Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu - MČR, kvalifikace MS

27.5.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu - MČR, kvalifikace MS
  • datum konání: 27.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

Ostravice, fotbalové hřiště
12.00 hodin

Přihlášky

předem na www.behnalysou.cz
nebo na místě od 9.00 do 11.30 (juniorky do 11.15) hodin

Startovné

do 19. května - 100 Kč
poté 150 Kč
(v ceně zahrnuto občerstvení a pití v cíli, pro předem přilášené běžce tričko)

Popis tratě

délka: 9,5 km (juniorky 6,5 km)
převýšení 950 m (juniorky 700 m)
Start kategorie juniorek u dolní stanice SKI Ostrá. Ostravice hřiště - restaurace U Zbuja (modrá turistická značka + sjezdovka)
restaurace U Zbuja - Lukšinec (zelená turistická značka)
Lukšinec - Lysá hora (červená turistická značka)
občerstvovací stanice u restaurace U Zbuja na cca 4,5 km

Ceny pro vítěze

finanční v celkové hodnotě 50.000,- Kč
pro předem přihlášené závodníky tričko

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

X-AIR Ostrava
Přívozská 36
702 00 Ostrava
tel.: +420 737 708 958

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ23186Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:51:42105
2MJ25147Tejchman JakubTJ Šumperk8800:51:5693
3MJ40234Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:54:2981
4MJ44230Voják JiříAC Domažlice8800:54:5772
5MJ45115Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:55:2866
6MJ47165Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:55:4660
7MJ53107Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:56:4457
8MJ5914Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:57:5254
9MJ6031Klíma JiříAK Kroměříž8700:57:5351
10MJ64156Strnad LukášAC Čáslav8800:58:2448
11MJ66105Kaminski PetrSTART Havířov9200:58:4945
12MJ67209Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:58:5042
13MJ94104Hron JiříAK Bílina9101:02:5339
14MJ104233Kočí MartinVBM Brno8701:04:3036
15MJ13649Kuczynski MichalNýdek9101:10:4133
16MJ149190Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:12:2230
17MJ16046Huser Jiříneregistrován8701:13:4827
18MJ166241Sikora Marekneregistrován9001:15:2424
19MJ18047Haška Ivanneregistrován8701:18:4721
20MJ188116Hrabuška Radekneregistrován8901:22:4618
21MJ196100Hrabuška Tomašneregistrován9201:24:4915
22MJ208133Groš JakubPJR Frenštát9501:57:4712
Muži A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Ospalý FilipAC Moravská Slávia Brno7600:45:19105
2MA22Havlíček JanASK Slavia Praha7900:45:3493
3MA38Bláha JanAK Kroměříž7100:45:5981
4MA410Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:46:1372
5MA53Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:46:1766
6MA65Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:47:4160
7MA79Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:48:0157
8MA8120Frei MartinAK Kroměříž8600:48:1654
9MA911Hamr JanAK Bílina8600:48:4851
10MA116Vymazal PetrAK Kroměříž7500:49:1348
11MA1229Bak KrzysztofKS Sprint Bielsko8100:49:15-
12MA13215Dobšíček PavelSK Hronov8000:49:2245
13MA1427Tupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:49:47-
14MA1598Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:0442
15MA167Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:50:1639
16MA17161Barrable NickKOS Tesla Brno7400:50:30-
17MA18144Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:50:4336
18MA19148Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:50:5533
19MA20228Polášek JanAO Slavia Havířov8000:51:0130
20MA26139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:1127
21MA2767Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:52:1224
22MA2957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:2321
23MA30146Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:53:2018
24MA32145Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:53:2415
25MA3354Sehnal TomášHO Holešov7300:53:3612
26MA34101Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:499
27MA3568Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:53:576
28MA36216Pop TomášMK Kopřivnice7100:54:013
29MA3861Frýdl TomášValach Energy Team8300:54:163
30MA3960Rosenberg DavidTJ Šumperk8600:54:193
31MA42235Vlček TomášGumárny Zubří8000:54:423
32MA43109Henek Vladanneregistrován8000:54:543
33MA4625Klisz TomaszASK AWF Katowice8100:55:44-
34MA49179Neradil TomášMXM Hulín7400:55:503
35MA5096Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:56:083
36MA54111Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:56:463
37MA551015Mrózek MarianTřinec7300:56:523
38MA57185Horný PavelSK Přerov7300:57:373
39MA58159Friček MartinSOU energet Plzeň7900:57:513
