28.3.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
29.3.2008 | Saucony Litomyšlská dvanáctka | 140 |
24.3.2007 | Saucony Litomyšlská dvanáctka | 164 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Mlynář Vojtěch | 98 | 3 |
Krejčí Stanislav | 63 | 3 |
Vacek Martin | 69 | 3 |
Mertová Michaela | 76 | 3 |
Dvořáčková Kristýna | 96 | 3 |
Šebek Michal | 84 | 3 |
Sedláček František | 40 | 3 |
Berka Luděk | 72 | 3 |
Chlubna Jan | 84 | 3 |
Horáček Michal | 75 | 3 |
Štyndl Miroslav | 57 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Ožana Václav | 64 | 3 |
Kabrhel Tomáš | 92 | 3 |
Vorel Milan | 40 | 3 |
Krátký Josef | 65 | 3 |
Čerenkova Petra | 99 | 3 |
Pavel Tomáš | 00 | 3 |
Kollertová Eva | 83 | 3 |
Kebrle Milan | 75 | 3 |
Dvořáčková Lucie | 98 | 3 |
Ehrig Rudolf | 48 | 3 |
Bielčik Petr | 71 | 3 |
Paulů Blanka | 54 | 3 |
Ulich Petr | 68 | 3 |
Stránská Michaela | 97 | 3 |
Klusoň Jan | 84 | 3 |
Hübl Radek | 88 | 2 |
Řemínek Matěj | 86 | 2 |
Myška Jiří | 73 | 2 |
Mocek Tomáš | 79 | 2 |
Hudec Jiří | 68 | 2 |
Winter Josef | 97 | 2 |
Kábrtová Pavla | 00 | 2 |
Marhold Petr | 78 | 2 |
Ducháček Bedřich | 59 | 2 |
Marek Dalimil | 60 | 2 |
Šubert Petr | 62 | 2 |
Bláha Kamil | 72 | 2 |
Martincová Kristýna | 93 | 2 |
Civišová Anna | 95 | 2 |
Richter Vojtěch | 97 | 2 |
Navrátilová Darja | 01 | 2 |
Krátká Anna | 69 | 2 |
Král Josef | 40 | 2 |
Pozler Tomáš | 76 | 2 |
Groh Stanislav | 46 | 2 |
Šimůnková Pavla | 77 | 2 |
Kováříková Pavla | 55 | 2 |
Ducháčková Tereza | 99 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 238 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:01:22 | - |
2 | Ž2 | 3 | 220 | Mifková Michaela | TJ - Svitavy | 00 | 00:01:23 | - |
3 | Ž2 | 4 | 206 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně | 00 | 00:01:24 | - |
4 | Ž2 | 5 | 224 | Navrátilová Darja | Atletika Svitavy | 01 | 00:01:26 | - |
5 | Ž2 | 7 | 267 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:28 | - |
6 | Ž2 | 9 | 253 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:29 | - |
7 | Ž2 | 13 | 250 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:34 | - |
8 | Ž2 | 16 | 227 | Klusáková Kateřina | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:46 | - |
9 | Ž2 | 17 | 239 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:53 | - |
10 | Ž2 | 18 | 235 | Schmidtová Nicola | SK Pašerák Písařov | 00 | 00:01:54 | - |
11 | Ž2 | 19 | 231 | Trofimová Michaela | SK Pašerák Písařov | 00 | 00:02:00 | - |
12 | Ž2 | 22 | 234 | Krobotová Pavla | SK Pašerák Písařov | 00 | 00:02:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 247 | Sokol Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 00 | 00:01:22 | - |
2 | M2 | 6 | 218 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:01:27 | - |
3 | M2 | 7 | 237 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:28 | - |
4 | M2 | 9 | 212 | Urban Matyáš | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 00 | 00:01:29 | - |
4 | M2 | 9 | 240 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:01:29 | - |
4 | M2 | 9 | 254 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:29 | - |
7 | M2 | 14 | 209 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně | 00 | 00:01:36 | - |
8 | M2 | 15 | 271 | Zeman Dominik | Litomyšl | 00 | 00:01:45 | - |
9 | M2 | 20 | 245 | Šeda Roman | AC Choceň | 02 | 00:02:08 | - |
10 | M2 | 21 | 255 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 210 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:02:50 | - |
2 | Ž3 | 4 | 229 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:03 | - |
3 | Ž3 | 5 | 236 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:06 | - |
4 | Ž3 | 9 | 243 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:19 | - |
5 | Ž3 | 12 | 217 | Jansová Lucie | TJ Svitavy | 99 | 00:03:22 | - |
6 | Ž3 | 13 | 221 | Hanzlová Eliška | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:25 | - |
7 | Ž3 | 15 | 244 | Šedová Kristýna | AC Choceň | 98 | 00:03:35 | - |
8 | Ž3 | 16 | 230 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:03:36 | - |
9 | Ž3 | 17 | 225 | Koukalová Natálie | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:42 | - |
10 | Ž3 | 18 | 213 | Možiešíková Sabina | SK - M - Vraclav | 99 | 00:03:47 | - |
11 | Ž3 | 19 | 258 | Kalivodová Linda | Litomyšl | 99 | 00:03:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 257 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:50 | - |
2 | M3 | 3 | 252 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:02:58 | - |
3 | M3 | 5 | 214 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:03:06 | - |
4 | M3 | 7 | 223 | Kučera Martin | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:11 | - |
5 | M3 | 8 | 215 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:03:16 | - |
6 | M3 | 9 | 259 | Hejtmánek Vladimír | Atletika Polička | 99 | 00:03:19 | - |
7 | M3 | 11 | 233 | Schmidt Daniel | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:03:21 | - |
8 | M3 | 14 | 232 | Zbránek David | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:03:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 256 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:05:43 | - |
2 | ŽM | 2 | 248 | Poláčková Pavlína | Tri Klub Loštice | 96 | 00:05:49 | - |
3 | ŽM | 5 | 222 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:05:55 | - |
4 | ŽM | 6 | 251 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:05:58 | - |
5 | ŽM | 7 | 203 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:05:59 | - |
6 | ŽM | 8 | 208 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně | 96 | 00:06:19 | - |
7 | ŽM | 9 | 269 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:27 | - |
8 | ŽM | 10 | 228 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:06:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 260 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:05:50 | - |
2 | MM | 4 | 265 | Komora David | Hradec Králové | 96 | 00:05:54 | - |
3 | MM | 11 | 226 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:07:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 261 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:10:57 | - |
2 | ŽS | 11 | 246 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:12:57 | - |
3 | ŽS | 12 | 205 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:14 | - |
4 | ŽS | 13 | 262 | Bártová Kristýna | Atletika Choceň | 95 | 00:13:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 202 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:09:18 | - |
2 | MS | 2 | 241 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:09:46 | - |
3 | MS | 3 | 207 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:09:48 | - |
4 | MS | 4 | 268 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:09 | - |
5 | MS | 5 | 242 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:16 | - |
6 | MS | 6 | 216 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:19 | - |
7 | MS | 7 | 263 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:10:39 | - |
8 | MS | 9 | 201 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:11:00 | - |
9 | MS | 10 | 272 | Komínek Jiří | Cyklo Stratílek Litomyšl | 94 | 00:11:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 4 | 266 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:18:51 | - |
2 | ŽD | 5 | 264 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:19:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 204 | Janů Jan | BATT Klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:14:20 | - |
2 | MD | 2 | 249 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:14:25 | - |
3 | MD | 3 | 270 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:14:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 26 | 64 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 00:50:48 | 101,79 |
2 | MJ | 32 | 97 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:51:43 | 98,21 |
- | MJ | - | 81 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | DNF | - |
- | MJ | - | 78 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 19 | 12 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:49:28 | 108,19 |
2 | MC | 36 | 94 | Krupička Miroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 53 | 00:52:16 | 97,33 |
3 | MC | 38 | 75 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:53:00 | 94,49 |
4 | MC | 41 | 114 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:54:35 | 88,35 |
5 | MC | 43 | 7 | Drážný Ladislav | SK Pašerák Písařov | 59 | 00:54:49 | 87,44 |
6 | MC | 52 | 49 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:57:12 | 78,20 |
7 | MC | 60 | 29 | Sadílek Václav | Albrechtice | 50 | 00:59:31 | 69,22 |
8 | MC | 61 | 19 | Pospíchal Jaromír | TJ Sokol Nížkov | 59 | 01:00:27 | 65,60 |
9 | MC | 63 | 126 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:00:57 | 63,66 |
10 | MC | 75 | 61 | Wiesner Jiří | Spartak Police nad Metují | 56 | 01:08:13 | 35,48 |
- | MC | - | 22 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 54 | 103 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:58:09 | 101,08 |
2 | MD | 56 | 88 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:58:20 | 100,46 |
3 | MD | 58 | 32 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:58:55 | 98,46 |
4 | MD | 66 | 112 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 01:02:36 | 85,86 |
5 | MD | 67 | 70 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 01:03:16 | 83,58 |
6 | MD | 69 | 26 | Krumer Miroslav | TJ Ostrov | 49 | 01:04:38 | 78,91 |
7 | MD | 70 | 92 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 01:04:43 | 78,62 |
8 | MD | 71 | 93 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:04:44 | 78,56 |
9 | MD | 74 | 101 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:05:57 | 74,40 |
10 | MD | 77 | 96 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:12:21 | 52,51 |
11 | MD | 80 | 68 | Tuček Josef | MK Pardubice | 44 | 01:26:49 | 3,02 |
12 | MD | 81 | 56 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:40:55 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 13 | 52 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:48:32 | 130,55 |
2 | ZA | 62 | 10 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 01:00:46 | 87,84 |
3 | ZA | 65 | 124 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 01:02:33 | 81,61 |
4 | ZA | 72 | 14 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:05:21 | 71,84 |
5 | ZA | 73 | 109 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:05:44 | 70,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 21 | 37 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:50:18 | 116,03 |
2 | ZB | 42 | 4 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:54:44 | 99,82 |
3 | ZB | 47 | 125 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:55:48 | 124,46 |
4 | ZB | 59 | 62 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:59:01 | 84,15 |
5 | ZB | 64 | 53 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 01:01:42 | 119,28 |
6 | ZB | 76 | 43 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:11:21 | 75,54 |
7 | ZB | 79 | 98 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:14:52 | 80,72 |
- | ZB | - | 59 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 257 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:50 | - |
1 | Ž3 | 1 | 210 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:02:50 | - |
2 | M3 | 3 | 252 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:02:58 | - |
2 | Ž3 | 4 | 229 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:03 | - |
3 | M3 | 5 | 214 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:03:06 | - |
3 | Ž3 | 5 | 236 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:06 | - |
4 | M3 | 7 | 223 | Kučera Martin | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:11 | - |
5 | M3 | 8 | 215 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:03:16 | - |
6 | M3 | 9 | 259 | Hejtmánek Vladimír | Atletika Polička | 99 | 00:03:19 | - |
4 | Ž3 | 9 | 243 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:19 | - |
7 | M3 | 11 | 233 | Schmidt Daniel | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:03:21 | - |
5 | Ž3 | 12 | 217 | Jansová Lucie | TJ Svitavy | 99 | 00:03:22 | - |
6 | Ž3 | 13 | 221 | Hanzlová Eliška | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:25 | - |
8 | M3 | 14 | 232 | Zbránek David | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:03:29 | - |
7 | Ž3 | 15 | 244 | Šedová Kristýna | AC Choceň | 98 | 00:03:35 | - |
8 | Ž3 | 16 | 230 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:03:36 | - |
9 | Ž3 | 17 | 225 | Koukalová Natálie | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:42 | - |
10 | Ž3 | 18 | 213 | Možiešíková Sabina | SK - M - Vraclav | 99 | 00:03:47 | - |
11 | Ž3 | 19 | 258 | Kalivodová Linda | Litomyšl | 99 | 00:03:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 256 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:05:43 | - |
2 | ŽM | 2 | 248 | Poláčková Pavlína | Tri Klub Loštice | 96 | 00:05:49 | - |
1 | MM | 3 | 260 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:05:50 | - |
2 | MM | 4 | 265 | Komora David | Hradec Králové | 96 | 00:05:54 | - |
3 | ŽM | 5 | 222 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:05:55 | - |
4 | ŽM | 6 | 251 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:05:58 | - |
5 | ŽM | 7 | 203 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:05:59 | - |
6 | ŽM | 8 | 208 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně | 96 | 00:06:19 | - |
7 | ŽM | 9 | 269 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:27 | - |
8 | ŽM | 10 | 228 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:06:51 | - |
3 | MM | 11 | 226 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:07:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 202 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:09:18 | - |
2 | MS | 2 | 241 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:09:46 | - |
3 | MS | 3 | 207 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:09:48 | - |
4 | MS | 4 | 268 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:09 | - |
5 | MS | 5 | 242 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:16 | - |
6 | MS | 6 | 216 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:19 | - |
7 | MS | 7 | 263 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:10:39 | - |
1 | ŽS | 8 | 261 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:10:57 | - |
8 | MS | 9 | 201 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:11:00 | - |
9 | MS | 10 | 272 | Komínek Jiří | Cyklo Stratílek Litomyšl | 94 | 00:11:18 | - |
2 | ŽS | 11 | 246 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:12:57 | - |
3 | ŽS | 12 | 205 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:13:14 | - |
4 | ŽS | 13 | 262 | Bártová Kristýna | Atletika Choceň | 95 | 00:13:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 204 | Janů Jan | BATT Klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:14:20 | - |
2 | MD | 2 | 249 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:14:25 | - |
3 | MD | 3 | 270 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:14:40 | - |
1 | ŽD | 4 | 266 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:18:51 | - |
2 | ŽD | 5 | 264 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:19:25 | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
bahen