14.10.2017, sobota
online ZDE
na místě od 8:30 hodin
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.10.2018 | Velká Pardubická cross-country | 288 |
15.10.2016 | Barth Velká Pardubická cross-country | 113 |
17.10.2015 | Velká Pardubická cross-country | 154 |
18.10.2014 | Velká Pardubická cross-country | 62 |
12.10.2013 | Velká Pardubická cross-country | 93 |
14.10.2012 | Velká Pardubická Cross-Country | 115 |
16.10.2011 | Velká Pardubická cross-country | 108 |
19.10.2008 | Velká pardubická cross-country | 125 |
15.10.2006 | Velká Pardubická Cross Country | 125 |
16.10.2005 | Velká pardubická cross-country EAA | 165 |
17.10.2004 | Cross country - Pardubice | 22 |
19.10.2003 | Velká pardubická cross-country | 23 |
20.10.2002 | 33. ročník, Velká pardubická cross country 2002 | 59 |
21.10.2001 | 32. ročník, Cross - country Pardubice | 307 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Fenclová Marta | 76 | 9 |
Metelková Táňa | 72 | 9 |
Kozáková Denisa | 79 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Jirásko Dušan | 73 | 7 |
Keprtová Miloslava | 48 | 7 |
Šternerová Hana | 63 | 7 |
Krátká Anna | 69 | 7 |
Doležal Stanislav | 38 | 7 |
Bajer Milan | 55 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 6 |
Kovář Jáchym | 96 | 6 |
Jirásko Lubomír | 71 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Smrčka Miloš | 54 | 5 |
Radiměřský Karel | 87 | 5 |
Vorel Milan | 40 | 5 |
Nejedlý Michal | 69 | 5 |
Fiala Jaroslav | 38 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Nečas Josef | 58 | 5 |
Krunka Kamil | 86 | 5 |
Sejkorová Lenka | 63 | 5 |
Meduna Josef | 83 | 5 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 5 |
Šůcha Václav | 46 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Kraus Václav | 64 | 5 |
Jelínek Matěj | 42 | 5 |
Bednář Josef | 50 | 5 |
Šťastný Jaromír | 30 | 5 |
Froš Štěpán | 73 | 5 |
Hellerová Hana | 61 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Mocek Tomáš | 79 | 5 |
Novák Pavel | 81 | 5 |
Vacková Hana | 56 | 5 |
Heller Tomáš | 81 | 4 |
Vanta Josef | 62 | 4 |
Hromádko Jaroslav | 71 | 4 |
Frydrychová Eliška | 01 | 4 |
Bubeníček Jiří | 51 | 4 |
Šimurda Zdeněk | 56 | 4 |
Málek Jaroslav | 46 | 4 |
Petržílek Zdeněk | 55 | 4 |
Malátek Antonín | 77 | 4 |
Kubrová Dagmar | 63 | 4 |
Leheček Antonín | 31 | 4 |
Voženílek Miroslav | 69 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 18 | Němec Michal | ZŠ Benešovka | 06 | 00:00:01 | - |
2 | M2 | 2 | 19 | Holý Martin | AC Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
3 | M2 | 3 | 20 | Janouch Martin | SK NMMET | 06 | 00:00:01 | - |
4 | M2 | 4 | 21 | Targoš Jan | ZŠ Benešovka | 06 | 00:00:01 | - |
5 | M2 | 5 | 22 | Korbut Jan | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
6 | M2 | 6 | 23 | Štěpánek Vítek | ZŠ Chrudim | 06 | 00:00:01 | - |
7 | M2 | 7 | 24 | Špaček Adrien | ZŠ Bnnešovka | 07 | 00:00:01 | - |
8 | M2 | 8 | 25 | Růžička Matěj | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
9 | M2 | 9 | 26 | Jelínek Jaromír | KRB Chrudim | 06 | 00:00:01 | - |
10 | M2 | 10 | 27 | Pintner Matouš | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
11 | M2 | 11 | 28 | Loub David | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 12 | 29 | Hlaváčková Adéla | Hvězda Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
2 | Z2 | 13 | 30 | Piskačová Andrea | AC Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
3 | Z2 | 14 | 31 | Raušová Nella | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
4 | Z2 | 15 | 32 | Skřivánkova Elena | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
5 | Z2 | 16 | 33 | Kratochvílová Zuzana | Bezděkov | 06 | 00:00:01 | - |
6 | Z2 | 17 | 34 | Faltejsková Lucie | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
7 | Z2 | 18 | 35 | Ernestová Sofie | LOKO Trutnov | 07 | 00:00:01 | - |
- | Z2 | - | 36 | Jarešová Eliška | ZŠ Benešovka | 06 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 10 | Janáček Tomáš | SK Ante Žďár n.Sázavou | 04 | 00:03:32 | - |
1 | M3 | 1 | 11 | Vařejka Kamil | SK Ante Žďár n.Sázavou | 04 | 00:03:32 | - |
3 | M3 | 3 | 12 | Šeda František | Sokol Sruby | 04 | 00:03:41 | - |
4 | M3 | 5 | 13 | Chudomel Radek | ŠAK Pardubice | 05 | 00:03:48 | - |
5 | M3 | 10 | 14 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:04:13 | - |
6 | M3 | 12 | 15 | Kratochvíl Michal | Bezděkov | 04 | 00:04:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 4 | 1 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:42 | - |
2 | Z3 | 6 | 2 | Ručová Simona | ŠAK Pardubice | 04 | 00:03:57 | - |
3 | Z3 | 7 | 3 | Puchernová Tereza | ŠAK Pardubice | 04 | 00:04:01 | - |
4 | Z3 | 8 | 4 | Konstantinovová Lenka | AC Pardubice | 05 | 00:04:05 | - |
5 | Z3 | 9 | 5 | Šimonková Daniela | AC Pardubice | 05 | 00:04:08 | - |
6 | Z3 | 10 | 6 | Strnadová Elena | AC Pardubice | 05 | 00:04:13 | - |
7 | Z3 | 13 | 7 | Gruberová Miriam | AC Pardubice | 04 | 00:04:24 | - |
8 | Z3 | 14 | 8 | Sádovská Anežka | ŠAK Pardubice | 05 | 00:04:25 | - |
9 | Z3 | 15 | 9 | Chýlová Eliška | Pardubice | 04 | 00:06:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 17 | Zavřel Vít | AC Pardubice | 03 | 00:06:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 2 | 16 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:07:19 | - |
2 | Z4 | 3 | 93 | Šedová Tereza | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 03 | 00:09:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2 | 94 | Janouch David | SK NMMET | 00 | 00:13:40 | - |
2 | M5 | 3 | 95 | Chudomel Václav | AC Pardubice | 01 | 00:16:12 | - |
3 | M5 | 4 | 96 | Takáč Milan | Cerekvice nad Loučnou | 01 | 00:16:13 | - |
4 | M5 | 5 | 147 | Říha Jakub | AC Pardubice | 00 | 00:45:19 | 108,86 |
5 | M5 | 6 | 163 | Simon Jakub | - | 00 | 00:49:31 | 91,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 1 | 92 | Kochová Anna | AC Jičín | 01 | 00:08:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 127 | Hájek Vojtěch | SK MNNET | 98 | 00:37:25 | 123,79 |
2 | MJ | 6 | 131 | Augusta Čeněk | SK NMMET | 98 | 00:39:41 | 113,18 |
3 | MJ | 42 | 169 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 00:50:19 | 63,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 132 | Vokolek Michal | AC Pardubice | 72 | 00:39:48 | 105,80 |
2 | MB | 8 | 133 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:39:53 | 105,39 |
3 | MB | 14 | 139 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 00:43:17 | 88,80 |
4 | MB | 16 | 141 | Včelák Jan | Řevnice | 73 | 00:43:22 | 88,40 |
5 | MB | 18 | 143 | Mittner Leoš | Pardubice | 71 | 00:43:56 | 85,63 |
6 | MB | 24 | 150 | Venzara David | OMT | 76 | 00:46:37 | 72,54 |
7 | MB | 28 | 154 | Froš Štěpán | OK Lokomotiva Pardubice | 73 | 00:47:10 | 69,86 |
8 | MB | 29 | 155 | Sláma Martin | Sportvisio.cz | 68 | 00:47:14 | 69,53 |
9 | MB | 31 | 157 | Daniel Petr | Start Brno | 71 | 00:48:06 | 65,30 |
10 | MB | 32 | 158 | Paták Pavel | není | 77 | 00:48:15 | 64,57 |
11 | MB | 34 | 160 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 00:48:38 | 62,70 |
12 | MB | 35 | 161 | Klapka Miroslav | SK Lvíček Pardubice | 70 | 00:48:48 | 61,89 |
13 | MB | 37 | 164 | Číhař Tomáš | Chvojenec | 70 | 00:49:38 | 57,82 |
14 | MB | 45 | 172 | Weidlich Tomáš | USK Pardubice | 73 | 00:51:05 | 50,75 |
15 | MB | 48 | 175 | Kopáč Kamil | Svítkov | 77 | 00:53:15 | 40,17 |
16 | MB | 50 | 177 | Simon Petr | Polička | 72 | 00:53:17 | 40,08 |
17 | MB | 51 | 178 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:53:25 | 39,36 |
18 | MB | 55 | 182 | Voženílek Miroslav | Linde Material Handling | 69 | 00:56:37 | 23,75 |
19 | MB | 60 | 187 | Spurný Miloš | Cafe Bajer | 73 | 00:58:08 | 16,35 |
20 | MB | 64 | 191 | Němec Václav | Pardubice | 73 | 01:00:20 | 5,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 134 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:40:03 | 107,09 |