40MA62193Minařík MartinTTC Olomouc6700:58:103
41MA63218Sedláček TomášSKOB Beta Třinec8600:58:183
42MA6520Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:58:483
43MA6819Glowinkowski JaroslawPolska-Dragomysl/k C7100:58:52-
44MA6955Havránek MatějAK Šnek8300:59:063
45MA70162Mazal ZdeněkVSK MZLU Brno8100:59:073
46MA721019Kusalík RadimKravaře8100:59:503
47MA73196Říha Pavelneregistrován7701:00:023
48MA7418Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:123
49MA76203Zouhar MartinAC 1890 Praha8501:00:513
50MA78187Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:593
51MA80194Olejník Jaroslavneregistrován6701:01:213
52MA8162Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6701:01:263
53MA83106Kellner LiborBarnex Sport Brno7101:01:383
54MA84202Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7701:01:413
55MA86239Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6801:01:483
56MA901010Míl PetrHO FM7101:02:223
57MA91212Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8001:02:313
58MA951009Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:03:093
59MA9650Kuczynski MarianNýdek6901:03:143
60MA971020Bernatík Lukášneregistrován7901:03:243
61MA981021Uher LiborHO FM7101:03:423
62MA99188Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7901:03:583
63MA100243Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:04:023
64MA1011022Csabo MartinAC Kablo Kladno7701:04:073
65MA102208Vrbka PavelADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7101:04:123
66MA10353Suchánek LukášKHB Radegast7901:04:263
67MA10536Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:503
68MA107225Jančařík PetrAAC Brno6801:05:153
69MA109236Krysta MichalHO Lagarta8401:05:383
70MA111118Letko MichalManín P. Bystrica7901:06:04-
71MA113170Pácha Zdeněkneregistrován6801:06:203
72MA11623Langer MartinLepus.cz8401:07:163
73MA119181Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7301:07:293
74MA12065Lacman Jaroslavneregistrován8601:07:343
75MA12175Tončík PetrNový Jičín7101:07:433
76MA122108Ryška FilipGruppo Compatto8301:07:523
77MA126130Mielec JaromírOstrava6901:08:413
78MA1271023Kielar OndřejAFS8401:08:493
79MA12816Kalina TomášTragéd Team8501:08:563
80MA13033Šitka Josefneregistrován8601:09:193
81MA13178Řoutil LadislavŠternberské listy8101:09:323
82MA135238Marynčák Ondřejneregistrován8501:10:313
83MA13752Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:10:433
84MA138207Vaněk PetrOlomouc7001:10:493
85MA140117Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:11:04-
86MA14159Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:11:113
87MA14297Nebesník LubošMichalovce8001:11:123
88MA14492Wojtyla TomášTěšín7701:11:273
89MA150173Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7001:12:263
90MA153227Bartoš Edwinneregistrován6801:12:563
91MA15466Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:13:003
92MA15743Korhelík KarolHO James Kysuce7801:13:27-
93MA1591012Opluštil Jaroslavneregistrován6701:13:333
94MA164231Stryjski MariuszPOL7501:15:04-
95MA167114Václavek PavelFrýdek Místek8101:15:373
96MA175192Pecháček Lumírneregistrován8501:17:533
97MA17948Krkoška Václavneregistrován8601:18:433
98MA181102Žídek Robertneregistrován7801:18:483
99MA182122Rašner TomášRELAX Olomouc6901:19:203
100MA189195Mikulenka Tomášneregistrován7001:23:113
101MA197158Kulhánek Ladislavneregistrován8501:24:513
102MA19839Burík LadislavPSK Olymp Praha7501:27:353
103MA20232Sliž RomanSK Hasiči Opava6701:29:533
104MA205229Majchrzak AdamPOL7601:39:30-
105MA207103Kremser Lukášneregistrován7901:57:333
-MA-28Blaha TomášAK Kroměříž76DNF-
-MA-30Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk75DNF-
Muži B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10126Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:48:54105
2MB2281Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:3193
3MB24183Poduška JosefMK Kladno6200:51:5181
4MB31160Holub MiroslavBukovice6600:53:2372
5MB48157Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:55:4866
6MB5115Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:56:1260
7MB61247Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:58:0757
8MB77119Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:00:5254
9MB79206Karlík MichalLoko Trutnov6401:01:1651
10MB92121Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:3848
11MB9340Vrobel Miroslavneregistrován6101:02:4445
12MB108174Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:05:18-
13MB11299Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:06:0642
14MB115131Groš ŠtefanPJR Frenštát6101:06:5039
