16.10.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2024 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
14.10.2023 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 230 |
15.10.2022 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 247 |
10.10.2021 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 260 |
18.10.2020 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
13.10.2019 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
14.10.2018 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 331 |
15.10.2017 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 399 |
13.10.2012 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 234 |
15.10.2011 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 254 |
10.10.2009 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 195 |
11.10.2008 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 198 |
13.10.2007 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
14.10.2006 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
15.10.2005 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 237 |
17.10.2004 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 153 |
19.10.2003 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 170 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 10 |
Kalous Petr | 77 | 10 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Fajfr František | 72 | 9 |
Fáberová Zuzana | 96 | 9 |
Maříková Simona | 96 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Sklenářová Eva | 81 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Krejčí Stanislav | 63 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Procházka Jakub | 96 | 8 |
Leicht Jiří | 49 | 8 |
Ducháček Bedřich | 59 | 8 |
Vinduška Petr | 93 | 8 |
Schreierová Anna | 00 | 8 |
Exler Ondřej | 90 | 8 |
Kubíčková Nikita | 02 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 8 |
Kavka Lukáš | 97 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Černá Kristýna | 93 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Hermann Jakub | 03 | 8 |
Klaclová Šárka | 93 | 8 |
Polák Daniel | 98 | 8 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Kánský Petr | 00 | 7 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Šabata Josef | 93 | 7 |
Marek Jiří | 43 | 7 |
Remeš Vojtěch | 98 | 7 |
Strnad Adam | 00 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Fajfrová Markéta | 97 | 7 |
Novotný Přemysl | 59 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Kánská Lucie | 04 | 7 |
Hermann Matěj | 00 | 7 |
Žalčík Kim | 99 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Večeř Milan | 96 | 7 |
Hanuš Petr | 64 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Moravec Jan | 02 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Jonášová Martina | Fenix SKI Team Jeseník | 03 | 00:02:21 | - |
2 | Ž1 | 5 | 16 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:29 | - |
3 | Ž1 | 7 | 8 | Mrklovská Magdalena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:31 | - |
4 | Ž1 | 11 | 11 | Moravcová Adéla | Jablonné nad Orlicí | 04 | 00:02:43 | - |
5 | Ž1 | 15 | 17 | Kánská Lucie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:46 | - |
6 | Ž1 | 16 | 24 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 3 | 125 | Pechoušek Jan | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:13:43 | 102,95 |
2 | MM | 6 | 126 | Medek Filip | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:14:01 | 98,64 |
3 | MM | 7 | 135 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:14:02 | 98,40 |
4 | MM | 9 | 130 | Kavka Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:14:16 | 95,05 |
5 | MM | 10 | 136 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:14:17 | 94,81 |
6 | MM | 15 | 124 | Jonáš Matěj | Fenix SKI Team Jeseník | 97 | 00:15:02 | 84,04 |
7 | MM | 16 | 129 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:15:05 | 83,32 |
8 | MM | 17 | 122 | Tkadlec Jan | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:15:09 | 82,36 |
9 | MM | 18 | 134 | Remeš Vojtěch | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:15:10 | 82,12 |
10 | MM | 19 | 131 | Suchomel Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:15:16 | 80,69 |
11 | MM | 20 | 132 | Trávníček Martin | MARS Svratka | 97 | 00:15:19 | 79,97 |
12 | MM | 25 | 123 | Polák Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 98 | 00:15:46 | 73,50 |
13 | MM | 31 | 128 | Valenta Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:16:33 | 62,25 |
14 | MM | 35 | 133 | Kalous Tomáš | TJ Mars Svratka | 98 | 00:17:20 | 51,00 |
15 | MM | 45 | 137 | Dubský Martin | SK Nové Město na Moravě | 97 | 00:19:29 | 20,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 188 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:14:30 | 105,30 |
2 | ŽS | 13 | 143 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:14:50 | 100,82 |
3 | ŽS | 21 | 138 | Kovačičová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 96 | 00:15:21 | 93,88 |
4 | ŽS | 25 | 142 | Jirásková Šárka | Spartak Police nad Metují | 95 | 00:15:46 | 88,29 |
5 | ŽS | 29 | 140 | Greplová Alžběta | SK Nové Město na Moravě | 95 | 00:16:29 | 78,66 |
6 | ŽS | 33 | 139 | Kabelová Denisa | KKL Hlinsko | 95 | 00:17:00 | 71,73 |
7 | ŽS | 37 | 144 | Sotníková Kristýna | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:17:43 | 62,10 |
8 | ŽS | 42 | 145 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:18:40 | 49,35 |
- | ŽS | - | 141 | Fáberová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 161 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:14:31 | 104,93 |
2 | MS | 2 | 160 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:14:59 | 98,66 |
3 | MS | 3 | 240 | Žák Martin | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:15:09 | 96,42 |
4 | MS | 4 | 157 | Procházka Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:15:33 | 91,04 |
5 | MS | 5 | 154 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:15:56 | 85,89 |
6 | MS | 6 | 162 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:16:00 | 84,99 |
7 | MS | 7 | 155 | Večeř Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:16:01 | 84,77 |
8 | MS | 8 | 153 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:16:07 | 83,43 |
9 | MS | 9 | 152 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:16:23 | 79,84 |
10 | MS | 10 | 158 | Moravec Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:04 | 70,66 |
11 | MS | 11 | 146 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:17:17 | 67,75 |
12 | MS | 12 | 156 | Cimr Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:18:17 | 54,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 7 | 120 | Klaclová Šárka | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:14:02 | 131,15 |
2 | ŽD | 30 | 171 | Remešová Hana | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:16:30 | 101,47 |
3 | ŽD | 44 | 172 | Henclová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:19:20 | 67,38 |
- | ŽD | - | 101 | Ostrejšová Karolína | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 176 | Bidmon Jiří | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:23:42 | 102,50 |
2 | MD | 2 | 239 | Marshall Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:24:05 | 99,31 |
3 | MD | 3 | 184 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:24:13 | 98,19 |
4 | MD | 6 | 169 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 00:24:42 | 94,17 |
5 | MD | 7 | 178 | Hýbl Jaroslav | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:24:47 | 93,47 |
6 | MD | 8 | 150 | Janíček Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 00:25:16 | 89,44 |
7 | MD | 11 | 520 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:25:37 | 86,53 |
8 | MD | 12 | 186 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:25:49 | 84,86 |
9 | MD | 13 | 185 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:25:59 | 83,47 |
10 | MD | 14 | 174 | Kalvoda Vít | Atletika Polička | 93 | 00:26:09 | 82,08 |
11 | MD | 17 | 177 | Švanda Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 00:26:28 | 79,44 |
12 | MD | 22 | 183 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:26:48 | 76,67 |
13 | MD | 40 | 182 | Macháček Vít | RK/LSG o.p.s. | 93 | 00:37:11 | 0,00 |
- | MD | - | 179 | Pňáček Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | DNF | - |
- | MD | - | 440 | Kautz Robert | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 430 | Šmerda Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 91 | 00:28:43 | - |
2 | MJ | 5 | 197 | Ondrášek Pavel | TJ Šumperk | 92 | 00:29:32 | - |
3 | MJ | 8 | 198 | Trávníček Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 92 | 00:29:44 | - |
4 | MJ | 15 | 202 | Krejčí Stanislav | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 91 | 00:31:01 | - |
5 | MJ | 16 | 148 | Kura Hynek | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:31:17 | - |
6 | MJ | 18 | 206 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:31:41 | - |
7 | MJ | 19 | 195 | Krejčíř Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:32:03 | - |
8 | MJ | 26 | 196 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:34:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 250 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 00:24:28 | - |
2 | MB | 5 | 500 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:24:31 | - |
3 | MB | 10 | 100 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:25:33 | - |
4 | MB | 15 | 257 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:26:18 | - |
5 | MB | 16 | 259 | Fellner Marek | Fenix SKI Team Jeseník | 65 | 00:26:25 | - |
6 | MB | 20 | 267 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:26:42 | - |
7 | MB | 21 | 265 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:26:46 | - |
8 | MB | 23 | 260 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:26:59 | - |
9 | MB | 24 | 670 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:27:08 | - |
10 | MB | 27 | 266 | Suchodol Josef | SK Žamberk | 67 | 00:28:08 | - |
11 | MB | 28 | 263 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:28:16 | - |
12 | MB | 29 | 200 | Kristek Jiří | Retia Pardubice | 67 | 00:28:27 | - |
13 | MB | 31 | 264 | Fáber Viliam | Jablonné nad Orlicí | 62 | 00:29:37 | - |
14 | MB | 35 | 80 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:31:03 | - |
15 | MB | 36 | 580 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:31:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 610 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:25:17 | - |
2 | MC | 18 | 274 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:26:30 | - |
3 | MC | 19 | 270 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 00:26:36 | - |
4 | MC | 26 | 271 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:28:01 | - |
5 | MC | 30 | 273 | Zdeněk Bílý | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 00:29:11 | - |
6 | MC | 33 | 275 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:30:01 | - |
7 | MC | 39 | 272 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:33:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 25 | 281 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:27:12 | - |
2 | MD | 32 | 278 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:29:53 | - |
3 | MD | 34 | 220 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:30:59 | - |
4 | MD | 37 | 221 | Janeček Jaroslav | PSK Olymp Praha | 40 | 00:33:15 | - |
5 | MD | 38 | 282 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:33:20 | - |
6 | MD | 41 | 630 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:37:34 | - |
7 | MD | 42 | 283 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:05:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 22 | 190 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:15:29 | - |
2 | ŽJ | 24 | 175 | Lavičková Barbora | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:15:39 | - |
3 | ŽJ | 28 | 193 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:16:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 217 | Moravcová Klára | SKP Jablonex | 83 | 00:13:03 | - |
2 | ZA | 2 | 215 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:13:39 | - |
3 | ZA | 4 | 214 | Janečková Iva | SKP Jablonex | 84 | 00:13:50 | - |
4 | ZA | 5 | 207 | Adamíková Eliška | Fenix SKI Team Jeseník | 86 | 00:13:57 | - |
5 | ZA | 12 | 212 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:14:45 | - |
6 | ZA | 23 | 238 | Knopová Markéta | SKI Jablonec nad Nisou | 90 | 00:15:34 | - |
7 | ZA | 27 | 211 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:15:58 | - |
8 | ZA | 34 | 280 | Stejskalová Dana | neregistrována | 79 | 00:17:10 | - |
9 | ZA | 36 | 213 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:17:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 38 | 222 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:17:56 | - |
2 | ZB | 41 | 223 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:18:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 14 | 229 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:14:59 | - |
2 | ŽC | 32 | 225 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:16:36 | - |
3 | ŽC | 39 | 228 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:18:09 | - |
4 | ŽC | 40 | 620 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:18:18 | - |
5 | ŽC | 43 | 227 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:18:46 | - |
6 | ŽC | 46 | 216 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:19:54 | - |
7 | ŽC | 47 | 226 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:20:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 161 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:14:31 | 104,93 |
2 | MS | 2 | 160 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:14:59 | 98,66 |
3 | MS | 3 | 240 | Žák Martin | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:15:09 | 96,42 |
4 | MS | 4 | 157 | Procházka Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:15:33 | 91,04 |
5 | MS | 5 | 154 | Pěkný Martin | Fenix SKI Team Jeseník | 95 | 00:15:56 | 85,89 |
6 | MS | 6 | 162 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:16:00 | 84,99 |
7 | MS | 7 | 155 | Večeř Milan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:16:01 | 84,77 |
8 | MS | 8 | 153 | Schreier Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:16:07 | 83,43 |
9 | MS | 9 | 152 | Profous Daniel | Fenix SKI Team Jeseník | 96 | 00:16:23 | 79,84 |
10 | MS | 10 | 158 | Moravec Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:17:04 | 70,66 |
11 | MS | 11 | 146 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 00:17:17 | 67,75 |
12 | MS | 12 | 156 | Cimr Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:18:17 | 54,31 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.