19.8.2020, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
21.8.2024 | 5. Pekelný kilometr | - |
30.8.2023 | 5. Pekelný kilometr | 121 |
31.8.2022 | 5. Pekelný kilometr | 112 |
18.8.2021 | 5. Pekelný kilometr | 105 |
28.8.2019 | 5. Pekelný kilometr | 149 |
29.8.2018 | 5. Pekelný kilometr | 124 |
30.8.2017 | 5. Pekelný kilometr | 125 |
31.8.2016 | 5. Pekelný kilometr | 163 |
29.8.2015 | 5. Pekelný kilometr | 133 |
23.8.2014 | 5. Pekelný kilometr | 131 |
25.8.2012 | 5. Pekelný kilometr | 138 |
24.8.2011 | 5. Pekelný kilometr | 100 |
25.8.2010 | 5. Pekelný kilometr | 97 |
1.10.2008 | 5. Pekelný kilometr | 63 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Pilgr Luděk | 76 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Cvrček Jáchym | 10 | 8 |
Cvrček Martin | 79 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 7 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Vacek Michal | 04 | 7 |
Vacek Martin | 69 | 7 |
Kouba Radim | 11 | 7 |
Kovářová Anna | 75 | 7 |
Švec Martin | 87 | 6 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 6 |
Buriánek Roman | 65 | 6 |
Hofmanová Veronika | 78 | 6 |
Černá Markéta | 70 | 6 |
Kovář Lukáš | 01 | 6 |
Simon Petr | 72 | 6 |
Skalická Nela | 11 | 6 |
Flídrová Lenka | 84 | 6 |
Němcová Natálie | 11 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Vacek Jiří | 77 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Záveský Filip | 93 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Gregora Jan | 00 | 6 |
Pazderová Alena | 75 | 6 |
Hanik Maxim | 07 | 6 |
Turek Martin | 80 | 6 |
Ráb Pavel | 52 | 6 |
Broulíková Anežka | 08 | 6 |
Kovářová Jana | 02 | 5 |
Sedláček Roman | 64 | 5 |
Petráž Jiří | 14 | 5 |
Řehák Lubomír | 09 | 5 |
Marhold Luboš | 77 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 13 | Chasák Sebastián | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 13 | 00:00:24 | - |
2 | C2 | 2 | 2 | Cvrček Kristián | Planeta ZEMĚ | 14 | 00:00:25 | - |
3 | C2 | 4 | 20 | Machalík Jaroslav | TJ Sokol Dlouhá Třebová | 13 | 00:00:29 | - |
4 | C2 | 7 | 6 | Horáček Filip | Česká Třebová | 13 | 00:00:30 | - |
5 | C2 | 8 | 9 | Dolejš Mikuláš Jiří | - | 13 | 00:00:30 | - |
6 | C2 | 9 | 22 | Pirkl Matyáš | Šneci v běhu | 13 | 00:00:31 | - |
7 | C2 | 10 | 26 | Hartman Tomáš | Dolní Dobrouč | 14 | 00:00:31 | - |
8 | C2 | 11 | 21 | Kovář Jan | České Budějovice | 15 | 00:00:32 | - |
9 | C2 | 13 | 24 | Petráž Jiří | Česká Třebová | 14 | 00:00:34 | - |
10 | C2 | 15 | 28 | Hájek Aleš | OB Česká Třebová | 15 | 00:00:34 | - |
11 | C2 | 16 | 5 | Klášterecký Antonín | Židlochovice | 14 | 00:00:36 | - |
12 | C2 | 17 | 4 | Pilgr Vladimír | OB Česká Třebová | 14 | 00:00:36 | - |
13 | C2 | 18 | 12 | Stránský Lukáš | Sokol Ústí nad Orlicí | 14 | 00:00:37 | - |
14 | C2 | 23 | 1 | Skalický Jan | Dejvice | 16 | 00:00:41 | - |
15 | C2 | 25 | 7 | Kolář Jan | - | 16 | 00:00:50 | - |
16 | C2 | 28 | 29 | Hájek Martin | OB Česká Třebová | 18 | 00:01:31 | - |
17 | C2 | 29 | 23 | Petráž Radim | Česká Třebová | 18 | 00:01:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 3 | 10 | Havlíková Tereza | SKI Klub Hlinsko | 13 | 00:00:26 | - |
2 | D2 | 5 | 18 | Preislerová Viola Žofie | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:00:29 | - |
3 | D2 | 6 | 19 | Machalíková Viktorie | TJ Sokol Dlouhá Třebová | 13 | 00:00:30 | - |
4 | D2 | 12 | 17 | Dufková Marie | Pardubice | 13 | 00:00:33 | - |
5 | D2 | 14 | 15 | Voleská Vilma | Orel Česká Třebová | 14 | 00:00:34 | - |
6 | D2 | 19 | 14 | Voleská Viktorie | Orel Česká Třebová | 15 | 00:00:37 | - |
7 | D2 | 20 | 8 | Kolářová Elena | - | 13 | 00:00:38 | - |
8 | D2 | 21 | 3 | Bečková Magdaléna | - | 14 | 00:00:39 | - |
9 | D2 | 22 | 16 | Voleská Olívie | Orel Česká Třebová | 16 | 00:00:39 | - |
10 | D2 | 24 | 25 | Klusoňová Jolana | Dannyho smečka | 13 | 00:00:43 | - |
11 | D2 | 26 | 11 | Stránská Lucie | Sokol Ústí nad Orlicí | 17 | 00:00:58 | - |
12 | D2 | 27 | 27 | Hartmanová Eliška | Dolní Dobrouč | 17 | 00:01:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 1 | Kouba Radim | ISCAREX Junior Team Česká Třebová | 11 | 00:01:21 | 127,09 |
2 | M1 | 10 | 4 | Skalický Jiří | TJ Slavoj Suchdol | 12 | 00:01:32 | 101,84 |
3 | M1 | 14 | 9 | Mareš František | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:01:47 | 71,07 |
4 | M1 | 16 | 11 | Stránský Tomáš | Sokol Ústí nad Orlicí | 12 | 00:01:53 | 56,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 10 | Skalická Nela | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:01:26 | 112,44 |
2 | Z1 | 8 | 2 | Kubátová Anna | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 11 | 00:01:30 | 102,93 |
3 | Z1 | 11 | 18 | Štěpánková Linda | STG Česká Třebová | 11 | 00:01:38 | 84,64 |
4 | Z1 | 12 | 13 | Dehnerová Veronika | STG Česká Třebová | 11 | 00:01:41 | 79,12 |
5 | Z1 | 13 | 3 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:01:41 | 78,79 |
6 | Z1 | 15 | 6 | Adamská Kateřina | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:01:48 | 61,89 |
7 | Z1 | 18 | 15 | Klusoňová Vendula | Dannyho smečka | 11 | 00:02:02 | 32,10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 17 | Řehák Lubomír | Activity Lanškroun | 09 | 00:01:14 | 110,89 |
2 | M2 | 2 | 8 | Cvrček Jáchym | Planeta ZEMĚ | 10 | 00:01:16 | 106,77 |
3 | M2 | 5 | 5 | Skalický Petr | Dejvice | 10 | 00:01:25 | 82,34 |
4 | M2 | 7 | 16 | Štancl Roman | SKI klub Deštné v Orlických horách | 10 | 00:01:29 | 71,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 4 | 7 | Dejdarová Tereza | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | 00:01:23 | 126,82 |
2 | Z2 | 9 | 14 | Pirklová Patricie | Šneci v běhu | 09 | 00:01:31 | 110,61 |
3 | Z2 | 17 | 12 | Chasáková Natálie | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 10 | 00:01:54 | 62,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 2 | 4 | Marešová Tereza | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:04:10 | 100,00 |
1 | Z3 | 2 | 6 | Skalická Nikol | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:04:10 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 5 | Hájek Dominik | OB Česká Třebová | 06 | 00:03:29 | 124,70 |
2 | M4 | 4 | 3 | Laba Matyáš | Dobroběh Vysoké Mýto | 06 | 00:04:12 | 88,85 |
3 | M4 | 5 | 2 | Kopecký Matěj | - | 06 | 00:04:15 | 86,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 6 | 1 | Hermanová Eliška | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 05 | 00:05:39 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 22 | Havlík Lukáš | SKI klub Hlinsko | 04 | 00:05:39 | 132,12 |