15MB1291024Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6501:09:0436
16MB14371Sýkora VladimírOstrava6501:11:1633
17MB146128Dobiáš Jaroslavneregistrován6301:11:4530
18MB15673Pečenka LiborKHB Radegast6101:13:1727
19MB17187Rosenberg PetrFenix Jeseník6401:16:2124
20MB1771008Kolčárek Rostislavneregistrován6101:18:2221
21MB185210Olejník Daliborneregistrován6501:20:2018
22MB190240Eppert RomanCanis Lupus City5901:23:2715
23MB193175Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:23:4212
24MB195154Mašek RomanSNB Praha6101:24:249
25MB203129Březina Ladislavneregistrován6101:32:156
Muži C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2145Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:18105
2MC37138Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:0593
3MC4124Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:54:3181
4MC8721Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:02:0172
5MC88249Malatín ŠtefanAAC Brno5501:02:0966
6MC118155Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:07:2160
7MC134113Velkoborský MilošAC Ostrava5401:10:2157
8MC1391013Přívětivý MiroslavKHB Radegast5301:10:5854
9MC145176Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5201:11:3851
10MC155200Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:13:1248
11MC168191Tučný JanMK Pardubice4701:15:4445
12MC17295Rechtenberg Karelneregistrován4701:16:2842
13MC18379Bardoň JanMK Seitl Ostrava5201:19:4239
14MC18794Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:22:3936
Muži D (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11741Groh StanislavAC Vrchlabí4601:07:18105
2MD12437Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:08:1693
3MD147220Balko PeterZbuj CUP4401:12:0181
4MD152199Vodička JanŠela Sport Přerov4501:12:5172
5MD162124Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:14:4166
6MD17476Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:5060
Muži E (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME163246Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:00105
2ME17088Merta JaroslavFenix Jeseník3501:15:5693
3ME19980Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3501:27:4581
4ME204150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:34:0972
Juniorky (trať 5,4 km, 673 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1232Žabková MarieSKOB Beta Třinec8700:40:25105
2ŽJ2180Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:40:5293
3ŽJ317Vévodová MartinaAK Perná9000:41:1481
4ŽJ4189Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:41:4272
5ŽJ5163Schindlerová ZuzanaUSK Praha8700:42:3566
6ŽJ6168Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:44:1660
7ŽJ7242Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:44:4157
8ŽJ8167Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:46:1554
9ŽJ986Klečková LucieSKOB Baník Havířov8800:47:1851
10ŽJ10152Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:2748
11ŽJ1182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:4045
12ŽJ12151Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:50:3542
13ŽJ13211Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:51:5539
14ŽJ1477Vávrů IvanaVTŽ Chomutov8800:58:0436
-ŽJ-1018Stryjska DianaRaciborz89DNF-
Ženy A (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA281Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:52:16105
2ZA5222Šádková IrenaAC Pardubice6900:56:37105
3ZA56134Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:1093
4ZA7144Schorná Matyášová PavlaCZE8000:59:1281
5ZA75143Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:00:5072
6ZA82205Pelantová LucieTJ AC Praha 18908601:01:3466
7ZA85224Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:01:4260
8ZA8958Vlčovská MartaAC Pardubice7601:02:2157
9ZA106237Pecháčková KateřinaPSK Olymp Praha8501:05:0154
10ZA114140Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:06:4751
11ZA12312Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:08:0648
12ZA125213Bečková LucieAtletika Albrechtice8101:08:2145
13ZA132127Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:5242
14ZA13390Kiššová PetraSSK Vítkovice8001:10:0739
15ZA14889Bobotová KateřinaAK Zlín8301:12:1436
16ZA158217Zatloukalová Lenkaneregistrována8501:13:2933
17ZA1611014Kočarová Pechková KláraAK SSK Vítkovice7201:14:1930
18ZA165136Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:15:2127
19ZA17874Burkotová MartinaAK SSK Vítkovice8501:18:3524
20ZA201153Popovová MartinaSNB Praha7401:28:4421
21ZA2091017Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9102:04:5318
