Výsledky ročníku 2000
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vacek Tomáš | 69 | 83 | AC Jablonné nad Orlicí | 01:13:03 | |
2 | Šimůnek Jan | 7 | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 01:14:44 | |
3 | Ehl Jaroslav | 43 | 81 | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 01:17:22 | |
4 | Bartoš Jan | 44 | 84 | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 01:18:58 | |
5 | Trojek Karel | 111 | 81 | TRI STYLE Šumperk | 01:19:40 | |
6 | Votroubek Jan | 48 | 82 | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 01:21:05 | |
7 | Krunčík Pavel | 46 | 85 | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 01:25:05 | |
8 | Klášterecký Tomáš | 67 | 81 | OB Česká Třebová | 01:27:21 | |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Vítek Miroslav | 63 | 72 | Sportdres Ústí nad Orlicí | 00:58:22 | |
2 | Krupička Robert | 52 | 78 | Sportdres Ústí nad Orlicí | 00:58:38 | |
3 | Kynčl Stanislav | 81 | 64 | AFK Chrudim - Mediplast | 00:59:27 | |
4 | Zoubek Zdeněk | 35 | 69 | AC Slovan Liberec | 01:00:17 | |
5 | Poduška Josef | 6 | 62 | AC Kladno | 01:00:43 | |
6 | Holický Milan | 58 | 65 | AFK Pardubice | 01:01:50 | |
7 | Dobšíček Pavel | 65 | 80 | 2 B Tým | 01:02:00 | |
8 | Tempír Tomáš | 40 | 77 | SKI Klub Šumperk | 01:03:20 | |
9 | Myška Jiří | 2 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:07 | |
10 | Pokorný Zdeněk | 21 | 75 | KHB Radegast | 01:04:34 | |
11 | Vacek Martin | 99 | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:43 | |
12 | Magiera Janusz | 90 | 63 | FORMA Wodzisław Śląski | 01:05:12 | |
13 | Faltus David | 56 | 71 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:05:18 | |
14 | Kašpar Zdeněk | 117 | 63 | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 01:06:20 | |
15 | Fajfr František | 77 | 72 | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 01:06:29 | |
16 | Bolehovský Pavel | 84 | 71 | KER TEAM | 01:06:46 | |
17 | Pilgr Luděk | 74 | 76 | OB Česká Třebová | 01:06:56 | |
18 | Macíček Miroslav | 85 | 61 | AK Kroměříž | 01:07:37 | |
19 | Brokeš Martin | 50 | 71 | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 01:08:59 | |
20 | Ketzl Martin | 68 | 67 | WAN Uhříněves | 01:09:13 | |
21 | Levý Tomáš | 30 | 67 | LO Rokytnice | 01:09:56 | |
22 | Grycman Kazimir | 89 | 72 | Ciechowice | 01:10:06 | |
23 | Smešný Bronislav | 61 | 68 | Sokol Sobotín | 01:11:13 | |
24 | Heger Vojtěch | 19 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:11:27 | |
25 | Čechal Jaroslav | 96 | 61 | Sokol Mistrovice | 01:11:57 | |
26 | Vodička Jan | 54 | 78 | Šelasport Přerov | 01:12:53 | |
27 | Majewski Andrzej | 62 | 69 | PL | 01:13:00 | |
28 | Přichistal Jiří | 87 | MK CEA Boskovice | 01:13:12 | ||
29 | Smolák Vojtěch | 11 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:29 | |
30 | Suchánek Lukáš | 24 | 79 | KHB Radegast | 01:15:30 | |
31 | Knápek Ladislav | 80 | 61 | Olymp Hradec Králové | 01:16:04 | |
32 | Bříza Václav | 27 | 70 | Klášterec nad Orlicí | 01:16:56 | |
33 | Hanuš Přemysl | 79 | 76 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:18:05 | |
34 | Kolář Radim | 31 | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 01:18:39 | |
35 | Černohous Marek | 91 | 66 | Sokol Jamné nad Orlicí | 01:18:46 | |
36 | Cvrček Martin | 5 | 79 | SK Polička | 01:19:09 | |
37 | Pečenka Libor | 25 | 61 | KHB Radegast | 01:19:53 | |
38 | Dostálek Petr | 76 | 67 | Těchonín | 01:20:35 | |
39 | Havrda Jiří | 78 | 73 | IPM Dlouhoňovice | 01:22:46 | |
40 | Cagwe John | 86 | 65 | LTC Hradec Králové | 01:25:16 | |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šváb František | 42 | 57 | TJ Jiskra Litomyšl | 01:04:44 | |
