7.6.2015, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.7.2014 | Báječný letní kros | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Berg Michal | 72 | 2 |
Králová Vanda | 87 | 2 |
Přívozníková Pavla | 86 | 2 |
Janíčková Kateřina | 88 | 2 |
Pavlíčková Patricie | 70 | 2 |
Černá Petra | 77 | 2 |
Frýdecký Tomáš | 10 | 2 |
Barvínková Ivana | 74 | 2 |
Dohnalová Jitka | 68 | 2 |
Podhajská Zuzana | 73 | 2 |
Tůmová Lenka | 63 | 2 |
Bergová Pavla | 78 | 2 |
Fišer Tomáš | 08 | 2 |
Dolečková Jana | 84 | 2 |
Hubálek Libor | 70 | 2 |
Zach Milan | 67 | 2 |
Jeníková Karolína | 68 | 2 |
Jeníková Petra | 96 | 2 |
Podhajský Jan | 76 | 2 |
Škorpilová Králová Lenka | 83 | 2 |
Hubáčková Martina | 85 | 2 |
Šavrdová Míla | 56 | 2 |
Bosnovič Miloš | 87 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K1 | 1 | 204 | Brusenbauch Alan | SKI Klub Česká Třebová | 11 | 00:00:28 | - |
2 | K1 | 3 | 1 | Hála Daniel | Báječné ženy v běhu | 12 | 00:00:37 | - |
3 | K1 | 4 | 4 | Tobias Berg | BŽB | 11 | 00:00:44 | - |
4 | K1 | 5 | 5 | Tůma Julian | Báječné děti v běhu | 12 | 00:00:49 | - |
5 | K1 | 6 | 2 | Podhajský Jakub | Báječné děti v běhu | 13 | 00:00:56 | - |
6 | K1 | 9 | 180 | Jirásek Matěj | - | 14 | 00:01:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 2 | 179 | Hašková Barbora | - | 11 | 00:00:34 | - |
2 | D1 | 7 | 6 | Richterová Adéla | BŽB | 13 | 00:01:01 | - |
3 | D1 | 8 | 176 | Jirásková Liliana | BBB Team La | 13 | 00:01:22 | - |
4 | D1 | 10 | 175 | Jirásková Apolena | BBB Lanškroun | 11 | 00:01:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K2 | 2 | 190 | Karel David | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:43 | - |
2 | K2 | 4 | 177 | Jirásek Jiří | BBB Lanškroun | 08 | 00:00:47 | - |
3 | K2 | 5 | 7 | Fišer Tomáš | Báječné děti v běhu | 08 | 00:00:48 | - |
4 | K2 | 7 | 11 | Renský Matěj | Náchod | 09 | 00:00:50 | - |
5 | K2 | 9 | 188 | Škrabánek Dominik | Česká Třebová | 10 | 00:00:51 | - |
6 | K2 | 10 | 10 | Kadaně Matěj | Báječné děti v běhu | 10 | 00:00:51 | - |
7 | K2 | 12 | 12 | Tůma Jindřich | Báječné děti v běhu | 09 | 00:00:56 | - |
8 | K2 | 13 | 8 | Frýdecký Tomáš | Báječné děti v běhu | 10 | 00:01:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 205 | Brusenbauchová Nela | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:00:41 | - |
2 | D2 | 3 | 187 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:47 | - |
3 | D2 | 6 | 17 | Renská Adéla | Náchod | 09 | 00:00:49 | - |
4 | D2 | 8 | 15 | Kasalová Anna | Báječné děti v běhu | 08 | 00:00:50 | - |
5 | D2 | 11 | 13 | Bergová Adélka | BŽB | 08 | 00:00:54 | - |
6 | D2 | 14 | 16 | Queisnerová Laura | BŽB | 09 | 00:01:02 | - |
7 | D2 | 15 | 14 | Jiroutová Kristýna | Bžb | 10 | 00:01:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K3 | 1 | 192 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:00:58 | - |
2 | K3 | 5 | 20 | Mach Ondřej | Báječné dítě | 07 | 00:01:07 | - |
3 | K3 | 6 | 18 | Kadaně Marek | Báječné děti v běhu | 07 | 00:01:12 | - |
4 | K3 | 9 | 19 | Kala Tomáš | Báječné děti v běhu | 07 | 00:01:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D3 | 2 | 185 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:00:59 | - |
2 | D3 | 3 | 203 | Čejková Barbora | AC Choceň | 06 | 00:01:03 | - |
3 | D3 | 4 | 184 | Chládková Nikola | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:05 | - |
4 | D3 | 7 | 22 | Jiroutová Kateřina | Bžb | 07 | 00:01:12 | - |
5 | D3 | 8 | 25 | Podhajská Eliška | Báječné děti v běhu | 06 | 00:01:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K4 | 4 | 182 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:02:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D4 | 1 | 178 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:23 | - |
2 | D4 | 2 | 191 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:28 | - |
3 | D4 | 3 | 197 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:36 | - |
4 | D4 | 7 | 26 | Machová Klára | FCBHŠ | 05 | 00:03:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K5 | 5 | 195 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:46 | - |
2 | K5 | 6 | 186 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:02:54 | - |
3 | K5 | 8 | 29 | Pavlíček Michal | Kufrujsnámi BŽB | 03 | 00:03:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K6 | 1 | 31 | Pařík Lukáš | HC Letňany | 01 | 00:03:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 32 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:30:29 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 10 | 33 | Jeníková Petra | Spartak Praha 4 | 96 | 00:23:45 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 3 | 170 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:34:33 | 117,35 |
2 | MA | 4 | 39 | Červák Jan | OOB Luhačovice | 81 | 00:37:04 | 104,03 |
3 | MA | 7 | 157 | Trchalík | - | 87 | 00:41:52 | 78,61 |
4 | MA | 8 | 38 | Podhajský Jan | Etnetera Endorfin | 76 | 00:41:53 | 78,59 |
5 | MA | 10 | 196 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:42:56 | 72,98 |
6 | MA | 11 | 174 | Škorpil Ondřej | - | 87 | 00:43:08 | 71,93 |
7 | MA | 12 | 34 | Bosnovič Miloš | Báječné Ženy v Běhu | 87 | 00:43:56 | 67,70 |
8 | MA | 19 | 36 | Kovář Michal | žádný | 86 | 00:52:35 | 22,01 |
9 | MA | 25 | 35 | Kadaně Miroslav | - | 78 | 00:56:35 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 161 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:32:15 | 131,83 |
2 | MB | 6 | 199 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:40:40 | 87,94 |
3 | MB | 9 | 165 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 00:42:09 | 80,22 |
4 | MB | 26 | 42 | Hubálek Libor | Kufrujsnámi BŽB | 70 | 00:56:47 | 3,89 |
5 | MB | 27 | 40 | Berg Michal | BŽB | 72 | 00:58:29 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 44 | Dohnal Martin | Iscarex Česká Třebová | 62 | 00:49:18 | 112,42 |
2 | MC | 20 | 171 | Kaška Zdeněk | SK Kyšperk | 64 | 00:53:41 | 95,68 |
3 | MC | 21 | 164 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:54:41 | 91,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 15 | 163 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:49:13 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 9 | 47 | Kánský Vladimír | Spartak Praha 4 | 40 | 00:22:58 | 110,37 |
2 | ME | 16 | 166 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:25:29 | 89,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 162 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:21:08 | 109,83 |
2 | ZA | 5 | 60 | Přívozníková Pavla | Báječné ženy v běhu | 86 | 00:21:36 | 105,62 |
3 | ZA | 11 | 56 | Kasalová Martina | Báječné ženy v běhu | 85 | 00:23:57 | 84,56 |
4 | ZA | 21 | 53 | Janíčková Kateřina | Báječné ženy v běhu | 88 | 00:27:07 | 56,00 |
5 | ZA | 30 | 59 | Procházková Michaela | BŽB | 85 | 00:28:42 | 41,71 |
6 | ZA | 32 | 55 | Kadaňová Barbora | Báječné ženy v běhu | 82 | 00:28:50 | 40,57 |
7 | ZA | 38 | 189 | Mohelníková Dita | Svitavy | 85 | 00:30:26 | 26,15 |
8 | ZA | 40 | 100 | Vaňkova Lucie | Báječné ženy v behu | 82 | 00:31:50 | 13,50 |
9 | ZA | 45 | 98 | Treglová Štěpánka | Báječné ženy v běhu | 83 | 00:35:25 | 3,00 |
- | ZA | - | 54 | Jelínková Jana | Báječné ženy v běhu | 84 | DNF | - |
- | ZA | - | 62 | Švábíková Lenka | Perňa system | 84 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 200 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:20:54 | 124,43 |
2 | ZB | 15 | 73 | Paříková Soňa | Báječné ženy v běhu | 73 | 00:24:48 | 91,66 |
3 | ZB | 17 | 57 | Koutná Petra | Báječné ženy v běhu | 80 | 00:25:44 | 83,91 |
4 | ZB | 19 | 49 | Bergová Pavla | BŽB | 78 | 00:26:36 | 76,53 |
5 | ZB | 23 | 61 | Renská Lenka | Náchod | 80 | 00:27:12 | 71,49 |
6 | ZB | 25 | 169 | Hrušková Darina | Česká Třebová | 75 | 00:27:23 | 69,96 |
7 | ZB | 27 | 74 | Pinkasová Edita | Báječné ženy v běhu | 74 | 00:28:28 | 60,90 |
8 | ZB | 31 | 69 | Hálová Gabriela | Báječné ženy v běhu | 74 | 00:28:47 | 58,29 |
9 | ZB | 33 | 51 | Hašková Dáša | Znouzectnost | 77 | 00:29:06 | 55,60 |
10 | ZB | 34 | 48 | Baráková Monika | Svitavy | 79 | 00:29:18 | 53,86 |
11 | ZB | 35 | 75 | Podhajská Zuzana | Báječné ženy v běhu | 73 | 00:29:42 | 50,51 |
12 | ZB | 37 | 97 | Suchánková Petra | Báječné ženy v Běhu | 73 | 00:30:18 | 45,46 |
13 | ZB | 44 | 93 | Marinkovićová Renáta | Báječné ženy v běhu | 77 | 00:35:22 | 3,00 |
14 | ZB | 47 | 77 | Sirová Hana | Bźb | 73 | 00:35:45 | 3,00 |
15 | ZB | 48 | 63 | Bambasová Jana | báječné ženy v běhu | 72 | 00:40:15 | 3,00 |
- | ZB | - | 50 | Chválová Lenka | Boulder bar | 78 | DNF | - |
- | ZB | - | 65 | Barvínková Ivana | BŽB | 74 | DNF | - |
- | ZB | - | 78 | Zemková Helena | BŽB | 72 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 6 | 70 | Jeníková Karolína | Báječné ženy v běhu | 68 | 00:21:56 | 108,80 |
2 | ZC | 7 | 159 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:22:40 | 102,34 |
3 | ZC | 12 | 160 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:24:13 | 88,86 |
4 | ZC | 22 | 66 | Dohnalová Jitka | BŽB/Iscarex | 68 | 00:27:09 | 63,33 |
5 | ZC | 24 | 72 | Pavlíčková Patricie | Kufrujsnámi BŽB | 70 | 00:27:13 | 62,67 |
6 | ZC | 39 | 68 | Hájková Radmila | BŽB | 70 | 00:31:03 | 29,34 |
7 | ZC | 41 | 71 | Kmochova Ivona | KRB | 66 | 00:33:17 | 9,85 |
- | ZC | - | 80 | Tůmová Lenka | Báječné ženy v běhu, Iscarex | 63 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 28 | 79 | Karásková Darina | Bžb | 59 | 00:28:31 | 123,10 |
2 | ZD | 42 | 82 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:33:49 | 90,18 |
3 | ZD | 43 | 81 | Šavrdová Míla | Báječné ženy v běhu | 56 | 00:34:22 | 86,72 |
4 | ZD | 49 | 83 | Boženka Malečková | Báječné ženy v běhu | 53 | 00:40:15 | 50,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P2 | 3 | 89 | Renský Michal | Náchod | 79 | 00:21:10 | - |
2 | P2 | 4 | 198 | Čabla Vratislav | BŽB | 78 | 00:21:17 | - |
3 | P2 | 8 | 194 | Grätz Pavel | - | 69 | 00:22:49 | - |
4 | P2 | 46 | 43 | Zach Milan | Báječné ženy v běhu | 67 | 00:35:45 | - |
- | P2 | - | 86 | Kozel Luboš | Sám za sebe | 62 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 13 | 167 | Panušová Petra | - | 75 | 00:24:23 | - |
2 | P1 | 14 | 158 | Köllnerová | - | 85 | 00:24:41 | - |
3 | P1 | 18 | 183 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 00:26:11 | - |
4 | P1 | 20 | 85 | Machová Kristýna | Báječné ženy v běhu | 78 | 00:26:56 | - |
5 | P1 | 26 | 84 | Kujanová Martina | BŽB | 58 | 00:27:46 | - |
6 | P1 | 29 | 202 | Queisnerová Lada | Báječné ženy v běhu | 81 | 00:28:38 | - |
7 | P1 | 36 | 168 | Pezinková Zdara | - | 72 | 00:29:57 | - |
8 | P1 | 50 | 181 | Pazderová Alena | - | 53 | 00:45:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 5 | 172 | Kalousová Tereza | Ústí nad Orlicí | 98 | 00:40:02 | - |
2 | Z1 | 13 | 201 | Čejková Petra | Choceň | 75 | 00:46:49 | - |
3 | Z1 | 14 | 173 | Ropková Marie | Báječné ženy v běhu | 77 | 00:48:00 | - |
4 | Z1 | 17 | 91 | Hubáčková Martina | Báječné ženy v běhu | 85 | 00:51:19 | - |
5 | Z1 | 18 | 105 | Škorpilová Králová Lenka | BŽB | 83 | 00:52:02 | - |
6 | Z1 | 22 | 193 | Mohelníková Lucie | Svitavy | 85 | 00:54:45 | - |
7 | Z1 | 23 | 103 | Černá Petra | Báječné ženy v běhu | 77 | 00:54:58 | - |
8 | Z1 | 24 | 90 | Dolečková Jana | Báječné ženy v běhu | 84 | 00:55:41 | - |
9 | Z1 | 28 | 92 | Králová Vanda | Báječné ženy v běhu | 87 | 00:59:45 | - |
10 | Z1 | 29 | 99 | Tůmová Jitka | Báječné ženy v běhu | 79 | 00:59:57 | - |
11 | Z1 | 30 | 64 | Bartoňová Lucie | Báječné ženy v běhu | 73 | 01:00:13 | - |
12 | Z1 | 31 | 94 | Pekárková Blanka | Báječné ženy v běhu | 72 | 01:02:03 | - |
13 | Z1 | 32 | 102 | Zapletalová Dana | Česká Třebová | 63 | 01:07:39 | - |
- | Z1 | - | 95 | Pitelová Barbora | BŽB | 85 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K1 | 1 | 204 | Brusenbauch Alan | SKI Klub Česká Třebová | 11 | 00:00:28 | - |
1 | D1 | 2 | 179 | Hašková Barbora | - | 11 | 00:00:34 | - |
2 | K1 | 3 | 1 | Hála Daniel | Báječné ženy v běhu | 12 | 00:00:37 | - |
3 | K1 | 4 | 4 | Tobias Berg | BŽB | 11 | 00:00:44 | - |
4 | K1 | 5 | 5 | Tůma Julian | Báječné děti v běhu | 12 | 00:00:49 | - |
5 | K1 | 6 | 2 | Podhajský Jakub | Báječné děti v běhu | 13 | 00:00:56 | - |
2 | D1 | 7 | 6 | Richterová Adéla | BŽB | 13 | 00:01:01 | - |
3 | D1 | 8 | 176 | Jirásková Liliana | BBB Team La | 13 | 00:01:22 | - |
6 | K1 | 9 | 180 | Jirásek Matěj | - | 14 | 00:01:24 | - |
4 | D1 | 10 | 175 | Jirásková Apolena | BBB Lanškroun | 11 | 00:01:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 205 | Brusenbauchová Nela | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:00:41 | - |
1 | K2 | 2 | 190 | Karel David | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:43 | - |
2 | D2 | 3 | 187 | Broulíková Anežka | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:00:47 | - |
2 | K2 | 4 | 177 | Jirásek Jiří | BBB Lanškroun | 08 | 00:00:47 | - |
3 | K2 | 5 | 7 | Fišer Tomáš | Báječné děti v běhu | 08 | 00:00:48 | - |
3 | D2 | 6 | 17 | Renská Adéla | Náchod | 09 | 00:00:49 | - |
4 | K2 | 7 | 11 | Renský Matěj | Náchod | 09 | 00:00:50 | - |
4 | D2 | 8 | 15 | Kasalová Anna | Báječné děti v běhu | 08 | 00:00:50 | - |
5 | K2 | 9 | 188 | Škrabánek Dominik | Česká Třebová | 10 | 00:00:51 | - |
6 | K2 | 10 | 10 | Kadaně Matěj | Báječné děti v běhu | 10 | 00:00:51 | - |
5 | D2 | 11 | 13 | Bergová Adélka | BŽB | 08 | 00:00:54 | - |
7 | K2 | 12 | 12 | Tůma Jindřich | Báječné děti v běhu | 09 | 00:00:56 | - |
8 | K2 | 13 | 8 | Frýdecký Tomáš | Báječné děti v běhu | 10 | 00:01:02 | - |
6 | D2 | 14 | 16 | Queisnerová Laura | BŽB | 09 | 00:01:02 | - |
7 | D2 | 15 | 14 | Jiroutová Kristýna | Bžb | 10 | 00:01:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K3 | 1 | 192 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:00:58 | - |
1 | D3 | 2 | 185 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:00:59 | - |
2 | D3 | 3 | 203 | Čejková Barbora | AC Choceň | 06 | 00:01:03 | - |
3 | D3 | 4 | 184 | Chládková Nikola | Activity Lanškroun | 07 | 00:01:05 | - |
2 | K3 | 5 | 20 | Mach Ondřej | Báječné dítě | 07 | 00:01:07 | - |
3 | K3 | 6 | 18 | Kadaně Marek | Báječné děti v běhu | 07 | 00:01:12 | - |
4 | D3 | 7 | 22 | Jiroutová Kateřina | Bžb | 07 | 00:01:12 | - |
5 | D3 | 8 | 25 | Podhajská Eliška | Báječné děti v běhu | 06 | 00:01:18 | - |
4 | K3 | 9 | 19 | Kala Tomáš | Báječné děti v běhu | 07 | 00:01:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D4 | 1 | 178 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:23 | - |
2 | D4 | 2 | 191 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:28 | - |
3 | D4 | 3 | 197 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:36 | - |
1 | K4 | 4 | 182 | Zamastil Andrej | AC Vysoké Mýto | 05 | 00:02:43 | - |
1 | K5 | 5 | 195 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:46 | - |
2 | K5 | 6 | 186 | Zamastil Alex | AC Vysoké Mýto | 02 | 00:02:54 | - |
4 | D4 | 7 | 26 | Machová Klára | FCBHŠ | 05 | 00:03:22 | - |
3 | K5 | 8 | 29 | Pavlíček Michal | Kufrujsnámi BŽB | 03 | 00:03:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K6 | 1 | 31 | Pařík Lukáš | HC Letňany | 01 | 00:03:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 32 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:30:29 | 112,03 |
2 | MB | 2 | 161 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 00:32:15 | 101,07 |
3 | MA | 3 | 170 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:34:33 | 86,91 |
4 | MA | 4 | 39 | Červák Jan | OOB Luhačovice | 81 | 00:37:04 | 71,37 |
5 | MB | 6 | 199 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:40:40 | 49,14 |
6 | MA | 7 | 157 | Trchalík | - | 87 | 00:41:52 | 41,71 |
7 | MA | 8 | 38 | Podhajský Jan | Etnetera Endorfin | 76 | 00:41:53 | 41,69 |
8 | MB | 9 | 165 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 00:42:09 | 40,01 |
9 | MA | 10 | 196 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:42:56 | 35,14 |
10 | MA | 11 | 174 | Škorpil Ondřej | - | 87 | 00:43:08 | 33,91 |
11 | MA | 12 | 34 | Bosnovič Miloš | Báječné Ženy v Běhu | 87 | 00:43:56 | 28,98 |
12 | MD | 15 | 163 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:49:13 | 3,00 |
13 | MC | 16 | 44 | Dohnal Martin | Iscarex Česká Třebová | 62 | 00:49:18 | 3,00 |
14 | MA | 19 | 36 | Kovář Michal | žádný | 86 | 00:52:35 | 3,00 |
15 | MC | 20 | 171 | Kaška Zdeněk | SK Kyšperk | 64 | 00:53:41 | 3,00 |
16 | MC | 21 | 164 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:54:41 | 3,00 |
17 | MA | 25 | 35 | Kadaně Miroslav | - | 78 | 00:56:35 | 3,00 |
18 | MB | 26 | 42 | Hubálek Libor | Kufrujsnámi BŽB | 70 | 00:56:47 | 3,00 |
19 | MB | 27 | 40 | Berg Michal | BŽB | 72 | 00:58:29 | 3,00 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 98% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 98% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků. | Celkové hodnocení 99% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Milanorti