Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

18.6.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 18.6.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Viking Jilemnice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2811

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4818
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Brunclík Ivo5815
Šimůnek Jaromír5514
Svoboda Petr6814
Votoček Filip8414
Metelka Josef4413
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3512
Marek František4111
Tučný Jan4711
Kynčl Stanislav6410
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Pechek František5310
Klampflová Eva6410
Jelen Petr689
Vacarda Vladimír599
Jelínek Karel519
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Koucký Roman639
Harcubová Jana689
Šrutek Stanislav588
Šteinc Ludvík418
Veselý Pavel668
Šmída Oldřich488
Kadavý Jan478
Haman Václav818
Augustin František618
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Randáková Helena747
Skalický Roman717
Groh Stanislav467
Ulich Petr687
Vaněk Petr617
Malý Jan737
Matějka Roman757
Miles Petr377
Dlab Ladislav707

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:48:3840
2MJ102Davídek DušanVrchlabí8100:49:0538
3MJ133Gaudel RomanVrchlabí8000:51:1336
4MJ154Novotný JiříVrchlabí8500:51:4034
5MJ235Martin TomášSVS Krkonoše Vrchlabí8000:55:0532
6MJ306Chlum PatrikDukla Liberec8100:56:1530
7MJ377Cígler TomášDukla Liberec8100:57:4628
8MJ388Olah JanJiskra Horní Maršov8400:58:0426
9MJ399Máka ZdeněkDukla Liberec8200:58:1124
10MJ4110Kožíšek DušanDukla Liberec8300:59:3722
11MJ4211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:3820
12MJ4512Břečka MartinDukla Liberec8101:00:0118
13MJ4813Slavík TomášDukla Liberec8101:01:3716
14MJ5914Kumpošt MartinDukla Liberec8501:08:1614
14MJ5915Vodseďálek JanDukla Liberec8301:08:1614
16MJ6116Kucharik MichalSKI CLUB Wolfganga Samesh8501:08:2710
Muži A (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:42:4060
2MA218Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:44:1358
3MA319Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:46:2256
4MA420Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:46:3154
5MA621Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:47:1952
6MA1422Čipera RadekSKI Radvanice6400:51:3050
7MA1823Javůrek MilanDukla Liberec8000:52:5448
8MA2024Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:53:4846
9MA2125Novák TomášKRB Koberovy8000:54:2844
10MA2226Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:54:4942
11MA2627Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:55:4740
12MA2928Dvořák JiříViking Jilemnice6300:56:0538
13MA3629Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:57:3036
Muži B (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB530Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:1240
2MB831Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:1738
3MB1132Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:50:2536
4MB1233Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:50:3834
5MB1734Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:52:4732
6MB3136Mrva PavelČeská Kamenice6000:56:2330
7MB3237Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:56:3728
8MB3338Kubr VáclavLABE TRI KLUB HK5500:56:4426
9MB3439Soukup LadislavSokol Poniklá5800:57:0224
9MB3440Davídek DušanVrchlabí6000:57:0224
11MB4341Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:59:5920
12MB5242Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:03:4918
13MB5343Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:04:0116
14MB5644Čenovský VítCyklohec Strakonice5301:06:0014
Muži C (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC745Mach FrantišekJablonné nad Nisou5000:48:0920
2MC1646Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:0618
3MC1947Biemann GötzSKI Harrachov4300:53:3416
4MC2548Němec JiříSach Louňovice pod Blaníkem4800:55:2314
5MC2735Kober JosefDolní Olešnice5000:55:5312
6MC4049Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:0010
7MC6450Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:13:308
8MC6651Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:096
9MC6852Vlk IvanLaryko Hostinné4201:20:084
Muži D (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4953Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:01:4820
2MD5154Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:03:0618
3MD5455Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:04:2316
4MD5756Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:2614
5MD6357Bielčík JindřichLichkov 01:10:3212
6MD6558Trakal JaroslavKRB Koberovy3301:16:0710
7MD6959Domanský IvoAVC Praha3801:29:108
