Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

4.8.2023, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 4.8.2023
  • zobrazeno již 1342x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Záštita hejtmana Pardubického kraje

akce se koná pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického


Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 30. 7. 2023)
200 Kč - dospělí (na místě)
80 Kč - dětské kategorie (při online přihlášení do 30. 7. 2023)
100 Kč - dětské kategorie (na místě)
100 Kč - kategorie Příchozí

V ceně startovného je startovní číslo se jménem (předem přihlášení) a občerstvení po závodě.

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a časový pořad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2016 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2014-2015 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2012-2013 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2010-2011 900 m 17:45
Starší žáci a žákyně 2008-2009 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Vystoupení bubeníků Honorata. 18:50
Start hlavního závodu výstřelem z děla. 19:00
Junioři a juniorky 2004 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1989-2003 5 400 m 19:00
Ženy - B 1979-1988 5 400 m 19:00
Ženy - C 1969-1978 5 400 m 19:00
Ženy - D 1968 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1984-2003 5 400 m 19:00
Muži - B 1974-1983 5 400 m 19:00
Muži - C 1964-1973 5 400 m 19:00
Muži - D 1954-1963 5 400 m 19:00
Muži - E 1953 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

simunek@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros158
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
6.9.2013Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský ISCAREX kros

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1905

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Petr7013
Borek Viktor0413
Jirásková Eva6412
Vacek Martin6911
Brychta Jakub0811
Borková Agáta0211
Kubišta Oto5311
Sejkorová Lenka6310
Radiměřský Karel8710
Šimůnek Jan829
Sedláček Roman649
Krátká Anna699
Peterková Veronika849
Bubeníček Jiří519
Keprtová Miloslava489
Grätz Luděk589
Kostřicová Blanka619
Nechvílová Miroslava609
Stránský Aleš609
Brychtová Veronika109
Serbousková Sára049
Kouba Radim118
Dušková Lenka808
Vondra Vojtěch988
Němec Radek778
Hlaváček Zdeněk548
Matyášová Jana658
Němcová Natálie118
Koubová Elen098
Kalousek Jan718
Buriánek Roman658
Fajfr František728
Krunčík Pavel857
Šponar Josef477
Belobrad Ivan667
Bielčik Jindřich407
Kačerovský Michal987
Šafář Jaroslav517
Chaloupka Jan907
Scheuer Jan667
Živný Marek917
Šimůnková Pavla777
Šimůnek Jan037
Stránský Jakub077
Kubíček Jan877
Jelínek Matěj426
Pilgr Luděk766
Dejdarová Tereza106
Hanáková Klára026
Hofmanová Veronika786

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21133Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:12-
2C23183Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:13-
3C24185Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:14-
4C26190Colburn OtaRychnov nad Kněžnou1700:00:14-
5C28181Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:15-
6C210196Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:15-
7C21359Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:17-
8C214134Duffek Jan-1700:00:17-
9C21520Janecký FilipSloupnice1900:00:18-
10C219144Zeman Tadeáš-1800:00:19-
11C223176Holan Denis-1900:00:22-
12C22576Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:25-
13C22682Borek Dominik-2000:00:29-
14C228135Duffek Martin-2000:00:39-
15C230195Voleský AlfredOrel Česká Třebová2100:00:42-
16C23131Němec Vojtěch Litomyšl2100:00:45-
17C232146Stehlík MatoušŽichlínek2100:00:47-
18C233145Zeman Lukᚎichlínek2100:00:54-
19C23478Pecháček JanSvinná2100:00:57-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2223Jerglová KristýnaSK Človíček1600:00:12-
2D25178Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:00:14-
3D2727Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:14-
4D2969Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:15-
5D211148Kotvová Karla-1800:00:16-
6D21260Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:17-
7D215197Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:18-
8D21777Pecháčková AmálieSvinná2000:00:19-
9D218169Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:19-
10D220193Válková ZuzanaSvinná1800:00:19-
11D221132Kuckir AnežkaSokol Lično1900:00:20-
12D222149Marková Adéla-1900:00:20-
13D224139Fišerová Adéla-1700:00:24-
14D227150Marková KarolínaLanškroun2000:00:32-
15D22981Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:00:39-
16D23579Kadidlová Ester-2000:01:07-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1150Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:02104,00
2M12147Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:03100,98
3M14128Chládek ŠtěpánFotbal Jablonné nad Orlicí1400:01:0694,50
4M15136Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:0891,03
5M1826Hartman TomášKB Letohrad1400:01:1186,13
6M19189Colburn ČestmírRychnov nad Kněžnou1400:01:1185,58
7M11153Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:1579,15
8M11355Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:1677,20
9M115131Kuckir JanSokol Lično1400:01:1776,38
10M11956Diblík MikulášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:1971,92
11M120140Fišer Vojtěch-1400:01:2071,37
12M12271Vágner JanSvinná1500:01:2365,83
13M123186Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:2365,28
14M124143Fanta TadeášVysoké Mýto1500:01:2464,93
15M12568Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:01:2661,57
16M126130Kuckir Adam-1500:01:2661,02
17M127142Kořízek Jakub-1500:01:2858,18
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1325Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:04104,00
2Z16198Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0895,23
3Z17137Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:0992,66
4Z110170Blechová NatálieTJ Spartak Letohrad1400:01:1483,85
5Z11280Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:01:1582,76
6Z114172Jerglová KristýnaSK Človíček1600:01:1680,89
7Z11662Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:1780,01
8Z117187Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:01:1878,69
9Z118188Vacardová ElaLažany1500:01:1878,25
10Z12147Nosálová GabrielaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:2370,84
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2252Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:01:52104,00
2M2383Štancl ŠtěpánSKI klub Deštné v Orlických horách1200:01:5599,06
3M2667Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:02:0391,09
4M28194Válek VítSvinná1300:02:0687,68
5M29138Rutzer KelvinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:0786,39
6M21074Nedvídek Davidneregistrován1300:02:0886,13
7M21151Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0885,73
8M21591Hlaváček DanielFBKOT1300:02:2273,09
9M21628Dvořák JakubBystré1200:02:2669,85
10M21870Vágner DavidSvinná1300:02:3164,75
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:45104,00
2Z24171Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:01:5691,70
3Z2564Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:0384,02
4Z2721Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:0382,71
5Z21249Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0977,29
6Z21329Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:02:1274,33
7Z21461Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:2165,41
8Z217192Pokorná AnežkaTJ Atletika Svitavy1200:02:2661,14
9Z21948Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:3750,81
10Z220184Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:4641,85
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31173Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:15104,00
2M3372Nedvídek FilipOK Slavia Hradec Králové1100:03:2994,76
3M3657Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:3789,99
4M37129Jursa AdamFotbal Jablonné nad Orlicí1000:03:3987,69
5M31395Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:0773,50
6M315141Kořízek Adam-1100:04:1768,12
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3230Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:20104,00
2Z3441Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:3196,62
3Z3540Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:3593,63
4Z3845Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:03:4786,63
5Z3933Janespalová AdélaBěstovice1000:03:5085,15
6Z31032Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:03:5383,47
7Z31137Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:03:5582,39
8Z31246Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:04:0577,67
9Z31422Adamská Kateřina AK Iscarex Česká Třebová 1100:04:0975,71
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41179Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:06:19104,00
2M4299Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:23101,07
3M4354Kristen JiříTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:06:4095,38
4M4489Fajfr AlešFC Žamberk0900:06:5391,17
5M4598Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:0587,91
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4692Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:07:08104,00
2Z47174Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:2598,12
3Z4843Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:07:3195,64
4Z4944Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:08:0586,65
5Z410182Jedličková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:08:0985,79
Junioři 19 let a mladší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ388Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:19:43104,00
2MJ838Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:21:38104,00
3MJ1458Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:22:3897,35
4MJ524Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:28:1170,70
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ24100Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:23:53104,00
2ZJ46126Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:27:33104,00
3ZJ48122Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:27:3886,24
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Chlupáč DominikAKBK9300:19:13104,00
2MA2107Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:4099,61
3MA497Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:4997,84
4MA510Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:1594,62
5MA7115Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:20:4092,45
6MA15168Marek OndřejTJ Žichlínek9300:22:4981,22
7MA17180Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:23:1079,37
8MA18109Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8900:23:2378,30
9MA19112Valenta JosefBe positive8900:23:2877,79
10MA21116Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:23:3577,20
11MA231901Slabý JanTvoje Máma9000:23:5275,78
12MA25221Horyna JaroslavCanicross Česká Třebová9400:24:1174,13
13MA261871Švec MartinVK Choceň8700:24:1573,72
14MA3090Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:5270,57
15MA38125Dostál OndřejDOSI TEAM9000:26:1663,20
16MA44200Boháč JaroslavLezník8500:27:2956,89
17MA45120Chlupáč DanielAKBK9700:27:3356,60
18MA5336Šebek MichalČeská Třebová8400:28:3750,97
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB613Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:20:27104,00
2MB9113Petr JiříLezník8000:21:5394,99
3MB1012Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:21:5393,98
4MB27106Dusil MartinVamberk7400:24:3080,15
5MB2865Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:24:4079,40
6MB291891Lux PetrTvoje Máma7600:24:4179,29
7MB34111Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7900:25:2475,77
8MB378Němec RadekLitomyšl7700:25:5873,02
9MB3939Hlaváček MartinNanosekunda8300:26:4968,88
10MB40177Suldovský PavelHC Athletics7700:26:5268,63
11MB41127Štos Vladimír-7900:27:0567,58
12MB4216Janespal MilanBěstovice7900:27:1666,62
13MB4935Hartman KarelDolní Dobrouč7700:27:3964,74
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC112Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:21:59104,00
2MC1287Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:06101,45
3MC203Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:23:2994,19
4MC4318Kalousek JanMalšovice7100:27:2175,54
5MC565Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:4264,83
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD137Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:38104,00
2MD221Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:23:4896,81
3MD32118Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:1089,81
4MD59101Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:2057,14
5MD639Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:34:4646,36
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME50110Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:46104,00
2ME60103Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:3584,62
3ME65119Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:4768,51
4ME671882Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:46:0334,13
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5811Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:00104,00
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16191Colburn KateřinaRychnov nad Kněžnou8300:22:58104,00
2ZB3117Kozakova DenisaBK Náchodd7900:24:5893,28
3ZB35124Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:25:2890,09
4ZB51123Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:0177,96
5ZB54199Boháčová KristýnaLezník8700:29:0473,43
6ZB6166Přibylová Blanka-8400:32:4757,19
7ZB62104Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:34:3049,72
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3614Dvořáková AdélaBystré7600:25:48104,00
2ZC4796Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:27:3695,02
3ZC5515Janespalová PavlínaBěstovice7700:29:2187,26
4ZC6484Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:0364,14
Ženy D 55 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3394Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:18104,00
2ZD57114Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:2877,58
3ZD661911Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:2145,43
Příchozí - muži (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1216Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:09:40-
2PM2217Fajfr AlešFC Žamberk0900:10:46-
3PM3214Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:11:33-
4PM4203Hůlka RadekČeská Třebová8000:11:52-
5PM5210Faltejsek MiroslavČeská Třebová7800:13:41-
6PM9204Mencl MilošNight Run Team Hradec Králové8900:15:28-
7PM16209Švíř Miroslav-6700:20:11-
-PM-218Raim LadislavSokol Hradec Králové09DNF-
Příchozí - ženy (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ6212Boháčová Jitka-8200:14:26-
2PZ7202Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:14:34-
3PZ8211Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:14:40-
4PZ10205Maříková Martina Česká Třebová7900:16:36-
5PZ11201Šmídová PetraDlouhá Třebová8100:16:41-
6PZ12215Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:09-
7PZ13208Jiroušková Ema-0900:18:30-
8PZ14213Janecká VeronikaSloupnice9000:19:23-
9PZ15207Fišerová VendulaSvinná1100:19:48-
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21133Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:12-
1D2223Jerglová KristýnaSK Človíček1600:00:12-
2C23183Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:00:13-
3C24185Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:14-
