1.5.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.5.2023 | Běh kolem poličských hradeb | 324 |
1.5.2022 | Běh kolem poličských hradeb | 227 |
28.9.2021 | Běh kolem poličských hradeb | 157 |
1.5.2020 | Běh kolem poličských hradeb | - |
1.5.2019 | Běh kolem poličských hradeb | 321 |
1.5.2018 | Běh kolem poličských hradeb | 362 |
1.5.2017 | Běh kolem poličských hradeb | 361 |
1.5.2016 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2015 | Běh kolem poličských hradeb | 384 |
1.5.2014 | Běh kolem poličských hradeb | 339 |
1.5.2013 | Běh kolem poličských hradeb | 351 |
1.5.2012 | Běh kolem poličských hradeb | 353 |
1.5.2011 | Běh kolem poličských hradeb | 255 |
1.5.2010 | Běh kolem poličských hradeb | 265 |
1.5.2009 | Běh kolem poličských hradeb | 297 |
1.5.2008 | Běh kolem poličských hradeb | 247 |
1.5.2007 | Běh kolem poličských hradeb | 269 |
1.5.2006 | Běh kolem poličských hradeb | 224 |
1.5.2004 | Běh kolem poličských hradeb | 187 |
1.5.2002 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2001 | Běh kolem poličských hradeb | 225 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Štyndl Miroslav | 57 | 20 |
Nechvíl Petr | 91 | 19 |
Večeře Tomáš | 90 | 19 |
Sejkora Karel | 88 | 17 |
Schauerová Lenka | 88 | 17 |
Šimůnek Jan | 03 | 16 |
Šutera Josef | 79 | 15 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Ožana Václav | 64 | 14 |
Červ Jakub | 89 | 14 |
Sontáková Lenka | 91 | 14 |
Stránský Aleš | 60 | 14 |
Klepárník Otakar | 57 | 14 |
Pešlová Ivana | 63 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 14 |
Gdula Petr | 61 | 14 |
Smolák Petr | 94 | 13 |
Fiedler Jan | 56 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Frydrychová Eliška | 01 | 13 |
Cvrček Martin | 79 | 13 |
Šimůnková Pavla | 77 | 13 |
Krátká Anna | 69 | 12 |
Boháč Bonifác | 01 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Peterková Veronika | 84 | 12 |
Vondra Vojtěch | 98 | 11 |
Boháč Pankrác | 06 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Brychtová Veronika | 10 | 11 |
Červ Miloslav | 50 | 11 |
Řemínek Matěj | 86 | 11 |
Stránská Adéla | 91 | 11 |
Smoláková Valérie | 93 | 11 |
Chlubna Jan | 84 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Jelínek Matěj | 42 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Lorenc Tomáš | 86 | 11 |
Šimůnek Jan | 49 | 11 |
Kalousek Jan | 71 | 10 |
Boháč Servác | 02 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Pulgretová Kateřina | 99 | 10 |
Lakota Antonín | 95 | 10 |
Šafář Samuel | 07 | 10 |
Klímová Ivana | 87 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 22 | 64 | Došková Kristýna | Polička | 01 | 00:00:21 | 0,00 |
2 | Ž1 | 23 | 15 | Flídrová Bára | AC Choceň | 01 | 00:00:21 | 0,00 |
3 | Ž1 | 25 | 22 | Faltýnková Andrea | TGM Polička | 01 | 00:00:22 | 0,00 |
4 | Ž1 | 31 | 65 | Šafářová Natálie | Polička | 01 | 00:00:24 | 0,00 |
5 | Ž1 | 35 | 14 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:25 | 0,00 |
6 | Ž1 | 38 | 24 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:26 | 0,00 |
7 | Ž1 | 40 | 26 | Lněničková Martina | Praha | 01 | 00:00:27 | 0,00 |
8 | Ž1 | 43 | 39 | Nováková Vendula | Svitavy | 01 | 00:00:27 | 0,00 |
9 | Ž1 | 45 | 29 | Štulpová Filipa | TJ Svitavy | 01 | 00:00:29 | 0,00 |
10 | Ž1 | 47 | 48 | Nemšáková Anna | TJ Černovír | 02 | 00:00:30 | 0,00 |
11 | Ž1 | 48 | 46 | Štějdířová Michaela | Polička | 01 | 00:00:31 | 0,00 |
12 | Ž1 | 49 | 18 | Machová Tereza | Vavřinec | 03 | 00:00:31 | 0,00 |
13 | Ž1 | 52 | 47 | Brázdová Kateřina | Polička | 03 | 00:00:33 | 0,00 |
14 | Ž1 | 54 | 31 | Roulová Linda | Polička | 03 | 00:00:35 | 0,00 |
15 | Ž1 | 56 | 45 | Kozlová Tereza | Polička | 03 | 00:00:36 | 0,00 |
16 | Ž1 | 57 | 28 | Moravcová Iveta | Nové Město na Moravě | 02 | 00:00:37 | 0,00 |
17 | Ž1 | 58 | 40 | Jílková Lucie | Polička | 03 | 00:00:38 | 0,00 |
