Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MS v běhu do vrchu 2005 - Nový Zéland

25.9.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: MS v běhu do vrchu 2005 - Nový Zéland
  • datum konání: 25.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Zéland

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MS v běhu do vrchu 2005 - Nový Zéland

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121Vedat GunenTUR 00:36:48-
2MJ122Carera Juan CarlosMEX8800:37:20-
3MJ123Dematteis MartinITA8600:37:28-
6MJ124Hamr JanCZE8600:38:57105
14MJ125Rosenberg DavidCZE8600:40:5793
16MJ126Homa BoguslawPOL 00:41:24-
21MJ127Zapalač MartinCZE8600:42:0681
36MJ128Tuka MartinSVK8700:43:56-
42MJ129Nowak KarolPOL 00:44:28-
46MJ130Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:45:3472
Muži A (trať 13,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Wyatt JonathanNZL7200:53:23-
2MA111Abate GabrieleITA7900:55:35-
3MA112Chicco DavideITA7300:55:41-
21MA113Bialer MartinSVK 00:58:24-
42MA114Žák JiříCZE7101:00:15105
55MA115Ondráček TomášCZE7701:01:1893
61MA116Pechek PetrCZE8301:01:5781
67MA117Klisz TomaszPOL8101:02:41-
74MA118Vymazal PetrCZE7501:03:3172
83MA119Zoubek ZdeněkCZE6901:05:0566
90MA120Dobšíček PavelCZE8001:06:4060
Juniorky (trať 4,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ131Mochalova JiouliaRUS8700:21:50-
2ŽJ132Kosovelj MatejaSLO8800:22:00-
3ŽJ133Ongun HulyaTUR8900:22:46-
8ŽJ134Berešová KatarinaSVK8700:23:46-
20ŽJ135Johanidesová LeaCZE8900:24:52105
21ŽJ136Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:24:59-
25ŽJ137Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:25:4293
26ŽJ138Uciechovská TeresaPOL8700:26:47-
28ŽJ139Markiel NataliaPOL 00:28:00-
30ŽJ140Jirásková HankaCZE8900:30:5881
Ženy A (trať 9,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Mc Ilroy KateNZL 00:39:40-
2ZA12Brindley TraceySCO7200:41:42-
3ZA13Pichrtová AnnaCZE7300:41:59105
13ZA14Melicharová LudmilaSVK6100:44:38-
19ZA15Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:1493
26ZA16Milesová IvaCZE7700:45:4181
41ZA17Pakosz IrenaPOL6600:48:30-
58ZA18Čermáková MartinaCZE8000:53:3872
60ZA19Chlosta JustinaPOL 00:54:57-
Trať 4,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ131Mochalova JiouliaRUS8700:21:50-
28ŽJ139Markiel NataliaPOL 00:28:00-
26ŽJ138Uciechovská TeresaPOL8700:26:47-
25ŽJ137Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou OB8600:25:4293
21ŽJ136Wisniewska-Ulfik DominikaPOL8600:24:59-
20ŽJ135Johanidesová LeaCZE8900:24:52105
8ŽJ134Berešová KatarinaSVK8700:23:46-
3ŽJ133Ongun HulyaTUR8900:22:46-
2ŽJ132Kosovelj MatejaSLO8800:22:00-
30ŽJ140Jirásková HankaCZE8900:30:5881
Trať 9,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA11Mc Ilroy KateNZL 00:39:40-
42MJ129Nowak KarolPOL 00:44:28-
36MJ128Tuka MartinSVK8700:43:56-
21MJ127Zapalač MartinCZE8600:42:0681
16MJ126Homa BoguslawPOL 00:41:24-
14MJ125Rosenberg DavidCZE8600:40:5793
6MJ124Hamr JanCZE8600:38:57105
3MJ123Dematteis MartinITA8600:37:28-
2MJ122Carera Juan CarlosMEX8800:37:20-
1MJ121Vedat GunenTUR 00:36:48-
60ZA19Chlosta JustinaPOL 00:54:57-
58ZA18Čermáková MartinaCZE8000:53:3872
41ZA17Pakosz IrenaPOL6600:48:30-
26ZA16Milesová IvaCZE7700:45:4181
19ZA15Schorná Matyášová PavlaCZE8000:45:1493
13ZA14Melicharová LudmilaSVK6100:44:38-
3ZA13Pichrtová AnnaCZE7300:41:59105
2ZA12Brindley TraceySCO7200:41:42-
46MJ130Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:45:3472
Trať 13,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Wyatt JonathanNZL7200:53:23-
83MA119Zoubek ZdeněkCZE6901:05:0566
74MA118Vymazal PetrCZE7501:03:3172
67MA117Klisz TomaszPOL8101:02:41-
61MA116Pechek PetrCZE8301:01:5781
55MA115Ondráček TomášCZE7701:01:1893
42MA114Žák JiříCZE7101:00:15105
21MA113Bialer MartinSVK 00:58:24-
3MA112Chicco DavideITA7300:55:41-
2MA111Abate GabrieleITA7900:55:35-
90MA120Dobšíček PavelCZE8001:06:4060

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód