7.4.2024, neděle
Časový pořad
dospělí:
mládež:
RUN TEAM ŠIROKÝ DŮL z.s.
Jan ChaloupkaDatum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.4.2023 | Širokodolský kros | 112 |
17.4.2022 | Širokodolský kros | 97 |
20.6.2021 | Širokodolský kros - Polička | 47 |
19.7.2020 | Širokodolský kros | 68 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Fliedr Jiří | 80 | 5 |
Němec Radek | 77 | 5 |
Kyral Jiří | 91 | 5 |
Pešlová Ivana | 63 | 5 |
Fliedr Tomáš | 76 | 4 |
Dvořák Miroslav | 75 | 4 |
Šimek Petr | 77 | 4 |
Borek Petr | 70 | 4 |
Záveský Filip | 93 | 4 |
Jirásková Eva | 64 | 4 |
Hlaváčková Pavla | 92 | 4 |
Sedláček Roman | 64 | 3 |
Lorenc Marek | 93 | 3 |
Kubišta Michal | 90 | 3 |
Boháčová Nela | 14 | 3 |
Simon Jakub | 00 | 3 |
Fabová Sylva | 79 | 3 |
Grätz Luděk | 58 | 3 |
Kalousek Jan | 71 | 3 |
Hurych Antonín | 76 | 3 |
Boháčová Adéla | 12 | 3 |
Rokosová Ivana | 82 | 3 |
Kovář Lukáš | 01 | 3 |
Radiměřský Karel | 87 | 3 |
Madějevský Radek | 96 | 3 |
Pala Samuel | 16 | 3 |
Hurychová Jaroslava | 82 | 3 |
Pechová Helena | 93 | 3 |
Chaloupka Jan | 90 | 3 |
Kouba Radim | 11 | 3 |
Ráb Pavel | 52 | 3 |
Buriánek Roman | 65 | 3 |
Fajfr Marek | 06 | 3 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 3 |
Kovářová Anna | 75 | 3 |
Němcová Natálie | 11 | 3 |
Vacek Jiří | 77 | 3 |
Kyncl Tomáš | 74 | 3 |
Chadima Roman | 88 | 3 |
Matyášová Jana | 65 | 3 |
Simon Petr | 72 | 3 |
Koubová Elen | 09 | 2 |
Pešek Pavel | 90 | 2 |
Stránský Aleš | 60 | 2 |
Vašina Tadeáš | 14 | 2 |
Houdek Jáchym | 16 | 2 |
Bučko Petr | 84 | 2 |
Barvínková Romana | 79 | 2 |
Fliedrová Adéla | 10 | 2 |
Hájek Dominik | 06 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 8 | 210 | Jindříšek Tomáš | Staré Město | 18 | 00:00:18 | - |
1 | C2 | 8 | 260 | Paulíček Jan | Široký Důl | 17 | 00:00:18 | - |
3 | C2 | 11 | 114 | Navrátil Matěj | Polička | 17 | 00:00:19 | - |
4 | C2 | 15 | 115 | Navrátil Ondřej | Polička | 19 | 00:00:24 | - |
5 | C2 | 16 | 256 | Kalánek Matyáš | - | 20 | 00:00:25 | - |
6 | C2 | 17 | 201 | Lorenc Šimon | Široký Důl | 20 | 00:00:27 | - |
7 | C2 | 20 | 118 | Střítežský Adam | - | 20 | 00:00:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 239 | Telecká Veronika | STG Svitavy | 17 | 00:00:14 | - |
2 | D2 | 2 | 113 | Hartmanová Eliška | Klub Biatlonu Letohrad | 17 | 00:00:15 | - |
3 | D2 | 3 | 228 | Pytlíková Andrea | TJ Sokol Havlíčkův Brod | 18 | 00:00:16 | - |
3 | D2 | 3 | 237 | Vítková Ela | Polička | 17 | 00:00:16 | - |
3 | D2 | 3 | 246 | Bašková Ester | Activity Lanškroun | 18 | 00:00:16 | - |
3 | D2 | 3 | 203 | Zukalová Zoe | Winners Znojmo | 17 | 00:00:16 | - |
7 | D2 | 7 | 255 | Kalánková Amálie | - | 18 | 00:00:17 | - |
8 | D2 | 8 | 238 | Vítková Ema | Polička | 19 | 00:00:18 | - |
9 | D2 | 12 | 211 | Hrazdírová Aneta | Staré Město Radišov | 19 | 00:00:22 | - |
9 | D2 | 12 | 116 | Šilarová Dorota | Brzdy Horní Čermná | 19 | 00:00:22 | - |
11 | D2 | 14 | 230 | Vodehnalová Johana | Horní Újezd | 19 | 00:00:23 | - |
12 | D2 | 17 | 240 | Hynková Karin | Svitavy | 21 | 00:00:27 | - |
13 | D2 | 19 | 117 | Šilarová Beáta | Brzdy Horní Čermná | 21 | 00:00:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 216 | Dušánek Daniel | Jiskra Ústí n.O. | 15 | 00:00:43 | 104,00 |
2 | M1 | 2 | 245 | Ducháček Mikeš | Fotbal Řetová | 16 | 00:00:46 | 95,02 |
3 | M1 | 3 | 223 | Vodehnal Matěj | Horní Újezd | 15 | 00:00:47 | 91,70 |
4 | M1 | 5 | 207 | Leksa Štěpán | Březová nad Svitavou | 15 | 00:00:48 | 88,37 |
5 | M1 | 6 | 202 | Anikieiev Saša | Atletika Žamberk | 16 | 00:00:49 | 86,05 |
6 | M1 | 7 | 253 | Fliedr Lukáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 15 | 00:00:50 | 83,72 |
7 | M1 | 10 | 209 | Jindříšek David | Staré Město | 15 | 00:00:52 | 79,07 |
8 | M1 | 11 | 259 | Paulíček Jakub | Široký Důl | 15 | 00:00:53 | 76,74 |
8 | M1 | 11 | 233 | Hurych Antonín | SBR Triteam Litomyšl | 15 | 00:00:53 | 76,74 |
10 | M1 | 13 | 212 | Hrazdíra Matyáš | Staré Město Radišov | 15 | 00:00:54 | 74,42 |
11 | M1 | 14 | 109 | Grundloch Benjamín | Široký Důl | 16 | 00:00:55 | 72,09 |
12 | M1 | 15 | 222 | Pala Samuel | Široký Důl | 16 | 00:00:56 | 69,77 |
13 | M1 | 18 | 241 | Rambousek Zikmund | Litomyšl | 16 | 00:00:59 | 62,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 3 | 220 | Faltejsková Nella | TJ Dlouhá Třebová | 15 | 00:00:47 | 104,00 |
2 | Z1 | 7 | 250 | Havlíčková Klára | - | 16 | 00:00:50 | 95,62 |
3 | Z1 | 9 | 258 | Šmolíková Julie | Litomyšl | 15 | 00:00:51 | 92,49 |
4 | Z1 | 15 | 203 | Zukalová Zoe | Winners Znojmo | 17 | 00:00:56 | 80,85 |
5 | Z1 | 17 | 119 | Střítežská Tereza | - | 15 | 00:00:57 | 78,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 244 | Janoušek Jan | TJ Spartak Brandýs nad Orlicí | 14 | 00:01:34 | 104,00 |
2 | M2 | 2 | 224 | Vašina Tadeáš | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 14 | 00:01:35 | 100,94 |
3 | M2 | 3 | 252 | Kovář Matyáš | Atletika Dlouhá Třebová | 14 | 00:01:36 | 98,87 |
4 | M2 | 6 | 112 | Hartman Tomáš | KB Letohrad | 14 | 00:01:40 | 93,62 |
5 | M2 | 8 | 221 | Flídr Nikolas | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:42 | 91,50 |
6 | M2 | 9 | 225 | Faltus František | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 13 | 00:01:42 | 91,49 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 208 | Švestková Johanka | AK Račí Údolí | 14 | 00:01:36 | 104,00 |
2 | Z2 | 5 | 231 | Boháčová Nela | Atletika Polička | 14 | 00:01:37 | 100,96 |
3 | Z2 | 7 | 229 | Pytlíková Veronika | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14 | 00:01:41 | 95,79 |
4 | Z2 | 10 | 254 | Fliedrová Karolína | F - BIKE KLUB SÁDEK | 13 | 00:01:45 | 90,62 |
5 | Z2 | 11 | 236 | Břoušková Barbora | ZŠ Březová n.Sv./DDM ČT. | 14 | 00:01:47 | 88,54 |
6 | Z2 | 12 | 247 | Bašková Sára | Activity Lanškroun | 13 | 00:01:50 | 85,42 |
7 | Z2 | 13 | 249 | Havlíčková Tereza | - | 13 | 00:01:51 | 84,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 218 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:29 | 104,00 |
2 | M3 | 9 | 120 | Dvořák Jakub | SK8 Slalom Polička | 12 | 00:05:55 | 70,03 |
3 | M3 | 11 | 215 | Dušánek Marek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 11 | 00:11:00 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 2 | 232 | Boháčová Adéla | Atletika Polička | 12 | 00:04:41 | 104,00 |
2 | Z3 | 3 | 217 | Maříková Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:56 | 96,66 |
3 | Z3 | 4 | 214 | Machová Rozálie | Atletika Polička | 12 | 00:04:57 | 95,31 |
4 | Z3 | 5 | 243 | Janoušková Barbora | Jiskra Ústí nad Orlicí | 12 | 00:05:11 | 89,32 |
5 | Z3 | 6 | 257 | Šmolíková Adéla | Litomyšl | 12 | 00:05:22 | 85,41 |
6 | Z3 | 7 | 235 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:05:24 | 84,70 |
7 | Z3 | 8 | 234 | Hurychová Anežka | SRB-TRITEAM Litomyšl | 12 | 00:05:36 | 80,43 |
8 | Z3 | 10 | 242 | Rambousková Zora | Litomyšl | 12 | 00:06:31 | 60,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 2 | 227 | Kristejn Jiří | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 00:16:38 | 104,00 |
2 | M4 | 3 | 251 | Fajfr Aleš | Atletika Žamberk | 09 | 00:16:40 | 101,80 |
3 | M4 | 4 | 248 | Pražan Adam | Sportreg | 10 | 00:19:36 | 83,16 |
4 | M4 | 8 | 108 | Grundloch Jonáš | Atletika Polička | 09 | 00:21:11 | 72,65 |
5 | M4 | 15 | 206 | Strnad Vít | Březová nad Svitavou | 10 | 00:37:09 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 7 | 219 | Koubová Elen | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:21:05 | 104,00 |
2 | Z4 | 11 | 205 | Topinková Denisa | AC Moravská Slavia Brno | 10 | 00:24:35 | 85,40 |
3 | Z4 | 12 | 226 | Faltusová Štěpánka | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 10 | 00:25:08 | 81,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 111 | Suldovský Šimon | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:16:28 | 104,00 |
2 | M5 | 6 | 213 | Svatoš Jakub | Široký Důl | 07 | 00:21:02 | 74,27 |
3 | M5 | 9 | 204 | Havlík Jakub | Vysoké Mýto | 07 | 00:23:33 | 57,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 5 | 107 | Morávková Lucie | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:19:40 | 104,00 |
2 | Z5 | 10 | 110 | Lorencová Hana | Litomyšl | 07 | 00:23:39 | 81,75 |
3 | Z5 | 13 | 103 | Paraska Marie | GK Šumperk | 08 | 00:30:29 | 46,00 |
4 | Z5 | 14 | 104 | Paraska Anna | GK Šumperk | 08 | 00:30:29 | 45,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 54 | Petr Jiří | Lezník | 80 | 00:32:41 | 104,00 |
2 | MB | 9 | 34 | Fliedr Tomáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 76 | 00:33:18 | 100,11 |
3 | MB | 10 | 33 | Roháček Jan | 3D Fitnes-raceteam | 82 | 00:34:03 | 96,82 |
4 | MB | 12 | 24 | Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 77 | 00:34:47 | 93,57 |
5 | MB | 14 | 14 | Fliedr Jiří | F - BIKE KLUB SÁDEK | 80 | 00:35:01 | 92,86 |
6 | MB | 15 | 58 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:35:22 | 91,79 |
7 | MB | 21 | 18 | Dvořák Miroslav | SK8 Slalom Polička | 75 | 00:37:37 | 84,91 |
8 | MB | 22 | 9 | Telecký Josef | - | 82 | 00:37:49 | 84,29 |
9 | MB | 24 | 8 | Hurych Antonín | SBR Triteam Litomyšl | 76 | 00:37:54 | 84,04 |
10 | MB | 25 | 47 | Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 77 | 00:38:10 | 83,22 |
11 | MB | 26 | 36 | Bučko Petr | Bůča Team | 84 | 00:38:31 | 82,15 |
12 | MB | 29 | 25 | Chlubna Jan | AO Nové Město na Moravě | 84 | 00:38:51 | 81,13 |
13 | MB | 34 | 52 | Stránský Milan | Sokol Ústí nad Orlicí | 83 | 00:39:45 | 78,38 |
14 | MB | 40 | 35 | Suldovský Pavel | Vencl Tým | 77 | 00:41:41 | 72,46 |
15 | MB | 50 | 1 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:45:06 | 62,01 |
16 | MB | 51 | 6 | Králíček Lukáš | Svitavy | 84 | 00:46:03 | 59,10 |
17 | MB | 55 | 7 | Andrle Václav | Jarošov | 77 | 00:47:42 | 54,05 |
18 | MB | 68 | 45 | Paraska Aleš | Sokol Leština | 79 | 00:56:18 | 27,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 30 | Benko Jan | Litomyšl | 74 | 00:32:37 | 104,00 |