2D25178Suldovská BarboraTJ Atletika Lanškroun1600:00:14-
4C26190Colburn OtaRychnov nad Kněžnou1700:00:14-
3D2727Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:14-
5C28181Čejka Štěpánviktorkamps.cz1800:00:15-
4D2969Stránská LucieSokol Ústí nad Orlicí1700:00:15-
6C210196Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:15-
5D211148Kotvová Karla-1800:00:16-
6D21260Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:17-
7C21359Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:17-
8C214134Duffek Jan-1700:00:17-
9C21520Janecký FilipSloupnice1900:00:18-
7D215197Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:18-
8D21777Pecháčková AmálieSvinná2000:00:19-
9D218169Bílková EvelínaAtletika Žamberk1900:00:19-
10C219144Zeman Tadeáš-1800:00:19-
10D220193Válková ZuzanaSvinná1800:00:19-
11D221132Kuckir AnežkaSokol Lično1900:00:20-
12D222149Marková Adéla-1900:00:20-
11C223176Holan Denis-1900:00:22-
13D224139Fišerová Adéla-1700:00:24-
12C22576Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:25-
13C22682Borek Dominik-2000:00:29-
14D227150Marková KarolínaLanškroun2000:00:32-
14C228135Duffek Martin-2000:00:39-
15D22981Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:00:39-
15C230195Voleský AlfredOrel Česká Třebová2100:00:42-
16C23131Němec Vojtěch Litomyšl2100:00:45-
17C232146Stehlík MatoušŽichlínek2100:00:47-
18C233145Zeman Lukᚎichlínek2100:00:54-
19C23478Pecháček JanSvinná2100:00:57-
16D23579Kadidlová Ester-2000:01:07-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1150Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:02104,00
2M12147Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:03100,98
1Z1325Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:04104,00
3M14128Chládek ŠtěpánFotbal Jablonné nad Orlicí1400:01:0694,50
4M15136Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:0891,03
2Z16198Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:0895,23
3Z17137Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:0992,66
5M1826Hartman TomášKB Letohrad1400:01:1186,13
6M19189Colburn ČestmírRychnov nad Kněžnou1400:01:1185,58
4Z110170Blechová NatálieTJ Spartak Letohrad1400:01:1483,85
7M11153Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:1579,15
5Z11280Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:01:1582,76
8M11355Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:1677,20
6Z114172Jerglová KristýnaSK Človíček1600:01:1680,89
9M115131Kuckir JanSokol Lično1400:01:1776,38
7Z11662Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:1780,01
8Z117187Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:01:1878,69
9Z118188Vacardová ElaLažany1500:01:1878,25
10M11956Diblík MikulášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:1971,92
11M120140Fišer Vojtěch-1400:01:2071,37
10Z12147Nosálová GabrielaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:2370,84
12M12271Vágner JanSvinná1500:01:2365,83
13M123186Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:2365,28
14M124143Fanta TadeášVysoké Mýto1500:01:2464,93
15M12568Stránský LukášSokol Ústí nad Orlicí1400:01:2661,57
16M126130Kuckir Adam-1500:01:2661,02
17M127142Kořízek Jakub-1500:01:2858,18
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:45104,00
1M2252Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:01:52104,00
2M2383Štancl ŠtěpánSKI klub Deštné v Orlických horách1200:01:5599,06
2Z24171Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:01:5691,70
3Z2564Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:0384,02
3M2667Stránský TomášSokol Ústí nad Orlicí1200:02:0391,09
4Z2721Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:0382,71
4M28194Válek VítSvinná1300:02:0687,68
5M29138Rutzer KelvinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:0786,39
6M21074Nedvídek Davidneregistrován1300:02:0886,13
7M21151Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0885,73
5Z21249Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:0977,29
6Z21329Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:02:1274,33
7Z21461Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:2165,41
8M21591Hlaváček DanielFBKOT1300:02:2273,09
9M21628Dvořák JakubBystré1200:02:2669,85
8Z217192Pokorná AnežkaTJ Atletika Svitavy1200:02:2661,14
10M21870Vágner DavidSvinná1300:02:3164,75
9Z21948Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:3750,81
10Z220184Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:4641,85
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31173Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:15104,00
1Z3230Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:20104,00
2M3372Nedvídek FilipOK Slavia Hradec Králové1100:03:2994,76
2Z3441Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:3196,62
3Z3540Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:3593,63
3M3657Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:3789,99
4M37129Jursa AdamFotbal Jablonné nad Orlicí1000:03:3987,69
4Z3845Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:03:4786,63
5Z3933Janespalová AdélaBěstovice1000:03:5085,15
6Z31032Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:03:5383,47
7Z31137Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:03:5582,39
8Z31246Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:04:0577,67
5M31395Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:0773,50
9Z31422Adamská Kateřina AK Iscarex Česká Třebová 1100:04:0975,71
6M315141Kořízek Adam-1100:04:1768,12
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41179Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:06:19104,00
2M4299Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:23101,07
3M4354Kristen JiříTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:06:4095,38
4M4489Fajfr AlešFC Žamberk0900:06:5391,17
5M4598Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:0587,91
1Z4692Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí0800:07:08104,00
2Z47174Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:2598,12
3Z4843Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:07:3195,64
4Z4944Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:08:0586,65
5Z410182Jedličková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:08:0985,79
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1216Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:09:40-
2PM2217Fajfr AlešFC Žamberk0900:10:46-
3PM3214Dvořák MiroslavCyklo Ski Polička7500:11:33-
4PM4203Hůlka RadekČeská Třebová8000:11:52-
5PM5210Faltejsek MiroslavČeská Třebová7800:13:41-
1PZ6212Boháčová Jitka-8200:14:26-
2PZ7202Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:14:34-
3PZ8211Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:14:40-
6PM9204Mencl MilošNight Run Team Hradec Králové8900:15:28-
4PZ10205Maříková Martina Česká Třebová7900:16:36-
5PZ11201Šmídová PetraDlouhá Třebová8100:16:41-
6PZ12215Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:18:09-
7PZ13208Jiroušková Ema-0900:18:30-
8PZ14213Janecká VeronikaSloupnice9000:19:23-
9PZ15207Fišerová VendulaSvinná1100:19:48-
7PM16209Švíř Miroslav-6700:20:11-
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Chlupáč DominikAKBK9300:19:13104,00
2MA2107Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:4099,61
1MJ388Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:19:43104,00
3MA497Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:4997,84
4MA510Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:1594,62
1MB613Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:20:27104,00
5MA7115Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:20:4092,45
2MJ838Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:21:38104,00
2MB9113Petr JiříLezník8000:21:5394,99
3MB1012Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:21:5393,98
1MC112Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:21:59104,00
2MC1287Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:06101,45
1MD137Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:38104,00
3MJ1458Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:22:3897,35
6MA15168Marek OndřejTJ Žichlínek9300:22:4981,22
1ZB16191Colburn KateřinaRychnov nad Kněžnou8300:22:58104,00
7MA17180Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:23:1079,37
8MA18109Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8900:23:2378,30
9MA19112Valenta JosefBe positive8900:23:2877,79
3MC203Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:23:2994,19
10MA21116Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:23:3577,20
2MD221Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:23:4896,81
11MA231901Slabý JanTvoje Máma9000:23:5275,78
1ZJ24100Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:23:53104,00
12MA25221Horyna JaroslavCanicross Česká Třebová9400:24:1174,13
13MA261871Švec MartinVK Choceň8700:24:1573,72
4MB27106Dusil MartinVamberk7400:24:3080,15
5MB2865Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:24:4079,40
6MB291891Lux PetrTvoje Máma7600:24:4179,29
14MA3090Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:5270,57
2ZB3117Kozakova DenisaBK Náchodd7900:24:5893,28
3MD32118Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:1089,81
1ZD3394Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:18104,00
7MB34111Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7900:25:2475,77
3ZB35124Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:25:2890,09
1ZC3614Dvořáková AdélaBystré7600:25:48104,00
8MB378Němec RadekLitomyšl7700:25:5873,02
15MA38125Dostál OndřejDOSI TEAM9000:26:1663,20
9MB3939Hlaváček MartinNanosekunda8300:26:4968,88
10MB40177Suldovský PavelHC Athletics7700:26:5268,63
11MB41127Štos Vladimír-7900:27:0567,58
12MB4216Janespal MilanBěstovice7900:27:1666,62
4MC4318Kalousek JanMalšovice7100:27:2175,54
16MA44200Boháč JaroslavLezník8500:27:2956,89
17MA45120Chlupáč DanielAKBK9700:27:3356,60
2ZJ46126Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:27:33104,00
2ZC4796Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:27:3695,02
3ZJ48122Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:27:3886,24
13MB4935Hartman KarelDolní Dobrouč7700:27:3964,74
1ME50110Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:46104,00
4ZB51123Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:0177,96
4MJ524Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:28:1170,70
18MA5336Šebek MichalČeská Třebová8400:28:3750,97
5ZB54199Boháčová KristýnaLezník8700:29:0473,43
