Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2005, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub Pastviny

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:50:070,00
2MA227Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:50:450,00
3MA329Glaser VáclavSMC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:51:270,00
4MA424Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:53:180,00
5MA514Adamec JosefATC Nekoř8100:53:400,00
6MA664Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:53:450,00
7MA725Rozprým JiříSK Žamberk7700:54:000,00
8MA957Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:54:450,00
9MA1050Dytrt AlešKB OEZ Letohrad6600:55:260,00
10MA1155Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:55:400,00
11MA1222Hartman KarelVSK VUT Brno7700:55:510,00
12MA1336Lipenský Martinneregistrován6900:56:520,00
13MA1573Tournier Matoušneregistrován 00:57:160,00
14MA1653Strnad TomášSK Žamberk6900:57:360,00
15MA1742Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:57:500,00
16MA1810Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:57:500,00
17MA1939Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:57:540,00
18MA2012Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:57:580,00
19MA2140Abrahám LuděkSK Hronov7500:58:210,00
20MA2354Capoušek Miroslavneregistrován7000:58:530,00
21MA2565Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:59:130,00
22MA263Votápek Jakubneregistrován 00:59:490,00
23MA2768David PavelČernilov7201:00:180,00
24MA2875Michalička Davidneregistrován 01:00:190,00
25MA3315Pelda Václavneregistrován6701:02:110,00
26MA3416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:070,00
27MA3669Novotný Zdeněkneregistrován7201:03:420,00
28MA3849Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7501:04:280,00
29MA3952Nágl MarekÚstí nad Orlicí6801:04:540,00
30MA4141Kalous PetrSK Žamberk7701:05:220,00
31MA4330Šesták MartinM66601:05:590,00
32MA4432Wagner Janneregistrován 01:06:330,00
33MA4572Havrda JiříDlouhoňovice7301:07:000,00
34MA484Votápek Mirekneregistrován 01:08:220,00
35MA5063Dobšíček PavelSK Hronov8001:09:000,00
36MA5171Špinler JosefOrel Dolní Dobrouč7501:09:040,00
37MA5259Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8901:09:570,00
38MA5574Dušek Michalneregistrován 01:11:250,00
39MA5721Hylák Jakubneregistrován 01:11:380,00
40MA5823Zábrodský JanÚstí nad Orlicí8401:11:580,00
41MA6037Mihulka Martinneregistrován7601:12:430,00
42MA6170Chládek Jiříneregistrován 01:12:460,00
43MA6543Vymetálek Petrneregistrován8501:20:570,00
44MA676Mihulka Edaneregistrován7301:25:010,00
Muži 40 let a starší (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB818Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:54:420,00
2MB1447Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:57:050,00
3MB222Čenský Jiříneregistrován6300:58:440,00
4MB2431Novotný LuděkSK Žamberk6200:59:130,00
5MB2928Štrob Jiříneregistrován 01:00:490,00
6MB3026Skalický JiříSokol Žamberk5001:01:250,00
7MB318Kopeček Stanislavneregistrován 01:01:590,00
8MB3219Šilar TomášAC Pardubice6301:02:100,00
9MB351Janda Martinneregistrován 01:03:360,00
10MB3717Koblížek JindřichSK Žamberk4801:04:220,00
11MB4051Roháček VladimírRedwolf5801:05:150,00
12MB4258Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5201:05:480,00
13MB4656Samek Pavelneregistrován5801:07:550,00
14MB475Hrdlička Janneregistrován 01:08:050,00
15MB5367Novotný JiříKB Letohrad4501:09:580,00
16MB5460Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5201:10:360,00
17MB5648Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:11:360,00
18MB6245Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:14:370,00
19MB6413Velechovský JiříSAZS Králíky5501:20:360,00
20MB6833Vychánek Josefneregistrován5601:27:090,00
21MB7062Grim Stanislavneregistrován 01:28:150,00
Ženy do 29 let (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA499Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:590,00
2ZA597Skřenková Kristýnaneregistrována 01:12:010,00
3ZA6311Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:170,00
Ženy 30 let a starší (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6620Hyláková Dananeregistrována6101:21:360,00
2ZB6961Kalousová Olganeregistrována 01:28:150,00
Trať 22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:50:070,00
2MA227Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:50:450,00
3MA329Glaser VáclavSMC FORT SMS Ústí nad Orlicí7000:51:270,00
4MA424Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:53:180,00
5MA514Adamec JosefATC Nekoř8100:53:400,00
6MA664Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:53:450,00
7MA725Rozprým JiříSK Žamberk7700:54:000,00
1MB818Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:54:420,00
8MA957Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:54:450,00
9MA1050Dytrt AlešKB OEZ Letohrad6600:55:260,00
10MA1155Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:55:400,00
11MA1222Hartman KarelVSK VUT Brno7700:55:510,00
12MA1336Lipenský Martinneregistrován6900:56:520,00
2MB1447Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:57:050,00
13MA1573Tournier Matoušneregistrován 00:57:160,00
14MA1653Strnad TomášSK Žamberk6900:57:360,00
15MA1742Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald8000:57:500,00
16MA1810Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:57:500,00
17MA1939Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:57:540,00
18MA2012Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:57:580,00
19MA2140Abrahám LuděkSK Hronov7500:58:210,00
3MB222Čenský Jiříneregistrován6300:58:440,00
20MA2354Capoušek Miroslavneregistrován7000:58:530,00
4MB2431Novotný LuděkSK Žamberk6200:59:130,00
21MA2565Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:59:130,00
22MA263Votápek Jakubneregistrován 00:59:490,00
23MA2768David PavelČernilov7201:00:180,00
24MA2875Michalička Davidneregistrován 01:00:190,00
5MB2928Štrob Jiříneregistrován 01:00:490,00
6MB3026Skalický JiříSokol Žamberk5001:01:250,00
7MB318Kopeček Stanislavneregistrován 01:01:590,00
8MB3219Šilar TomášAC Pardubice6301:02:100,00
25MA3315Pelda Václavneregistrován6701:02:110,00
26MA3416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:070,00
9MB351Janda Martinneregistrován 01:03:360,00
27MA3669Novotný Zdeněkneregistrován7201:03:420,00
10MB3717Koblížek JindřichSK Žamberk4801:04:220,00
28MA3849Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7501:04:280,00
29MA3952Nágl MarekÚstí nad Orlicí6801:04:540,00
11MB4051Roháček VladimírRedwolf5801:05:150,00
30MA4141Kalous PetrSK Žamberk7701:05:220,00
12MB4258Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5201:05:480,00
31MA4330Šesták MartinM66601:05:590,00
32MA4432Wagner Janneregistrován 01:06:330,00
33MA4572Havrda JiříDlouhoňovice7301:07:000,00
13MB4656Samek Pavelneregistrován5801:07:550,00
14MB475Hrdlička Janneregistrován 01:08:050,00
34MA484Votápek Mirekneregistrován 01:08:220,00
1ZA499Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:590,00
35MA5063Dobšíček PavelSK Hronov8001:09:000,00
36MA5171Špinler JosefOrel Dolní Dobrouč7501:09:040,00
37MA5259Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8901:09:570,00
15MB5367Novotný JiříKB Letohrad4501:09:580,00
16MB5460Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5201:10:360,00
38MA5574Dušek Michalneregistrován 01:11:250,00
17MB5648Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:11:360,00
39MA5721Hylák Jakubneregistrován 01:11:380,00
40MA5823Zábrodský JanÚstí nad Orlicí8401:11:580,00
2ZA597Skřenková Kristýnaneregistrována 01:12:010,00
41MA6037Mihulka Martinneregistrován7601:12:430,00
42MA6170Chládek Jiříneregistrován 01:12:460,00
18MB6245Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:14:370,00
3ZA6311Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:170,00
19MB6413Velechovský JiříSAZS Králíky5501:20:360,00
43MA6543Vymetálek Petrneregistrován8501:20:570,00
1ZB6620Hyláková Dananeregistrována6101:21:360,00
44MA676Mihulka Edaneregistrován7301:25:010,00
20MB6833Vychánek Josefneregistrován5601:27:090,00
2ZB6961Kalousová Olganeregistrována 01:28:150,00
21MB7062Grim Stanislavneregistrován 01:28:150,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód