Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
kovoobráběcí nástroje, maziva, řezné kapaliny, měřidla, ruční škrabáky a čistící prostředky
Kromě práce se rádi věnujeme také sportu a cestování.

ISCARISCAR

Firma Iscar patří již řadu let ke svĕtové špičce v oblasti vývoje, výroby a celosvĕtové distribuce obrábĕcích nástrojů a řezných materiálů, které nacházejí uplatnĕní v nejrůznĕjších průmyslových odvĕtvích vyspĕlých zemí všech kontinentů. Strategie firmy spočívá nejen v důrazu na vysokou kvalitu a výkonnost vyrábĕných nástrojů a řezných materiálů, ale též v jejich upotřebitelnosti jak v podmínkách průmyslových gigantů se sériovou i kusovou výrobou, tak i v oblasti drobnĕjších výrobců s rozmanitou univerzální výrobou - a mnohdy i velmi speciálními požadavky na nástroj.

Základní sortiment:

Pro výběr vhodného nástroje můžete použít přehledného ISCAR on-line katalogu: https://www.iscar.com/eCatalog/Index.aspx?lang=WZ. Katalog je v českém jazyce. Použít můžete také On-line pomocníka pro výběr: www.iscar.com/ita/MainPage.aspx?lang=WZ.

  

Řezné materiály (PDF)
Řezné materiály - starší verze (PDF)

Objednat si u nás můžete libovolný produkt ze širokého sortimentu značky ISCAR. Nejste-li si jisti správným výběrem tak nás prosím neváhejte kontaktovat.

ISCAREX, s.r.o.
Třebovská 653
562 03 Ústí nad Orlicí

IČO: 25948679
DIČ: CZ25948679
Najdete nás zde:Telefon: 603 578 140

iscarex@iscarex.cz
Ohledně fakturace a plateb se můžete obrátit přímo na tel. 603 578 140

další kontakty
Copyright© 97-24 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na iscarex@iscarex.cz. Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů. Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.