Ženy B (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151141Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:12:4493
2ZB169184Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:15:4781
3ZB173214Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:16:2972
4ZB18693Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:3866
5ZB192149Pachtová Ivaneregistrována7001:23:3860
6ZB200132Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:27:5957
7ZB206123Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:43:5854
Ženy C (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC110142Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:05:51105
2ŽC17638Šokalová LudmilaSlezan F-M5601:17:5693
3ŽC184112Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:19:5781
4ŽC191182Tvrdá ZdeňkaTJ Chemoplast Chropyně5601:23:3372
5ŽC194244Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:23:5766
Trať 5,4 km, 673 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1232Žabková MarieSKOB Beta Třinec8700:40:25105
2ŽJ2180Klímová IvanaBATT Nové Město na Moravě8700:40:5293
3ŽJ317Vévodová MartinaAK Perná9000:41:1481
4ŽJ4189Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:41:4272
5ŽJ5163Schindlerová ZuzanaUSK Praha8700:42:3566
6ŽJ6168Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:44:1660
7ŽJ7242Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:44:4157
8ŽJ8167Rauscherová LucieFenix Ski Team Jeseník8700:46:1554
9ŽJ986Klečková LucieSKOB Baník Havířov8800:47:1851
10ŽJ10152Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:2748
11ŽJ1182Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:4045
12ŽJ12151Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:50:3542
13ŽJ13211Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:51:5539
14ŽJ1477Vávrů IvanaVTŽ Chomutov8800:58:0436
Trať 9,2 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Ospalý FilipAC Moravská Slávia Brno7600:45:19105
2MA22Havlíček JanASK Slavia Praha7900:45:3493
3MA38Bláha JanAK Kroměříž7100:45:5981
4MA410Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:46:1372
5MA53Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:46:1766
6MA65Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:47:4160
7MA79Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:48:0157
8MA8120Frei MartinAK Kroměříž8600:48:1654
9MA911Hamr JanAK Bílina8600:48:4851
1MB10126Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:48:54105
10MA116Vymazal PetrAK Kroměříž7500:49:1348
11MA1229Bak KrzysztofKS Sprint Bielsko8100:49:15-
12MA13215Dobšíček PavelSK Hronov8000:49:2245
13MA1427Tupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:49:47-
14MA1598Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:50:0442
15MA167Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:50:1639
16MA17161Barrable NickKOS Tesla Brno7400:50:30-
17MA18144Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:50:4336
18MA19148Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:50:5533
19MA20228Polášek JanAO Slavia Havířov8000:51:0130
1MC2145Kolínek FrantišekAK Perná5600:51:18105
2MB2281Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:51:3193
1MJ23186Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:51:42105
3MB24183Poduška JosefMK Kladno6200:51:5181
2MJ25147Tejchman JakubTJ Šumperk8800:51:5693
20MA26139Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:52:1127
21MA2767Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:52:1224
1ZA281Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:52:16105
22MA2957Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:2321
23MA30146Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:53:2018
4MB31160Holub MiroslavBukovice6600:53:2372
24MA32145Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:53:2415
25MA3354Sehnal TomášHO Holešov7300:53:3612
26MA34101Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:53:499
27MA3568Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:53:576
28MA36216Pop TomášMK Kopřivnice7100:54:013
2MC37138Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:54:0593
29MA3861Frýdl TomášValach Energy Team8300:54:163
30MA3960Rosenberg DavidTJ Šumperk8600:54:193
3MJ40234Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:54:2981
3MC4124Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:54:3181
31MA42235Vlček TomášGumárny Zubří8000:54:423
32MA43109Henek Vladanneregistrován8000:54:543
4MJ44230Voják JiříAC Domažlice8800:54:5772
5MJ45115Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:55:2866
33MA4625Klisz TomaszASK AWF Katowice8100:55:44-
6MJ47165Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:55:4660
