Sponzoři

Patroni a sponzoři závodu a nabídka sponzortství

Nabídka sponzorství

Vážení obchodní přátelé a příznivci běhů do vrchu, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou partnerství na 8th World Masters Mountain Running 2008 - Mistrovství světa veteránů v běhu do vrchu. Tento závod světového formátu se bude konat 6. 9. 2008 na Dolní Moravě a druhý den 7. 9. se poběží již tradiční závod CENA FIRMY ISCAREX, Dolní Morava - Králický Sněžník.

Na Mistrovství světa veteránů v běhu do vrchu pravidelně přijíždí velký počet běžců a diváků z celého světa. Letos se v Rakouském Bludenz na start závodu postavilo 1079 závodníků z více než 35 států a na trati jim fandil nespočet diváků. Při tomto závodě v Rakousku jsme byli prezentovat příští Mistrovství světa v České republice.

Vaše reklama bude vidět

Všude tam, kde bude procházet až patnáct set lidí z celého světa. Domníváme se, že účast na této významné mezinárodní akci přinese Vaší společnosti, jak dobrou prezentaci firmy, tak mnoho významných kontaktů na budoucí obchodní partnery

Pokud Vás takto akce, s mezinárodní účastí, zaujala a chcete se stát našimi partnery, kontaktujte nás domluvíme si osobní schůzku, kde sdělíme bližší informace.

Na následujících stránkách jsou uvedeny naše nabídky jednotlivých možností spolupráce. Je zřejmé, že případný partner WMMR 2008 za poskytnuté finanční prostředky obdrží adekvátní možnosti realizace různých reklamních aktivit. Této mezinárodní akce se zúčastní významní partneři, hosté, zástupci měst a regionů. Domníváme se, že účast na této akci přinese vaší společnosti nejen prezentaci na zajímavé mezinárodní události, ale také Vám umožní setkání se současnými i budoucími obchodními partnery.

Hlavní partner WMMR 2008

Hlavní prezentace, statut hlavního partnera závodu.

Cena reklamního kompletu 100 000,- Kč a více k jednání. Obsazování hlavních partnerů podle výše ceny, nezaručujeme exklusivitu firmy v jejím oboru.

Partner WMMR 2008

Základní úroveň spolupráce, statut Partnera závodu

Cena reklamního kompletu 35 000,- Kč. Nezaručujeme exklusivitu firmy v jejím oboru.

Sponzor

Možnost sponzorovat nižšími částkami než Partner, bude uveden pouze na plachtách všech sponzorů a v informačním bulletinu

Rychlá volba

Hledat

English version hereSwitch to English version.

Czech version hereSwitch to German version.
691
www.wmra.info


www.world-masters-athletics.org


Měření výsledků pomocí elektronických čipů zajišťuje SportSoft Timing.


TYHAN.cz - Připojení k internetuPřihlásit ~ Kontaktní formulář ~ Partneři ~ Copyright ~ Webkamera
Copyright© 2K7 jiri.cz | Your suggestion send to info@wmmr2008.com | version 0.3