Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ

20.5.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ
  • datum konání: 20.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Místo konání

Poniklá
16 hodin

Přihlášky

písemně na níže uvedenou adresu
nebo v den závodu od 14 hodin na Obecním úřadě Poniklá (cca 50 m od startu)

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 10,3 km
převýšení 460m

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii mužů i žen obdrží věcné ceny.
V absolutním pořadí mužů získá finanční cenu prvních 8 závoníků.
V absolutním pořadí žen budou finančně oceněny první 4 závodnice.
Absolutní vítěz obdrží putovní pohár.
Na trati budouu dvě prémie po 200,- Kč pro vítěze. První na 1,6 km, druhá na 6,7 km.
Za překonání traťového rekordu je vypsána prémie 4.000,- Kč v kategorii mužů a 1.000,- Kč v kategorii žen.
Před vyhlášením bude losována běžecká tombola.
Odměněn bude nejstarší a nejmladší závodník.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ladislav Soukup
512 42 Poniklá
tel.: +420 481 585 134
mob.: +420 736 117 749

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1891

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Šír Václav4819
Kynčl Stanislav6419
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Švec Milan639
Gombita Josef589
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Linhart Miloš448
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Jarkovský Oldřich348
Kašpar Josef388
Šmída Oldřich488
Losman Miroslav517
Dostálek Petr677
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Jirsa Pavel617
Smrčka Miloš547
Filingr Čeněk617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Šteinc Ludvík417
Mazač Jaroslav687

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:39:1370
2MA325Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:39:4962
3MA551Čivrný JiříAC Semily8000:40:4154
4MA613Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:41:5748
5MA849Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:43:2544
6MA931Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:43:3740
7MA1335Erlebach DavidKunčice7100:45:4838
8MA2050Mach MartinPraha8200:47:3936
9MA2520Jančařík PetrAAC Brno6800:48:5034
10MA2912Kašpar JanVSK Elektro7100:49:5632
11MA3028Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:50:2230
12MA3544Komárek TomášTJ Záblatí7500:51:3028
13MA3919Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:53:4426
14MA401Burík LadislavPSK Olymp Praha7500:53:4724
15MA4522Smrčka PetrBK Říčany6900:56:4322
16MA4662Lang JaroslavPraha7100:57:0520
Muži B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB239Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:39:3070
2MB763Holub MiroslavBukovice6600:42:2562
3MB1018Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:43:5254
4MB1246Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:3948
5MB148Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:4944
6MB164Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:46:4240
7MB1753Dvořák JiříViking Jilemnice6300:46:5538
8MB187Mrva PavelPopovice TWRZ6000:47:1936
9MB1936Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:2434
10MB2138Klimeš JiříAC Náchod6100:48:1032
11MB2240Tichý PavelAC Náchod6300:48:2530
12MB2833Zoubek JiříSCWS Lučany6500:49:1528
13MB3255Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:51:16-
14MB3311Pucholt JiříSokol Unhošť5900:51:2126
15MB372Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:53:0024
16MB5210Eppert RomanCanis Lupus City5901:00:4222
17MB5342Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:01:4620
18MB5930Mašek RomanSNB Praha6101:07:0318
Muži C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC423Smrčka MilošBK Říčany5400:40:0970
2MC1137Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:2762
3MC1534Krupka MilanTJ Rumburk5600:46:0954
4MC2329Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:48:3348
5MC2421Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:48:4844
6MC2743Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:0840
7MC3416Kučera ZdeněkAC Náchod5500:51:2538
8MC385Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:1636
9MC4247Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:54:0334
10MC4361Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:55:2132
11MC5754Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:5430
Muži D (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3024Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:2270
2MD413Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:5362
3MD5045Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:58:3354
4MD5117Linhart MilošAC Náchod4400:59:2748
Muži E (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4815Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:57:5770
2ME5432Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:01:5762
3ME5514Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:02:0754
Juniorky (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA266Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:5670
2ZA4726Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:57:2362
3ZA4948Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:2754
4ZA589Popovová MartinaSNB Praha7401:02:5948
Ženy B (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4441Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:55:4970
2ZB5664Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4562
Ženy C (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3627Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4070
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:39:1370
1MB239Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:39:3070
2MA325Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:39:4962
1MC423Smrčka MilošBK Říčany5400:40:0970
3MA551Čivrný JiříAC Semily8000:40:4154
4MA613Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:41:5748
2MB763Holub MiroslavBukovice6600:42:2562
5MA849Haman VáclavČSK SKI Jilemnice8100:43:2544
6MA931Kysela VojtěchTJ ROB Liberec8100:43:3740
3MB1018Sádovský LubošJablonec nad Nisou6500:43:5254
2MC1137Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:2762
4MB1246Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:3948
7MA1335Erlebach DavidKunčice7100:45:4838
5MB148Čipera RadekSKI Radvanice6400:45:4944
3MC1534Krupka MilanTJ Rumburk5600:46:0954
6MB164Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:46:4240
7MB1753Dvořák JiříViking Jilemnice6300:46:5538
8MB187Mrva PavelPopovice TWRZ6000:47:1936
9MB1936Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:2434
8MA2050Mach MartinPraha8200:47:3936
10MB2138Klimeš JiříAC Náchod6100:48:1032
11MB2240Tichý PavelAC Náchod6300:48:2530
4MC2329Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:48:3348
5MC2421Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:48:4844
9MA2520Jančařík PetrAAC Brno6800:48:5034
1ZA266Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:48:5670
6MC2743Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:0840
12MB2833Zoubek JiříSCWS Lučany6500:49:1528
10MA2912Kašpar JanVSK Elektro7100:49:5632
11MA3028Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:50:2230
1MD3024Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:2270
13MB3255Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:51:16-
14MB3311Pucholt JiříSokol Unhošť5900:51:2126
7MC3416Kučera ZdeněkAC Náchod5500:51:2538
12MA3544Komárek TomášTJ Záblatí7500:51:3028
1ŽC3627Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:4070
15MB372Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:53:0024
8MC385Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:1636
13MA3919Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:53:4426
14MA401Burík LadislavPSK Olymp Praha7500:53:4724
2MD413Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:5362
9MC4247Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:54:0334
10MC4361Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:55:2132
1ZB4441Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:55:4970
15MA4522Smrčka PetrBK Říčany6900:56:4322
16MA4662Lang JaroslavPraha7100:57:0520
2ZA4726Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:57:2362
1ME4815Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:57:5770
3ZA4948Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:2754
3MD5045Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:58:3354
4MD5117Linhart MilošAC Náchod4400:59:2748
16MB5210Eppert RomanCanis Lupus City5901:00:4222
17MB5342Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:01:4620
2ME5432Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:01:5762
3ME5514Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:02:0754
2ZB5664Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4562
11MC5754Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:5430
4ZA589Popovová MartinaSNB Praha7401:02:5948
18MB5930Mašek RomanSNB Praha6101:07:0318

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Pořadatelům není co vytknout a ani snad poradit co zlepšit. Dobře značená trať, kilometry, občerstvení,... Pěkný závod.
lubos.sadovsky
ok
komarek
Bezvadná péče o závodníky, občerstvení, autobus, tombola. Prýma lidi. Výsledky ihned.
trejbalkarel

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód