11.5.2003, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | - |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
15.5.2011 | Běh Choceňskými sady | 151 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
10.5.2009 | Běh Choceňskými sady | 234 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
13.5.2007 | Běh Choceňskými sady | 193 |
14.5.2006 | Běh Choceňskými sady | 163 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh Choceňskými sady | 70 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
13.5.2001 | 14. ročník, Běh choceňskými sady | 164 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
15.5.1999 | Běh choceňskými sady, 22.ročník | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Nechvíl Petr | 91 | 16 |
Myšák Milan | 66 | 16 |
Hejzlar Martin | 02 | 15 |
Hübl Radek | 88 | 15 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Razým Jan | 57 | 13 |
Vorel Milan | 40 | 13 |
Šlajs Tomáš | 60 | 13 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Ožana Václav | 64 | 12 |
Siegel Josef | 58 | 12 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Borovec Alexandr | 76 | 12 |
Kopecký Libor | 56 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Novotný Luděk | 62 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Šváb František | 57 | 10 |
Sedlák Jiří | 58 | 10 |
Frydrychová Eliška | 01 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 10 |
Bajer Milan | 55 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Metelková Táňa | 72 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Zajíc Jan | 53 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Dostálek Petr | 67 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Bříza Vladimír | 51 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Čechal Jaroslav | 61 | 9 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Macháčková Kateřina | 09 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 14 | 61 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:00:34 | - |
2 | Ž1 | 15 | 62 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:36 | - |
3 | Ž1 | 17 | 63 | Košťálková Julie | LO Choceň | 97 | 00:00:42 | - |
4 | Ž1 | 18 | 64 | Sabolčíková Dagmar | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:42 | - |
5 | Ž1 | 19 | 65 | Bílá Zdeňka | Česká Třebová | 99 | 00:00:43 | - |
6 | Ž1 | 20 | 66 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:50 | - |
7 | Ž1 | 21 | 67 | Dostálková Kateřina | Těchonín | 00 | 00:01:11 | - |
8 | Ž1 | 22 | 68 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 69 | Skalická Zuzana | LO Choceň | 94 | 00:00:25 | - |
2 | Ž2 | 3 | 70 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:00:29 | - |
3 | Ž2 | 6 | 71 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:30 | - |
4 | Ž2 | 7 | 72 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:00:31 | - |
5 | Ž2 | 9 | 73 | Skalická Alžběta | VSK Valašské Meziříčí | 96 | 00:00:31 | - |
6 | Ž2 | 10 | 74 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:00:32 | - |
7 | Ž2 | 11 | 75 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:32 | - |
8 | Ž2 | 12 | 76 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:32 | - |
9 | Ž2 | 16 | 77 | Unzeitigová Nikola | Choceň | 96 | 00:00:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 78 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:28 | - |
2 | M2 | 4 | 79 | Červinka Václav | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:29 | - |
3 | M2 | 5 | 80 | Kůžel Martin | FC Plzeň - Letná | 94 | 00:00:30 | - |
4 | M2 | 7 | 81 | Novotný Ota | Pardubice | 96 | 00:00:31 | - |
5 | M2 | 13 | 82 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:00:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 95 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:02:40 | - |
2 | M3 | 4 | 96 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:02:41 | - |
3 | M3 | 5 | 97 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:43 | - |
4 | M3 | 8 | 98 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:02:50 | - |
5 | M3 | 9 | 99 | Samek Ondřej | DDM Týniště nad Orlicí | 92 | 00:02:57 | - |
6 | M3 | 10 | 100 | Brožek Radovan | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:57 | - |
7 | M3 | 12 | 101 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:58 | - |
8 | M3 | 13 | 102 | Bartůněk David | Česká Třebová | 93 | 00:02:58 | - |
9 | M3 | 14 | 103 | Křičenský Michal | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:06 | - |
10 | M3 | 15 | 104 | Skalický Matěj | VSK Valašské Meziříčí | 92 | 00:03:07 | - |
11 | M3 | 18 | 105 | Barton Jindřich | DDM Týniště nad Orlicí | 92 | 00:03:30 | - |
12 | M3 | 19 | 106 | Hübl David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:31 | - |
13 | M3 | 20 | 107 | Leier Tomáš | Choceň | 93 | 00:03:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 83 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:11 | - |
2 | Ž3 | 2 | 84 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:11 | - |
3 | Ž3 | 3 | 85 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:14 | - |
4 | Ž3 | 4 | 86 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:15 | - |
5 | Ž3 | 5 | 87 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:16 | - |
6 | Ž3 | 6 | 88 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:01:16 | - |
7 | Ž3 | 7 | 89 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:17 | - |
8 | Ž3 | 8 | 90 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:01:21 | - |
9 | Ž3 | 9 | 91 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:23 | - |
10 | Ž3 | 10 | 92 | Bárnetová Alena | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:01:25 | - |
11 | Ž3 | 11 | 93 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:25 | - |
12 | Ž3 | 12 | 94 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 108 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:02:29 | - |
2 | ŽM | 2 | 109 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:02:40 | - |
3 | ŽM | 6 | 110 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:02:43 | - |
4 | ŽM | 7 | 111 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:02:48 | - |
5 | ŽM | 11 | 112 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:02:57 | - |
6 | ŽM | 16 | 113 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:03:07 | - |
7 | ŽM | 17 | 114 | Novotná Edita | Pardubice | 91 | 00:03:21 | - |
8 | ŽM | 21 | 115 | Dvořáková Lucie | Atletika Albrechtice | 91 | 00:03:53 | - |
- | ŽM | - | 116 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 9 | 117 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:23 | - |
2 | MM | 11 | 118 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:30 | - |
3 | MM | 12 | 119 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:03:32 | - |
4 | MM | 15 | 120 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:03:45 | - |
5 | MM | 20 | 121 | Dudek Milan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:04:03 | - |
6 | MM | 21 | 122 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:04:04 | - |
7 | MM | 23 | 123 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:04:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 13 | 124 | Dudková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:03:34 | - |
1 | ŽS | 13 | 125 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:03:34 | - |
3 | ŽS | 16 | 126 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:46 | - |
4 | ŽS | 17 | 127 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:03:50 | - |
5 | ŽS | 19 | 128 | Skalická Kristýna | VSK Valašské Meziříčí | 89 | 00:03:51 | - |
6 | ŽS | 24 | 129 | Szüllöová Monika | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:04:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 130 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:03:06 | - |
2 | MS | 2 | 131 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:03:08 | - |
3 | MS | 3 | 132 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:09 | - |
4 | MS | 4 | 133 | Tomášek Lukáš | MIP Polička | 88 | 00:03:11 | - |
5 | MS | 5 | 134 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:03:12 | - |
6 | MS | 6 | 135 | Jiříček Lukáš | AO Vysoké Mýto | 88 | 00:03:13 | - |
7 | MS | 7 | 136 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:03:16 | - |
8 | MS | 8 | 137 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:03:20 | - |
9 | MS | 10 | 138 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:03:26 | - |
10 | MS | 17 | 139 | Kunst Michal | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:03:50 | - |
11 | MS | 22 | 140 | Novotný Adam | Pardubice | 89 | 00:04:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 142 | Petronjuk Alex | AC Kovošrot | 86 | 00:09:54 | - |
2 | MD | 5 | 143 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:12:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 10 | 141 | Jiskrová Veronika | AC Vysoké Mýto | 86 | 00:13:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Šmíd Michal | AFK SKP Pardubice | 71 | 00:49:16 | 106,40 |
2 | MA | 3 | 2 | Ulich Petr | Material Technology | 68 | 00:51:35 | 97,29 |
3 | MA | 5 | 3 | Musil Jiří | MK Hlinsko | 72 | 00:51:50 | 96,31 |
4 | MA | 7 | 4 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:52:02 | 95,52 |
5 | MA | 14 | 5 | Doleček Josef | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:55:36 | 81,51 |
6 | MA | 15 | 6 | Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 68 | 00:56:05 | 79,61 |
7 | MA | 16 | 7 | Alexa Jaroslav | KRB Chrudim & Cottage Soun | 74 | 00:56:16 | 78,89 |
8 | MA | 17 | 8 | Dostálek Petr | Těchonín | 67 | 00:56:19 | 78,69 |
9 | MA | 20 | 9 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:57:25 | 74,37 |
10 | MA | 26 | 10 | Švadlena Pavel | KOB Choceň | 75 | 00:59:22 | 66,71 |
11 | MA | 27 | 11 | Šlajs Tomáš | Choceň | 83 | 00:59:33 | 65,99 |
12 | MA | 30 | 12 | Pátek Michal | KOB Choceň | 86 | 01:00:40 | 102,30 |
13 | MA | 32 | 13 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 01:00:45 | 102,03 |
14 | MA | 38 | 14 | Pešek Ondřej | KOB Choceň | 85 | 01:02:42 | 95,67 |
15 | MA | 39 | 15 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 01:03:16 | 51,38 |
16 | MA | 42 | 16 | Borovec Alexandr | Choceň | 76 | 01:04:24 | 46,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 40 | Smitka Ladislav | KP BKÚ Mělník | 52 | 00:53:51 | 113,78 |
2 | MC | 24 | 41 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:58:57 | 96,14 |
3 | MC | 31 | 42 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 01:00:42 | 90,09 |
4 | MC | 34 | 43 | Bříza Vladimír | Chrudim | 51 | 01:01:43 | 86,57 |
5 | MC | 36 | 44 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 01:02:10 | 85,01 |
6 | MC | 46 | 45 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 01:06:29 | 70,09 |
7 | MC | 47 | 46 | Vilhelm Václav | TIS Vilhelm F-M | 51 | 01:07:13 | 67,55 |
8 | MC | 50 | 47 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 01:08:01 | 64,78 |
9 | MC | 52 | 48 | Zajíc Jan | AFK SKP Pardubice | 53 | 01:09:38 | 59,19 |
10 | MC | 55 | 49 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 01:11:50 | 51,59 |
- | MC | - | 50 | Čepelka Oldřich | Tima Liberec | 48 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 37 | 51 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 01:02:20 | 106,25 |
2 | MD | 40 | 52 | Fiala Jaroslav | NV Triatlon Trusno | 38 | 01:03:20 | 103,14 |
3 | MD | 48 | 53 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 01:07:22 | 90,61 |
4 | MD | 49 | 54 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 01:07:43 | 89,52 |
5 | MD | 56 | 55 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 01:13:22 | 71,96 |
6 | MD | 58 | 56 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 01:23:19 | 41,03 |
7 | MD | 59 | 57 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:40:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 144 | Dejdar Lukáš | AC Pardubice | 81 | 00:09:49 | - |
2 | MA | 2 | 145 | Cacek Tomáš | Jiskra Litomyšl | 83 | 00:09:52 | - |
3 | MA | 4 | 146 | Schejbal Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 64 | 00:11:48 | - |
4 | MA | 6 | 124 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:12:20 | - |
5 | MA | 7 | 147 | Večeře Josef | Atletika Polička | 64 | 00:12:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 40 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:12:40 | - |
2 | MB | 9 | 148 | Tománek Jiří | Atletika Polička | 62 | 00:12:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 29 | 58 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 01:00:13 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 44 | 59 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 01:04:41 | 100,87 |
2 | ZB | 45 | 60 | Paulů Blanka | SK Velká Bystřice | 54 | 01:05:15 | 99,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 59 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:13:24 | - |
2 | ZA | 12 | 95 | Schejbalová Alena | Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:14:32 | - |
3 | ZA | 13 | 96 | Schejbalová Eva | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 64 | 00:14:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 83 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:11 | - |
2 | Ž3 | 2 | 84 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:11 | - |
3 | Ž3 | 3 | 85 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:14 | - |
4 | Ž3 | 4 | 86 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:15 | - |
5 | Ž3 | 5 | 87 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:16 | - |
6 | Ž3 | 6 | 88 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:01:16 | - |
7 | Ž3 | 7 | 89 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:17 | - |
8 | Ž3 | 8 | 90 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:01:21 | - |
9 | Ž3 | 9 | 91 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:23 | - |
10 | Ž3 | 10 | 92 | Bárnetová Alena | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:01:25 | - |
11 | Ž3 | 11 | 93 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:25 | - |
12 | Ž3 | 12 | 94 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 144 | Dejdar Lukáš | AC Pardubice | 81 | 00:09:49 | - |
2 | MA | 2 | 145 | Cacek Tomáš | Jiskra Litomyšl | 83 | 00:09:52 | - |
1 | MD | 3 | 142 | Petronjuk Alex | AC Kovošrot | 86 | 00:09:54 | - |
3 | MA | 4 | 146 | Schejbal Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 64 | 00:11:48 | - |
2 | MD | 5 | 143 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:12:03 | - |
4 | MA | 6 | 124 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:12:20 | - |
5 | MA | 7 | 147 | Večeře Josef | Atletika Polička | 64 | 00:12:30 | - |
1 | MB | 8 | 40 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:12:40 | - |
2 | MB | 9 | 148 | Tománek Jiří | Atletika Polička | 62 | 00:12:52 | - |
1 | ZA | 10 | 59 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:13:24 | - |
1 | ŽD | 10 | 141 | Jiskrová Veronika | AC Vysoké Mýto | 86 | 00:13:24 | - |
2 | ZA | 12 | 95 | Schejbalová Alena | Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:14:32 | - |
3 | ZA | 13 | 96 | Schejbalová Eva | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 64 | 00:14:35 | - |
23.4.2024 (Úterý), svátek má Vojtěch
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
20.04.2024 - Výsledky závodu Běh Javorkou.
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.