3ZC5515Janespalová PavlínaBěstovice7700:29:2187,26
5MC565Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:4264,83
2ZD57114Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:2877,58
1ZA5811Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:00104,00
4MD59101Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:2057,14
2ME60103Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:3584,62
6ZB6166Přibylová Blanka-8400:32:4757,19
7ZB62104Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:34:3049,72
5MD639Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:34:4646,36
4ZC6484Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:0364,14
3ME65119Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:4768,51
3ZD661911Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:2145,43
4ME671882Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:46:0334,13
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Chlupáč DominikAKBK9300:19:13104,00
2MA2107Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:4099,61
3MJ388Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:19:4398,40
4MA497Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:19:4996,84
5MA510Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:20:1594,62
6MB613Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:20:2793,54
7MA7115Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:20:4092,45
8MJ838Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:21:3887,39
9MB9113Petr JiříLezník8000:21:5386,08
10MB1012Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:21:5386,07
11MC112Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:21:5985,57
12MC1287Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:0684,94
13MD137Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:3882,18
14MJ1458Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:22:3882,15
15MA15168Marek OndřejTJ Žichlínek9300:22:4981,22
16MA17180Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:23:1079,37
17MA18109Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl8900:23:2378,30
18MA19112Valenta JosefBe positive8900:23:2877,79
19MC203Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:23:2977,78
20MA21116Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:23:3577,20
21MD221Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:23:4876,07
22MA231901Slabý JanTvoje Máma9000:23:5275,78
23MA25221Horyna JaroslavCanicross Česká Třebová9400:24:1174,13
24MA261871Švec MartinVK Choceň8700:24:1573,72
25MB27106Dusil MartinVamberk7400:24:3072,41
26MB2865Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:24:4071,61
27MB291891Lux PetrTvoje Máma7600:24:4171,49
28MA3090Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:24:5270,57
29MD32118Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:1069,00
30MB34111Smrčka StanislavTrénování běhu CZ7900:25:2467,74
31MB378Němec RadekLitomyšl7700:25:5864,82
32MA38125Dostál OndřejDOSI TEAM9000:26:1663,20
33MB3939Hlaváček MartinNanosekunda8300:26:4960,41
34MB40177Suldovský PavelHC Athletics7700:26:5260,15
35MB41127Štos Vladimír-7900:27:0559,03
36MB4216Janespal MilanBěstovice7900:27:1658,00
37MC4318Kalousek JanMalšovice7100:27:2157,58
38MA44200Boháč JaroslavLezník8500:27:2956,89
39MA45120Chlupáč DanielAKBK9700:27:3356,60
40MB4935Hartman KarelDolní Dobrouč7700:27:3956,01
41ME50110Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:4655,43
42MJ524Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:28:1153,26
43MA5336Šebek MichalČeská Třebová8400:28:3750,97
44MC565Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:4245,32
45MD59101Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:2031,68
46ME60103Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:3530,31
47MD639Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:34:4618,99
48ME65119Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:36:478,46
49ME671882Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:46:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB16191Colburn KateřinaRychnov nad Kněžnou8300:22:58104,00
2ZJ24100Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:23:5398,01
3ZB3117Kozakova DenisaBK Náchodd7900:24:5892,28
4ZD3394Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:1889,85
5ZB35124Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:25:2889,09
6ZC3614Dvořáková AdélaBystré7600:25:4887,64
7ZJ46126Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:27:3380,01
8ZC4796Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:27:3679,80
9ZJ48122Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:27:3879,62
10ZB51123Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:0177,96
11ZB54199Boháčová KristýnaLezník8700:29:0473,43
12ZC5515Janespalová PavlínaBěstovice7700:29:2172,21
13ZD57114Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:2862,95
14ZA5811Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:0060,64
15ZB6166Přibylová Blanka-8400:32:4757,19
16ZB62104Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:34:3049,72
17ZC6484Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:0347,35
18ZD661911Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:39:2128,64

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód