:12:10 | 7,00 |
11 | MM | 15 | 31 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:12:30 | 0,00 |
5 | ŽS | 16 | 46 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:12:37 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:15:53 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 53 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:15:55 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 56 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:15:56 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 52 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:15:57 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 55 | Kadeřávek Tomáš | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 91 | 00:16:24 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 60 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:16:35 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 58 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:16:36 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 57 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:17:01 | 3,00 |
8 | MS | 8 | 54 | Ďuran Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:17:01 | 3,00 |
1 | ŽD | 10 | 62 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:19:17 | 11,00 |
10 | MS | 11 | 51 | Mikyska Michal | AFK Sokol Lukavice | 91 | 00:21:59 | 1,00 |
2 | ŽD | 12 | 61 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:23:25 | 9,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.