18 | Ž1 | 59 | 25 | Šafářová Zuzana | Polička | 01 | 00:00:46 | 0,00 |
19 | Ž1 | 61 | 30 | Králová Michaela | Polička | 02 | 00:00:47 | 0,00 |
20 | Ž1 | 64 | 36 | Štaudová Klára | Polička | 01 | 00:00:55 | 0,00 |
21 | Ž1 | 65 | 66 | Kavínová Štěpánka | Polička | 02 | 00:00:56 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 26 | 76 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:00:22 | 0,00 |
2 | M1 | 30 | 75 | Bros František | Polička | 01 | 00:00:24 | 0,00 |
3 | M1 | 33 | 3 | Metelka Ondřej | DDM Týniště nad Orlicí | 01 | 00:00:24 | 0,00 |
4 | M1 | 34 | 24 | Prokopec Radim | Polička | 01 | 00:00:25 | 0,00 |
5 | M1 | 36 | 19 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:00:25 | 0,00 |
6 | M1 | 37 | 23 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:00:25 | 0,00 |
7 | M1 | 39 | 33 | Šafář Vojtěch | Polička | 01 | 00:00:26 | 0,00 |
8 | M1 | 41 | 73 | Mach Aleš | Polička | 01 | 00:00:27 | 0,00 |
8 | M1 | 41 | 15 | Lajžner Marek | Polička | 02 | 00:00:27 | 0,00 |
10 | M1 | 44 | 29 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:00:28 | 0,00 |
11 | M1 | 50 | 20 | Boháček Lukáš | Pardubice | 01 | 00:00:31 | 0,00 |
12 | M1 | 51 | 35 | Beneš Jan | Nové Město na Moravě | 02 | 00:00:32 | 0,00 |
13 | M1 | 53 | 49 | Kopal Martin | Polička | 02 | 00:00:35 | 0,00 |
14 | M1 | 55 | 16 | Valentík Tomáš | Olomouc | 02 | 00:00:36 | 0,00 |
15 | M1 | 60 | 50 | Jirouš David | Polička | 03 | 00:00:46 | 0,00 |
16 | M1 | 62 | 34 | Nunvář Vojtěch | Polička | 03 | 00:00:48 | 0,00 |
17 | M1 | 63 | 28 | Teplý Matěj | Polička | 03 | 00:00:52 | 0,00 |
18 | M1 | 66 | 22 | Novák Ladislav | Suratka | 03 | 00:00:59 | 0,00 |
19 | M1 | 67 | 21 | Chmelík Matěj | Suratka | 04 | 00:01:01 | 0,00 |
20 | M1 | 68 | 7 | Šafář Josef | Polička | 03 | 00:01:23 | 0,00 |
21 | M1 | 69 | 6 | Badřich Frydrych | AC Choceň | 03 | 00:01:54 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 11 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:16 | 0,00 |
2 | Ž2 | 3 | 37 | Drbohlavová Lucie | České Budějovice | 99 | 00:00:16 | 0,00 |
3 | Ž2 | 6 | 30 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:17 | 0,00 |
4 | Ž2 | 8 | 48 | Štějdířová Markéta | Polička | 99 | 00:00:18 | 0,00 |
5 | Ž2 | 10 | 10 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:19 | 0,00 |
6 | Ž2 | 12 | 67 | Gloserová Eva | Polička | 99 | 00:00:19 | 0,00 |
7 | Ž2 | 13 | 44 | Nováková Kamila | MARS Svratka | 99 | 00:00:19 | 0,00 |
8 | Ž2 | 15 | 23 | Suchá Kristýna | Polička | 00 | 00:00:19 | 0,00 |
9 | Ž2 | 17 | 47 | Machová Barbora | Vavřinec | 00 | 00:00:20 | 0,00 |
10 | Ž2 | 18 | 39 | Štaudová Kristýna | Polička | 99 | 00:00:20 | 0,00 |
11 | Ž2 | 19 | 43 | Kulhánková Hana | TJ Černovír | 00 | 00:00:20 | 0,00 |
12 | Ž2 | 21 | 46 | Němcová Kristýna | Atletika Nové Město na Moravě | 99 | 00:00:20 | 0,00 |
13 | Ž2 | 24 | 31 | Štulpová Julie | TJ Svitavy | 99 | 00:00:22 | 0,00 |
14 | Ž2 | 28 | 16 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:23 | 0,00 |
15 | Ž2 | 32 | 32 | Kopalová Nikola | Polička | 99 | 00:00:24 | 0,00 |
16 | Ž2 | 46 | 42 | Jansová Lucie | TJ Svitavy | 99 | 00:00:29 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 17 | Kozel David | Polička | 99 | 00:00:16 | 0,00 |
2 | M2 | 4 | 2 | Němec Šimon | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:17 | 0,00 |
3 | M2 | 5 | 63 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:00:17 | 0,00 |
4 | M2 | 7 | 14 | Lajžner David | Polička | 99 | 00:00:18 | 0,00 |
5 | M2 | 9 | 99 | Bros Václav | Polička | 99 | 00:00:18 | 0,00 |
6 | M2 | 11 | 74 | Víčař Petr | Polička | 99 | 00:00:19 | 0,00 |
7 | M2 | 14 | 27 | Teplý Jan | Atletika Polička | 99 | 00:00:19 | 0,00 |
8 | M2 | 16 | 100 | Vaněk Martin | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:19 | 0,00 |
9 | M2 | 20 | 1 | Červený Radek | Polička | 00 | 00:00:20 | 0,00 |
10 | M2 | 27 | 9 | Šafář Filip | Polička | 00 | 00:00:23 | 0,00 |
11 | M2 | 29 | 68 | Navrátil Tadeáš | Polička | 99 | 00:00:24 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 8 | 7 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:43 | 0,00 |
2 | Ž3 | 25 | 65 | Šafářová Kristýna | Polička | 98 | 00:02:02 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 11 | 70 | Ondráček Daniel | Litomyšl | 98 | 00:01:47 | 0,00 |
2 | M3 | 20 | 53 | Chroustovský Miroslav | Nové Město na Moravě | 98 | 00:01:55 | 0,00 |
3 | M3 | 28 | 60 | Stejskal Vladimír | Polička | 99 | 00:02:29 | 0,00 |
4 | M3 | 29 | 57 | Šafář Jan | Polička | 98 | 00:02:41 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž5 | 1 | 40 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:05 | 11,00 |
2 | Ž5 | 2 | 29 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:03:12 | 9,00 |
3 | Ž5 | 3 | 2 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:16 | 8,00 |
4 | Ž5 | 6 | 39 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:29 | 7,00 |
5 | Ž5 | 7 | 45 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:30 | 6,00 |
6 | Ž5 | 10 | 30 | Husáková Kristýna | TJ Sokol Černovír | 95 | 00:03:36 | 5,00 |
7 | Ž5 | 11 | 41 | Hájková Andrea | AK Moravská Třebová | 95 | 00:03:38 | 4,00 |
8 | Ž5 | 12 | 25 | Breplová Alžběta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:03:41 | 3,00 |
9 | Ž5 | 13 | 42 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:42 | 2,00 |
10 | Ž5 | 20 | 15 | Tomešová Aneta | Polička | 94 | 00:03:59 | 1,00 |
11 | Ž5 | 22 | 37 | Lněničková Michaela | Praha | 94 | 00:04:04 | 0,00 |
12 | Ž5 | 28 | 10 | Ondráčková Nikola | Litomyšl | 95 | 00:04:30 | 0,00 |
13 | Ž5 | 31 | 23 | Slezáková Barbora | Polička | 95 | 00:04:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 12 | 1 | Karasová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:24 | 11,00 |
2 | ŽM | 17 | 12 | Novotná Lenka | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:31 | 9,00 |
3 | ŽM | 19 | 34 | Faltusová Kristýna | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:35 | 8,00 |
4 | ŽM | 22 | 19 | Vtípilová Tereza | Mars Svratka | 92 | 00:03:39 | 7,00 |
5 | ŽM | 24 | 44 | Marshallová Petra | Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:41 | 6,00 |
6 | ŽM | 27 | 46 | Poulová Markéta | TJ Svitavy | 93 | 00:03:44 | 5,00 |
7 | ŽM | 30 | 4 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:46 | 4,00 |
8 | ŽM | 39 | 21 | Kudrnová Markéta | AC Choceň | 92 | 00:04:07 | 3,00 |
9 | ŽM | 40 | 27 | Holubová Markéta | Polička | 92 | 00:04:11 | 2,00 |
10 | ŽM | 41 | 50 | Hainzová Leonka | TJ Černovír | 92 | 00:04:12 | 1,00 |
11 | ŽM | 43 | 8 | Juklová Simona | Polička | 93 | 00:04:15 | 0,00 |
12 | ŽM | 44 | 49 | Hebrová Renata | TJ Sokol Černovír | 93 | 00:04:18 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 23 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:01 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 66 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:03:11 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 32 | Mrkos Michal | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:14 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 36 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:15 | 7,00 |
5 | MM | 9 | 3 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:21 | 6,00 |
6 | MM | 10 | 68 | Havran Jan | Litomyšl | 93 | 00:03:23 | 5,00 |
7 | MM | 20 | 46 | Richter Jan | TJ - Svitavy | 93 | 00:03:36 | 4,00 |
8 | MM | 70 | 11 | Stelzl Milan | Polička | 93 | 00:03:39 | 3,00 |
9 | MM | 25 | 73 | Barnet Daniel | Polička | 92 | 00:03:41 | 2,00 |
10 | MM | 33 | 56 | Pešl Jan | TJ Svitavy | 93 | 00:03:49 | 1,00 |
11 | MM | 35 | 45 | Kolečkář Martin | TJ Svitavy | 93 | 00:03:49 | 0,00 |
12 | MM | 71 | 10 | Sláma Michal | Polička | 93 | 00:04:03 | 0,00 |
13 | MM | 37 | 84 | Nehoda Michal | Bystré | 93 | 00:04:07 | 0,00 |
14 | MM | 38 | 63 | Hejtmánek Josef | Polička | 93 | 00:04:07 | 0,00 |
15 | MM | 45 | 83 | Nehoda Petr | Bystré | 92 | 00:04:25 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 5 | Krejčí Michaela | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:19 | 11,00 |
2 | ŽS | 6 | 7 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:20 | 9,00 |
3 | ŽS | 7 | 3 | Hájková Lucie | Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:20 | 8,00 |
4 | ŽS | 8 | 28 | Ožanová Zuzana | AO Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:21 | 7,00 |
5 | ŽS | 15 | 33 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:03:28 | 6,00 |
6 | ŽS | 26 | 13 | Svobodová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:43 | 5,00 |
7 | ŽS | 36 | 20 | Dosedělová Lenka | TJ - Svitavy | 91 | 00:03:58 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 12 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:27 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 1 | Krbek Kamil | Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:36 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 51 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:03:48 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 22 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:49 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 64 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:03:52 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 13 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:53 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 81 | Švec Jiří | Atletika Polička | 90 | 00:03:55 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 38 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:03:56 | 3,00 |
9 | MS | 9 | 48 | Bureš Pavel | TJ Svitavy | 91 | 00:03:58 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 10 | 67 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:04:01 | 11,00 |
2 | ŽD | 11 | 38 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:04:04 | 9,00 |
3 | ŽD | 13 | 24 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:18 | 8,00 |
4 | ŽD | 14 | 31 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:32 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 81 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:06 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 35 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:12 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 44 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:07:21 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 16 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:24 | 7,00 |
5 | MD | 6 | 76 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:07:37 | 6,00 |
6 | MD | 7 | 14 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:07:39 | 5,00 |
7 | MD | 8 | 15 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:07:43 | 4,00 |
8 | MD | 9 | 79 | Černý Tomáš | AK Olomouc | 89 | 00:07:47 | 3,00 |
9 | MD | 10 | 24 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:07:48 | 2,00 |
10 | MD | 12 | 25 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:08:03 | 1,00 |
11 | MD | 13 | 80 | Epstein Jindřich | AK Olomouc | 89 | 00:08:23 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 53 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:07:33 | 0,00 |
2 | MJ | 11 | 27 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:07:54 | 0,00 |
3 | MJ | 14 | 50 | Chludil Stanislav | TJ - Svitavy | 87 | 00:08:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 42 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:15:04 | 0,00 |
2 | MB | 7 | 41 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:15:07 | 0,00 |
3 | MB | 10 | 29 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:15:15 | 0,00 |
4 | MB | 12 | 69 | Moravčík Zdeněk | DTC Saucony Litomyšl | 62 | 00:15:24 | 0,00 |
5 | MB | 15 | 64 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:15:53 | 0,00 |
6 | MB | 20 | 26 | Havlík Miroslav | Čalounictví Bořitov | 58 | 00:16:21 | 0,00 |
7 | MB | 22 | 48 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:16:24 | 0,00 |
8 | MB | 27 | 32 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:17:07 | 0,00 |
9 | MB | 29 | 45 | Nakládal Čestmír | Sportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem | 64 | 00:17:24 | 0,00 |
10 | MB | 31 | 47 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:17:53 | 0,00 |
11 | MB | 33 | 4 | Gdula Petr | Hrochův Týnec | 61 | 00:18:12 | 0,00 |
12 | MB | 38 | 5 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:18:40 | 0,00 |
13 | MB | 42 | 25 | Klepárník Otakar | Polička | 57 | 00:18:53 | 0,00 |
14 | MB | 44 | 59 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:19:05 | 0,00 |
15 | MB | 52 | 10 | Tománek Jiří | Atletika Polička | 62 | 00:19:56 | 0,00 |
16 | MB | 58 | 16 | Vaněk Jiří | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:20:17 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 26 | 79 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:17:07 | 0,00 |
2 | MC | 32 | 54 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:18:11 | 0,00 |
3 | MC | 43 | 99 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:19:01 | 0,00 |
4 | MC | 46 | 35 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:19:11 | 0,00 |
5 | MC | 47 | 39 | Stráník Aleš | Blansko | 50 | 00:19:17 | 0,00 |
6 | MC | 50 | 14 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:19:46 | 0,00 |
7 | MC | 53 | 8 | Mifek Jiří | AZUB Chrudim | 54 | 00:20:00 | 0,00 |
8 | MC | 55 | 46 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:20:03 | 0,00 |
9 | MC | 61 | 3 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:20:27 | 0,00 |
10 | MC | 69 | 70 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:23:12 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 54 | 78 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:20:01 | 0,00 |
2 | MD | 56 | 76 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:20:10 | 0,00 |
3 | MD | 59 | 43 | Rod Vladimír | Lokomotiva Ostrava | 44 | 00:20:22 | 0,00 |
4 | MD | 65 | 80 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:21:18 | 0,00 |
5 | MD | 66 | 44 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:21:43 | 0,00 |
6 | MD | 74 | 28 | Hemer Jindřich | Pardubice | 38 | 00:26:47 | 0,00 |
7 | MD | 76 | 11 | Čumpelík Vladimír | KRB Chrudim | 39 | 00:29:03 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 12 | 16 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:04:10 | 0,00 |
2 | ŽJ | 15 | 8 | Večeřová Marcela | Polička | 86 | 00:04:48 | 0,00 |
3 | ŽJ | 16 | 11 | Stachová Libuše | Polička | 87 | 00:04:51 | 0,00 |
4 | ŽJ | 17 | 85 | Chadimová Věra | Piolička | 86 | 00:04:55 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 28 | 26 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:17:14 | 0,00 |
2 | ZA | 34 | 37 | Komárková Zdenka | Olešnice | 74 | 00:18:18 | 0,00 |
3 | ZA | 37 | 66 | Ivanová Petra | AK Olomouc | 83 | 00:18:21 | 0,00 |
4 | ZA | 40 | 57 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:18:47 | 0,00 |
5 | ZA | 48 | 62 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:19:22 | 0,00 |
6 | ZA | 62 | 53 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:20:34 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 30 | 83 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:17:28 | 0,00 |
2 | ZB | 49 | 55 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:19:23 | 0,00 |
3 | ZB | 63 | 61 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:20:47 | 0,00 |
4 | ZB | 67 | 12 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:22:30 | 0,00 |
5 | ZB | 68 | 40 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:22:48 | 0,00 |
6 | ZB | 70 | 75 | Svobodová Radka | Atletika Albrechtice | 66 | 00:24:49 | 0,00 |
7 | ZB | 71 | 100 | Vaňková Eva | BK Vysoké Mýto | 67 | 00:25:28 | 0,00 |
8 | ZB | 72 | 31 | Ženčáková Marie | Šumperk | 68 | 00:25:40 | 0,00 |
9 | ZB | 73 | 6 | Tománková Pavla | Atletika Polička | 68 | 00:25:51 | 0,00 |
10 | ZB | 77 | 9 | Holinková Marcela | KRB Chrudim | 61 | 00:29:03 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 60 | 36 | Schneiderová Bedřiška | BTK Moravská Třebová | 65 | 00:20:23 | 0,00 |
2 | ŽC | 75 | 77 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:26:56 | 0,00 |
- | ŽC | - | 34 | Hemerová Hana | Pardubice | 47 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 12 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:27 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 1 | Krbek Kamil | Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:36 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 51 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:03:48 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 22 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:49 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 64 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:03:52 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 13 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:53 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 81 | Švec Jiří | Atletika Polička | 90 | 00:03:55 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 38 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:03:56 | 3,00 |
9 | MS | 9 | 48 | Bureš Pavel | TJ Svitavy | 91 | 00:03:58 | 2,00 |
1 | ŽD | 10 | 67 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:04:01 | 11,00 |
2 | ŽD | 11 | 38 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:04:04 | 9,00 |
1 | ŽJ | 12 | 16 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:04:10 | 0,00 |
3 | ŽD | 13 | 24 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:18 | 8,00 |
4 | ŽD | 14 | 31 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:32 | 7,00 |
2 | ŽJ | 15 | 8 | Večeřová Marcela | Polička | 86 | 00:04:48 | 0,00 |
3 | ŽJ | 16 | 11 | Stachová Libuše | Polička | 87 | 00:04:51 | 0,00 |
4 | ŽJ | 17 | 85 | Chadimová Věra | Piolička | 86 | 00:04:55 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 81 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:06 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 35 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:12 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 44 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:07:21 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 16 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:24 | 7,00 |
1 | MJ | 5 | 53 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:07:33 | 0,00 |
5 | MD | 6 | 76 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:07:37 | 6,00 |
6 | MD | 7 | 14 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:07:39 | 5,00 |
7 | MD | 8 | 15 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:07:43 | 4,00 |
8 | MD | 9 | 79 | Černý Tomáš | AK Olomouc | 89 | 00:07:47 | 3,00 |
9 | MD | 10 | 24 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:07:48 | 2,00 |
2 | MJ | 11 | 27 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:07:54 | 0,00 |
10 | MD | 12 | 25 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:08:03 | 1,00 |
11 | MD | 13 | 80 | Epstein Jindřich | AK Olomouc | 89 | 00:08:23 | 0,00 |
3 | MJ | 14 | 50 | Chludil Stanislav | TJ - Svitavy | 87 | 00:08:26 | 0,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
ajahajkova