25.2.2012, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 4 | 1 | Preislerová Elena | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:04:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 3 | Zrník Tomáš | MARS Svratka | 06 | 00:02:03 | - |
2 | C1 | 2 | 140 | Janeček Roman | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:02:20 | - |
3 | C1 | 3 | 4 | Antoš Lukáš | neregistrován | 06 | 00:02:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 2 | 9 | Kánská Lucie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:03:37 | - |
2 | D2 | 4 | 7 | Stoklasová Zuzana | MARS Svratka | 04 | 00:03:46 | - |
3 | D2 | 7 | 6 | Marková Nikola | TJ Spartak OEZ Letohrad | 05 | 00:04:40 | - |
4 | D2 | 9 | 8 | Ulvrová Žaneta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 05 | 00:05:25 | - |
5 | D2 | 11 | 5 | Mičkerová Michaela | Fenix SKI team Jeseník | 04 | 00:05:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 11 | Klimeš Miloš | TJ Spartak Police nad Metují | 04 | 00:03:24 | - |
2 | C2 | 3 | 12 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:03:38 | - |
3 | C2 | 5 | 14 | Kala Filip | SK SKOL Brno | 04 | 00:03:56 | - |
4 | C2 | 6 | 15 | Kamarád Vít | MARS Svratka | 05 | 00:04:00 | - |
5 | C2 | 8 | 16 | Borek Viktor | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:04:44 | - |
6 | C2 | 10 | 13 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:05:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 2 | 22 | Chlápková Julie | SK SKOL Brno | 02 | 00:05:25 | - |
2 | Z1 | 6 | 18 | Mičkerová Karla | Fenix SKI team Jeseník | 02 | 00:05:45 | - |
3 | Z1 | 8 | 24 | Kamarádová Marie | MARS Svratka | 02 | 00:06:00 | - |
4 | Z1 | 11 | 19 | Šmídová Sára | SKI Klub Česká Třebová | 02 | 00:06:19 | - |
5 | Z1 | 12 | 21 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:06:24 | - |
6 | Z1 | 15 | 23 | Kubíčková Nikita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:06:52 | - |
7 | Z1 | 16 | 20 | Kalovská Viktorie | SK SKOL Brno | 02 | 00:06:54 | - |
8 | Z1 | 20 | 25 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:07:48 | - |
9 | Z1 | 24 | 26 | Verešpejová Aneta | Ski Klub Česká Třebová | 02 | 00:08:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 38 | Cenek Jáchym | Fenix SKI team Jeseník | 02 | 00:05:18 | - |
2 | M1 | 3 | 36 | Pilný Michal | KKL Hlinsko | 02 | 00:05:26 | - |
3 | M1 | 4 | 33 | Horčička Tomáš | Fenix SKI team Jeseník | 02 | 00:05:31 | - |
4 | M1 | 5 | 39 | Medek Jakub | Fenix ski team Jeseník | 02 | 00:05:37 | - |
5 | M1 | 7 | 30 | Költö Matěj | TJ Jiskra Králiky | 03 | 00:05:47 | - |
6 | M1 | 9 | 34 | Bálek Miroslav | KKL Hlinsko | 02 | 00:06:07 | - |
7 | M1 | 10 | 32 | Číž Matěj | SKI Klub Česká Třebová | 02 | 00:06:11 | - |
8 | M1 | 13 | 31 | Lána Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:06:44 | - |
9 | M1 | 14 | 42 | Hynek Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:06:51 | - |
10 | M1 | 17 | 28 | Kala Jakub | SK SKOL Brno | 02 | 00:06:54 | - |
11 | M1 | 18 | 37 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:06:56 | - |
12 | M1 | 19 | 29 | Kameník Hanuš | Fenix SKI team Jeseník | 02 | 00:07:04 | - |
13 | M1 | 20 | 40 | Šimůnek Jan | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:07:48 | - |
14 | M1 | 22 | 35 | Dvořák Martin | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:07:52 | - |
15 | M1 | 23 | 41 | Marek Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:08:17 | - |
16 | M1 | 25 | 27 | Valenta Karel | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:08:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 53 | Poulíková Karolína | Fenix SKI team Jeseník | 00 | 00:07:10 | - |
2 | Z2 | 2 | 52 | Trávníčková Aneta | MARS Svratka | 00 | 00:07:25 | - |
3 | Z2 | 3 | 56 | Slonková Marta | SK Nové Město na Moravě | 01 | 00:07:58 | - |
4 | Z2 | 6 | 49 | Poláková Natálie | Fenix SKI team Jeseník | 00 | 00:08:10 | - |
5 | Z2 | 9 | 58 | Zrníková Adéla | MARS Svratka | 00 | 00:08:48 | - |
6 | Z2 | 10 | 51 | Smrčková Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:08:52 | - |
7 | Z2 | 12 | 47 | Černá Veronika | MARS Svratka | 01 | 00:09:02 | - |
8 | Z2 | 13 | 44 | Strouhalová Anna | Fenix SKI team Jeseník | 01 | 00:09:14 | - |
9 | Z2 | 14 | 48 | Mikulová Karolína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:09:15 | - |
10 | Z2 | 15 | 46 | Schreierová Anna | Fenix SKI team Jeseník | 00 | 00:09:25 | - |
11 | Z2 | 16 | 50 | Stoklasová Daniela | MARS Svratka | 00 | 00:09:27 | - |
12 | Z2 | 17 | 43 | Antošová Veronika | Skating club Brno | 00 | 00:09:52 | - |
13 | Z2 | 18 | 57 | Nováková Natálie | Fenix SKI team Jeseník | 00 | 00:10:30 | - |
14 | Z2 | 21 | 55 | Kroulíková Žaneta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:11:04 | - |
15 | Z2 | 22 | 45 | Kalovská Magda | SK SKOL Brno | 00 | 00:11:35 | - |
16 | Z2 | 24 | 54 | Filipovová Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:12:14 | - |
17 | Z2 | 25 | 59 | Stejskalová Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:17:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 69 | Gregor Tomáš | MARS Svratka | 00 | 00:08:03 | - |
2 | M2 | 5 | 61 | Strouhal Jakub | Fenix SKI team Jeseník | 01 | 00:08:07 | - |
3 | M2 | 7 | 67 | Remeš Tadeáš | KKL Hlinsko | 01 | 00:08:15 | - |
4 | M2 | 8 | 68 | Bráblík Martin | Fenix SKI team Jeseník | 00 | 00:08:46 | - |
5 | M2 | 11 | 65 | Chlubna Patrik | SK Nové Město na Moravě | 01 | 00:08:59 | - |
6 | M2 | 19 | 62 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:10:41 | - |
7 | M2 | 20 | 63 | Kamarád Jakub | MARS Svratka | 01 | 00:10:56 | - |
8 | M2 | 23 | 64 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:11:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 79 | Ostrejšová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:12:11 | - |
2 | Z3 | 2 | 80 | Ostrejšová Vendula | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:12:46 | - |
3 | Z3 | 3 | 77 | Rausová Simona | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:12:49 | - |
4 | Z3 | 4 | 72 | Janočková Petra | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:13:24 | - |
5 | Z3 | 5 | 75 | Kadlecová Klára | SK SKOL Brno | 98 | 00:13:46 | - |
6 | Z3 | 6 | 71 | Mudrochová Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:14:14 | - |
7 | Z3 | 7 | 74 | Svobodová Eliška | KKL Hlinsko | 98 | 00:14:22 | - |
8 | Z3 | 8 | 78 | Macháčková Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:14:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 86 | Žalčík Kim | Fenix SKI team Jeseník | 99 | 00:15:01 | - |
2 | M3 | 2 | 84 | Starý Michal | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:15:19 | - |
3 | M3 | 3 | 90 | Polák Daniel | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:15:43 | - |
4 | M3 | 4 | 93 | Bráblík Michal | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:15:53 | - |
5 | M3 | 5 | 95 | Stejskal Jakub | SK Žamberk | 98 | 00:16:25 | - |
6 | M3 | 6 | 94 | Nováček Karel | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:16:39 | - |
7 | M3 | 7 | 91 | Honek Josef | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:17:52 | - |
8 | M3 | 9 | 83 | Vodák Ondřej | Fenix SKI team Jeseník | 99 | 00:18:44 | - |
9 | M3 | 10 | 96 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:18:48 | - |
10 | M3 | 11 | 88 | Břenek Václav | Fenix SKI team Jeseník | 99 | 00:19:46 | - |
11 | M3 | 12 | 85 | Bořil Martin | LO TJ Žďár nad Sázavou | 98 | 00:19:56 | - |
12 | M3 | 14 | 89 | Vychytil Prokop | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:20:56 | - |
13 | M3 | 15 | 87 | Kubíček Patrik | SK Žamberk | 98 | 00:21:44 | - |
- | M3 | - | 92 | Procházka Vojtěch | SK Žamberk | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 8 | 98 | Louvarová Michaela | KKL Hlinsko | 97 | 00:18:15 | - |
2 | Z4 | 13 | 99 | Samková Veronika | LO TJ Žďár nad Sázavou | 96 | 00:20:55 | - |
3 | Z4 | 16 | 97 | Goňová Nikola | neregistrována | 97 | 00:30:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 103 | Mayer Daniel | LO TJ Žďár nad Sázavou | 97 | 00:20:10 | - |
2 | M4 | 2 | 101 | Jonáš Matěj | Fenix SKI team Jeseník | 97 | 00:21:16 | - |
- | M4 | - | 102 | Procházka Ondřej | SK Žamberk | 96 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 109 | Klaclová Šárka | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:20:31 | - |
2 | ZJ | 2 | 110 | Kalová Jitka | SK SKOL Brno | 82 | 00:21:26 | - |
3 | ZJ | 3 | 112 | Jiroušková Jana | RCR Bike Team Česká Třebová | 79 | 00:21:31 | - |
4 | ZJ | 4 | 111 | Janečková Zuzana | SKI klub Česká Třebová | 78 | 00:23:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 113 | Fellner Adam | Fenix SKI team Jeseník | 93 | 00:45:59 | - |
2 | MJ | 3 | 122 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:47:49 | - |
3 | MJ | 4 | 117 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:50:08 | - |
4 | MJ | 5 | 116 | Kincl Marek | BKL Machov | 74 | 00:50:35 | - |
5 | MJ | 7 | 114 | Antoš Tomáš | neregistrován | 76 | 00:52:15 | - |
6 | MJ | 8 | 115 | Kalovský Vladimír | VSK Universita Brno | 74 | 00:52:49 | - |
7 | MJ | 9 | 121 | Strouhal Tomáš | FORTEX SKI Moravský Beroun | 74 | 00:53:13 | - |
8 | MJ | 10 | 119 | Fišera Ota | SK SKOL Brno | 80 | 00:56:56 | - |
9 | MJ | 11 | 123 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:57:58 | - |
10 | MJ | 12 | 118 | Ostrolucký Jan | neregistrován | 74 | 00:58:52 | - |
- | MJ | - | 120 | Vytečka Marcel | neregistrován | 87 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MV | 1 | 125 | Svoboda Pavel | KKL Hlinsko | 71 | 00:44:21 | - |
2 | MV | 6 | 128 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:51:47 | - |
3 | MV | 13 | 127 | Stejskal Václav | SK Žamberk | 71 | 00:59:30 | - |
- | MV | - | 126 | Pospíšil Martin | SK SKOL Brno | 64 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 3 | Zrník Tomáš | MARS Svratka | 06 | 00:02:03 | - |
2 | C1 | 2 | 140 | Janeček Roman | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:02:20 | - |
3 | C1 | 3 | 4 | Antoš Lukáš | neregistrován | 06 | 00:02:43 | - |
1 | D1 | 4 | 1 | Preislerová Elena | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:04:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 11 | Klimeš Miloš | TJ Spartak Police nad Metují | 04 | 00:03:24 | - |
1 | D2 | 2 | 9 | Kánská Lucie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:03:37 | - |
2 | C2 | 3 | 12 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:03:38 | - |
2 | D2 | 4 | 7 | Stoklasová Zuzana | MARS Svratka | 04 | 00:03:46 | - |
3 | C2 | 5 | 14 | Kala Filip | SK SKOL Brno | 04 | 00:03:56 | - |
4 | C2 | 6 | 15 | Kamarád Vít | MARS Svratka | 05 | 00:04:00 | - |
3 | D2 | 7 | 6 | Marková Nikola | TJ Spartak OEZ Letohrad | 05 | 00:04:40 | - |
5 | C2 | 8 | 16 | Borek Viktor | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:04:44 | - |
4 | D2 | 9 | 8 | Ulvrová Žaneta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 05 | 00:05:25 | - |
6 | C2 | 10 | 13 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:05:36 | - |
5 | D2 | 11 | 5 | Mičkerová Michaela | Fenix SKI team Jeseník | 04 | 00:05:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 79 | Ostrejšová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:12:11 | - |
2 | Z3 | 2 | 80 | Ostrejšová Vendula | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:12:46 | - |
3 | Z3 | 3 | 77 | Rausová Simona | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:12:49 | - |
4 | Z3 | 4 | 72 | Janočková Petra | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:13:24 | - |
5 | Z3 | 5 | 75 | Kadlecová Klára | SK SKOL Brno | 98 | 00:13:46 | - |
6 | Z3 | 6 | 71 | Mudrochová Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:14:14 | - |
7 | Z3 | 7 | 74 | Svobodová Eliška | KKL Hlinsko | 98 | 00:14:22 | - |
8 | Z3 | 8 | 78 | Macháčková Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:14:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 86 | Žalčík Kim | Fenix SKI team Jeseník | 99 | 00:15:01 | - |
2 | M3 | 2 | 84 | Starý Michal | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:15:19 | - |
3 | M3 | 3 | 90 | Polák Daniel | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:15:43 | - |
4 | M3 | 4 | 93 | Bráblík Michal | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:15:53 | - |
5 | M3 | 5 | 95 | Stejskal Jakub | SK Žamberk | 98 | 00:16:25 | - |
6 | M3 | 6 | 94 | Nováček Karel | Fenix SKI team Jeseník | 98 | 00:16:39 | - |
7 | M3 | 7 | 91 | Honek Josef | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:17:52 | - |
1 | Z4 | 8 | 98 | Louvarová Michaela | KKL Hlinsko | 97 | 00:18:15 | - |
8 | M3 | 9 | 83 | Vodák Ondřej | Fenix SKI team Jeseník | 99 | 00:18:44 | - |
9 | M3 | 10 | 96 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:18:48 | - |
10 | M3 | 11 | 88 | Břenek Václav | Fenix SKI team Jeseník | 99 | 00:19:46 | - |
11 | M3 | 12 | 85 | Bořil Martin | LO TJ Žďár nad Sázavou | 98 | 00:19:56 | - |
2 | Z4 | 13 | 99 | Samková Veronika | LO TJ Žďár nad Sázavou | 96 | 00:20:55 | - |
12 | M3 | 14 | 89 | Vychytil Prokop | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:20:56 | - |
13 | M3 | 15 | 87 | Kubíček Patrik | SK Žamberk | 98 | 00:21:44 | - |
3 | Z4 | 16 | 97 | Goňová Nikola | neregistrována | 97 | 00:30:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 103 | Mayer Daniel | LO TJ Žďár nad Sázavou | 97 | 00:20:10 | - |
2 | M4 | 2 | 101 | Jonáš Matěj | Fenix SKI team Jeseník | 97 | 00:21:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 109 | Klaclová Šárka | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:20:31 | - |
2 | ZJ | 2 | 110 | Kalová Jitka | SK SKOL Brno | 82 | 00:21:26 | - |
3 | ZJ | 3 | 112 | Jiroušková Jana | RCR Bike Team Česká Třebová | 79 | 00:21:31 | - |
4 | ZJ | 4 | 111 | Janečková Zuzana | SKI klub Česká Třebová | 78 | 00:23:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MV | 1 | 125 | Svoboda Pavel | KKL Hlinsko | 71 | 00:44:21 | - |
1 | MJ | 2 | 113 | Fellner Adam | Fenix SKI team Jeseník | 93 | 00:45:59 | - |
2 | MJ | 3 | 122 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:47:49 | - |
3 | MJ | 4 | 117 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:50:08 | - |
4 | MJ | 5 | 116 | Kincl Marek | BKL Machov | 74 | 00:50:35 | - |
2 | MV | 6 | 128 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:51:47 | - |
5 | MJ | 7 | 114 | Antoš Tomáš | neregistrován | 76 | 00:52:15 | - |
6 | MJ | 8 | 115 | Kalovský Vladimír | VSK Universita Brno | 74 | 00:52:49 | - |
7 | MJ | 9 | 121 | Strouhal Tomáš | FORTEX SKI Moravský Beroun | 74 | 00:53:13 | - |
8 | MJ | 10 | 119 | Fišera Ota | SK SKOL Brno | 80 | 00:56:56 | - |
9 | MJ | 11 | 123 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:57:58 | - |
10 | MJ | 12 | 118 | Ostrolucký Jan | neregistrován | 74 | 00:58:52 | - |
3 | MV | 13 | 127 | Stejskal Václav | SK Žamberk | 71 | 00:59:30 | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.