5MB48157Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:55:4866
34MA49179Neradil TomášMXM Hulín7400:55:503
35MA5096Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:56:083
6MB5115Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:56:1260
2ZA5222Šádková IrenaAC Pardubice6900:56:37105
7MJ53107Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:56:4457
36MA54111Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:56:463
37MA551015Mrózek MarianTřinec7300:56:523
3ZA56134Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:1093
38MA57185Horný PavelSK Přerov7300:57:373
39MA58159Friček MartinSOU energet Plzeň7900:57:513
8MJ5914Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:57:5254
9MJ6031Klíma JiříAK Kroměříž8700:57:5351
7MB61247Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:58:0757
40MA62193Minařík MartinTTC Olomouc6700:58:103
41MA63218Sedláček TomášSKOB Beta Třinec8600:58:183
10MJ64156Strnad LukášAC Čáslav8800:58:2448
42MA6520Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:58:483
11MJ66105Kaminski PetrSTART Havířov9200:58:4945
12MJ67209Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:58:5042
43MA6819Glowinkowski JaroslawPolska-Dragomysl/k C7100:58:52-
44MA6955Havránek MatějAK Šnek8300:59:063
45MA70162Mazal ZdeněkVSK MZLU Brno8100:59:073
4ZA7144Schorná Matyášová PavlaCZE8000:59:1281
46MA721019Kusalík RadimKravaře8100:59:503
47MA73196Říha Pavelneregistrován7701:00:023
48MA7418Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:123
5ZA75143Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:00:5072
49MA76203Zouhar MartinAC 1890 Praha8501:00:513
8MB77119Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:00:5254
50MA78187Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:593
9MB79206Karlík MichalLoko Trutnov6401:01:1651
51MA80194Olejník Jaroslavneregistrován6701:01:213
52MA8162Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6701:01:263
6ZA82205Pelantová LucieTJ AC Praha 18908601:01:3466
53MA83106Kellner LiborBarnex Sport Brno7101:01:383
54MA84202Goláň JosefADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7701:01:413
7ZA85224Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8001:01:4260
55MA86239Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6801:01:483
4MC8721Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:02:0172
5MC88249Malatín ŠtefanAAC Brno5501:02:0966
8ZA8958Vlčovská MartaAC Pardubice7601:02:2157
56MA901010Míl PetrHO FM7101:02:223
57MA91212Neradil SvatoplukŠELA SPORT Přerov8001:02:313
10MB92121Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:3848
11MB9340Vrobel Miroslavneregistrován6101:02:4445
13MJ94104Hron JiříAK Bílina9101:02:5339
58MA951009Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:03:093
59MA9650Kuczynski MarianNýdek6901:03:143
60MA971020Bernatík Lukášneregistrován7901:03:243
61MA981021Uher LiborHO FM7101:03:423
62MA99188Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7901:03:583
63MA100243Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:04:023
64MA1011022Csabo MartinAC Kablo Kladno7701:04:073
65MA102208Vrbka PavelADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm7101:04:123
66MA10353Suchánek LukášKHB Radegast7901:04:263
14MJ104233Kočí MartinVBM Brno8701:04:3036
67MA10536Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:503
9ZA106237Pecháčková KateřinaPSK Olymp Praha8501:05:0154
68MA107225Jančařík PetrAAC Brno6801:05:153
12MB108174Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:05:18-
69MA109236Krysta MichalHO Lagarta8401:05:383
1ŽC110142Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:05:51105
70MA111118Letko MichalManín P. Bystrica7901:06:04-
13MB11299Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:06:0642
71MA113170Pácha Zdeněkneregistrován6801:06:203
10ZA114140Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:06:4751
14MB115131Groš ŠtefanPJR Frenštát6101:06:5039
72MA11623Langer MartinLepus.cz8401:07:163
1MD11741Groh StanislavAC Vrchlabí4601:07:18105
6MC118155Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:07:2160
73MA119181Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7301:07:293
74MA12065Lacman Jaroslavneregistrován8601:07:343
75MA12175Tončík PetrNový Jičín7101:07:433
76MA122108Ryška FilipGruppo Compatto8301:07:523
11ZA12312Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:08:0648
2MD12437Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4601:08:1693
12ZA125213Bečková LucieAtletika Albrechtice8101:08:2145
77MA126130Mielec JaromírOstrava6901:08:413
78MA1271023Kielar OndřejAFS8401:08:493
79MA12816Kalina TomášTragéd Team8501:08:563
15MB1291024Bažanowski RostislavPolanka nad Odrou6501:09:0436
80MA13033Šitka Josefneregistrován8601:09:193
81MA13178Řoutil LadislavŠternberské listy8101:09:323
13ZA132127Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:09:5242
14ZA13390Kiššová PetraSSK Vítkovice8001:10:0739
7MC134113Velkoborský MilošAC Ostrava5401:10:2157
82MA135238Marynčák Ondřejneregistrován8501:10:313
15MJ13649Kuczynski MichalNýdek9101:10:4133
83MA13752Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:10:433
84MA138207Vaněk PetrOlomouc7001:10:493
8MC1391013Přívětivý MiroslavKHB Radegast5301:10:5854
85MA140117Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8101:11:04-
86MA14159Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:11:113
87MA14297Nebesník LubošMichalovce8001:11:123
16MB14371Sýkora VladimírOstrava6501:11:1633
88MA14492Wojtyla TomášTěšín7701:11:273
9MC145176Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5201:11:3851
17MB146128Dobiáš Jaroslavneregistrován6301:11:4530
3MD147220Balko PeterZbuj CUP4401:12:0181
15ZA14889Bobotová KateřinaAK Zlín8301:12:1436
16MJ149190Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:12:2230
89MA150173Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7001:12:263
1ZB151141Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:12:4493
4MD152199Vodička JanŠela Sport Přerov4501:12:5172
90MA153227Bartoš Edwinneregistrován6801:12:563
91MA15466Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7301:13:003
10MC155200Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:13:1248
18MB15673Pečenka LiborKHB Radegast6101:13:1727
92MA15743Korhelík KarolHO James Kysuce7801:13:27-
16ZA158217Zatloukalová Lenkaneregistrována8501:13:2933
93MA1591012Opluštil Jaroslavneregistrován6701:13:333
17MJ16046Huser Jiříneregistrován8701:13:4827
17ZA1611014Kočarová Pechková KláraAK SSK Vítkovice7201:14:1930
5MD162124Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:14:4166
1ME163246Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:00105
94MA164231Stryjski MariuszPOL7501:15:04-
18ZA165136Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:15:2127
18MJ166241Sikora Marekneregistrován9001:15:2424
95MA167114Václavek PavelFrýdek Místek8101:15:373
11MC168191Tučný JanMK Pardubice4701:15:4445
2ZB169184Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:15:4781
2ME17088Merta JaroslavFenix Jeseník3501:15:5693
19MB17187Rosenberg PetrFenix Jeseník6401:16:2124
12MC17295Rechtenberg Karelneregistrován4701:16:2842
3ZB173214Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:16:2972
6MD17476Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:17:5060
96MA175192Pecháček Lumírneregistrován8501:17:533
2ŽC17638Šokalová LudmilaSlezan F-M5601:17:5693
20MB1771008Kolčárek Rostislavneregistrován6101:18:2221
19ZA17874Burkotová MartinaAK SSK Vítkovice8501:18:3524
97MA17948Krkoška Václavneregistrován8601:18:433
19MJ18047Haška Ivanneregistrován8701:18:4721
98MA181102Žídek Robertneregistrován7801:18:483
99MA182122Rašner TomášRELAX Olomouc6901:19:203
13MC18379Bardoň JanMK Seitl Ostrava5201:19:4239
3ŽC184112Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:19:5781
21MB185210Olejník Daliborneregistrován6501:20:2018
4ZB18693Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:3866
14MC18794Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:22:3936
20MJ188116Hrabuška Radekneregistrován8901:22:4618
100MA189195Mikulenka Tomášneregistrován7001:23:113
22MB190240Eppert RomanCanis Lupus City5901:23:2715
4ŽC191182Tvrdá ZdeňkaTJ Chemoplast Chropyně5601:23:3372
5ZB192149Pachtová Ivaneregistrována7001:23:3860
23MB193175Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:23:4212
5ŽC194244Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:23:5766
24MB195154Mašek RomanSNB Praha6101:24:249
21MJ196100Hrabuška Tomašneregistrován9201:24:4915
101MA197158Kulhánek Ladislavneregistrován8501:24:513
102MA19839Burík LadislavPSK Olymp Praha7501:27:353
3ME19980Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3501:27:4581
6ZB200132Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:27:5957
20ZA201153Popovová MartinaSNB Praha7401:28:4421
103MA20232Sliž RomanSK Hasiči Opava6701:29:533
25MB203129Březina Ladislavneregistrován6101:32:156
4ME204150Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:34:0972
104MA205229Majchrzak AdamPOL7601:39:30-
7ZB206123Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:43:5854
105MA207103Kremser Lukášneregistrován7901:57:333
22MJ208133Groš JakubPJR Frenštát9501:57:4712
21ZA2091017Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9102:04:5318

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 82%
Zpracování výsledků: 76%
Ceny vítězům: 78%
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 15 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

Dávám závodu hodnocení 100%- zaslouží si to i za"přitvrzení"v podobě sjezdovky cca v půlce trasy,při vyhlášení výsledků bylo sqělé - i když zbytečně skromně v pozadí podia- taneční vystoupení dvojice Oli+pan ředitel!!!!!!!!!!
nakopec
Lepší organizaci bych asi těžko hledal!
skopce
Organizátoři zvládli tento závod velmi dobře, jediný problém jsem zaznamenal s výsledkovou listinou, kde některé uvedené časy neodpovídaly skutečnosti.Sjezdovka byla "drsná" ale k mistrovskému závodu, který by měl být NEJ i v obtížnosti to asi patří. Obtížnost této trati je velkou výzvou pro další pořadatele mistrovství, aby vůbec dokázali podobně obtížnou trať v ČR najít. Návrat z vrcholu byl pro ty, co si sáhli na dno taky náročný. Ale bude na co vzpomínat. Kluci pořadatelský, můj obdiv, že jste do toho šli, nemáte se za co stydět!
astransky
100% po všech stránkách,Libor Bednarz a celý jeho tým X-AIR Ostrava se podařilo udělat zřejmě nejtěžší a nejhezčí závod v republice.I seběhy byly pohodové bez extrémů,je fakt,že sjezdovce chyběl funkční vlek,tak ten až v zimě.Počasí běžecky špičkové,škoda vrcholu bez viditelnosti,ti ,co Beskydy neznají,přišly o krásu okolí s výhledy až na Fatry,Tatry i Belanky a na druhé straně celé Ostravsko a Jeseníky.Skvělý závod,doufám,že zůstane trvalkou,zaslouží si to!
jak123
Díky, díky, moc hezky se to čte, každopádně do dalších ročníků, máme co vylepšovat. Tak třeba - co jít tu sjezdovku dvakrát:-)? Libor B., X-AIR Ostrava
sport
Měření časů jsme chtěli provádět v naší režii, jelikož to ale bylo MČR tak jsme nemohli. Každopádně příště budeme muset postavit kontrolní team časoměřičů. Je škoda, že jste si kvůli mlze neužili krásných výhledů na Tatry,Fatru apod., no ale alespoň tak máte důvod přijet příští rok :-)
ales.velicka
Super akce ,super trať ,kluci fakt klobouk dolů.velký dík všem x- airákům
khbradegast
Libore a celý organizační týme, povedl se vám mooooc pěkný závod.Trať byla perfektní, obzvlášť sjezdovka.No, běžet ji víckrát? Vůbec to není špatný nápad, ale myslím, že by vás dost lidí asi ukamenovalo :-) Taky velmi chválím, když po výběhu každý hned dostal své věci a nemusel je hledat. Takže, kluci, super a příště znova.
pajinkam
Velmi náročná trať. Jen tak dále. Nádhera. No prostě chrocht, chrocht, chrocht.
bazanowski
super zavod tak namakany pretek som este
lety2

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód