Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

4.5.2005, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 4.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18 hodin

Přihlášky

emailem viz. níže
poštou viz. níže
nebo na místě do 17.40 hodin

Startovné

50,- Kč (přihláška předem)
70,- Kč (na místě)

Popis tratě

městský rovinatý okruh
délka: 9 km

Ceny pro vítěze

Putovní pohár pro nejlepšího muže a ženu.
Finanční ceny pro 1.-5. místo v kategorii Muži A a 1.-3. místo v ostatních kategoriích.
Věcné ceny 6.-15. místo v kategorii Muži A.
Každý závodník obdrží triko, tašku a občerstvení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Pavel Strnad
Smilova 440
530 03 Pardubice
tel. 777 571 106, 606 228 051

Internetové stránky

http://www.sweb.cz/pardubicka9

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3926

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Eder Martin6511
Mannlová Jana8011
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Pudil Ivo6110
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Cupalová Eva479
Vorel Milan409
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Mališová Karla609
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Procházková Irena578
Nádherová Hana688
Uchytil Milan748
Bečvařík Jiří608
Osoba Martin658
Horáček Michal758
Trejbal Karel518
Polívka Vladimír768
Vacarda Vladimír598

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 34 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:29:23-
2MA23Bláha JanSokol České Budějovice7100:29:27-
3MA45Dobšíček PavelSK Hronov8000:30:58-
4MA56Vodehnal JanOMT Pardubice7300:31:02-
5MA67Balcar MichalUniverzita Brno7900:31:08-
6MA78Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:31:18-
7MA910Procházka JosefAC Česká Lípa7100:31:53-
8MA1011Minařík PetrAK Zlín7600:31:57-
9MA1314Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:05-
10MA1415Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:32:08-
11MA1516Čivrný JiříAC Semily8000:32:10-
12MA1920Erbs DušanAC Pardubice7900:33:25-
13MA2021Vodička OldřichPIM RC7700:33:26-
14MA2122Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:34:00-
15MA2627Doucha JiříStart Náchod7100:35:30-
16MA3031Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:36:04-
17MA3536Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:36:40-
18MA4142Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:37:46-
19MA4647Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:38:25-
20MA4748Brandstein MartinOMT Pardubice8300:38:31-
21MA5354Licek MartinPardubice7100:39:35-
22MA6566Pilař JanCyklo Max Rock Machine7500:41:16-
23MA7374Bříza DavidŽamberk8200:42:30-
24MA8081Jirásko LubomírSokol Srch7100:43:10-
25MA9899Jedlička TomášMikulovice7501:01:17-
Muži 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB34Čotov IvanEko Drill Zlín6600:29:51-
2MB89Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:31:31-
3MB1617Holub MiroslavBukovice6600:32:26-
4MB1819Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:33:05-
5MB2223Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:34:31-
6MB2425Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:33-
7MB3132Klimeš JiříAC Náchod6100:36:14-
8MB4344Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:38:13-
9MB4445Lichtenberg PetrChrudim7000:38:18-
10MB4546Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:38:24-
11MB4849Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:38:48-
12MB5051Smola JanKRB Chrudim6700:38:52-
13MB5455Ryzner MiroslavTT Pardubice6100:39:57-
14MB6162Mičulka AlešSokol Srch6200:40:48-
15MB7273Vodička PavelKavárna Evropa7000:42:28-
16MB8182Rejl JiříSokol Srch6300:43:53-
17MB8586Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:17-
Muži 45-54 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1112Smrčka MilošBK Říčany5400:32:01-
2MC1213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:03-
3MC1718Siegel JosefAC Choceň5800:32:58-
4MC2324Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:32-
5MC2728Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:35:33-
6MC2930Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:36:03-
7MC3233Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:21-
7MC3234Cejnar VáclavPředměřice5100:36:21-
9MC3435Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:28-
10MC3738Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:36:59-
11MC3940Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:01-
12MC4243Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:48-
13MC5152Neruda MiroslavChrudim5600:39:06-
14MC5556Jirák JiříBK Pardubice5500:40:01-
15MC5758Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:17-
16MC5859Zavoral MilošCafé Bayer Pardubice5600:40:19-
17MC5960Ryzner JanTT Pardubice5900:40:21-
18MC6465Sedlák JiříPřelouč5800:41:08-
19MC7071Cipl FrantišekBON BON Praha5100:42:11-
20MC7172Exner VladimírStéblová5600:42:18-
21MC7677Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:48-
22MC7778Páriš AttilaKRB Chrudim6000:42:49-
Muži 55-64 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2526Krátký FrantišekViking Králiky4300:34:37-
2MD3637Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:54-
3MD4950Zeman PavelKRB Chrudim4300:38:51-
4MD5253Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:16-
5MD6667Čapský FrantišekPardubice4900:41:19-
6MD6869Veselý MilanSokol Kolín4800:41:25-
7MD7980Marek FrantišekČervený Kostelec4100:43:03-
8MD8485Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:44:46-
Muži 65 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5657Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:11-
2ME7576Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:44-
3ME7879Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:42:50-
4ME8283Vorel MilanSlatiňany4000:43:58-
5ME8384Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:44:41-
6ME8889Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:46:26-
7ME8990Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:47:02-
8ME9091Hrubý MilanASK Blansko3800:47:12-
9ME9192Gaman JaroslavHaviřov3500:48:17-
10ME9495Frinta VladimírLuže3800:51:29-
11ME9596Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:42-
12ME9798Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:57:27-