2 | MC | 12 | 137 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice z.s. | 66 | 00:41:12 | 101,55 |
3 | MC | 15 | 140 | Vacarda Vladimír | ELEVEN RUN TEAM | 59 | 00:43:19 | 91,36 |
4 | MC | 21 | 146 | Čipera Radek | Radvanice | 64 | 00:45:10 | 82,45 |
5 | MC | 22 | 148 | Vanta Josef | Triclub Dobruška | 62 | 00:45:40 | 80,04 |
6 | MC | 27 | 153 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:46:57 | 73,86 |
7 | MC | 39 | 166 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:49:40 | 60,77 |
8 | MC | 40 | 167 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 00:49:42 | 60,61 |
9 | MC | 41 | 168 | Holeček Petr | Elab | 61 | 00:50:18 | 57,72 |
10 | MC | 46 | 173 | Kratochvíl Vladimír | dht Lázně Bohdaneč | 62 | 00:51:09 | 53,63 |
11 | MC | 47 | 174 | Matějíček Luboš | HOVRCH | 62 | 00:51:52 | 50,17 |
12 | MC | 56 | 183 | Pelc Vít | Ozzy Brno | 67 | 00:56:59 | 25,53 |
13 | MC | 57 | 184 | Trpišovský Miroslav | CZ SK Jakub | 65 | 00:57:21 | 23,76 |
14 | MC | 67 | 194 | Pudil Ivo | Chrudim | 61 | 01:03:46 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 152 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:46:56 | 106,59 |
2 | MD | 30 | 156 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 00:47:52 | 102,75 |
3 | MD | 43 | 170 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 00:50:48 | 90,66 |
4 | MD | 44 | 171 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:50:53 | 90,32 |
5 | MD | 61 | 188 | Bednář Josef | Počáply | 50 | 00:58:15 | 59,96 |
6 | MD | 62 | 189 | Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 55 | 00:59:35 | 54,46 |
7 | MD | 63 | 190 | Krajč Zdeněk | Trutnov | 54 | 00:59:42 | 53,98 |
8 | MD | 65 | 192 | Bajer Milan | Cafe Bajer | 55 | 01:00:26 | 50,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 13 | 109 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 00:35:45 | 105,00 |
2 | ME | 14 | 110 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:35:48 | 104,73 |
3 | ME | 18 | 114 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:38:27 | 90,27 |
4 | ME | 23 | 119 | Beskydský Dědek | Ostrava | 45 | 00:40:25 | 79,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 100 | Ungerová Lenka | ELEVEN RUN TEAM | 89 | 00:31:47 | 109,55 |
2 | ZA | 8 | 104 | Šimáková Klára | Hradec Králové | 83 | 00:33:46 | 97,67 |
3 | ZA | 10 | 106 | Velínová Monika | - | 88 | 00:34:35 | 92,78 |
4 | ZA | 12 | 108 | Novotná Kateřina | Brno | 86 | 00:35:35 | 86,78 |
5 | ZA | 15 | 111 | Rousková Jana | Hradec Králové | 84 | 00:36:01 | 84,19 |
6 | ZA | 24 | 120 | Levínská Kateřina | Sokol Pardubice | 87 | 00:40:50 | 55,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 2 | 98 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 00:28:12 | 122,58 |
2 | ZB | 6 | 102 | Mannlová Jana | MP Pardubice | 80 | 00:33:29 | 89,34 |
3 | ZB | 7 | 103 | Šedová Jana | - | 73 | 00:33:41 | 88,08 |
4 | ZB | 11 | 107 | Mittnerová Simona | Pardubice | 78 | 00:34:49 | 80,95 |
5 | ZB | 26 | 122 | Pelcová Marcela | Ozzy Brno | 75 | 00:41:31 | 38,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 1 | 97 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:26:54 | 120,03 |
2 | ZC | 3 | 99 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 00:30:33 | 95,61 |
3 | ZC | 5 | 101 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:32:14 | 84,35 |
4 | ZC | 9 | 105 | Ernestová Zuzana | Lokomotiva Trutnov | 72 | 00:34:19 | 70,41 |
5 | ZC | 16 | 112 | Jonášová Zdeňka | Hradecký spinning klub | 64 | 00:37:18 | 50,46 |
6 | ZC | 17 | 113 | Zavřelová Jana | Zavři Němčice | 68 | 00:37:47 | 47,22 |
7 | ZC | 20 | 116 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:39:02 | 38,86 |
8 | ZC | 22 | 118 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:40:22 | 29,94 |
9 | ZC | 27 | 123 | Burešová Jaroslava | - | 69 | 00:43:24 | 9,65 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 19 | 115 | Vacková Hana | TJ Sokol Starkoč | 56 | 00:38:40 | 104,99 |
2 | ZD | 21 | 117 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 00:39:13 | 102,21 |
3 | ZD | 25 | 121 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:41:05 | 92,80 |
4 | ZD | 28 | 124 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 00:44:09 | 77,33 |
5 | ZD | 29 | 125 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:53:24 | 30,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 18 | Němec Michal | ZŠ Benešovka | 06 | 00:00:01 | - |
2 | M2 | 2 | 19 | Holý Martin | AC Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
3 | M2 | 3 | 20 | Janouch Martin | SK NMMET | 06 | 00:00:01 | - |
4 | M2 | 4 | 21 | Targoš Jan | ZŠ Benešovka | 06 | 00:00:01 | - |
5 | M2 | 5 | 22 | Korbut Jan | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
6 | M2 | 6 | 23 | Štěpánek Vítek | ZŠ Chrudim | 06 | 00:00:01 | - |
7 | M2 | 7 | 24 | Špaček Adrien | ZŠ Bnnešovka | 07 | 00:00:01 | - |
8 | M2 | 8 | 25 | Růžička Matěj | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
9 | M2 | 9 | 26 | Jelínek Jaromír | KRB Chrudim | 06 | 00:00:01 | - |
10 | M2 | 10 | 27 | Pintner Matouš | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
11 | M2 | 11 | 28 | Loub David | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
1 | Z2 | 12 | 29 | Hlaváčková Adéla | Hvězda Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
2 | Z2 | 13 | 30 | Piskačová Andrea | AC Pardubice | 06 | 00:00:01 | - |
3 | Z2 | 14 | 31 | Raušová Nella | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
4 | Z2 | 15 | 32 | Skřivánkova Elena | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
5 | Z2 | 16 | 33 | Kratochvílová Zuzana | Bezděkov | 06 | 00:00:01 | - |
6 | Z2 | 17 | 34 | Faltejsková Lucie | ZŠ Benešovka | 07 | 00:00:01 | - |
7 | Z2 | 18 | 35 | Ernestová Sofie | LOKO Trutnov | 07 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 11 | Vařejka Kamil | SK Ante Žďár n.Sázavou | 04 | 00:03:32 | - |
1 | M3 | 1 | 10 | Janáček Tomáš | SK Ante Žďár n.Sázavou | 04 | 00:03:32 | - |
3 | M3 | 3 | 12 | Šeda František | Sokol Sruby | 04 | 00:03:41 | - |
1 | Z3 | 4 | 1 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:03:42 | - |
4 | M3 | 5 | 13 | Chudomel Radek | ŠAK Pardubice | 05 | 00:03:48 | - |
2 | Z3 | 6 | 2 | Ručová Simona | ŠAK Pardubice | 04 | 00:03:57 | - |
3 | Z3 | 7 | 3 | Puchernová Tereza | ŠAK Pardubice | 04 | 00:04:01 | - |
4 | Z3 | 8 | 4 | Konstantinovová Lenka | AC Pardubice | 05 | 00:04:05 | - |
5 | Z3 | 9 | 5 | Šimonková Daniela | AC Pardubice | 05 | 00:04:08 | - |
5 | M3 | 10 | 14 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:04:13 | - |
6 | Z3 | 10 | 6 | Strnadová Elena | AC Pardubice | 05 | 00:04:13 | - |
6 | M3 | 12 | 15 | Kratochvíl Michal | Bezděkov | 04 | 00:04:17 | - |
7 | Z3 | 13 | 7 | Gruberová Miriam | AC Pardubice | 04 | 00:04:24 | - |
8 | Z3 | 14 | 8 | Sádovská Anežka | ŠAK Pardubice | 05 | 00:04:25 | - |
9 | Z3 | 15 | 9 | Chýlová Eliška | Pardubice | 04 | 00:06:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 17 | Zavřel Vít | AC Pardubice | 03 | 00:06:28 | - |
1 | Z4 | 2 | 16 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:07:19 | - |
2 | Z4 | 3 | 93 | Šedová Tereza | Cyklo Bendl Vysoké Mýto | 03 | 00:09:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 1 | 92 | Kochová Anna | AC Jičín | 01 | 00:08:32 | - |
1 | M5 | 2 | 94 | Janouch David | SK NMMET | 00 | 00:13:40 | - |
2 | M5 | 3 | 95 | Chudomel Václav | AC Pardubice | 01 | 00:16:12 | - |
3 | M5 | 4 | 96 | Takáč Milan | Cerekvice nad Loučnou | 01 | 00:16:13 | - |
4 | M5 | 5 | 147 | Říha Jakub | AC Pardubice | 00 | 00:45:19 | 108,86 |
5 | M5 | 6 | 163 | Simon Jakub | - | 00 | 00:49:31 | 91,14 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.