2 | M5 | 26 | 40 | Vacek Michal | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:07:06 | 88,77 |
3 | M5 | 32 | 14 | Cvrček Jáchym | Planeta ZEMĚ | 10 | 00:07:26 | 79,11 |
4 | M5 | 39 | 15 | Miškolci Tadeáš | STG Česká Třebová | 10 | 00:07:47 | 68,54 |
5 | M5 | 53 | 16 | Miškolci Tomáš | STG Česká Třebová | 06 | 00:08:47 | 38,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 46 | 45 | Štěpánková Linda | STG Česká Třebová | 11 | 00:08:12 | 108,82 |
2 | Z5 | 50 | 51 | Bártová Adéla | LPU | 03 | 00:08:30 | 101,99 |
3 | Z5 | 58 | 44 | Dehnerová Veronika | STG Česká Třebová | 11 | 00:09:03 | 89,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 52 | Kovář Lukáš | OB Česká Třebová | 01 | 00:05:56 | 101,81 |
2 | MJ | 4 | 89 | Hájek Martin | Pasivity Žamberk | 01 | 00:06:02 | 98,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 54 | 50 | Kovářová Jana | LPU | 02 | 00:08:47 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 5 | 38 | Svoboda Jiří | AC Vysoké Mýto | 98 | 00:06:03 | 108,39 |
2 | MA | 7 | 90 | Holubář Patrik | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 00 | 00:06:24 | 97,24 |
3 | MA | 9 | 33 | Turek Jiří | STG Česká Třebová | 00 | 00:06:30 | 94,36 |
4 | MA | 10 | 9 | Telecký Josef | - | 82 | 00:06:30 | 94,14 |
5 | MA | 11 | 26 | Hlaváček Martin | Sokol Ústí nad Orlicí | 83 | 00:06:35 | 91,27 |
6 | MA | 12 | 92 | Kyral Jiří | Ústí nad Orlicí | 91 | 00:06:36 | 90,97 |
7 | MA | 13 | 27 | Stránský Milan | Sokol Ústí nad Orlicí | 83 | 00:06:38 | 90,11 |
8 | MA | 14 | 29 | Sobotka Vlastimil | Dobroběh Vysoké Mýto | 99 | 00:06:38 | 90,01 |
9 | MA | 19 | 80 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:06:47 | 85,17 |
10 | MA | 23 | 47 | Moravec Milan | #gladiatorraceteam | 84 | 00:07:00 | 78,10 |
11 | MA | 24 | 84 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:07:02 | 77,28 |
12 | MA | 34 | 93 | Moravec Michal | SRGT Česká Třebová | 93 | 00:07:30 | 62,40 |
13 | MA | 35 | 81 | Švec Martin | VK Choceň | 87 | 00:07:31 | 61,87 |
14 | MA | 42 | 82 | Klášterecký Tomáš | Židlochovice | 81 | 00:07:55 | 49,33 |
15 | MA | 45 | 19 | Szal Makgorzata | Tenis centrum AS | 89 | 00:08:03 | 44,97 |
16 | MA | 49 | 4 | Pirkl Michal | Šneci v běhu | 81 | 00:08:24 | 34,01 |
17 | MA | 51 | 20 | Szymanski Michal | Tenis centrum AS | 00 | 00:08:33 | 29,29 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 91 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:52 | 145,85 |
2 | MC | 27 | 36 | Sedláček Roman | SBR Tri- team Litomyšl | 64 | 00:07:16 | 109,14 |
3 | MC | 63 | 88 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:09:43 | 45,01 |
4 | MC | 64 | 12 | Skalický Miroslav | Vysoké Mýto | 67 | 00:09:55 | 39,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 41 | 32 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 00:07:52 | 117,38 |
2 | MD | 44 | 41 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:07:59 | 114,63 |
3 | MD | 65 | 85 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:09:59 | 67,99 |
4 | MD | 68 | 77 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:10:49 | 48,42 |
5 | MD | 71 | 23 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:12:10 | 17,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 67 | 5 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:10:33 | 102,78 |
2 | ME | 69 | 46 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:10:51 | 97,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 79 | Tomášová Barbora | TK Choceň | 96 | 00:07:20 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 55 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:08:48 | 102,93 |
2 | ZB | 56 | 1 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:08:58 | 99,34 |
3 | ZB | 57 | 28 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:09:02 | 97,73 |
4 | ZB | 59 | 94 | Šimůnková Pavla | Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. | 77 | 00:09:03 | 97,30 |
5 | ZB | 60 | 17 | Dolejšová Zuzana | - | 83 | 00:09:23 | 89,75 |
6 | ZB | 61 | 2 | Pirklová Kateřina | Šneci v běhu | 76 | 00:09:24 | 89,35 |
7 | ZB | 66 | 48 | Pilgrová Natalia | Česká Třebová | 84 | 00:10:09 | 72,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 48 | 49 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:08:18 | 104,34 |
2 | ZC | 52 | 86 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 00:08:40 | 95,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 62 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:09:31 | 119,09 |
2 | ZD | 70 | 87 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:11:31 | 80,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 5 | Hájek Dominik | OB Česká Třebová | 06 | 00:03:29 | 124,70 |
1 | Z3 | 2 | 4 | Marešová Tereza | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:04:10 | 100,00 |
1 | Z3 | 2 | 6 | Skalická Nikol | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:04:10 | 100,00 |
2 | M4 | 4 | 3 | Laba Matyáš | Dobroběh Vysoké Mýto | 06 | 00:04:12 | 88,85 |
3 | M4 | 5 | 2 | Kopecký Matěj | - | 06 | 00:04:15 | 86,45 |
1 | Z4 | 6 | 1 | Hermanová Eliška | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 05 | 00:05:39 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 30 | 79 | Tomášová Barbora | TK Choceň | 96 | 00:07:20 | 115,21 |
2 | Z5 | 46 | 45 | Štěpánková Linda | STG Česká Třebová | 11 | 00:08:12 | 93,56 |
3 | ZC | 48 | 49 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:08:18 | 91,23 |
4 | Z5 | 50 | 51 | Bártová Adéla | LPU | 03 | 00:08:30 | 86,19 |
5 | ZC | 52 | 86 | Hájková Ludmila | OB Česká Třebová | 75 | 00:08:40 | 81,97 |
6 | ZJ | 54 | 50 | Kovářová Jana | LPU | 02 | 00:08:47 | 78,79 |
7 | ZB | 55 | 3 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:08:48 | 78,47 |
8 | ZB | 56 | 1 | Machalíková Veronika | Česká Třebová | 84 | 00:08:58 | 74,44 |
9 | ZB | 57 | 28 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:09:02 | 72,62 |
10 | Z5 | 58 | 44 | Dehnerová Veronika | STG Česká Třebová | 11 | 00:09:03 | 72,36 |
11 | ZB | 59 | 94 | Šimůnková Pavla | Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. | 77 | 00:09:03 | 72,14 |
12 | ZB | 60 | 17 | Dolejšová Zuzana | - | 83 | 00:09:23 | 63,66 |
13 | ZB | 61 | 2 | Pirklová Kateřina | Šneci v běhu | 76 | 00:09:24 | 63,20 |
14 | ZD | 62 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:09:31 | 60,48 |
15 | ZB | 66 | 48 | Pilgrová Natalia | Česká Třebová | 84 | 00:10:09 | 44,29 |
16 | ZD | 70 | 87 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:11:31 | 9,94 |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.