2.9.2006, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Krupička Miroslav | 53 | 24 |
Sadílek Ota | 46 | 22 |
Stránský Aleš | 60 | 19 |
Jirásková Eva | 64 | 18 |
Vacek Martin | 69 | 17 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Javůrek Jiří | 48 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Křenek Miroslav | 50 | 14 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Šmída Oldřich | 48 | 13 |
Novotná Eva | 48 | 13 |
Svatoš Otakar | 34 | 13 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Pross David | 75 | 12 |
Žák Jiří | 71 | 12 |
Zdeněk Bílý | 59 | 12 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 11 |
Pechek František | 53 | 11 |
Fajfr František | 72 | 11 |
Merta Jaroslav | 35 | 11 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Sadílek Václav | 50 | 10 |
Tempír František | 49 | 10 |
Špacír Ladislav | 55 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Tučný Jan | 47 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Vítek Miroslav | 72 | 9 |
Kebrle Milan | 75 | 9 |
Krupička Robert | 78 | 9 |
Šilar Tomáš | 63 | 9 |
Sejkorová Lenka | 63 | 9 |
Vacarda Vladimír | 59 | 9 |
Marek Dalimil | 60 | 8 |
Jorová Ludmila | 62 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Kolínek František | 56 | 8 |
Hejl Radek | 72 | 8 |
Hofmanová Veronika | 78 | 8 |
Křenek Tomáš | 80 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Mertová Michaela | 76 | 8 |
Hanuš Petr | 64 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 36 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:31:18 | 35 |
2 | MJ | 13 | 1 | Klíma Jiří | AK ASICS Kroměříž | 87 | 00:33:57 | 31 |
3 | MJ | 33 | 57 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:39:08 | 27 |
4 | MJ | 42 | 35 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko v Čechách | 91 | 00:41:21 | 24 |
5 | MJ | 54 | 48 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:45:04 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 43 | Brýdl Pavel | X-AIR Ostrava | 80 | 00:29:16 | 35 |
2 | MA | 2 | 2 | Dedek Aleš | AK ASICS Kroměříž | 75 | 00:29:48 | 31 |
3 | MA | 3 | 5 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:29:53 | 27 |
4 | MA | 6 | 15 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:31:09 | 24 |
5 | MA | 8 | 71 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:31:32 | 22 |
6 | MA | 14 | 56 | Mihulka Jindřich | 3 SPEED Praha | 70 | 00:33:58 | 20 |
7 | MA | 17 | 53 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:35:26 | 19 |
8 | MA | 21 | 29 | Kristek Jiří | Retia Pardubice | 67 | 00:36:19 | 18 |
9 | MA | 23 | 58 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:37:12 | 17 |
10 | MA | 26 | 3 | Lenhart Vít | TJ Liga 100 Olomouc | 82 | 00:37:36 | 16 |
11 | MA | 28 | 25 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:37:53 | 15 |
12 | MA | 29 | 65 | Řoutil Ladislav | Šternberské listy | 81 | 00:38:10 | 14 |
13 | MA | 32 | 70 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 00:38:45 | 13 |
14 | MA | 56 | 64 | Rašner Tomáš | RELAX Olomouc | 69 | 00:45:30 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 8 | Poduška Josef | AC TEPO Kladno | 62 | 00:29:57 | 35 |
2 | MB | 5 | 26 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:30:59 | 31 |
3 | MB | 9 | 63 | Holub Petr | PeTe Adr team | 66 | 00:32:02 | 27 |
4 | MB | 10 | 24 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:32:21 | 24 |
5 | MB | 11 | 16 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:33:09 | 22 |
6 | MB | 19 | 55 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:36:08 | 20 |
7 | MB | 20 | 72 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 00:36:09 | 19 |
8 | MB | 31 | 67 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:38:34 | 18 |
9 | MB | 36 | 54 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:39:21 | 17 |
10 | MB | 40 | 52 | Šilar Tomáš | Pardubice | 63 | 00:40:29 | 16 |
11 | MB | 44 | 68 | Zdeněk Bílý | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 00:41:39 | 15 |
12 | MB | 46 | 28 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:41:50 | 14 |
13 | MB | 50 | 42 | Wiederman Michal | Ústí nad Orlicí | 64 | 00:43:51 | 13 |
14 | MB | 61 | 13 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:48:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 44 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:34:07 | 35 |
2 | MC | 16 | 50 | Mach František | Jablonec nad Nisou | 50 | 00:34:24 | 31 |
3 | MC | 18 | 30 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:35:32 | 27 |
4 | MC | 25 | 22 | Šalplachta Jindřich | FENIX Jeseník | 47 | 00:37:32 | 24 |
5 | MC | 35 | 41 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:39:20 | 22 |
6 | MC | 37 | 60 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:39:40 | 20 |
7 | MC | 38 | 21 | Růžička Karel | Česká Ves | 56 | 00:39:59 | 19 |
8 | MC | 48 | 51 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 00:42:33 | 18 |
9 | MC | 51 | 31 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:44:04 | 17 |
10 | MC | 55 | 37 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:45:24 | 16 |
11 | MC | 57 | 39 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:45:57 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 12 | 10 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:33:28 | 35 |
2 | MD | 24 | 34 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:37:21 | 31 |
3 | MD | 45 | 46 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:41:43 | 27 |
4 | MD | 53 | 62 | Vodička Jan | Šela Sport Přerov | 45 | 00:44:39 | 24 |
5 | MD | 67 | 6 | Rossi Otto | MK Seitl Ostrava | 43 | 00:53:14 | 22 |
6 | MD | 68 | 14 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:54:10 | 20 |
7 | MD | 71 | 33 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:56:32 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 49 | 20 | Merta Jaroslav | Fenix Ski TEAM Jeseník | 35 | 00:43:10 | 35 |
2 | ME | 69 | 40 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:54:26 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 30 | 18 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:38:15 | 35 |
2 | ŽJ | 43 | 12 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:41:33 | 31 |
3 | ŽJ | 64 | 27 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:49:43 | 27 |
4 | ŽJ | 65 | 49 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:50:53 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 22 | 59 | Navrátilová Lucie | TJ Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:36:47 | 35 |
2 | ZA | 34 | 17 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:39:17 | 31 |
3 | ZA | 39 | 19 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:40:04 | 27 |
4 | ZA | 47 | 47 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:42:17 | 24 |
5 | ZA | 58 | 45 | Popovová Martina | SNB Praha | 74 | 00:46:37 | 22 |
6 | ZA | 62 | 9 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:48:37 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 69 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 00:37:46 | 35 |
2 | ZB | 41 | 61 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:41:19 | 31 |
3 | ZB | 52 | 38 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:44:26 | 27 |
4 | ZB | 72 | 23 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:58:41 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 59 | 11 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:46:47 | 35 |
2 | ŽC | 60 | 7 | Rossi Lenka | MK Seitl Ostrava | 54 | 00:47:33 | 31 |
3 | ŽC | 63 | 4 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:49:00 | 27 |
4 | ŽC | 66 | 66 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:51:56 | 24 |
5 | ŽC | 70 | 32 | Leszkowová Ivana | MK Hlinsko | 53 | 00:56:05 | 22 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
vrastilovam