Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2005, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Týniště nad Orlicí, těl. U dubu
10.30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Obrátková desítka, lesní cesta (většinou asfalt) s vyloučením silničního provozu.

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě 5.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Goldbach
Štěpánovsko 39
517 21 Týniště nad Orlicí
tel. 494 371 952

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2019Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2275

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7115
Vacková Hana5614
Metelková Táňa7213
Javůrek Jiří4813
Vanta Josef6212
Brožek Radmil5412
Bubeníček Jiří5112
Šebek Michal8411
Zeman Vladimír5111
Krátká Anna6911
Vorel Milan4011
Mocek Tomáš7911
Sedlák Jiří5811
Bříza Vladimír5111
Petržílek Zdeněk5511
Urbánek Jiří7611
Jelínek Matěj4211
Hofman Oldřich6311
Kubr Václav5510
Jirásko Lubomír7110
Gdula Petr6110
Nečas Josef5810
Šubert Petr6210
Krejčí Jaromír669
Jakeš Josef659
Kubrová Dagmar639
Kozáková Denisa799
Kratochvíl Miloš759
Klimeš Jiří619
Gdula Lukáš919
Švec Miroslav529
Hejkrlík Filip798
Jirásko Dušan738
Zajíc Jan538
Ožana Václav648
Fenclová Marta768
Sedláček Petr828
Závodní Lukáš798
Siegel Josef588
Linhart Miloš448
Krátký Josef658
Tarant Ladislav608
Paulů Blanka548
Hynek Petr638
David Václav748
Dvořáček Jaroslav528
Pechek František537
Jančík Bořek647
Mazač Jaroslav687
Vodehnal Jan737

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži B (r. 61-70) (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB52Holub MiroslavBukovice6600:33:19-
2MB73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:55-
3MB84Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:07-
4MB135Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:46-
5MB156Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:12-
6MB247Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:03-
7MB298Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:25-
8MB319Vanta JosefTC Dobruška6200:36:57-
9MB3410Zelený LuděkAC Náchod6100:37:14-
10MB3611Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:37:18-
11MB3812Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:37:26-
12MB4513Klimeš JiříAC Náchod6100:38:04-
13MB4614Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:38:14-
14MB4815Dostálek PetrASPV Těchonín6700:38:30-
15MB4916Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:38:43-
16MB5017Kraus VáclavPřelouč6400:39:08-
17MB5518Smola JanKRB Chrudim6700:39:37-
18MB6419Tichý PavelAC Náchod6300:41:36-
19MB6620Hofman OldřichTC Dobruška6300:41:48-
20MB7921Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6500:44:02-
21MB8422Mervart VáclavDobruška7000:44:24-
22MB9323Rejl JiříSokol Srch6300:45:38-
23MB10324Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:20-
Muži C (r. 51-60) (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC62Siegel JosefAC Choceň5800:33:44-
2MC263Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:36:10-
3MC274Nečas JosefÚpice5800:36:15-
4MC305Malý JiříAC Česká Lípa5300:36:35-
5MC356Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:37:16-
6MC377Šofr ZdeněkSokol Kněžice5600:37:24-
7MC398Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:37:28-
8MC409Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:32-
9MC4110Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:35-
10MC4211Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:37:40-
11MC4412Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:00-
12MC5613Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:39:51-
13MC6014Tarant LadislavLíšnice6000:40:37-
14MC6215Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:06-
15MC6516Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:42-
16MC6717Exner VladimírStéblová5600:41:52-
17MC6918Zitko JiříKRB Chrudim5400:42:01-
18MC8019Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:44:05-
19MC8120Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:44:11-
20MC8521Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:44:27-
21MC8722Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:42-
22MC9623Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:46:27-
23MC9824Bečvařík JiříSL Nový Bydžov6000:46:51-
24MC10225Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:19-
Muži D (r. 41-50) (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD142Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:00-
2MD223Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:41-
3MD474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:20-
4MD525Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:21-
5MD686Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:41:57-
6MD707Marek FrantišekČervený Kostelec4100:42:08-
7MD748Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:43:24-
8MD769Jelínek MatějHradec Králové4200:43:32-
9MD9010Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:44:58-
10MD9711Stejskal FrantišekHavlíčkův Brod4300:46:41-
11MD10112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:09-
12MD10413Linhart MilošAC Náchod4400:48:25-
13MD10614Palguta EmilTJ Dobruška4400:49:08-
14MD10815Nypl JaroslavStará Paka4100:51:00-
Muži E (r. 40 a starší) (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME532Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:26-
2ME753Bielčik JindřichLichkov4000:43:30-
3ME864Brádle VáclavZŠ Řeky Semily3700:44:37-
4ME915Vorel MilanSlatiňany4000:45:10-
5ME946Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:45:40-
6ME957Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:45:49-
7ME1008Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:49-
8ME1119Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:56:37-
Ženy A (r. 71 a mladší) (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA122Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:34:45-
2ZA213Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:38-
3ZA324Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:05-
4ZA335Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:08-
5ZA886Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:44:54-
6ZA1077Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:23-
Ženy B (r. 70 a starší) (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB542Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:28-
2ZB593Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:32-
3ZB724Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:42:48-
4ZB735Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:01-
5ZB896Vacková HanaSK Hronov5600:44:56-
6ZB997Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:54-
7ZB1058Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:48:48-
8ZB1099Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:51:37-
9ZB11010Metelková IvanaVrbno pod Pradědem6100:53:11-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:32:18-
2MA23Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:36-
3MA34Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:32:56-
4MA45Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:33:10-
1MB52Holub MiroslavBukovice6600:33:19-
1MC62Siegel JosefAC Choceň5800:33:44-
2MB73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:55-
3MB84Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:34:07-
5MA96Erbs DušanAC Pardubice7900:34:26-
6MA107Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí8400:34:37-
7MA118Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:34:43-
1ZA122Frintová VendulaPSK Olymp Praha8300:34:45-
4MB135Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:34:46-
1MD142Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:00-
5MB156Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:12-
8MA169Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:35:15-
9MA1710Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:35:16-
10MA1811Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:35:21-
11MA1912Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:27-
12MA2013Leplt JiříSokol Nová Paka8500:35:30-
2ZA213Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:38-
2MD223Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:41-
13MA2314Šnajdr DavidSK Nové Město n. M.7100:35:49-
6MB247Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:03-
14MA2515Vašíček MartinSKI Radvanice7100:36:05-
2MC263Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:36:10-
3MC274Nečas JosefÚpice5800:36:15-
15MA2816Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:36:23-
7MB298Čipera RadekSKI Radvanice6400:36:25-
4MC305Malý JiříAC Česká Lípa5300:36:35-
8MB319Vanta JosefTC Dobruška6200:36:57-
3ZA324Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:05-
4ZA335Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:08-
9MB3410Zelený LuděkAC Náchod6100:37:14-
5MC356Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:37:16-
10MB3611Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:37:18-
6MC377Šofr ZdeněkSokol Kněžice5600:37:24-
11MB3812Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:37:26-
7MC398Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:37:28-
8MC409Brožek RadmilKRB Chrudim5400:37:32-
9MC4110Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:35-
10MC4211Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:37:40-
16MA4317Kafka OndřejHvězda SKP Pardubice8900:37:59-
11MC4412Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:00-
12MB4513Klimeš JiříAC Náchod6100:38:04-
13MB4614Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:38:14-
3MD474Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:20-
14MB4815Dostálek PetrASPV Těchonín6700:38:30-
15MB4916Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:38:43-
16MB5017Kraus VáclavPřelouč6400:39:08-
17MA5118Cvejn LukášTýniště nad Orlicí8200:39:19-
4MD525Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:39:21-
1ME532Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:26-
1ZB542Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:39:28-
17MB5518Smola JanKRB Chrudim6700:39:37-
12MC5613Dvořáček JaroslavSokol Lupenice5200:39:51-
18MA5719Hejkrlík FilipHvězda SKP Pardubice7900:40:00-
19MA5820Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:40:24-
2ZB593Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:40:32-
13MC6014Tarant LadislavLíšnice6000:40:37-
20MA6121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:48-
14MC6215Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:06-
21MA6322Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:41:07-
18MB6419Tichý PavelAC Náchod6300:41:36-
15MC6516Kučera ZdeněkAC Náchod5500:41:42-
19MB6620Hofman OldřichTC Dobruška6300:41:48-
16MC6717Exner VladimírStéblová5600:41:52-
5MD686Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:41:57-
17MC6918Zitko JiříKRB Chrudim5400:42:01-
6MD707Marek FrantišekČervený Kostelec4100:42:08-
22MA7123Šulc RadekTJ Milovice7500:42:22-
3ZB724Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:42:48-
4ZB735Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:01-
7MD748Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:43:24-
2ME753Bielčik JindřichLichkov4000:43:30-
8MD769Jelínek MatějHradec Králové4200:43:32-
23MA7724Dvořáček PavelSokol Lupenice9100:43:41-
24MA7825Hulec VítOrlické Záhoří7800:43:53-
20MB7921Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6500:44:02-
18MC8019Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:44:05-
19MC8120Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:44:11-
25MA8226Jirásko LubomírSokol Srch7100:44:13-
26MA8327Jirásko DušanSokol Srch7300:44:15-
21MB8422Mervart VáclavDobruška7000:44:24-
20MC8521Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:44:27-
3ME864Brádle VáclavZŠ Řeky Semily3700:44:37-
21MC8722Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:44:42-
5ZA886Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:44:54-
5ZB896Vacková HanaSK Hronov5600:44:56-
9MD9010Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:44:58-
4ME915Vorel MilanSlatiňany4000:45:10-
27MA9228Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:45:24-
22MB9323Rejl JiříSokol Srch6300:45:38-
5ME946Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:45:40-
6ME957Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:45:49-
22MC9623Zeman VladimírTýniště nad Orlicí5100:46:27-
10MD9711Stejskal FrantišekHavlíčkův Brod4300:46:41-
23MC9824Bečvařík JiříSL Nový Bydžov6000:46:51-
6ZB997Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:54-
7ME1008Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:49-
11MD10112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:09-
24MC10225Bříza VladimírKRB Chrudim5100:48:19-
23MB10324Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:48:20-
12MD10413Linhart MilošAC Náchod4400:48:25-
7ZB1058Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:48:48-
13MD10614Palguta EmilTJ Dobruška4400:49:08-
6ZA1077Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:50:23-
14MD10815Nypl JaroslavStará Paka4100:51:00-
8ZB1099Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:51:37-
9ZB11010Metelková IvanaVrbno pod Pradědem6100:53:11-
8ME1119Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:56:37-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód