Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch

28.5.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeseník - Lázeňský běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 28.5.2006
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník - Masarykovo náměstí (juniorky u sanatoria Priessnitz, odjezd autobusu již v 10.15 hodin)
11 hodin

Přihlášky

v den závodu, v místě startu od 9.00 do 10.30 hodin (juniorky do 10.15 hodin)
elektronicky nize uvedenem emailu
telefonicky na nize uvedených telefonech
nebo písemně na adrese:
Fenix Ski team Jeseník
Masarykovo nám. 60
790 01 Jeseník

Přihláška v podobě: jméno, příjmení, ročník narození, kategorie, oddíl.

Startovné

70,- Kč (žákovské kategorie startovné neplatí)

Popis tratě

délka: 8,5km (juniorky 5,5 km)
převýšení: 540m
Jeseník - po Muzikantské stezce - lázně - Ripperův kámen - Sokolí vrch
50% asfalt, 50% terén

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii obdrží věcnou cenu, diplom a medaili, první 3 v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii.
Tombola pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice ve formátu MS Word.

Kontakt:
Tomáš Tejchman
Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Priessnitzova 12/299
790 03 Jeseník
tel.:+420 584 491 128
mob.: +420 724 335 962

E-mailová adresa

tejchman@priessmnitz.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 1 (trať 5,5 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JJ144Fellner AdamFenix Jeseník9300:26:33-
Junioři (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1857Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:38:3335
2MJ1943Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:38:3331
3MJ2163Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:5427
4MJ239Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:40:4624
5MJ2921Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:42:2822
6MJ4569Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:50:1920
Muži A (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:2335
2MA258Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:34:1231
3MA320Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:4427
4MA419Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:35:0024
5MA525Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:36:0022
6MA667Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:36:1720
7MA929Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:4419
8MA1012Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:37:0618
9MA1242Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:2817
10MA1340Polášek JanSK Hranice8300:37:3116
11MA1445Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:3915
12MA1547Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:38:1014
13MA2060Vlček TomášGumárny Zubří8000:39:3813
14MA2765Neugebauer PetrDomašov7500:42:0112
15MA3059Suchánek LukášKHB Radegast7900:42:4111
16MA3250Zouhar MartinAC 1890 Praha8500:43:0810
17MA3628Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:45:059
18MA3723Žák TomášAC Pardubice8500:45:318
19MA414Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:48:357
20MA4370Kovář DanielFenix Ski team Jeseník8000:49:516
Muži B (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB764Holub MiroslavBukovice6600:36:2035
2MB831Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3131
3MB2668Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:41:5127
4MB3353Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:3924
5MB4033Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:46:5622
6MB4230Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:48:54-
7MB4411Pečenka LiborKHB Radegast6100:50:1220
8MB5113Rosenberg PetrFenix Jeseník6400:53:0819
9MB5818Mašek RomanNovis/SNB Praha6101:05:0318
Muži C (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC117Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:1935
2MC1761Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:2931
3MC2254Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2527
4MC2822Krupka MilanTJ Rumburk5600:42:2124
5MC3510Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:44:4422
6MC4641Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:50:4820
7MC4762Růžička KarelČeská Ves5600:50:5719
8MC5356Tučný JanMK Pardubice4700:55:5718
9MC5634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:2917
Muži D (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži E (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME541Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:56:0635
2ME5927Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:5031
Juniorky (trať 5,5 km, 200 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ25Kadrmanová IvanaACP Olymp Brno9100:27:0635
2ŽJ349Schindlerová ZuzanaUSK Praha8700:27:3331
3ŽJ46Weissová GabrielaFenix Ski Team Jeseník9100:28:5727
4ŽJ539Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:4924
5ŽJ63Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:30:1022
6ŽJ746Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:30:1920
7ŽJ836Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:3919
8ŽJ935Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:2218
9ŽJ1032Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:5017
10ŽJ112Bubelová KláraSG Vrbno pod Pradědem8900:36:3616
Ženy A (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1615Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:38:1535
2ZA2424Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:40:4931
3ZA2552Schorná Matyášová PavlaCZE8000:41:1727
4ZA3148Pecháčková KateřinaPSK Olymp Praha8500:43:0224
5ZA3451Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:43:4422
6ZA3855Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:1720
7ZA3938Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:3319
8ZA4816Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:51:4018
9ZA5026Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:52:3217
10ZA5566Hrabincová EvaDomašov7700:57:0016
11ZA5717Popovová MartinaSNB Praha7400:58:4715
Ženy B (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB4937Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:1635
2ŽB528Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:2331
Ženy C (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 5,5 km, 200 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JJ144Fellner AdamFenix Jeseník9300:26:33-
1ŽJ25Kadrmanová IvanaACP Olymp Brno9100:27:0635
2ŽJ349Schindlerová ZuzanaUSK Praha8700:27:3331
3ŽJ46Weissová GabrielaFenix Ski Team Jeseník9100:28:5727
4ŽJ539Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:4924
5ŽJ63Lapčíková EliškaFenix Ski Team Jeseník9200:30:1022
6ŽJ746Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:30:1920
7ŽJ836Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:3919
8ŽJ935Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:32:2218
9ŽJ1032Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:5017
10ŽJ112Bubelová KláraSG Vrbno pod Pradědem8900:36:3616
Trať 8,5 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:2335
2MA258Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:34:1231
3MA320Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:34:4427
4MA419Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:35:0024
5MA525Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:36:0022
6MA667Novotný ViktorFenix Team Jeseník8200:36:1720
1MB764Holub MiroslavBukovice6600:36:2035
2MB831Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:3131
7MA929Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:4419
8MA1012Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:37:0618
1MC117Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:1935
9MA1242Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:2817
10MA1340Polášek JanSK Hranice8300:37:3116
11MA1445Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:37:3915
12MA1547Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:38:1014
1ZA1615Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:38:1535
2MC1761Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:38:2931
1MJ1857Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:38:3335
2MJ1943Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:38:3331
13MA2060Vlček TomášGumárny Zubří8000:39:3813
3MJ2163Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:39:5427
3MC2254Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2527
4MJ239Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:40:4624
2ZA2424Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:40:4931
3ZA2552Schorná Matyášová PavlaCZE8000:41:1727
3MB2668Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:41:5127
14MA2765Neugebauer PetrDomašov7500:42:0112
4MC2822Krupka MilanTJ Rumburk5600:42:2124
5MJ2921Klíma JiříAK ASICS Kroměříž8700:42:2822
15MA3059Suchánek LukášKHB Radegast7900:42:4111
4ZA3148Pecháčková KateřinaPSK Olymp Praha8500:43:0224
16MA3250Zouhar MartinAC 1890 Praha8500:43:0810
4MB3353Karlík MichalLoko Trutnov6400:43:3924
5ZA3451Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:43:4422
5MC3510Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:44:4422
17MA3628Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:45:059
18MA3723Žák TomášAC Pardubice8500:45:318
6ZA3855Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:1720
7ZA3938Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:3319
5MB4033Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:46:5622
19MA414Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:48:357
6MB4230Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:48:54-
20MA4370Kovář DanielFenix Ski team Jeseník8000:49:516
7MB4411Pečenka LiborKHB Radegast6100:50:1220
6MJ4569Klosovský TomášSki Fénix Klub Jeseník9000:50:1920
6MC4641Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:50:4820
7MC4762Růžička KarelČeská Ves5600:50:5719
8ZA4816Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:51:4018
1ŽB4937Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:1635
9ZA5026Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:52:3217
8MB5113Rosenberg PetrFenix Jeseník6400:53:0819
2ŽB528Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:2331
8MC5356Tučný JanMK Pardubice4700:55:5718
1ME541Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:56:0635
10ZA5566Hrabincová EvaDomašov7700:57:0016
9MC5634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:57:2917
11ZA5717Popovová MartinaSNB Praha7400:58:4715
9MB5818Mašek RomanNovis/SNB Praha6101:05:0318
2ME5927Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:07:5031

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Moc příjemné, areál lázní jako centrum vyhlášení a trasa závodu nádherné. Měli by se příští rok posunout automaticky do kat. A
Honzek2
Krásné lázeňské prostředí, pěkná trasa závodu, organizace bez problémů. je vidět, že Jeseničtí jsou zkušení pořadatelé lyžařských závodů. Účast juniorek a juniorů potěšující. Doporučuji pro příští rok do kategorie A.
astransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód