7.4.2001, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
4.10.2014 | Krajský přebor v přespolním běhu | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 7 | 81 | Rousková Zuzana | SK Nové Město nad Metují | 88 | 00:08:34 | - |
2 | ŽM | 8 | 82 | Procházková Michaela | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:08:36 | - |
3 | ŽM | 9 | 83 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:08:38 | - |
4 | ŽM | 12 | 84 | Picková Zdena | ŠAK Chrudim | 88 | 00:08:48 | - |
5 | ŽM | 17 | 85 | Johanidiesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:09:02 | - |
6 | ŽM | 19 | 86 | Grohová Karolína | Dvůr Králové nad Labem | 90 | 00:09:24 | - |
7 | ŽM | 20 | 87 | Voksová Anna | Spartak Slatiňany | 89 | 00:09:28 | - |
8 | ŽM | 22 | 88 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:30 | - |
9 | ŽM | 25 | 89 | Češíková Eliška | Spartak Slatiňany | 88 | 00:10:13 | - |
10 | ŽM | 26 | 90 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:10:27 | - |
11 | ŽM | 29 | 91 | Míková Kristýna | Lanškroun | 89 | 00:11:32 | - |
12 | ŽM | 30 | 92 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:12:19 | - |
13 | ŽM | 31 | 93 | Jurečková Jana | Ostrov | 90 | 00:12:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 71 | Dostálek Tomáš | AFK CHrudim | 88 | 00:07:49 | - |
2 | MM | 2 | 72 | Groh Radoslav | Dvůr Králové nad Labem | 89 | 00:07:56 | - |
3 | MM | 3 | 73 | Pochobradský Lubomír | ŠAK Chrudim | 88 | 00:08:11 | - |
4 | MM | 4 | 74 | Buřil Tomáš | Sokol Nová Paka | 89 | 00:08:26 | - |
5 | MM | 5 | 75 | Vaníček Josef | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:08:30 | - |
6 | MM | 6 | 76 | Červ Jakub | SK Polička | 89 | 00:08:31 | - |
7 | MM | 13 | 77 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:08:52 | - |
8 | MM | 15 | 78 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:08:57 | - |
9 | MM | 18 | 79 | Douša Martin | Spartak Slatiňany | 88 | 00:09:17 | - |
10 | MM | 20 | 80 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:09:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 9 | 63 | Syřínková Eliška | ŠAK Chrudim | 87 | 00:08:38 | - |
2 | ŽS | 11 | 64 | Jandová Veronika | ŠAK Chrudim | 87 | 00:08:44 | - |
3 | ŽS | 14 | 65 | Bláhová Dagmar | SK Nové Město n. Metují | 87 | 00:08:56 | - |
4 | ŽS | 16 | 66 | Ryšavá Gabriela | Damníkov | 87 | 00:08:58 | - |
5 | ŽS | 23 | 67 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:10:04 | - |
6 | ŽS | 24 | 68 | Říhová Lenka | ŠAK Chrudim | 86 | 00:10:08 | - |
7 | ŽS | 27 | 69 | Málková Martina | Spartak Slatiňany | 86 | 00:10:47 | - |
8 | ŽS | 28 | 70 | Podhorníková Martina | AC Choceň | 86 | 00:11:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 44 | Lorenc Tomáš | SK Polička | 86 | 00:09:27 | - |
2 | MS | 2 | 45 | Krunka Kamil | SK Nové Město n. Metují | 86 | 00:09:29 | - |
3 | MS | 3 | 46 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 00:09:38 | - |
4 | MS | 4 | 47 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:09:48 | - |
5 | MS | 5 | 48 | Groh Stanislav | TJ Dvůr Králové nad Labem | 87 | 00:09:54 | - |
6 | MS | 6 | 49 | Svoboda Ondřej | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:10:00 | - |
7 | MS | 10 | 50 | Víšek Milan | SK Polička | 86 | 00:10:07 | - |
8 | MS | 11 | 51 | Beer Daniel | AC Spartak Slatiňany | 86 | 00:10:08 | - |
9 | MS | 12 | 52 | Jiroušek Ladislav | AC Spartak Slatiňany | 86 | 00:10:11 | - |
10 | MS | 13 | 53 | Pilař Tomáš | AC Spartak Slatiňany | 86 | 00:10:32 | - |
11 | MS | 14 | 54 | Losenický Jakub | ŠAK Chrudim | 86 | 00:10:44 | - |
12 | MS | 15 | 55 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:10:49 | - |
13 | MS | 16 | 56 | Doležal Otakar | AC Spartak Slatiňany | 87 | 00:10:56 | - |
14 | MS | 17 | 57 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:10:58 | - |
15 | MS | 18 | 58 | Rousek Marian | ŠAK Chrudim | 86 | 00:10:59 | - |
16 | MS | 20 | 59 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:11:13 | - |
17 | MS | 24 | 60 | Odvárka Miloš | ŠAK Chrudim | 86 | 00:11:37 | - |
18 | MS | 26 | 61 | Půlpán Jan | AC Choceň | 86 | 00:11:44 | - |
19 | MS | 29 | 62 | Pilař Marek | AC Spartak Slatiňany | 86 | 00:11:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 29 | Pytlík Libor | Sokol Hradec Králové | 85 | 00:17:38 | - |
2 | MD | 7 | 30 | Berger Jan | AK Moravská Třebová | 84 | 00:18:00 | - |
3 | MD | 8 | 31 | Vojáček Aleš | LOKO Trutnov | 84 | 00:18:12 | - |
4 | MD | 9 | 32 | Drahokoupil Aleš | ŠAK Chrudim | 85 | 00:18:22 | - |
5 | MD | 10 | 33 | Budina Libor | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 85 | 00:18:51 | - |
6 | MD | 11 | 34 | Vlach Lukáš | ŠAK Chrudim | 85 | 00:19:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 35 | Zavoralová Pavla | SK Nové Město nad Metují | 85 | 00:10:04 | - |
2 | ŽD | 21 | 36 | Rohulánová Anna | SK Nové Město nad Metují | 85 | 00:11:20 | - |
3 | ŽD | 23 | 37 | Kubeová Jana | TJ Dvůr Králové nad Labem | 85 | 00:11:33 | - |
4 | ŽD | 24 | 38 | Chvojková Hana | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:11:37 | - |
5 | ŽD | 26 | 39 | Čechalová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:11:44 | - |
6 | ŽD | 28 | 40 | Dubská Tereza | ŠAK Chrudim | 85 | 00:11:56 | - |
7 | ŽD | 30 | 41 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:12:02 | - |
8 | ŽD | 31 | 42 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:12:22 | - |
9 | ŽD | 33 | 43 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:13:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 24 | Laco Martin | AC Pardubice | 82 | 00:15:50 | - |
2 | MJ | 2 | 25 | Vinzens Ondřej | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 83 | 00:16:11 | - |
3 | MJ | 3 | 26 | Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 83 | 00:16:40 | - |
4 | MJ | 4 | 27 | Hybský Ondřej | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:16:53 | - |
5 | MJ | 6 | 28 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:17:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 1 | Kratochvíl Miloš | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 75 | 00:17:39 | - |
2 | M | 2 | 2 | Kynčl Stanislav | AFK Chrudim | 64 | 00:17:41 | - |
3 | M | 3 | 3 | Kaválek Tomáš | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 81 | 00:17:46 | - |
4 | M | 4 | 4 | Erber Jakub | SK Nové Město n. Metují | 82 | 00:17:55 | - |
5 | M | 5 | 5 | Uchytil Milan | AFK SKP Pardubice | 74 | 00:18:10 | - |
6 | M | 6 | 6 | Erbs Dušan | AC Pardubice | 79 | 00:18:13 | - |
7 | M | 7 | 7 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:18:14 | - |
8 | M | 8 | 8 | Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 80 | 00:18:32 | - |
9 | M | 9 | 9 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:18:40 | - |
10 | M | 10 | 10 | Handl Michal | AC Pardubice | 81 | 00:18:47 | - |
11 | M | 11 | 11 | Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:18:51 | - |
12 | M | 12 | 12 | Jirásek David | SK Nové Město n. Metují | 79 | 00:19:31 | - |
13 | M | 13 | 13 | Kašpar Zdeněk | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 63 | 00:20:07 | - |
14 | M | 14 | 14 | Bílek Luboš | Ústí nad Orlicí | 79 | 00:21:02 | - |
15 | M | 15 | 15 | Kalous Petr | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 77 | 00:21:25 | - |
16 | M | 16 | 16 | Doleček Josef | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 79 | 00:21:55 | - |
17 | M | 17 | 17 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:23:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 19 | 22 | Hrubá Kamila | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:11:10 | - |
2 | ŽJ | 22 | 23 | Uhlířová Klára | AC Pardubice | 83 | 00:11:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž | 6 | 18 | Burdychová Eva | SK Nové Město nad Metují | 75 | 00:10:00 | - |
2 | Ž | 8 | 19 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:10:03 | - |
3 | Ž | 32 | 20 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:12:29 | - |
4 | Ž | 34 | 21 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:13:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 24 | Laco Martin | AC Pardubice | 82 | 00:15:50 | - |
2 | MJ | 2 | 25 | Vinzens Ondřej | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 83 | 00:16:11 | - |
3 | MJ | 3 | 26 | Pechek Petr | Maratonstav Úpice | 83 | 00:16:40 | - |
4 | MJ | 4 | 27 | Hybský Ondřej | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:16:53 | - |
1 | MD | 5 | 29 | Pytlík Libor | Sokol Hradec Králové | 85 | 00:17:38 | - |
5 | MJ | 6 | 28 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:17:58 | - |
2 | MD | 7 | 30 | Berger Jan | AK Moravská Třebová | 84 | 00:18:00 | - |
3 | MD | 8 | 31 | Vojáček Aleš | LOKO Trutnov | 84 | 00:18:12 | - |
4 | MD | 9 | 32 | Drahokoupil Aleš | ŠAK Chrudim | 85 | 00:18:22 | - |
5 | MD | 10 | 33 | Budina Libor | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 85 | 00:18:51 | - |
6 | MD | 11 | 34 | Vlach Lukáš | ŠAK Chrudim | 85 | 00:19:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 1 | Kratochvíl Miloš | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 75 | 00:17:39 | - |
2 | M | 2 | 2 | Kynčl Stanislav | AFK Chrudim | 64 | 00:17:41 | - |
3 | M | 3 | 3 | Kaválek Tomáš | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 81 | 00:17:46 | - |
4 | M | 4 | 4 | Erber Jakub | SK Nové Město n. Metují | 82 | 00:17:55 | - |
5 | M | 5 | 5 | Uchytil Milan | AFK SKP Pardubice | 74 | 00:18:10 | - |
6 | M | 6 | 6 | Erbs Dušan | AC Pardubice | 79 | 00:18:13 | - |
7 | M | 7 | 7 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:18:14 | - |
8 | M | 8 | 8 | Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 80 | 00:18:32 | - |
9 | M | 9 | 9 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:18:40 | - |
10 | M | 10 | 10 | Handl Michal | AC Pardubice | 81 | 00:18:47 | - |
11 | M | 11 | 11 | Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:18:51 | - |
12 | M | 12 | 12 | Jirásek David | SK Nové Město n. Metují | 79 | 00:19:31 | - |
13 | M | 13 | 13 | Kašpar Zdeněk | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 63 | 00:20:07 | - |
14 | M | 14 | 14 | Bílek Luboš | Ústí nad Orlicí | 79 | 00:21:02 | - |
15 | M | 15 | 15 | Kalous Petr | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 77 | 00:21:25 | - |
16 | M | 16 | 16 | Doleček Josef | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 79 | 00:21:55 | - |
17 | M | 17 | 17 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:23:41 | - |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.