Ženy 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2829Vlčovská MartaAC Pardubice7600:35:45-
2ZA4041Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:32-
3ZA6263Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:49-
4ZA7475Chaloupecká AlenaZnojmo8100:42:37-
5ZA9697Medunová HanaTřemošnice8100:56:07-
Ženy 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3839Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:00-
2ZB6061Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:40:22-
3ZB6364Vavřínová LenkaProtherm Stará Boleslav6900:40:55-
4ZB6768Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:41:20-
5ZB6970Linhartová SimonaMK Pardubice6400:41:37-
6ZB9293Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:48:22-
7ZB9394Klimešová AlenaBukovice6300:49:30-
Ženy 45 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8687Vacková HanaSK Hronov5600:45:22-
2ZC8788Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:38-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:29:23-
2MA23Bláha JanSokol České Budějovice7100:29:27-
1MB34Čotov IvanEko Drill Zlín6600:29:51-
3MA45Dobšíček PavelSK Hronov8000:30:58-
4MA56Vodehnal JanOMT Pardubice7300:31:02-
5MA67Balcar MichalUniverzita Brno7900:31:08-
6MA78Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:31:18-
2MB89Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:31:31-
7MA910Procházka JosefAC Česká Lípa7100:31:53-
8MA1011Minařík PetrAK Zlín7600:31:57-
1MC1112Smrčka MilošBK Říčany5400:32:01-
2MC1213Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:03-
9MA1314Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:05-
10MA1415Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:32:08-
11MA1516Čivrný JiříAC Semily8000:32:10-
3MB1617Holub MiroslavBukovice6600:32:26-
3MC1718Siegel JosefAC Choceň5800:32:58-
4MB1819Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:33:05-
12MA1920Erbs DušanAC Pardubice7900:33:25-
13MA2021Vodička OldřichPIM RC7700:33:26-
14MA2122Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:34:00-
5MB2223Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:34:31-
4MC2324Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:32-
6MB2425Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:33-
1MD2526Krátký FrantišekViking Králiky4300:34:37-
15MA2627Doucha JiříStart Náchod7100:35:30-
5MC2728Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:35:33-
1ZA2829Vlčovská MartaAC Pardubice7600:35:45-
6MC2930Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:36:03-
16MA3031Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:36:04-
7MB3132Klimeš JiříAC Náchod6100:36:14-
7MC3234Cejnar VáclavPředměřice5100:36:21-
7MC3233Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:21-
9MC3435Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:36:28-
17MA3536Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:36:40-
2MD3637Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:54-
10MC3738Šofr ZdeněkSokol Mnětice5600:36:59-
1ZB3839Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:00-
11MC3940Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:01-
2ZA4041Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:32-
18MA4142Pavel TomášCyklo Max Rock Machine7600:37:46-
12MC4243Zdeněk BílýMK Pardubice5900:37:48-
8MB4344Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:38:13-
9MB4445Lichtenberg PetrChrudim7000:38:18-
10MB4546Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:38:24-
19MA4647Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:38:25-
20MA4748Brandstein MartinOMT Pardubice8300:38:31-
11MB4849Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:38:48-
3MD4950Zeman PavelKRB Chrudim4300:38:51-
12MB5051Smola JanKRB Chrudim6700:38:52-
13MC5152Neruda MiroslavChrudim5600:39:06-
4MD5253Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:16-
21MA5354Licek MartinPardubice7100:39:35-
13MB5455Ryzner MiroslavTT Pardubice6100:39:57-
14MC5556Jirák JiříBK Pardubice5500:40:01-
1ME5657Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:11-
15MC5758Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:40:17-
16MC5859Zavoral MilošCafé Bayer Pardubice5600:40:19-
17MC5960Ryzner JanTT Pardubice5900:40:21-
2ZB6061Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:40:22-
14MB6162Mičulka AlešSokol Srch6200:40:48-
3ZA6263Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:49-
3ZB6364Vavřínová LenkaProtherm Stará Boleslav6900:40:55-
18MC6465Sedlák JiříPřelouč5800:41:08-
22MA6566Pilař JanCyklo Max Rock Machine7500:41:16-
5MD6667Čapský FrantišekPardubice4900:41:19-
4ZB6768Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:41:20-
6MD6869Veselý MilanSokol Kolín4800:41:25-
5ZB6970Linhartová SimonaMK Pardubice6400:41:37-
19MC7071Cipl FrantišekBON BON Praha5100:42:11-
20MC7172Exner VladimírStéblová5600:42:18-
15MB7273Vodička PavelKavárna Evropa7000:42:28-
23MA7374Bříza DavidŽamberk8200:42:30-
4ZA7475Chaloupecká AlenaZnojmo8100:42:37-
2ME7576Doležal StanislavBK Pardubice3800:42:44-
21MC7677Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:42:48-
22MC7778Páriš AttilaKRB Chrudim6000:42:49-
3ME7879Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:42:50-
7MD7980Marek FrantišekČervený Kostelec4100:43:03-
24MA8081Jirásko LubomírSokol Srch7100:43:10-
16MB8182Rejl JiříSokol Srch6300:43:53-
4ME8283Vorel MilanSlatiňany4000:43:58-
5ME8384Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:44:41-
8MD8485Pikal KarelSK Haná Olomouc4900:44:46-
17MB8586Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:17-
1ZC8687Vacková HanaSK Hronov5600:45:22-
2ZC8788Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:38-
6ME8889Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:46:26-
7ME8990Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:47:02-
8ME9091Hrubý MilanASK Blansko3800:47:12-
9ME9192Gaman JaroslavHaviřov3500:48:17-
6ZB9293Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:48:22-
7ZB9394Klimešová AlenaBukovice6300:49:30-
10ME9495Frinta VladimírLuže3800:51:29-
11ME9596Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:51:42-
5ZA9697Medunová HanaTřemošnice8100:56:07-
12ME9798Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3000:57:27-
25MA9899Jedlička TomášMikulovice7501:01:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód