Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

16.4.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 16.4.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Obalex Jílové u Děčína

Sociální sítě

Místo konání

zámek v Jílovém u Děčína
10.00 hodin

Přihlášky

na níže uvedenou adresu nebo na místě do 9.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 7 km
převýšení 420 m Běží se po silnici s asfaltovým povrchem, každý km tratě bude označen.

Ceny pro vítěze

finanční v kat. Muži do 39 let: 1000,- 600,- 500,- 300,- 200,- 100,-
ostatní kategorie: 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Tomeš
Lipová 51
407 01 Jílové u Děčína
tel.: +420 412 551 268
mob. +420 602 657 986

Ubytování:

Hotel Sněžník
Sněžník 29
407 01 Jílové u Děčína
tel./fax: 412 550 532
mobil: 732 410 252

Hřebenová Bouda
Sněžník
407 01 Jílové u Děčína
tel. 412 551 590

Propozice pořadatele ve formátu MS Excel

E-mailová adresa

jaroslav.tomes@sca.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 712

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Zoubek Zdeněk699
Krupka Milan568
Stránský Aleš607
Kebrle Milan757
Ernest Miroslav627
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Šimůnek Jan827
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan496
Kozlík Miroslav736
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Holcr Milan625
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Král Jindřich734
Straka Josef394
Šmíd Petr694
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Dušková Lenka804
Kašparec Petr624
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Vacek Martin694
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Merta Jaroslav354
Suchan M.3

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ852Šuler ŠtefanUster8900:33:11-
2MJ2457Dvořák TomášBiatlon Jílové8900:38:0835
3MJ3458Kalik JakubBiatlon Jílové9200:42:1631
4MJ3556Věchet OndřejBiatlon Jílové9200:42:4927
5MJ4355Přibyl AdamBiatlon Jílové9100:45:5024
Muži A (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:4635
2MA238Hamr JanAK Bílina8600:29:0031
3MA341Martínek RomanVK Slavia Děčín7500:29:1827
4MA44Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:29:4024
5MA526Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:5722
6MA625Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1320
7MA910Chleborád TomášLitvínov7200:33:1419
8MA1012Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:33:4218
9MA1122Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:33:5317
10MA1415Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:34:1716
11MA156Rozenberg DavidFenix SKI Team Jeseník8600:34:2515
12MA1829Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:1614
13MA2511Janák MichalTJ Hvězda Trnovany7600:38:1513
14MA2949Kozlík MiroslavAutodoprava Libouchec7300:40:2312
15MA3024Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:0411
16MA3142Krontorád PavelVK Slavia Děčín7800:41:1310
17MA3930Mejzlík ZdeněkBiatlon Jílové7900:44:309
Muži B (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB731Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:4035
2MB1235Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:33:5531
3MB169Gombita JosefMost5800:34:2927
4MB198Dietrich PetrAS Trans KL Sport Most6200:35:2224
5MB2147Kašparec PetrČeská Lípa6200:37:2122
6MB2213Zoubek JiříSCWS Lučany6500:37:3920
7MB281Ernest MiroslavDubí6200:39:5119
8MB3240Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:14-
9MB3314Novotný RomanKVM 1881 Mělník6600:42:0918
10MB387Rosenberg PetrDubí6400:44:1717
11MB4043Mocker MilanDolní Žleb6400:44:4016
Muži C (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC135Krupka MilanTJ Rumburk5600:34:0535
2MC1717Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:34:5631
3MC2021Homolka RudolfCZE5400:36:4127
4MC4737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:1224
Muži D (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD423Herbst ManfredJeseník4100:45:2435
2MD4853Šuler KarelSaland Švýcarsko4400:48:35-
Muži E (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME412Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:45:0435
2ME5350Málek DanielJílové3401:01:4531
Juniorky (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4648Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:47:4635
2ŽJ5136Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:5831
3ŽJ5232Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:54:1227
Ženy A (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2316Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:37:4135
2ZA2627Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5231
3ZA2730Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:4727
4ZA4454Horáková RenataASK DC7200:46:2924
5ZA4528Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:0622
6ZA4944Popovová MartinaSNB Praha7400:49:3220
7ZA5034Eisnerová MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7900:49:3319
Ženy B (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3639Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:1635
Ženy C (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3745Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:44:0135
Trať 7 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:28:4635
2MA238Hamr JanAK Bílina8600:29:0031
3MA341Martínek RomanVK Slavia Děčín7500:29:1827
4MA44Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:29:4024
5MA526Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:5722
6MA625Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:1320
1MB731Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:4035
1MJ852Šuler ŠtefanUster8900:33:11-
7MA910Chleborád TomášLitvínov7200:33:1419
8MA1012Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:33:4218
9MA1122Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:33:5317
2MB1235Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:33:5531
1MC135Krupka MilanTJ Rumburk5600:34:0535
10MA1415Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:34:1716
11MA156Rozenberg DavidFenix SKI Team Jeseník8600:34:2515
3MB169Gombita JosefMost5800:34:2927
2MC1717Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:34:5631
12MA1829Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:1614
4MB198Dietrich PetrAS Trans KL Sport Most6200:35:2224
3MC2021Homolka RudolfCZE5400:36:4127
5MB2147Kašparec PetrČeská Lípa6200:37:2122
6MB2213Zoubek JiříSCWS Lučany6500:37:3920
1ZA2316Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:37:4135
2MJ2457Dvořák TomášBiatlon Jílové8900:38:0835
13MA2511Janák MichalTJ Hvězda Trnovany7600:38:1513
2ZA2627Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5231
3ZA2730Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:4727
7MB281Ernest MiroslavDubí6200:39:5119
14MA2949Kozlík MiroslavAutodoprava Libouchec7300:40:2312
15MA3024Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:0411
16MA3142Krontorád PavelVK Slavia Děčín7800:41:1310
8MB3240Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:14-
9MB3314Novotný RomanKVM 1881 Mělník6600:42:0918
3MJ3458Kalik JakubBiatlon Jílové9200:42:1631
4MJ3556Věchet OndřejBiatlon Jílové9200:42:4927
1ZB3639Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:43:1635
1ŽC3745Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:44:0135
10MB387Rosenberg PetrDubí6400:44:1717
17MA3930Mejzlík ZdeněkBiatlon Jílové7900:44:309
11MB4043Mocker MilanDolní Žleb6400:44:4016
1ME412Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:45:0435
1MD423Herbst ManfredJeseník4100:45:2435
5MJ4355Přibyl AdamBiatlon Jílové9100:45:5024
4ZA4454Horáková RenataASK DC7200:46:2924
5ZA4528Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:0622
1ŽJ4648Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:47:4635
4MC4737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:1224
2MD4853Šuler KarelSaland Švýcarsko4400:48:35-
6ZA4944Popovová MartinaSNB Praha7400:49:3220
7ZA5034Eisnerová MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7900:49:3319
2ŽJ5136Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:5831
3ŽJ5232Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:54:1227
2ME5350Málek DanielJílové3401:01:4531

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 76%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Dobre jsem se probrehl
choros

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód