3.8.2008, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
30.8.2009 | Běh Svinnou | 172 |
26.8.2007 | Běh Svinnou | 182 |
27.8.2006 | Běh Svinnou | 175 |
28.8.2005 | Běh Svinnou | 139 |
22.8.2004 | Běh Svinnou | 162 |
30.8.2003 | Běh Svinnou 2003 | 99 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Jaško Michal | 75 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Ehrig Rudolf | 48 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Razým Jan | 57 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Maříková Lenka | 95 | 6 |
Šimůnek Jan | 82 | 6 |
Krupička Miroslav | 53 | 6 |
Jaško Daniel | 01 | 6 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Hanušová Martina | 97 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 5 |
Siegel Josef | 58 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Kubelka Tomáš | 93 | 5 |
Jaško Michal | 04 | 5 |
Zajíc Jan | 53 | 5 |
Ducháčková Tereza | 99 | 5 |
Jelínek Matěj | 42 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Friš Jan | 95 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Kubelka Petr | 95 | 5 |
Hác Daniel | 99 | 5 |
Bielčik Jindřich | 40 | 5 |
Dudek Milan | 91 | 4 |
Dušková Lenka | 80 | 4 |
Krmela Martin | 98 | 4 |
Bogdał Roman | 79 | 4 |
Kopecká Pavla | 03 | 4 |
Šafář Jaroslav | 51 | 4 |
Fajfr František | 72 | 4 |
Kopecký Milan | 73 | 4 |
Čerenkova Petra | 99 | 4 |
Sadílek Ota | 46 | 4 |
Svatoš Otakar | 34 | 4 |
Frydrych Jakub | 95 | 4 |
Vlčková Zuzana | 91 | 4 |
Couralová Simona | 96 | 4 |
Marek Jiří | 43 | 4 |
Provazník Josef | 99 | 4 |
Smolák Bedřich | 03 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 141 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:00:29 | - |
2 | D1 | 2 | 31 | Mikysková Svatava | SK Žamberk | 03 | 00:00:31 | - |
3 | D1 | 3 | 51 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:34 | - |
4 | D1 | 4 | 95 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | - |
5 | D1 | 5 | 90 | Gyombér Martin | Člupek | 03 | 00:00:36 | - |
6 | D1 | 6 | 213 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:37 | - |
7 | D1 | 7 | 203 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:39 | - |
8 | D1 | 8 | 215 | Marhold Stanislav | Choceň | 04 | 00:00:45 | - |
9 | D1 | 9 | 71 | Kopecký Josef | neregistrován | 04 | 00:00:47 | - |
10 | D1 | 10 | 1 | Zachař Lukáš | SDH Svinná | 04 | 00:00:48 | - |
11 | D1 | 11 | 29 | Dolečková Valerie | SK Žamberk | 04 | 00:00:50 | - |
12 | D1 | 12 | 174 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:51 | - |
13 | D1 | 13 | 16 | Jaško Michal | SDH Svinná | 04 | 00:00:51 | - |
14 | D1 | 14 | 89 | Němec Dominik | SDH Svinná | 06 | 00:00:57 | - |
15 | D1 | 15 | 122 | Belisario Sara | BŠ BCA Jána Nemce | 05 | 00:00:59 | - |
16 | D1 | 16 | 305 | Zýková KAteřina | - | 04 | 00:01:00 | - |
17 | D1 | 17 | 96 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:01:01 | - |
18 | D1 | 18 | 143 | Miláčková Andrea | Svinná | 06 | 00:01:04 | - |
19 | D1 | 19 | 139 | Štyndlová Tina | - | 06 | 00:01:16 | - |
20 | D1 | 20 | 17 | Houdová Nela | Česká Třebová | 07 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 64 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:01:40 | - |
2 | Ž1 | 6 | 142 | Šimůnková Tereza | Jiskra HAvlíčkův Brod | 00 | 00:01:41 | - |
3 | Ž1 | 7 | 57 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:43 | - |
4 | Ž1 | 8 | 150 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:44 | - |
5 | Ž1 | 10 | 200 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:48 | - |
6 | Ž1 | 13 | 104 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:57 | - |
7 | Ž1 | 15 | 116 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:59 | - |
8 | Ž1 | 16 | 140 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:00 | - |
9 | Ž1 | 19 | 145 | Kašparová Kamila | OREL Rtyně v Podkrkonoší | 02 | 00:02:14 | - |
10 | Ž1 | 20 | 177 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:18 | - |
11 | Ž1 | 21 | 6 | Zachařová Marcela | SDH Svinná | 01 | 00:02:35 | - |
12 | Ž1 | 24 | 202 | Kopecká Klára | Svinná | 02 | 00:03:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 146 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:31 | - |
2 | M1 | 2 | 34 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:37 | - |
3 | M1 | 3 | 21 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:01:39 | - |
4 | M1 | 4 | 102 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:01:39 | - |
5 | M1 | 9 | 192 | Borek Matěj | Česká Třebová | 00 | 00:01:47 | - |
6 | M1 | 11 | 36 | Šindelář Adam | Žamberk | 99 | 00:01:51 | - |
7 | M1 | 12 | 91 | Uma Jakub | Člupek | 00 | 00:01:57 | - |
8 | M1 | 14 | 199 | Navrátil Jonáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:01:58 | - |
9 | M1 | 17 | 20 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:02:02 | - |
10 | M1 | 18 | 111 | Mlynář Tomáš | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:02:10 | - |
11 | M1 | 22 | 42 | Beránek Šimon | SDH Svinná | 02 | 00:03:02 | - |
12 | M1 | 23 | 12 | Jaško Daniel | SDH Svinná | 01 | 00:03:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 5 | 130 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:08:08 | - |
2 | Ž3 | 9 | 148 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:08:20 | - |
3 | Ž3 | 15 | 59 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:09:09 | - |
4 | Ž3 | 16 | 46 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:09:17 | - |
5 | Ž3 | 18 | 197 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:09:26 | - |
6 | Ž3 | 20 | 214 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:09:51 | - |
7 | Ž3 | 21 | 79 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:11:23 | - |
8 | Ž3 | 24 | 123 | Hanušová Martina | BŠ Praha | 97 | 00:16:39 | - |
9 | Ž3 | 26 | 4 | Hurtová Mariana | SDH Svinná | 98 | 00:16:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 8 | 69 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:08:17 | - |
2 | M3 | 12 | 47 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:08:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 86 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:07:44 | - |
2 | ŽM | 6 | 144 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:08:11 | - |
3 | ŽM | 14 | 147 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:09:03 | - |
4 | ŽM | 22 | 124 | Maříková Lenka | Praha | 95 | 00:13:14 | - |
5 | ŽM | 23 | 317 | MIláčková Barbora | - | 95 | 00:14:50 | - |
6 | ŽM | 25 | 9 | Hurtová Aneta | SDH SVInná | 96 | 00:16:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 7 | 121 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:08:14 | - |
2 | MM | 10 | 23 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:08:25 | - |
3 | MM | 11 | 85 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:08:27 | - |
4 | MM | 19 | 10 | Klejch Adam | SDH Svinná | 96 | 00:09:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 53 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:07:51 | - |
2 | ŽS | 13 | 25 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:08:43 | - |
3 | ŽS | 17 | 198 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 94 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:07:21 | - |
2 | MS | 3 | 196 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:07:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 13 | 55 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:21:59 | 103,94 |
2 | MJ | 14 | 127 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:22:26 | 99,83 |
3 | MJ | 18 | 311 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:22:50 | 96,23 |
4 | MJ | 19 | 216 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:23:05 | 94,13 |
5 | MJ | 27 | 26 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:24:06 | 84,99 |
6 | MJ | 40 | 136 | Rentka Jakub | Králíkz | 90 | 00:27:21 | 56,04 |
7 | MJ | 45 | 208 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:28:06 | 49,26 |
8 | MJ | 58 | 112 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:34:23 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 314 | Vítek Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:20:03 | 102,72 |
2 | MA | 2 | 218 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:20:26 | 98,90 |
3 | MA | 3 | 105 | Bogdał Lukasz | Miedzygorze | 82 | 00:20:30 | 98,38 |
4 | MA | 4 | 220 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:20:34 | 97,58 |
5 | MA | 8 | 313 | Lorenc Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:21:15 | 90,85 |
6 | MA | 10 | 310 | Fajfr František | SK OMT Pardubice | 72 | 00:21:43 | 86,41 |
7 | MA | 11 | 107 | Bogdał Roman | Miedzygorze | 79 | 00:21:55 | 84,45 |
8 | MA | 12 | 307 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:21:58 | 83,95 |
9 | MA | 15 | 135 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:22:31 | 78,52 |
10 | MA | 16 | 315 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:22:34 | 77,90 |
11 | MA | 20 | 149 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:23:07 | 72,63 |
12 | MA | 21 | 207 | Doleček Josef | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:23:15 | 71,31 |
13 | MA | 26 | 72 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:24:04 | 63,25 |
14 | MA | 28 | 321 | Hartman Karel | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:24:07 | 62,80 |
15 | MA | 33 | 210 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:25:51 | 45,74 |
16 | MA | 37 | 193 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 00:26:37 | 38,07 |
17 | MA | 38 | 217 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:26:43 | 37,18 |
18 | MA | 43 | 194 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:27:36 | 28,36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 204 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:20:43 | 102,60 |
2 | MB | 6 | 120 | Krejčí Jaromír | SKI Pastviny | 66 | 00:21:02 | 99,61 |
3 | MB | 7 | 134 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:13 | 97,79 |
4 | MB | 9 | 212 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:21:22 | 96,40 |
5 | MB | 22 | 132 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:23:16 | 78,23 |
6 | MB | 23 | 13 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:23:27 | 76,50 |
7 | MB | 29 | 78 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:24:54 | 62,65 |
8 | MB | 31 | 195 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:25:38 | 55,81 |
9 | MB | 62 | 303 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:38:12 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 17 | 73 | Krupička Miroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 53 | 00:22:39 | 111,97 |
2 | MC | 25 | 11 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 00:23:55 | 101,50 |
3 | MC | 32 | 133 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:25:43 | 86,54 |
4 | MC | 46 | 316 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:28:19 | 64,91 |
5 | MC | 50 | 201 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:29:06 | 58,36 |
6 | MC | 52 | 302 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:29:33 | 54,69 |
7 | MC | 54 | 75 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:32:33 | 29,66 |
8 | MC | 57 | 318 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:34:23 | 14,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 39 | 308 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:26:44 | 104,93 |
2 | MD | 42 | 206 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:27:32 | 99,19 |
3 | MD | 44 | 66 | Václavík Jaroslav | TT Pardubice | 48 | 00:27:59 | 95,87 |
4 | MD | 49 | 211 | Jelínek Matěj | Hvězda Pardubice | 42 | 00:28:51 | 89,57 |
5 | MD | 53 | 309 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:30:03 | 80,84 |
6 | MD | 56 | 137 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:33:41 | 54,32 |
7 | MD | 64 | 219 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:49:37 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 30 | 312 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:24:54 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 24 | 129 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:23:36 | 116,05 |
2 | ZA | 34 | 54 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:25:54 | 98,02 |
3 | ZA | 41 | 138 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:28 | 85,93 |
4 | ZA | 51 | 114 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:29:19 | 71,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 35 | 103 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:26:14 | 105,76 |
2 | ZB | 36 | 304 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:26:24 | 104,50 |
3 | ZB | 47 | 306 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:28:23 | 89,74 |
4 | ZB | 48 | 319 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:28:41 | 87,51 |
5 | ZB | 55 | 297 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:32:46 | 115,34 |
6 | ZB | 59 | 126 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:34:49 | 116,22 |
7 | ZB | 60 | 52 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:36:57 | 104,94 |
8 | ZB | 61 | 209 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:38:12 | 84,66 |
9 | ZB | 63 | 205 | Felklová Jarmila | Salón Zdena Ruda n. M. | 60 | 00:41:54 | 78,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 301 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:04:50 | - |
2 | LB | 2 | 110 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 00:05:15 | - |
3 | LB | 3 | 115 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:05:43 | - |
4 | LB | 4 | 125 | Kopecký Milan | SDH Svinná | 73 | 00:05:52 | - |
5 | LB | 5 | 48 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:05:55 | - |
6 | LB | 6 | 43 | Jaško Michal | SDH Svinná | 75 | 00:05:58 | - |
7 | LB | 7 | 28 | Hejkrlíková Markéta | TJ Jiskra Králíky | 85 | 00:06:04 | - |
8 | LB | 8 | 19 | Houdová Mirka | Svinná | 67 | 00:08:02 | - |
9 | LB | 9 | 320 | Jašková Daniela | SDH Svinná | 74 | 00:08:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 141 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:00:29 | - |
2 | D1 | 2 | 31 | Mikysková Svatava | SK Žamberk | 03 | 00:00:31 | - |
3 | D1 | 3 | 51 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:34 | - |
4 | D1 | 4 | 95 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | - |
5 | D1 | 5 | 90 | Gyombér Martin | Člupek | 03 | 00:00:36 | - |
6 | D1 | 6 | 213 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:37 | - |
7 | D1 | 7 | 203 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:39 | - |
8 | D1 | 8 | 215 | Marhold Stanislav | Choceň | 04 | 00:00:45 | - |
9 | D1 | 9 | 71 | Kopecký Josef | neregistrován | 04 | 00:00:47 | - |
10 | D1 | 10 | 1 | Zachař Lukáš | SDH Svinná | 04 | 00:00:48 | - |
11 | D1 | 11 | 29 | Dolečková Valerie | SK Žamberk | 04 | 00:00:50 | - |
12 | D1 | 12 | 174 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:51 | - |
13 | D1 | 13 | 16 | Jaško Michal | SDH Svinná | 04 | 00:00:51 | - |
14 | D1 | 14 | 89 | Němec Dominik | SDH Svinná | 06 | 00:00:57 | - |
15 | D1 | 15 | 122 | Belisario Sara | BŠ BCA Jána Nemce | 05 | 00:00:59 | - |
16 | D1 | 16 | 305 | Zýková KAteřina | - | 04 | 00:01:00 | - |
17 | D1 | 17 | 96 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:01:01 | - |
18 | D1 | 18 | 143 | Miláčková Andrea | Svinná | 06 | 00:01:04 | - |
19 | D1 | 19 | 139 | Štyndlová Tina | - | 06 | 00:01:16 | - |
20 | D1 | 20 | 17 | Houdová Nela | Česká Třebová | 07 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 301 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:04:50 | - |
2 | LB | 2 | 110 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 00:05:15 | - |
3 | LB | 3 | 115 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:05:43 | - |
4 | LB | 4 | 125 | Kopecký Milan | SDH Svinná | 73 | 00:05:52 | - |
5 | LB | 5 | 48 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:05:55 | - |
6 | LB | 6 | 43 | Jaško Michal | SDH Svinná | 75 | 00:05:58 | - |
7 | LB | 7 | 28 | Hejkrlíková Markéta | TJ Jiskra Králíky | 85 | 00:06:04 | - |
8 | LB | 8 | 19 | Houdová Mirka | Svinná | 67 | 00:08:02 | - |
9 | LB | 9 | 320 | Jašková Daniela | SDH Svinná | 74 | 00:08:02 | - |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.