Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX POHÁR

Ročník 2024

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1610411/1 záv.
2Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ18311/1 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1510411/1 záv.
2Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1792,4311/1 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář MatyášŘetová1410411/1 záv.
2Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1492,4111/1 záv.
3Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1484,9911/1 záv.
4Hartman TomášKB Letohrad1481,1811/1 záv.
5Kopfštein Samuel-1362,1911/1 záv.
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1110411/1 záv.
2Dvořák JakubSK8 Slalom Polička1274,9411/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1210411/1 záv.
2Kopfštejnová SáraJiskra UO1199,7511/1 záv.
3Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1197,8111/1 záv.
4Kovářová MagdalénaŘetová1283,9211/1 záv.
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr AlešAtletika Žamberk0910411/1 záv.
2Rybka MatyášFK Orlicko1092,0622/2 záv.
3Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1065,1211/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1010411/1 záv.
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Suldovský ŠimonVencl tým Ústí nad Orlicí0810411/1 záv.
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0610411/1 záv.
2Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0686,7111/1 záv.
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9110411/1 záv.
2Kubišta MichalLetohrad90101,0811/1 záv.
3Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí019911/1 záv.
4Kamenský Zdeněk-9695,7611/1 záv.
5Valenta JosefBe positive8988,6111/1 záv.
6Kovář LukášŘetová8787,6711/1 záv.
7Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8781,0711/1 záv.
8Mikuláš Vojtěch-9676,7511/1 záv.
9Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0461,511/1 záv.
10Mikuláš Ondřej-9050,1211/1 záv.
11Čejka Pavelviktorkamps.cz90311/1 záv.
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7710411/1 záv.
2Dvořák MiroslavSK SLALOM Polička75101,3111/1 záv.
3Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8095,6411/1 záv.
4Pávek PavelÚstí nad Orlicí7792,6111/1 záv.
5Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8492,3911/1 záv.
6Vacek JiříOB Česká Třebová7790,6711/1 záv.
7Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8388,9511/1 záv.
8Hůlka RadekČeská Třebová8085,9711/1 záv.
9Hlaváček MartinNanosekunda8382,3611/1 záv.
10Suldovský PavelHC Athletics7781,111/1 záv.
11Klášterecký Tomᚎidlochovice8172,8511/1 záv.
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyncl TomášHolice7410411/1 záv.
2Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7295,7211/1 záv.
3Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6591,9111/1 záv.
4Dusil MartinVamberk7487,7811/1 záv.
5Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7281,811/1 záv.
6Borek PetrBrzdy Horní Čermná7065,511/1 záv.
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6010411/1 záv.
2Ožana VáclavFIT BEZ DIET6492,0111/1 záv.
3Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5846,2111/1 záv.
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5310411/1 záv.
2Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5486,0711/1 záv.
3Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5183,9911/1 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0610411/1 záv.
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0310411/1 záv.
2Rybková MichaelaČeská Třebová94101,811/1 záv.
3Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9191,1711/1 záv.
4Vaňousová JanaTJ Přívrat9387,1711/1 záv.
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8410411/1 záv.
2Kovářová MarieŘetová8585,6511/1 záv.
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková AdélaSK8 Polička7610411/1 záv.
2Pirklová KateřinaLetohrad7699,211/1 záv.
3Kovářová AnnaOB Česká Třebová7597,7511/1 záv.
4Hájková LudmilaOB Česká Třebová7589,9911/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaMaratonstav Úpice6410411/1 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy6394,0511/1 záv.
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.1.2024Přívratský přespolák70

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
16.3.202410 jarních kilometrů
3.4.20241. Pekelný kilometr
7.4.2024Širokodolský kros
20.4.2024Běh Javorkou
24.4.20242. Pekelný kilometr
26.4.2024Běh na Rozálku
28.4.2024Memoriál Quida Štěpánka
1.5.2024Běk kolem poličských hradeb
4.5.2024Letohradská pětka
5.5.2024Běh na Palici
12.5.2024Běh Choceňskými sady
15.5.20243. Pekelný kilometr
18.5.2024Memoriál Ivana Belobrada
1.6.2024Běh dobroučským krajem
2.6.2024Nekořský kros
9.6.2024Běh přes Červený vrch
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec
19.6.20244. Pekelný kilometr
29.6.2024Králický Sněžník 'beze stopy'
29.6.2024MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch
4.8.2024Sádecká pila
9.8.2024Svinnský ISCAREX kros
11.8.2024Černovírský kros
21.8.20245. Pekelný kilometr
31.8.2024Výprachtice - Buková hora
7.9.2024Strážný nahorů a dolů
8.9.2024Horský běh - Jablonné - Suchý vrch
15.9.2024Králický Lískovec
21.9.2024Cross po lyžařských tratích
5.10.2024Lubenská 10
6.10.2024Běh údolím Orlice
19.10.2024Sokolský půlmaraton
17.11.2024Běh 17. listopadu

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX POHÁR 2023
ISCAREX CUP 2022
ISCAREX CUP 2021
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999