7.7.2010, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
19.6.2024 | 4. Pekelný kilometr | - |
28.6.2023 | 4. Pekelný kilometr | 135 |
29.6.2022 | 4. Pekelný kilometr | 104 |
30.6.2021 | 4. Pekelný kilometr | 79 |
1.7.2020 | 4. Pekelný kilometr | - |
3.7.2019 | 4. Pekelný kilometr | 124 |
11.7.2018 | 4. Pekelný kilometr | 114 |
12.7.2017 | 4. Pekelný kilometr | 111 |
20.7.2016 | 4. Pekelný kilometr | 118 |
1.7.2015 | 4. Pekelný kilometr | 107 |
2.7.2014 | 4. Pekelný kilometr | 141 |
3.7.2013 | 4. Pekelný kilometr | 122 |
4.7.2012 | 4. Pekelný kilometr | 106 |
13.7.2011 | 4. Pekelný kilometr | 101 |
29.7.2009 | 4. Pekelný kilometr | 72 |
6.8.2008 | 4. Pekelný kilometr | 67 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Petr | 70 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Kostřicová Blanka | 61 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Vondra Vojtěch | 98 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 9 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Černá Markéta | 70 | 8 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Borek Viktor | 04 | 8 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Serbousková Sára | 04 | 7 |
Šimůnková Zdena | 58 | 7 |
Kouba Radim | 11 | 7 |
Hofmanová Veronika | 78 | 7 |
Marhold Luboš | 77 | 7 |
Preislerová Elena Marie | 06 | 6 |
Vacek Michal | 04 | 6 |
Kovář Lukáš | 01 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Kolářová Adéla | 03 | 6 |
Dejdarová Tereza | 10 | 6 |
Ráb Pavel | 52 | 6 |
Kalous Petr | 77 | 6 |
Šafář Jaroslav | 51 | 6 |
Borková Johanka | 07 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 6 |
Leszkow Petr | 44 | 5 |
Doucha Jiří | 71 | 5 |
Bielčik Jindřich | 40 | 5 |
Švec Martin | 87 | 5 |
Hruban Jan | 66 | 5 |
Němcová Natálie | 11 | 5 |
Lánová Aneta | 07 | 5 |
Vetchá Rozálie | 07 | 5 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Záveská Anna | 88 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 4 | Serbousková Sára | Česká Třebová | 04 | 00:00:32 | - |
2 | D1 | 2 | 3 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:00:34 | - |
3 | D1 | 3 | 1 | Linhartová Soňa | Česká Třebová | 04 | 00:00:40 | - |
4 | D1 | 4 | 2 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:07 | - |
5 | D1 | 5 | 7 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:01:14 | - |
6 | D1 | 6 | 5 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:41 | - |
7 | D1 | 7 | 6 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 3 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:26 | - |
2 | M2 | 3 | 10 | Fedra František | Klepačov | 00 | 00:01:28 | - |
3 | M2 | 8 | 8 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:54 | - |
4 | M2 | 9 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:03 | - |
- | M2 | - | 7 | Linhart Michal | Česká Třebová | 03 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 5 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:26 | - |
2 | Ž2 | 4 | 4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:37 | - |
3 | Ž2 | 5 | 6 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:37 | - |
4 | Ž2 | 6 | 9 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | - |
5 | Ž2 | 7 | 2 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:01:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 4 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:41 | - |
2 | M3 | 4 | 2 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:58 | - |
3 | M3 | 6 | 5 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:04:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 3 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:26 | - |
2 | Ž3 | 3 | 1 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:44 | - |
3 | Ž3 | 5 | 6 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 16 | 28 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 16 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:05:07 | - |
2 | MA | 2 | 43 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:05:15 | - |
3 | MA | 3 | 24 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:05:20 | - |
4 | MA | 4 | 42 | Řemínek Matěj | ISRT | 86 | 00:05:27 | - |
5 | MA | 5 | 46 | Řehák Tomáš | Lukostřelba Jablonné | 79 | 00:05:31 | - |
6 | MA | 7 | 20 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:05:36 | - |
7 | MA | 10 | 26 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:05:58 | - |
8 | MA | 11 | 2 | Abrahám Luděk | Jablonné nad Orlicí | 75 | 00:06:10 | - |
9 | MA | 12 | 14 | Kalousek Josef | HC Strike Libchavy | 75 | 00:06:11 | - |
10 | MA | 13 | 45 | Künzel Drahomír | TJ - Svitavy | 76 | 00:06:34 | - |
11 | MA | 15 | 38 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:06:44 | - |
12 | MA | 18 | 21 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:06:58 | - |
13 | MA | 19 | 11 | Krsek Pavka | Lanškroun | 72 | 00:06:59 | - |
14 | MA | 20 | 10 | Gregora Milan | Lanškroun | 71 | 00:07:00 | - |
15 | MA | 21 | 33 | Sejkora Patrik | Lanškroun | 78 | 00:07:00 | - |
16 | MA | 27 | 19 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:07:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 34 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:33 | - |
2 | MB | 9 | 40 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:05:44 | - |
3 | MB | 14 | 37 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:06:35 | - |
4 | MB | 29 | 27 | Křivohlávek Miroslav | - | 67 | 00:07:39 | - |
5 | MB | 31 | 1 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:07:45 | - |
6 | MB | 37 | 12 | Dolog Pavol | Ústí nad Orlicí | 65 | 00:08:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 17 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:38 | - |
2 | MC | 24 | 22 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:07:14 | - |
3 | MC | 25 | 32 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:07:18 | - |
4 | MC | 28 | 13 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:35 | - |
5 | MC | 33 | 7 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 3 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:10 | - |
2 | MD | 30 | 41 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:07:42 | - |
3 | MD | 35 | 44 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:07:55 | - |
4 | MD | 36 | 15 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:00 | - |
5 | MD | 44 | 25 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:09:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 42 | 36 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:26 | - |
2 | ŽJ | 43 | 31 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:09:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 18 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:54 | - |
2 | ZA | 22 | 5 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:01 | - |
3 | ZA | 38 | 4 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:29 | - |
4 | ZA | 41 | 9 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:09:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 34 | 39 | Mikulecká Marcela | Sloupnice | 73 | 00:07:54 | - |
2 | ZB | 39 | 29 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:08:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 26 | 35 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:21 | - |
2 | ŽC | 32 | 30 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:07:47 | - |
3 | ŽC | 40 | 8 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:09:13 | - |
4 | ŽC | 45 | 23 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:50 | - |
5 | ŽC | 46 | 6 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:10:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 4 | Serbousková Sára | Česká Třebová | 04 | 00:00:32 | - |
2 | D1 | 2 | 3 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:00:34 | - |
3 | D1 | 3 | 1 | Linhartová Soňa | Česká Třebová | 04 | 00:00:40 | - |
4 | D1 | 4 | 2 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:07 | - |
5 | D1 | 5 | 7 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:01:14 | - |
6 | D1 | 6 | 5 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:41 | - |
7 | D1 | 7 | 6 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 3 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:26 | - |
1 | Ž2 | 2 | 5 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:26 | - |
2 | M2 | 3 | 10 | Fedra František | Klepačov | 00 | 00:01:28 | - |
2 | Ž2 | 4 | 4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:37 | - |
3 | Ž2 | 5 | 6 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:37 | - |
4 | Ž2 | 6 | 9 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | - |
5 | Ž2 | 7 | 2 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:01:50 | - |
3 | M2 | 8 | 8 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:54 | - |
4 | M2 | 9 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 3 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:26 | - |
1 | M3 | 2 | 4 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:41 | - |
2 | Ž3 | 3 | 1 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:44 | - |
2 | M3 | 4 | 2 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:58 | - |
3 | Ž3 | 5 | 6 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:06 | - |
3 | M3 | 6 | 5 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:04:19 | - |
25.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Marek
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
20.04.2024 - Výsledky závodu Běh Javorkou.
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.