25.10.2009, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 65 | 98 | Jerglíková Veronika | TJ Sokol Štěpánkovice | 78 | 01:39:39 | - |
2 | ŽA | 74 | 104 | Honsová Hana | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 01:43:47 | - |
3 | ŽA | 91 | 67 | Solczyková Renáta | BK SAK Ložiska Karviná | 77 | 01:53:11 | - |
4 | ŽA | 97 | 45 | Martinásková Gabriela | Slatina | 78 | 02:04:59 | - |
5 | ŽA | 102 | 65 | Chudá Dominika | BK SAK Ložiska Karviná | 78 | 02:12:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 22 | Erkolo Ashenafi | BENEDEK TEAM | 84 | 01:06:06 | - |
2 | M | 2 | 29 | Kimutai Francis | BENEDEK TEAM | 79 | 01:10:54 | - |
3 | M | 3 | 78 | Bitala Václav | PSK Olymp Praha | 77 | 01:12:12 | - |
4 | M | 5 | 24 | Chepkwony Moses | BENEDEK TEAM | 79 | 01:14:10 | - |
5 | M | 6 | 8 | Michna Pavel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 75 | 01:14:12 | - |
6 | M | 10 | 55 | Macíček Radek | RAM Šenov u NJ | 75 | 01:16:09 | - |
7 | M | 14 | 63 | Drastich Adam | AK SSK Vítkovice | 82 | 01:18:11 | - |
8 | M | 25 | 96 | Vondrák Zbyněk | Vinařství Vondrák Mělník | 75 | 01:21:56 | - |
9 | M | 27 | 73 | Lipták Radim | Midar Team F-M | 79 | 01:22:09 | - |
10 | M | 41 | 59 | Mazánek Vladimír | VKSG Ostrava | 79 | 01:30:47 | - |
11 | M | 43 | 21 | Petreček Tomáš | SK Hasiči Opava | 79 | 01:32:18 | - |
12 | M | 44 | 51 | Menšík Martin | Ostrava | 85 | 01:32:33 | - |
13 | M | 46 | 105 | Jeziorski Piotr | Píšť | 78 | 01:32:52 | - |
14 | M | 52 | 66 | Vítů Adam | Nymburk | 75 | 01:35:18 | - |
15 | M | 54 | 57 | Siročák petr | XXX | 78 | 01:35:22 | - |
16 | M | 59 | 82 | Žídek Roman | Kravaře | 77 | 01:37:15 | - |
17 | M | 61 | 33 | Kubita Viktor | SAK Ložiska Karviná | 81 | 01:38:59 | - |
18 | M | 64 | 32 | Kravčík Radim | BK SAK Ložiska Karviná | 79 | 01:39:18 | - |
19 | M | 70 | 47 | Kusidko Mariusz | AGK Rybnik | 87 | 01:41:41 | - |
20 | M | 85 | 107 | Bozyňski Daniel | Raciborz | 76 | 01:50:02 | - |
- | M | - | 85 | Lajčín Tomáš | AK PÚCHOV Slovensko | 88 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 89 | Wallenfels Jiří | Sokol Královské Vinohrady | 72 | 01:12:22 | - |
2 | M3 | 7 | 52 | Macíček Miloš | RAM Šenov u NJ | 74 | 01:14:18 | - |
3 | M3 | 11 | 28 | Prokop Jaroslaw | TKKF Jastrzab Polska | 71 | 01:16:16 | - |
4 | M3 | 16 | 19 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 01:19:20 | - |
5 | M3 | 17 | 68 | Wala Petr | BK SAK LOŽISKA KARVINÁ | 71 | 01:19:40 | - |
6 | M3 | 24 | 61 | Karkoška Petr | BK SAK LOŽISKA KARNIVÁ | 73 | 01:21:43 | - |
7 | M3 | 34 | 64 | Swaczyna Kazimir | BK SAK Ložiska Karviná | 72 | 01:27:08 | - |
8 | M3 | 55 | 84 | Jašek Roman | AO Kobeřice | 73 | 01:35:27 | - |
9 | M3 | 86 | 88 | Mutina Petr | Hlučín | 73 | 01:50:47 | - |
10 | M3 | 100 | 54 | Petřík Dušan | BK Kravaře | 70 | 02:10:33 | - |
- | M3 | - | 72 | Križák Ján | AŠK Grafobal Skalica | 70 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W3 | 69 | 74 | Pokorová Jaroslava | HAC Praha | 72 | 01:41:01 | - |
2 | W3 | 72 | 69 | Javorská Karin | BK SAK Ložiska Karviná | 73 | 01:42:28 | - |
3 | W3 | 78 | 91 | Matalová Jana | Slezská Ostrava | 73 | 01:45:18 | - |
4 | W3 | 79 | 71 | Benešová Petra | MK Seitl Ostrava | 72 | 01:45:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 9 | 27 | Polec Miroslaw | KRS TKKF Jastrab | 68 | 01:16:05 | - |
2 | M4 | 13 | 77 | Baláž Roman | Baláž ExtremeTeamOstrava | 65 | 01:17:42 | - |
3 | M4 | 15 | 37 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 65 | 01:18:22 | - |
4 | M4 | 18 | 15 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 01:19:50 | - |
5 | M4 | 21 | 34 | Trávníček Rostislav | TJ Slezan Frýdek-Místek | 68 | 01:20:58 | - |
6 | M4 | 33 | 102 | Vojkůvka Jan | EKOFAS OSTRAVA | 68 | 01:25:53 | - |
7 | M4 | 38 | 53 | Svoboda Tomáš | Jeseník | 68 | 01:29:57 | - |
8 | M4 | 39 | 70 | Dvorský Ladislav | MK Seitl Ostrava | 65 | 01:30:15 | - |
9 | M4 | 45 | 36 | Krejzl Henrich | BK SAK LOŽISKA KARVINÁ | 66 | 01:32:38 | - |
10 | M4 | 47 | 97 | Jarníček Petr | Ostrava | 65 | 01:33:48 | - |
11 | M4 | 48 | 106 | Křížák Petr | Darkovice | 65 | 01:33:55 | - |
12 | M4 | 56 | 103 | Čáp Jindřich | MK SEITL Ostrava | 66 | 01:35:34 | - |
13 | M4 | 63 | 31 | Klapka Vlastík | BK SAK Ložiska Karviná | 66 | 01:39:12 | - |
14 | M4 | 87 | 20 | Sliž Roman | SK Hasiči Opava | 67 | 01:50:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W4 | 92 | 87 | Alferyová Lenka | Sokol Královské Vinohrady | 66 | 01:53:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 8 | 43 | Kolich Rostislav | BK SAK Ložiska Karviná | 64 | 01:14:24 | - |
2 | M4 | 12 | 11 | Ožana Václav | SK Nové Město na Moravě | 64 | 01:16:35 | - |
3 | M4 | 23 | 12 | Bartoš Dušan | Atletika Písek | 64 | 01:21:31 | - |
4 | M4 | 28 | 6 | Vrobel Miroslav | MK Kopřivnice | 61 | 01:23:09 | - |
5 | M4 | 30 | 5 | Bezrouk Jiří | Boki | 62 | 01:24:05 | - |
6 | M4 | 40 | 13 | Ždych Jaroslav | Cyklo Suchý Veselí nad Lužnicí | 62 | 01:30:21 | - |
7 | M4 | 51 | 58 | Macků Jaroslav | Slezská Ostrava | 63 | 01:34:53 | - |
8 | M4 | 58 | 93 | Bardaševský Lubomír | Ludgeřovice | 62 | 01:36:42 | - |
9 | M4 | 96 | 62 | Chlebus Stanislav | SK Louky | 60 | 02:04:47 | - |
- | M4 | - | 101 | Vojkůvka Zdeněk | TJ Chuchelná | 61 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W4 | 75 | 25 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:44:27 | - |
2 | W4 | 83 | 18 | Breburdová Hana | MK Kladno | 61 | 01:48:46 | - |
3 | W4 | 90 | 81 | Budinská Hana | Moravská Slávia Brno | 60 | 01:52:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 19 | 35 | Kravčík Karel | SAK Ložiska Karviná | 56 | 01:20:17 | - |
2 | M5 | 22 | 42 | Slowicczek Roman | Jablunkov | 59 | 01:21:12 | - |
3 | M5 | 26 | 38 | Jadrníček Petr | Lokomotiva Ostrava | 57 | 01:22:00 | - |
4 | M5 | 32 | 41 | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 59 | 01:25:43 | - |
5 | M5 | 35 | 23 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 01:28:30 | - |
6 | M5 | 93 | 92 | Heider Pavel | Bolatice | 55 | 01:54:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W5 | 67 | 10 | Kováříková Pavla | KRB Chrudim | 55 | 01:40:12 | - |
2 | W5 | 73 | 76 | Šokalová Ludmila | TJ Slezan Frýdek Místek | 56 | 01:43:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 20 | 44 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 01:20:44 | - |
2 | M5 | 29 | 26 | Denca Jan | LKS Rudnik | 53 | 01:23:21 | - |
3 | M5 | 31 | 46 | Kravčík Miroslav | SAK Ložiska Karviná | 53 | 01:24:11 | - |
4 | M5 | 37 | 39 | Gross Luděk | TJ Znojmo | 53 | 01:29:18 | - |
5 | M5 | 49 | 60 | Wybraniec Andrzey | KS Gryf | 50 | 01:34:09 | - |
6 | M5 | 62 | 40 | Švrček Jiří | Ostrava | 53 | 01:39:04 | - |
7 | M5 | 84 | 94 | Urbiš Vilém | AK Kobeřice | 54 | 01:48:52 | - |
8 | M5 | 89 | 86 | Mika Pavel | MK Seitl Ostrava | 51 | 01:52:04 | - |
9 | M5 | 103 | 4 | Hájíček František | AVC Praha | 51 | 02:18:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W5 | 82 | 14 | Výborná Irena | Sokol Vodňany | 54 | 01:47:23 | - |
2 | W5 | 104 | 3 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 02:29:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 36 | 30 | Kalus Karol | ZORY Polsko | 49 | 01:29:09 | - |
2 | M6 | 42 | 49 | Vytisk Alfons | MK SEITL Ostrava | 49 | 01:31:48 | - |
3 | M6 | 50 | 75 | Holec František | SLEZAN Frýdek | 46 | 01:34:44 | - |
4 | M6 | 52 | 7 | Bednařík Jiří | Mniší | 45 | 01:35:18 | - |
5 | M6 | 60 | 99 | Procházka Václav | MK Seitl Ostrava | 45 | 01:38:31 | - |
6 | M6 | 66 | 16 | Neradil Jiří | Frenštát p. R. | 49 | 01:40:04 | - |
7 | M6 | 71 | 2 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 01:42:03 | - |
8 | M6 | 76 | 90 | Beskydský Dědek | Klub Důchodců | 45 | 01:44:52 | - |
9 | M6 | 77 | 79 | Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 49 | 01:44:55 | - |
10 | M6 | 81 | 1 | Urbiš Jan | AO Kobeřice | 47 | 01:46:46 | - |
11 | M6 | 88 | 50 | Matysik Vladimír | MK Seitl Ostrava | 48 | 01:51:20 | - |
12 | M6 | 94 | 80 | Soviš Ivan | HS Rýmařov | 46 | 01:58:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 57 | 9 | Forgaš Pavol | MK Kopřivnice | 41 | 01:35:43 | - |
2 | M6 | 68 | 48 | Jerakas Jorgos | SAK Ložiska Karviná | 40 | 01:40:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 80 | 17 | Piskoř Karel | Tichá | 38 | 01:45:56 | - |
2 | M7 | 95 | 100 | Hanzlík Günter | AK Kobeřice | 39 | 01:59:54 | - |
3 | M7 | 98 | 95 | Stuchlík Karel | BK Kravaře | 37 | 02:09:11 | - |
4 | M7 | 99 | 56 | Volný Jaromír | HO Vítkovice | 35 | 02:09:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 101 | 83 | Zikeš František | TJ Slezan Frýdek-Místek | 28 | 02:10:40 | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.