Ženy A (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2460Havelková DagmarJilemnice7200:55:1020
2ZA4461Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8001:00:0018
3ZA4762Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:01:2116
4ZA5063Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:02:1814
5ZA6264Schülerová MartinaSK SKI Liberec8301:08:5920
Ženy B (trať 10,300 km, 850,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2865Paulů BlankaVrchlabí5400:55:5620
2ZB4666Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6301:00:1618
3ZB5567Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:05:1216
4ZB5868Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:08:0914
5ZB6769Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:4412
Trať 10,300 km, 850,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:42:4060
2MA218Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:44:1358
3MA319Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:46:2256
4MA420Skalický RomanSVS Krkonoše Vrchlabí7100:46:3154
1MB530Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:47:1240
5MA621Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:47:1952
1MC745Mach FrantišekJablonné nad Nisou5000:48:0920
2MB831Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:1738
1MJ91Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:48:3840
2MJ102Davídek DušanVrchlabí8100:49:0538
3MB1132Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:50:2536
4MB1233Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:50:3834
3MJ133Gaudel RomanVrchlabí8000:51:1336
6MA1422Čipera RadekSKI Radvanice6400:51:3050
4MJ154Novotný JiříVrchlabí8500:51:4034
2MC1646Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:0618
5MB1734Hanke MiroslavSKI Podlázky5500:52:4732
7MA1823Javůrek MilanDukla Liberec8000:52:5448
3MC1947Biemann GötzSKI Harrachov4300:53:3416
8MA2024Malý JanBC Sport Lomnice nad Popelkou7300:53:4846
9MA2125Novák TomášKRB Koberovy8000:54:2844
10MA2226Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:54:4942
5MJ235Martin TomášSVS Krkonoše Vrchlabí8000:55:0532
1ZA2460Havelková DagmarJilemnice7200:55:1020
4MC2548Němec JiříSach Louňovice pod Blaníkem4800:55:2314
11MA2627Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:55:4740
5MC2735Kober JosefDolní Olešnice5000:55:5312
1ZB2865Paulů BlankaVrchlabí5400:55:5620
12MA2928Dvořák JiříViking Jilemnice6300:56:0538
6MJ306Chlum PatrikDukla Liberec8100:56:1530
6MB3136Mrva PavelČeská Kamenice6000:56:2330
7MB3237Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:56:3728
8MB3338Kubr VáclavLABE TRI KLUB HK5500:56:4426
9MB3440Davídek DušanVrchlabí6000:57:0224
9MB3439Soukup LadislavSokol Poniklá5800:57:0224
13MA3629Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:57:3036
7MJ377Cígler TomášDukla Liberec8100:57:4628
8MJ388Olah JanJiskra Horní Maršov8400:58:0426
9MJ399Máka ZdeněkDukla Liberec8200:58:1124
6MC4049Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:0010
10MJ4110Kožíšek DušanDukla Liberec8300:59:3722
11MJ4211Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:3820
11MB4341Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:59:5920
2ZA4461Navrátilová LucieOlfin car Vella Trutnov8001:00:0018
12MJ4512Břečka MartinDukla Liberec8101:00:0118
2ZB4666Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6301:00:1618
3ZA4762Tůmová EvaMaratonstav Úpice6901:01:2116
13MJ4813Slavík TomášDukla Liberec8101:01:3716
1MD4953Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:01:4820
4ZA5063Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8001:02:1814
2MD5154Miles PetrKrnap Vrchlabí3701:03:0618
12MB5242Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:03:4918
13MB5343Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:04:0116
3MD5455Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:04:2316
3ZB5567Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:05:1216
14MB5644Čenovský VítCyklohec Strakonice5301:06:0014
4MD5756Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:06:2614
4ZB5868Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:08:0914
14MJ5914Kumpošt MartinDukla Liberec8501:08:1614
14MJ5915Vodseďálek JanDukla Liberec8301:08:1614
16MJ6116Kucharik MichalSKI CLUB Wolfganga Samesh8501:08:2710
5ZA6264Schülerová MartinaSK SKI Liberec8301:08:5920
5MD6357Bielčík JindřichLichkov 01:10:3212
7MC6450Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:13:308
6MD6558Trakal JaroslavKRB Koberovy3301:16:0710
8MC6651Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:096
5ZB6769Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:4412
9MC6852Vlk IvanLaryko Hostinné4201:20:084
7MD6959Domanský IvoAVC Praha3801:29:108

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód