Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

POL

Přehled závodníků teamu (279 členů)

Krawczyk Emilia
Gora Wieslaw
Gniewek Jaroslaw
Matuszkiewicz Aneta
Lachovski Andrzej
Kus Bartolomiej
Jez Alicja
Gorska Malgorzata
Pyczak Ireneusz
Luczak Robert
Skowronski Kazimierz
Siemaszko Zbigniew
Niedziela Stefan
Wrzesinski Andrzej
Dudzis Krzysztof
Makowski Marek
Košcielniak Kazimierz
Moczek Andrzej
Šwitoń Marian
Pelc Czeslaw
Wielopolski Marek
Krywult Miroslaw
Galas Zbigniew
Sindera Miroslaw
Rosinski Zbigniew
Janiszewski Mieczyslaw
Jasinski Marek
Dyrlaga Stanislaw
Kuc Witold
Sadowski Piotr
Malanowski Jaroslaw
Gruszka Marian
Marszalek Wladyslaw
Zelichowski Marek
Legowski Janusz
Lis Jaroslaw
Ficon Jan
Stecula Leszek
Witkowski Grzegorz
Zawadzki Roman
Gaworczyk Krzysztof
Filipek Jerzy
Grabski Stanislaw
Osipowicz Antoni
Reschke Roman
Gorak Henryk
Wojnowski Jan
Kazimierczak Miroslaw
Nalewajka Edward
Lesniewski Stanislaw
Ostrowierch Tarasij
Chowanski Jan
Dymek Stanislaw
Ziolko Jan
Cwiklinski Waldemar
Kopijasz Leonard
Glos Jerzy
Huba Czeslaw
Maczynski Czeslaw
Jurczak Ryszard
Mielcarek Leszek
Stanczak Edmund
Chmiel Jerzy
Sitek Ryszard
Arnold Waldemar
Oziebala Ignac
Fijak Jerzy
Jurczak Szczepan
Gryniewicz Czeslaw
Noworzyn Jan
Mietkiewicz Ryszard
Gawel Tadeusz
Balbus Michal
Wilk Tadeusz
Dudek Edward
Kufel Piotr
Kordyaczny Krzysztof
Zawalski Wlodzimierz
Machon Marian
Talik Jan
Pytlik Lucjan
Ptak Zbigniew
Zochol Edmund
Legierski Tadeusz
Wisniewski Marian
Rasiuk Franciszek
Korczynski Leszek
Juraszek Antoni
Mularczyk Marian
Kobrzynski Bronislaw
Biegala Leszek
Jaroszewski Marek
Kramarz Edmund
Wlodarczyk Patrycyja
Jarzynska Karolina
Roman Mateusz
Kwatkowski Pavel
Syrek Grazyna
Dorszynski Grzegorz
Jarosz Elzbieta
Wojtkowiak Kazimierz
Kazimierz Rudolf
Przybyla Krzystof
Gruca Dorota
Lisicka Magdalena
Pieczulis Krystyna
Lyznicki Zigmund
Mikolajczyk-Wasilew
Wiňicki Roland
Wojczyk Joachim
Kaspzak Marian
Semezuk Ryszard
Tartowski Czeslaw
Majoch Tadeáš
Janocha Zygmund
Gluc Jan
Sokolowski J.
Jeleň Barbara
Gula Monika
Siedzikievicz Wioletta
Malski J.
Swodlzyk J.
Ocieps A.
Czerny B.
Dombinski J.
Borowski J.
Miniaszek J.
Palkowski J.
Kislozowski A.
Praszelek R.
Walczuk W.
Oscuzek A.
Mystek B.
Kurcsowski K.
Marczak S.
Filip Z.
Jonczyková J.
Borawska B.
Mendrebová I.
Fek M.
Kedzierski K.
Praselek Ryszard
Cembrzynski Stanislav
Jonczy Marek
Strzcienski Roman
Stanowski Andrzej
Zajfert Stanislav
Bardzinská Maria
Kuzdra Dariusz
Malkowski Pavel
Drwal Piotr
Dudycz Radoslaw
Cichoki Jaroslaw
Kuziel K.
Greda J.
Smolen Sabina
Stryjski Mariusz
Chudoba Šimon
Przybyla Malgorzata
Wojcik Ilona
Gizinsky Mariusz
Wojcik Rafael
Kruczkowki Dariusz
Paczek Lucyne
Chlosta Justina
Homa Boguslaw
Nowak Karol
Markiel Natalia
Mazerski Bartosz
Poczwardowski Kamil
Szaydlowski A.
Nakoneczny L.
Kulich A.
Duszová I.
Graniczna S.
Wiltynski Tomas
Maczynski Grzegorz
Lazarowicz L.
Strzelecka Natalia
Pilarska Karolina
Zak Dariusz
Wozniak Jakub
Zubrzycki Mateusz
Konowalska Mariola
Adamczyk Martyna
Bierzak Maciej
Muszynski Filip
Grycko Tomasz
Paluch Kamila
Mach Angelika
Niescior Paulina
Iwaniec Mariusz
Rychter Antonina
Malinovska-S. Agnieszka
Szymanowski Krzysztof
Jarco Dominik
Przedwojewski Bartlomiej
Zblewski Tadeusz
Wirkus Lukasz
Dulak Katarzyna
Frackowiak Magdalena
Woszczek Danuta
Maslanka Tomasz
Baranski Boguslaw
Ploskonski Piotr
Rogiewicz Andrzej
Zychski Marcin
Dziura Agata
Karon bartosz
Bierczak Maciej
Pedziwiater Klaudia
Ekiert Gabriela
Czapla Piotr
Wisniewska-Ulfik Dominika
Celinska Anna
Karon Bartosz
Lobodzinski Piotr
Jastrzebski Kamil
Cebo Maria
Sator Damian
Jastal Piotr
Dias Magdalena
Filipowska Agnieszka
Bielec Edyta
Jaśtal Piotr
Kaczor Mateusz
Wiktorowicz Lucja
Pyzik Weronika
Zając Lidia
Wojtacha Adrian
Celak Mateusz
Wiktorowicz Szymon
Jaźwiecki Stanisław
Stajniak Bartolomiej
Kuzminska Katariyna
Silarska Dorota
Jazwiecki Stanislaw
Garbacik Michal
Pawlowska Paulina
Kwieciński Bartosz
Zatorska Kamila
Marek Dariusz
Dias Julia
Wiktorowicz Lucja
Pawlus Klaudia
Swiecka Magdalena
Kubica Marcin
Swiatek Bartlomiej
Lawecki Adrian
Siadul Bartlomiej
Bodurka Krzysztof
Celak Mateusz
Stelmach-Stawczyk Domin
Grzegorczyk Natalia
Pierzchala Magdalena
Wandzel Justyna
Wieczorek Michal
Wojtacha Adrian
Marek Dariusz
Sadowski Robert
Wojtacha Emanuel
Kwapisz Karolina
Pierzchata Magdalena
Swiatek Bartuemiej
Stelmach-Stawczyk Dominika
Lewandowska Edyta
Przedwojewski Bartuemiej
Semper Mateusz
Baba Sylwia
Mendecka Michalina
Opalinski Arkadiuss
Płoskoński Piotr Płoskoński
Zatorska Izabela
Jaminski Adam
Lizis Sabina
Sójka Klaudia
Tworek Bartolomiej
Wisniewska Dominika
Golba Katarzyna