hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Perná u Mikulova - Běh na Děvín - MČR veteránů

3.6.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perná u Mikulova - Běh na Děvín - MČR veteránů
  • datum konání: 3.6.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Kulturní dům Perná u Mikulova
13:00 hodin

Přihlášky

elektronicky na níže uvedený email
poštou nebo tefefonicky na níže uvedenou adresu

Startovné

Startovné: Žáci, žákyně, lidový běh 30 Kč
Juniorky+hlavní závod: 80 Kč

Popis tratě

délka 9 km
převýšení 600 m

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii mimo lidový nesoutěžní běh obdrží věcné ceny. První 3 ve všech veteránských kategoriích nad 35 let obdrží navíc diplom a medaili. Tombola pro všechny závodníky ve všech kategoriích.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
Perná 244
691 86 Mikulov na Moravě
tel.: +420 519 517 155
mobil: +420 606 527 724
fax: +420 519 517 155

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Další informace o závodu

  • Běh na Děvín 2006 (Propozice letošního Mistrovství České republiky v běhu do vrchu veteránů v Perné u Mikulova)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 04.06.2006, 16:21
  • zobrazeno již 1098x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně (trať 1,8 km, 50 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž13137Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:09:26-
2Ž14234Kitnerová DitaPlki Tým Brno9300:09:52-
3Ž16223Kopecká AlžbětaAK Perná9300:11:42-
4Ž17236Kopecká MagdaAK Perná9100:12:41-
5Ž18210Kopecká SáraAK Perná9700:13:02-
6Ž19240Krátká ZuzanaAK Perná9300:15:17-
7Ž110241Holcová Lindaxxx0100:17:35-

Žáci (trať 1,8 km, 50 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1z21101Streit PetrAK Perná9300:08:51-
2z22239HudecAK Perná9200:09:07-
3z25222Paník MilanAK Perná9600:11:19-

Juniorky (trať 5 km, 400 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1133Skybová LucieACP Olymp Brno8700:31:2570
2ŽJ2132Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:2662
3ŽJ3127Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:34:5154
4ŽJ4134Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:35:3648
5ŽJ5121Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:37:5044
6ŽJ6125Kopecká BarboraAK Perná9000:48:1340

Ženy (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA60118Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:58:0970
2ZA8297Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2362
3ZA109107Kopecká DagmarAK Perná8401:13:3054
4ZA114109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:15:4448
5ZA115140Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:16:3344
6ZA116105Popovová MartinaSNB Praha7401:17:0440

Ženy 35 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB6861Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:4870
2ŽB74110Jančaříková LenkaAAC Brno7001:00:3654
3ŽB85112Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:05:3944
4ŽB107101Němečková BlankaSBK Wiky Kyjov7001:11:0536

Ženy 40 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC75106Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:3948
2ŽC93100Durnová MartaSBK Wiky Kyjov6401:08:0940
3ŽC102117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:4038
4ŽC118120Doležalová JanaZetor Brno6601:18:2534

Ženy 45 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7098Hynštová MarieAHA Vyškov5700:59:5662
2ŽD120242Kitnerová JarmilaPlki Tým Brno5801:21:1032

Ženy 50 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE42114Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:5070
2ZE91111Šokalová LudmilaSlezan F-M5601:06:3762
3ZE92119Slavíčková JarmilaBrno5601:07:1354
4ZE94115Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:08:2048
5ZE104108Kašová HanaBarnex sport Brno5401:09:5244
6ZE123104Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:23:4636

Ženy 55 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZF10899Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:11:4740
2ZF110102Cupalová EvaHolubice4701:13:3938

Junioři (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ7116Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:45:3370
2MJ14155Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:47:2462
3MJ6339Michlovský JiříAK Perná8800:59:0454
4MJ6773Zoubek JiříSCWS Lučany9100:59:4648

Muži (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:43:4270
2MA568Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:45:2154
3MA956Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:2044
4MA1246Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:0838
5MA16157Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:48:0834
6MA1758Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:49:0832
7MA2342Pesau HelmutSV Falkenstein AT7700:50:32-
8MA2428Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:5630
9MA30139Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:51:4426
10MA31246Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:51:5524
11MA41147Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:54:3620
12MA5723Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:57:4116

Muži 35 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4244Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:5962
2MB845Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:46:0348
3MB1059Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:46:5140
4MB159Brožík JiříAK Hodonín7100:47:2636
5MB2925Malík VítFSC Borovany6900:51:3128
6MB3376Kellner LiborBarnex Sport Brno7100:52:1922
7MB4430Jančařík PetrAAC Brno6800:55:0018
8MB7780Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:02:5214
9MB9966Rašner TomášRELAX Olomouc6901:08:4312

Muži 40 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC247Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:43:5770
2MC18142Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:49:1744
3MC1992Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:49:1940
4MC2775Krejčí MiroslavEkol team6400:51:1838
5MC2820Matějík JanVHS Plus Veselí nad Moravou6400:51:2036
6MC3641Karlík MichalLoko Trutnov6400:53:0830
7MC4060Zoubek JiříSCWS Lučany6500:53:4624
8MC4589Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav6300:55:1222
9MC5187Doubrava JiříSBK Wiky Kyjov6200:56:2020
10MC5465Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:56:4516
11MC5614Mecl KarelBK Hodonín6300:57:3212
12MC8369Rosenberg PetrFenix Jeseník6401:04:314

Muži 45 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD354Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:3362
2MD1191Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:47:0354
3MD1383Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:1448
4MD32148Zelený LuděkAC Náchod6100:52:0534
5MD3590Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:52:4532
6MD3777Slabý JosefSedlec - Prčice6100:53:1228
7MD3944Vrobel MiroslavVeřovice6100:53:2926
8MD468Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:55:15-
9MD5333Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:56:4218
10MD5538Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:56:5514
11MD6564Kolínek ZdeněkAC Perná5900:59:4010
12MD6861Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:59:488
13MD7834Pucholt JiříSokol Unhošť5901:02:556
14MD8863Kunc JosefLRS Vyškov6001:06:082
15MD8936Hrabec JosefMikulov Ekolux6101:06:202
16MD11140Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:002
17MD11224Mašek RomanNovis/SNB Praha6101:14:392

Muži 50 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME61Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3070
2ME207Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:2562
3ME2212Krupka MilanTJ Rumburk5600:50:0348
4ME25245Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:50:5944
5ME3832Fiedler JanStart Brno5600:53:2236
6ME4331Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:5734
7ME4843Trnka MilanLoko Trutnov5600:55:3730
8ME4986Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:55:4228
9ME582Kopecký AntonínAK Perná5500:57:5726
10ME72149Růžička KarelČeská Ves5601:00:2318
11ME96138Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:08:2910
12ME10037Čerešňa DušanKrajné5201:08:53-

Muži 55 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF2182Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:49:2954
2MF2685Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:51:1240
3MF3410Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:3538
4MF4770Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:55:2732
5MF5995Nejman BedřichAC Náchod5000:58:0024
6MF6413Bartál LubomírBK Hodonín5100:59:2322
7MF7129Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:0020
8MF8019Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:3816
9MF8694Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4701:05:4014
10MF9051Chrástek PavelBK Hodonín5101:06:2612
11MF9767Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:08:328
12MF9853Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:356
13MF113243Plch AloisZetor Brno4901:15:104
14MF1214David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:21:532

Muži 60 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MG5088Marek FrantišekLiga 2000 Písek4400:55:5070
2MG5218Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:2962
3MG6249Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:4548
4MG7327Biemann GötzJiskra Harrachov4301:00:3540
5MG76136Pytelka VáclavPlzeň4501:02:1738
6MG7948Vodička JanŠela Sport Přerov4501:03:1936
7MG8171Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:04:0634
8MG8796Linhart MilošAC Náchod4401:05:5632
9MG9516Karas KarelBK Hodonín4501:08:2130
10MG10617Šťavík JosefBK Hodonín4301:10:5524
11MG12472Rossi OttoOstrava-Zábřeh4301:25:5418

Muži 65 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH61141Podžorný ErvinČeský Těšín4100:58:1754
2MH66161Marek FrantišekČervený Kostelec4100:59:4144
3MH101150Herbst ManfredJeseník4101:09:2628
4MH1036Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:09:4526
5MH11784Kubík JosefPtačina Adamov3801:17:2922
6MH122160Szabó LudvíkAVC Praha3701:22:3020
7MH12574Domanský IvoAVC Praha3801:39:5916

Muži 70 (trať 9 km, 600 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MI8479Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:05:1470
2MI1055Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:10:0662
3MI11957Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:5854

Trať 1,8 km, 50 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1z21101Streit PetrAK Perná9300:08:51-
2z22239HudecAK Perná9200:09:07-
1Ž13137Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:09:26-
2Ž14234Kitnerová DitaPlki Tým Brno9300:09:52-
3z25222Paník MilanAK Perná9600:11:19-
3Ž16223Kopecká AlžbětaAK Perná9300:11:42-
4Ž17236Kopecká MagdaAK Perná9100:12:41-
5Ž18210Kopecká SáraAK Perná9700:13:02-
6Ž19240Krátká ZuzanaAK Perná9300:15:17-
7Ž110241Holcová Lindaxxx0100:17:35-

Trať 5 km, 400 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1133Skybová LucieACP Olymp Brno8700:31:2570
2ŽJ2132Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:2662
3ŽJ3127Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:34:5154
4ŽJ4134Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:35:3648
5ŽJ5121Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:37:5044
6ŽJ6125Kopecká BarboraAK Perná9000:48:1340

Trať 9 km, 600 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:43:4270
1MC247Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:43:5770
1MD354Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:3362
1MB4244Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:5962
2MA568Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:45:2154
1ME61Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3070
1MJ7116Tejchman JakubFenix Ski team Jeseník8800:45:3370
2MB845Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:46:0348
3MA956Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:2044
3MB1059Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:46:5140
2MD1191Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:47:0354
4MA1246Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:47:0838
3MD1383Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:47:1448
2MJ14155Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:47:2462
4MB159Brožík JiříAK Hodonín7100:47:2636
5MA16157Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:48:0834
6MA1758Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:49:0832
2MC18142Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:49:1744
3MC1992Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:49:1940
2ME207Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:2562
1MF2182Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:49:2954
3ME2212Krupka MilanTJ Rumburk5600:50:0348
7MA2342Pesau HelmutSV Falkenstein AT7700:50:32-
8MA2428Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:5630
4ME25245Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:50:5944
2MF2685Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:51:1240
4MC2775Krejčí MiroslavEkol team6400:51:1838
5MC2820Matějík JanVHS Plus Veselí nad Moravou6400:51:2036
5MB2925Malík VítFSC Borovany6900:51:3128
9MA30139Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:51:4426
10MA31246Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:51:5524
4MD32148Zelený LuděkAC Náchod6100:52:0534
6MB3376Kellner LiborBarnex Sport Brno7100:52:1922
3MF3410Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:3538
5MD3590Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:52:4532
6MC3641Karlík MichalLoko Trutnov6400:53:0830
6MD3777Slabý JosefSedlec - Prčice6100:53:1228
5ME3832Fiedler JanStart Brno5600:53:2236
7MD3944Vrobel MiroslavVeřovice6100:53:2926
7MC4060Zoubek JiříSCWS Lučany6500:53:4624
11MA41147Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:54:3620
1ZE42114Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:5070
6ME4331Malatín ŠtefanAAC Brno5500:54:5734
7MB4430Jančařík PetrAAC Brno6800:55:0018
8MC4589Růžička VlastimilLokomotiva Břeclav6300:55:1222
8MD468Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:55:15-
4MF4770Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:55:2732
7ME4843Trnka MilanLoko Trutnov5600:55:3730
8ME4986Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:55:4228
1MG5088Marek FrantišekLiga 2000 Písek4400:55:5070
9MC5187Doubrava JiříSBK Wiky Kyjov6200:56:2020
2MG5218Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:2962
9MD5333Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:56:4218
10MC5465Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:56:4516
10MD5538Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:56:5514
11MC5614Mecl KarelBK Hodonín6300:57:3212
12MA5723Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:57:4116
9ME582Kopecký AntonínAK Perná5500:57:5726
5MF5995Nejman BedřichAC Náchod5000:58:0024
1ZA60118Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:58:0970
1MH61141Podžorný ErvinČeský Těšín4100:58:1754
3MG6249Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:4548
3MJ6339Michlovský JiříAK Perná8800:59:0454
6MF6413Bartál LubomírBK Hodonín5100:59:2322
11MD6564Kolínek ZdeněkAC Perná5900:59:4010
2MH66161Marek FrantišekČervený Kostelec4100:59:4144
4MJ6773Zoubek JiříSCWS Lučany9100:59:4648
1ŽB6861Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:59:4870
12MD6861Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:59:488
1ŽD7098Hynštová MarieAHA Vyškov5700:59:5662
7MF7129Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:0020
10ME72149Růžička KarelČeská Ves5601:00:2318
4MG7327Biemann GötzJiskra Harrachov4301:00:3540
2ŽB74110Jančaříková LenkaAAC Brno7001:00:3654
1ŽC75106Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:01:3948
5MG76136Pytelka VáclavPlzeň4501:02:1738
8MB7780Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:02:5214
13MD7834Pucholt JiříSokol Unhošť5901:02:556
6MG7948Vodička JanŠela Sport Přerov4501:03:1936
8MF8019Leszkow JosefMK Hlinsko5101:03:3816
7MG8171Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:04:0634
2ZA8297Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:2362
12MC8369Rosenberg PetrFenix Jeseník6401:04:314
1MI8479Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3301:05:1470
3ŽB85112Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:05:3944
9MF8694Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4701:05:4014
8MG8796Linhart MilošAC Náchod4401:05:5632
14MD8863Kunc JosefLRS Vyškov6001:06:082
15MD8936Hrabec JosefMikulov Ekolux6101:06:202
10MF9051Chrástek PavelBK Hodonín5101:06:2612
2ZE91111Šokalová LudmilaSlezan F-M5601:06:3762
3ZE92119Slavíčková JarmilaBrno5601:07:1354
2ŽC93100Durnová MartaSBK Wiky Kyjov6401:08:0940
4ZE94115Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:08:2048
9MG9516Karas KarelBK Hodonín4501:08:2130
11ME96138Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:08:2910
11MF9767Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:08:328
12MF9853Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:356
9MB9966Rašner TomášRELAX Olomouc6901:08:4312
12ME10037Čerešňa DušanKrajné5201:08:53-
3MH101150Herbst ManfredJeseník4101:09:2628
3ŽC102117Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:4038
4MH1036Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:09:4526
5ZE104108Kašová HanaBarnex sport Brno5401:09:5244
2MI1055Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:10:0662
10MG10617Šťavík JosefBK Hodonín4301:10:5524
4ŽB107101Němečková BlankaSBK Wiky Kyjov7001:11:0536
1ZF10899Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:11:4740
3ZA109107Kopecká DagmarAK Perná8401:13:3054
2ZF110102Cupalová EvaHolubice4701:13:3938
16MD11140Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:002
17MD11224Mašek RomanNovis/SNB Praha6101:14:392
13MF113243Plch AloisZetor Brno4901:15:104
4ZA114109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:15:4448
5ZA115140Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:16:3344
6ZA116105Popovová MartinaSNB Praha7401:17:0440
5MH11784Kubík JosefPtačina Adamov3801:17:2922
4ŽC118120Doležalová JanaZetor Brno6601:18:2534
3MI11957Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:19:5854
2ŽD120242Kitnerová JarmilaPlki Tým Brno5801:21:1032
14MF1214David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:21:532
6MH122160Szabó LudvíkAVC Praha3701:22:3020
6ZE123104Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:23:4636
11MG12472Rossi OttoOstrava-Zábřeh4301:25:5418
7MH12574Domanský IvoAVC Praha3801:39:5916

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 78%
Vyhlášení výsledků: 76%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 67%
Celkový dojem ze závodu: 78%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

Pro nejstarší veterány až příliš náročné. Myslím, že při takto extrémním mokru mohla být náhradní varianta. Třeba úvod po zpevněné cestě a do terénu až za Klenticemi.
trejbalkarel
Byl to nejnáročnější závod co jsem kdy běžela, ale přesto se mi moc líbil!!! :o)
31jana12
asi pro nás běh do vrchu s kardiostimulátory nejtěžší,ale moc pěkný..pro mě --Lenku,muž tolik nadšení nesdílel....
L.O.Rossi
Super závod. (až na to bláto)
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód