5.4.2017, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
3.4.2024 | 1. Pekelný kilometr | 142 |
5.4.2023 | 1. Pekelný kilometr | 123 |
6.4.2022 | 1. Pekelný kilometr | - |
7.4.2021 | 1. Pekelný kilometr | - |
1.4.2020 | 1. Pekelný kilometr | - |
3.4.2019 | 1. Pekelný kilometr | 137 |
4.4.2018 | 1. Pekelný kilometr | 104 |
6.4.2016 | 1. Pekelný kilometr | 151 |
1.4.2015 | 1. Pekelný kilometr | 85 |
2.4.2014 | 1. Pekelný kilometr | 130 |
4.4.2012 | 1. Pekelný kilometr | 113 |
6.4.2011 | 1. Pekelný kilometr | 104 |
7.4.2010 | 1. Pekelný kilometr | 87 |
29.4.2009 | 1. Pekelný kilometr | 80 |
7.5.2008 | 1. Pekelný kilometr | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Pilgr Luděk | 76 | 12 |
Sejkorová Lenka | 63 | 12 |
Šimůnek Jan | 03 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Kostřicová Blanka | 61 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Matyášová Jana | 65 | 8 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 7 |
Radiměřský Karel | 87 | 7 |
Němec Radek | 77 | 6 |
Buriánek Roman | 65 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Bureš Josef | 06 | 6 |
Němcová Natálie | 11 | 6 |
Hanik Maxim | 07 | 6 |
Doucha Jiří | 71 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Pirkl Vít | 10 | 6 |
Jadrný Tomáš | 04 | 6 |
Pávek Jiří | 69 | 6 |
Sucháčková Karolína | 08 | 5 |
Flídrová Lenka | 84 | 5 |
Marholdová Aneta | 07 | 5 |
Kouba Radim | 11 | 5 |
Sklenářová Eva | 81 | 5 |
Kačerovský Michal | 98 | 5 |
Borková Johanka | 07 | 5 |
Machalíková Viktorie | 13 | 5 |
Gregora Lukáš | 08 | 5 |
Broulíková Anežka | 08 | 5 |
Burešová Markéta | 04 | 5 |
Gregora Filip | 02 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Flídr Nikolas | 14 | 5 |
Koubová Elen | 09 | 5 |
Gregorová Monika | 00 | 5 |
Šimůnková Zdena | 58 | 5 |
Gregorová Michaela | 04 | 5 |
Kumpošt Radovan | 08 | 4 |
Pirklová Markéta | 79 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 13 | Ducháček Matěj | Řetová | 11 | 00:00:33 | - |
2 | C2 | 2 | 2 | Pirkl Vít | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:00:34 | - |
3 | C2 | 3 | 23 | Hanik Alex | Česká Třebová | 10 | 00:00:34 | - |
4 | C2 | 5 | 22 | Keprt Lukáš | neregistrován | 10 | 00:00:37 | - |
5 | C2 | 6 | 12 | Vondra Vojtěch | Activity Lanškroun | 10 | 00:00:38 | - |
6 | C2 | 9 | 24 | Škrabánek Dominik | SKB Česká Třebová | 10 | 00:00:40 | - |
7 | C2 | 10 | 4 | Brusenbauch Alan | ISCAREX Junior team ČT | 11 | 00:00:41 | - |
8 | C2 | 13 | 6 | Hejl Tomáš | neregistrován | 10 | 00:00:45 | - |
9 | C2 | 14 | 30 | Valenta Šimon | neregistrován | 10 | 00:00:46 | - |
10 | C2 | 15 | 5 | Kouba Radim | Rybník | 11 | 00:00:49 | - |
11 | C2 | 16 | 1 | Lána Lukáš | - | 10 | 00:00:51 | - |
12 | C2 | 19 | 10 | Procházka Daniel | TJ Dlouhá Třebová | 12 | 00:00:54 | - |
13 | C2 | 20 | 25 | Kovář Štěpán | SKB Česká Třebová | 10 | 00:00:55 | - |
14 | C2 | 21 | 18 | Kebrle Matouš | ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:01:09 | - |
15 | C2 | 24 | 15 | Pávíček Patrik | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 10 | 00:01:10 | - |
16 | C2 | 26 | 21 | Machalík Jaroslav | Česká Třebová | 13 | 00:01:34 | - |
17 | C2 | 29 | 19 | Kebrle Tobiáš | ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:50 | - |
18 | C2 | 30 | 26 | Kovář Šimon | SKB Česká Třebová | 15 | 00:02:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 4 | 14 | Dejdarová Tereza | Česká Třebová | 10 | 00:00:37 | - |
2 | D2 | 7 | 28 | Gregorová Anna | Žichlínek ZŠ | 10 | 00:00:38 | - |
3 | D2 | 8 | 11 | Fišerová Beáta | Atletika Dlouhá Třebová | 10 | 00:00:39 | - |
4 | D2 | 10 | 16 | Bartošová Veronika | MŠ Dolní Újezd | 11 | 00:00:41 | - |
5 | D2 | 12 | 3 | Němcová Natálie | Litomyšl | 11 | 00:00:44 | - |
6 | D2 | 17 | 27 | Gregorová Eliška | ZŠ Žichlínek | 12 | 00:00:53 | - |
7 | D2 | 18 | 29 | Sýkorová Kateřina | Habeš Česká Třebová | 11 | 00:00:54 | - |
8 | D2 | 22 | 7 | Broulíková Alžběta | neregistrována | 12 | 00:01:09 | - |
9 | D2 | 23 | 8 | Broulíková Amálie | neregistrována | 12 | 00:01:10 | - |
10 | D2 | 25 | 20 | Machalíková Viktorie | Česká Třebová | 13 | 00:01:33 | - |
11 | D2 | 27 | 9 | Preislerová Viola Žofie | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:42 | - |
12 | D2 | 28 | 17 | Dufková Marie | ISCAREX Junior team ČT | 13 | 00:01:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 8 | 23 | Špatenka Matěj | Activity Lanškroun | 09 | 00:01:27 | - |
2 | M1 | 16 | 34 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:34 | - |
3 | M1 | 18 | 12 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:35 | - |
4 | M1 | 21 | 22 | Rybička Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:37 | - |
5 | M1 | 29 | 2 | Bezděk Vojtěch | Po Březinou | 09 | 00:01:49 | - |
6 | M1 | 34 | 27 | Pavlík Matěj | Horní Jelení | 09 | 00:02:03 | - |
7 | M1 | 35 | 28 | Minařík Richard | Horní Jelení | 09 | 00:02:05 | - |
8 | M1 | 36 | 31 | Dostál Tomáš | Ústí nad Orlicí | 09 | 00:02:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 29 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:24 | - |
2 | Z1 | 7 | 10 | Königová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:26 | - |
3 | Z1 | 15 | 4 | Zelinková Veronika | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:32 | - |
4 | Z1 | 19 | 20 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:36 | - |
4 | Z1 | 19 | 21 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:36 | - |
6 | Z1 | 23 | 11 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:38 | - |
7 | Z1 | 24 | 8 | Brusenbauchová Nela | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:39 | - |
8 | Z1 | 28 | 17 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:43 | - |
9 | Z1 | 30 | 32 | Hájková Zuzana | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:50 | - |
10 | Z1 | 31 | 24 | Hrušková Anna | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:01:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 6 | Němec Jakub | TJ Jiskra Litomyšl | 07 | 00:01:13 | - |
2 | M2 | 2 | 30 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:01:16 | - |
3 | M2 | 5 | 35 | Hanik Maxim | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:21 | - |
4 | M2 | 11 | 25 | Stránský Jakub | Sokol Řetová | 07 | 00:01:29 | - |
5 | M2 | 14 | 9 | Řehák Marek | Iscarex Junior team ČT | 07 | 00:01:30 | - |
6 | M2 | 22 | 3 | Bezděk Bedřich | Pod Březinou | 07 | 00:01:38 | - |
7 | M2 | 26 | 36 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 7 | Borková Johanka | ISCAREX Junior Česká Třebová | 07 | 00:01:18 | - |
2 | Z2 | 4 | 5 | Hejlová Kateřina | ISCAREX Junior Česká Třebová | 06 | 00:01:20 | - |
3 | Z2 | 9 | 33 | Matějková Anna | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:27 | - |
4 | Z2 | 10 | 18 | Miláčková Andrea | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 06 | 00:01:28 | - |
5 | Z2 | 11 | 19 | Preislerová Elena Marie | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:29 | - |
6 | Z2 | 13 | 14 | Petrová Štěpánka | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:29 | - |
7 | Z2 | 17 | 13 | Lehká Lucie | Jiskra Ústí nad Oricí | 07 | 00:01:35 | - |
8 | Z2 | 25 | 16 | Adamová Karolína | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:01:39 | - |
9 | Z2 | 27 | 15 | Očenášová Barbora | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:43 | - |
10 | Z2 | 32 | 1 | Lánová Aneta | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:01:52 | - |
11 | Z2 | 33 | 26 | Pavlíková Klára | Horní Jelení | 07 | 00:01:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 21 | Zoicas Daniel | TJ Svitavy | 04 | 00:03:14 | - |
2 | M3 | 6 | 7 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:27 | - |
3 | M3 | 9 | 11 | König Antonín | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:03:37 | - |
4 | M3 | 11 | 5 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:38 | - |
5 | M3 | 13 | 18 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:03:44 | - |
6 | M3 | 14 | 6 | Šimek Ondřej | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:03:47 | - |
7 | M3 | 22 | 27 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:04:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 4 | 1 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:24 | - |
2 | Z3 | 12 | 13 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:41 | - |
3 | Z3 | 16 | 15 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:03:51 | - |
4 | Z3 | 18 | 20 | Moskvová Agáta | KB Letohrad | 05 | 00:04:00 | - |
5 | Z3 | 23 | 8 | Dvořáková Ema | ISCAREX junior team Česká Třebová | 04 | 00:04:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 25 | Stodola Vojtěch | TJ Svitavy | 03 | 00:03:09 | - |
2 | M4 | 3 | 9 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:03:24 | - |
3 | M4 | 5 | 17 | Steklý František | TJ Svitavy | 03 | 00:03:27 | - |
4 | M4 | 8 | 19 | Janů Radim | TJ Svitavy | 03 | 00:03:37 | - |
5 | M4 | 10 | 3 | Habiger Patrik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:03:38 | - |
6 | M4 | 15 | 2 | Pernfuss Vilém | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:03:49 | - |
7 | M4 | 21 | 4 | Vacek Lukáš | ISCAREX Junior team ČT | 02 | 00:04:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 7 | 14 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:35 | - |
2 | Z4 | 17 | 23 | Fadrná Natálie Anna | TJ - Svitavy | 03 | 00:03:55 | - |
3 | Z4 | 19 | 22 | Frantová Vendula | TJ - Svitavy | 03 | 00:04:00 | - |
4 | Z4 | 20 | 16 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:04:02 | - |
5 | Z4 | 24 | 10 | Lerchová Kateřina | Activity Lanškroun | 03 | 00:04:29 | - |
6 | Z4 | 25 | 12 | Kubešová Eliška | Activity Lanškroun | 03 | 00:04:35 | - |
7 | Z4 | 26 | 24 | Juránová Eliška | TJ - Svitavy | 03 | 00:04:43 | - |
8 | Z4 | 27 | 26 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:05:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 16 | 5 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 00:07:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 3 | 33 | Adamec Lukáš | Horo Česká Třebová | 87 | 00:05:59 | - |
2 | MA | 4 | 14 | Turek Martin | Žákisova škola běhu | 80 | 00:06:00 | - |
3 | MA | 5 | 32 | Novotný Jakub | HORO Česká Třebová | 88 | 00:06:10 | - |
4 | MA | 6 | 34 | Maťátko Jan | Runsport.cz | 78 | 00:06:13 | - |
5 | MA | 7 | 16 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:06:13 | - |
6 | MA | 10 | 24 | Beneš Michal | RUNSPORT | 83 | 00:06:35 | - |
7 | MA | 11 | 28 | Elčkner Martin | Notable | 86 | 00:06:43 | - |
8 | MA | 12 | 27 | Kolář Michal | Notable | 86 | 00:06:46 | - |
9 | MA | 17 | 39 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:07:12 | - |
10 | MA | 19 | 10 | Novák Josef | TJ Svitavy | 85 | 00:07:19 | - |
11 | MA | 21 | 36 | Košnar Filip | Trialrun.cz | 91 | 00:07:22 | - |
12 | MA | 23 | 35 | Dvořáček Jan | Trailrun.cz/Runsport.cz | 79 | 00:07:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 38 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:48 | - |
2 | MB | 9 | 12 | Bureš Martin | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:06:25 | - |
3 | MB | 14 | 9 | Steklý Petr | Svitavy | 74 | 00:07:00 | - |
4 | MB | 15 | 26 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:07:03 | - |
5 | MB | 25 | 40 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:07:50 | - |
6 | MB | 26 | 7 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:07:53 | - |
7 | MB | 28 | 19 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:08:03 | - |
8 | MB | 35 | 25 | Škop Ji | - | 74 | 00:09:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 23 | Novák Petr | SK Donocykl | 67 | 00:05:52 | - |
2 | MC | 8 | 18 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:06:21 | - |
3 | MC | 13 | 22 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 00:06:58 | - |
4 | MC | 20 | 31 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 00:07:20 | - |
5 | MC | 29 | 20 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:08:06 | - |
6 | MC | 30 | 30 | Novotný Jan | HORO Česká Třebová | 61 | 00:08:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 21 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 00:07:26 | - |
2 | MD | 24 | 17 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:07:43 | - |
3 | MD | 34 | 15 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:09:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 32 | 13 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:08:49 | - |
2 | ZA | 36 | 11 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:09:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 2 | Hrušková Darina | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:08:02 | - |
2 | ZB | 31 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:08:47 | - |
3 | ZB | 37 | 1 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:09:40 | - |
4 | ZB | 38 | 8 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:10:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 18 | 37 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:13 | - |
2 | ZC | 33 | 4 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 39 | 6 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:11:27 | - |
2 | ZD | 40 | 29 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:12:18 | - |
25.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Marek
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
20.04.2024 - Výsledky závodu Běh Javorkou.
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
simunkova.pavla