2 | Špacír Ladislav | 55 | 55 | Loko Břeclav | 01:07:54 | |
3 | Čechal Milan | 41 | 59 | ISCAREX Česká Třebová | 01:10:17 | |
4 | Krupička Miroslav | 51 | 53 | Sportdres Ústí nad Orlicí | 01:12:40 | |
5 | Kubr Václav | 93 | 55 | LTC Hradec Králové | 01:12:57 | |
6 | Bubeníček Jiří | 36 | 51 | Porkert Skuhrov n. B. | 01:13:38 | |
7 | Razým Jan | 20 | 57 | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:07 | |
8 | Talaš Jaromír | 23 | 54 | S.K.D. Otrokovice | 01:15:46 | |
9 | Hejl Jan | 71 | 53 | Šumperk | 01:18:08 | |
10 | Kalandra Stanislav | 45 | 60 | TJ Svitavy | 01:19:01 | |
11 | Zajíc Jan | 66 | 53 | KRB Chrudim | 01:19:21 | |
12 | Zoubek Karel | 88 | 60 | Sokol Vanovice | 01:19:43 | |
13 | Krejsa Václav | 3 | 52 | Bering Praha | 01:21:59 | |
14 | Šafář Jaroslav | 49 | 51 | Ústí nad Orlicí | 01:23:30 | |
15 | Zitko Jiří | 15 | 54 | KRB Chrudim | 01:27:07 | |
16 | Krňávek Vojtěch | 4 | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 01:32:21 | |
17 | Jiráska Jan | 47 | 56 | Jiskra Králíky | 01:33:52 | |
18 | Krása Roman | 16 | 53 | Česká Třebová | 01:40:09 | |
19 | Novotný Přemysl | 28 | 59 | Pastviny | 01:42:25 | |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Javůrek Jiří | 94 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:09:43 | |
2 | Metelka Josef | 97 | 44 | TJ Sokol Studnice | 01:11:55 | |
3 | Červ Miloslav | 13 | 50 | ISCAREX Česká Třebová | 01:12:08 | |
4 | Skalický Jiří | 32 | 50 | Sokol Žamberk | 01:12:23 | |
5 | Tempír František | 39 | 49 | SKI Klub Šumperk | 01:14:08 | |
6 | Vodička Jan | 53 | Šelasport Přerov | 01:16:38 | ||
7 | Koblížek Jindřich | 33 | 48 | Žamberk | 01:19:17 | |
8 | Křenek Miroslav | 70 | 50 | TJ Sokol Výprachtice | 01:19:41 | |
9 | Sadílek Ota | 17 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:20:58 | |
10 | Sadílek Václav | 14 | 50 | Albrechtice | 01:21:54 | |
11 | Stuchlík Zdeněk | 82 | 50 | Olymp Hradec Králové | 01:22:02 | |
12 | Linhart Miloš | 8 | 44 | AC Náchod | 01:24:11 | |
13 | Vaníček Jaroslav | 57 | 49 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:25:22 | |
14 | Tuček Josef | 60 | 44 | Holice | 01:30:20 | |
15 | Tučný Jan | 29 | 47 | MK Pardubice | 01:33:03 | |
16 | Kubíček Jan | 98 | 50 | Litomyšl | 01:33:18 | |
17 | Novotný Jiří | 34 | 45 | Club 21 Letohrad | 01:33:56 | |
18 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:40:28 | |
19 | Kalousek Jan | 18 | 41 | KČT Žamberk | 01:59:45 | |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Herlich Kurt | 37 | 34 | Liga100 Prostějov | 01:19:33 | |
2 | Bielčík Jindřich | 75 | Lichkov | 01:24:25 | ||
3 | Havran Miroslav | 100 | 37 | ISCAREX Česká Třebová | 01:25:58 | |
4 | Svatoš Otakar | 73 | 34 | ISCAREX Česká Třebová | 01:27:22 | |
5 | Miles Petr | 95 | 37 | Krnap Vrchlabí | 01:29:25 | |
6 | Kočí Josef | 59 | 39 | TJ Sokol Jezbiny | 01:40:42 | |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Vytlačilová Lenka | 12 | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 01:52:45 | |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Havelková Dagmar | 83 | 72 | Jilemnice | 01:14:43 | |
2 | Fořtová Iveta | 26 | 72 | Sokol Kolín | 01:23:47 | |
3 | Hofmanová Veronika | 22 | 78 | ISCAREX Česká Třebová | 01:29:36 | |
4 | Kozáková Denisa | 38 | 79 | SKP Nymburk | 01:35:05 | |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kubrová Dagmar | 92 | 63 | LABE TRI CLUB HK | 01:20:04 | |
2 | Novotná Eva | 64 | 48 | Club 21 Letohrad | 01:25:33 | |
3 | Jorová Ludmila | 10 | 62 | ISCAREX Česká Třebová | 01:26:15 | |
4 | Jirásková Eva | 9 | 64 | ISCAREX Česká Třebová | 01:43:43 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/113
Celkový počet startujících: 101