2.7.2008, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 66 |
Sadílek Ota | 46 | 63 |
Borek Petr | 70 | 59 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Šimůnek Jan | 82 | 51 |
Borek Viktor | 04 | 48 |
Pilgr Luděk | 76 | 48 |
Šimůnková Pavla | 77 | 47 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Matyášová Jana | 65 | 46 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 41 |
Šimůnek Jan | 03 | 40 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Červ Miloslav | 50 | 40 |
Kostřicová Blanka | 61 | 37 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 37 |
Kubišta Oto | 53 | 35 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Grätz Luděk | 58 | 28 |
Vondra Vojtěch | 98 | 28 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Dejdarová Tereza | 10 | 27 |
Radiměřský Karel | 87 | 27 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Hanik Maxim | 07 | 26 |
Doucha Jiří | 71 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Vacek Michal | 04 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Gregorová Michaela | 04 | 24 |
Pirkl Vít | 10 | 24 |
Broulíková Anežka | 08 | 24 |
Kouba Radim | 11 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PD | 1 | 42 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:34 | - |
2 | PD | 2 | 47 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:37 | - |
3 | PD | 3 | 25 | Pávek Ondra | Ústí nad Orlicí | 03 | 00:00:40 | - |
4 | PD | 4 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:43 | - |
5 | PD | 5 | 54 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:44 | - |
6 | PD | 6 | 26 | Pávek Colin | Ústí nad Orlicí | 03 | 00:01:07 | - |
7 | PD | 7 | 34 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:01:11 | - |
8 | PD | 8 | 36 | Ptáčková Markéta | Horní Čermná | 03 | 00:01:17 | - |
9 | PD | 9 | 116 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:56 | - |
- | PD | - | 75 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 53 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:35 | 148,58 |
2 | M2 | 3 | 55 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:52 | 136,63 |
3 | M2 | 7 | 11 | Jirsa Matouš | Česká Třebová | 00 | 00:06:45 | 14,79 |
- | M2 | - | 73 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 12 | Jirsa Adam | Česká Třebová | 94 | 00:04:15 | 123,07 |
2 | M3 | 6 | 10 | Tomáško Martin | Česká Třebová | 96 | 00:05:21 | 76,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 7 | 17 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:05:54 | 111,40 |
2 | MD | 16 | 114 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:06:18 | 98,67 |
3 | MD | 22 | 72 | Kavín David | Brno | 92 | 00:06:35 | 89,93 |
4 | MD | 25 | 120 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:06:48 | 82,54 |
5 | MD | 29 | 46 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:07:00 | 76,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 5 | 6 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:16 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:32 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 30 | 107 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:07:03 | 101,01 |
2 | ZD | 31 | 29 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:07 | 98,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 96 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:26 | 118,47 |
2 | MB | 11 | 103 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:06:12 | 92,87 |
3 | MB | 17 | 123 | Hekrle František | Sokol Parník Česká Třebová | 60 | 00:06:20 | 88,66 |
4 | MB | 21 | 105 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:06:34 | 80,60 |
5 | MB | 23 | 19 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:06:42 | 76,14 |
6 | MB | 28 | 115 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:06:59 | 66,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 121 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:05:59 | 135,84 |
2 | MC | 44 | 125 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:08:36 | 64,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 34 | 112 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:07:19 | 113,15 |
2 | MD | 35 | 4 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:07:23 | 111,33 |
3 | MD | 46 | 20 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:08:47 | 75,52 |
4 | MD | 52 | 177 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:10:58 | 19,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 24 | 13 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:06:48 | 121,87 |
2 | ZA | 38 | 31 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:07:59 | 90,78 |
3 | ZA | 40 | 59 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:08:07 | 87,34 |
4 | ZA | 43 | 51 | Rybenská Jitka | AFK Chrudim | 75 | 00:08:25 | 79,12 |
5 | ZA | 45 | 124 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:08:40 | 72,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 39 | 104 | Lišková Růžena | Ústí nad Orlicí | 65 | 00:08:01 | 103,68 |
2 | ZB | 42 | 91 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:08:19 | 96,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 48 | 78 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:35 | 105,77 |
2 | ŽC | 49 | 76 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:09:47 | 101,98 |
3 | ŽC | 50 | 195 | Sejkorová Lenka | - | 63 | 00:10:15 | 92,25 |
4 | ŽC | 51 | 69 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:10:34 | 86,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PD | 1 | 42 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:34 | - |
2 | PD | 2 | 47 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:37 | - |
3 | PD | 3 | 25 | Pávek Ondra | Ústí nad Orlicí | 03 | 00:00:40 | - |
4 | PD | 4 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:43 | - |
5 | PD | 5 | 54 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:44 | - |
6 | PD | 6 | 26 | Pávek Colin | Ústí nad Orlicí | 03 | 00:01:07 | - |
7 | PD | 7 | 34 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:01:11 | - |
8 | PD | 8 | 36 | Ptáčková Markéta | Horní Čermná | 03 | 00:01:17 | - |
9 | PD | 9 | 116 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:32 | 100,00 |
1 | M2 | 2 | 53 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:35 | 148,58 |
2 | M2 | 3 | 55 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:52 | 136,63 |
1 | M3 | 4 | 12 | Jirsa Adam | Česká Třebová | 94 | 00:04:15 | 123,07 |
1 | Ž2 | 5 | 6 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:16 | 100,00 |
2 | M3 | 6 | 10 | Tomáško Martin | Česká Třebová | 96 | 00:05:21 | 76,93 |
3 | M2 | 7 | 11 | Jirsa Matouš | Česká Třebová | 00 | 00:06:45 | 14,79 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.