2 | MC | 13 | 49 | Kyncl Tomáš | Holice | 74 | 00:34:54 | 95,00 |
3 | MC | 16 | 38 | Vacek Martin | AK ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:35:44 | 91,44 |
4 | MC | 19 | 43 | Dusil Martin | Vamberk | 74 | 00:37:24 | 85,33 |
5 | MC | 38 | 41 | Simon Petr | BKS | 72 | 00:41:32 | 72,66 |
6 | MC | 66 | 55 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:54:10 | 33,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 31 | 28 | Sedláček Roman | SBR Tri- team Litomyšl | 64 | 00:39:00 | 104,00 |
2 | MD | 32 | 32 | Ožana Václav | NVNM | 64 | 00:39:20 | 101,15 |
3 | MD | 70 | 44 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | 01:01:13 | 44,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 64 | 22 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:51:33 | 104,00 |
2 | ME | 71 | 51 | Šponar Josef | Sokol Žamberk OB | 47 | 01:03:13 | 79,37 |
3 | ME | 74 | 57 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 01:11:15 | 62,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 22 | 78 | Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:37:49 | 104,00 |
2 | ZA | 39 | 73 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:41:37 | 104,00 |
3 | ZA | 56 | 76 | Šilarová Bára | Brzdy Horní Čermná | 91 | 00:47:51 | 87,02 |
4 | ZA | 62 | 90 | Novotná Nikol | Pardubice | 01 | 00:49:52 | 81,18 |
5 | ZA | 67 | 93 | Novotná Veronika | Pardubice | 01 | 00:55:51 | 65,80 |
6 | ZA | 69 | 82 | Hollerová Iveta | Moravská Třebová | 98 | 01:00:31 | 54,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 47 | 72 | Hurychová Jaroslava | SBR Tri-Team Litomyšl | 82 | 00:43:50 | 104,00 |
2 | ZB | 49 | 89 | Rokosová Ivana | Roky Team | 82 | 00:44:42 | 100,02 |
3 | ZB | 54 | 96 | Kovářová Marie | Řetová | 85 | 00:47:36 | 92,41 |
4 | ZB | 57 | 74 | Havlíčková Hana | - | 82 | 00:47:59 | 90,53 |
5 | ZB | 58 | 99 | Šuterová Kateřina | Atletika Polička | 83 | 00:49:10 | 87,83 |
6 | ZB | 60 | 84 | Paraska Lucie | GK Šumperk | 81 | 00:49:36 | 86,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 35 | 88 | Komárková Zdeňka | Olešnice | 74 | 00:39:47 | 104,00 |
2 | ZC | 36 | 75 | Dvořáková Adéla | SK8 Slalom Polička | 76 | 00:40:52 | 99,28 |
3 | ZC | 41 | 85 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:41:53 | 95,72 |
4 | ZC | 45 | 71 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:43:28 | 90,74 |
5 | ZC | 52 | 97 | Kysilková Romana | Sebranice | 75 | 00:46:20 | 83,54 |
6 | ZC | 61 | 70 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:49:42 | 75,07 |
7 | ZC | 63 | 83 | Simonová Jana | BKS | 75 | 00:50:02 | 74,24 |
8 | ZC | 72 | 94 | Novotná Dagmar | Lázně Bohdaneč | 73 | 01:04:40 | 37,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 42 | 80 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 00:42:06 | 104,00 |
2 | ZD | 53 | 77 | Jirásková Eva | Maratonstav Úpice | 64 | 00:47:10 | 89,97 |
3 | ZD | 65 | 81 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:53:12 | 74,63 |
4 | ZD | 75 | 79 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 69 | 01:16:43 | 17,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 239 | Telecká Veronika | STG Svitavy | 17 | 00:00:14 | - |
2 | D2 | 2 | 113 | Hartmanová Eliška | Klub Biatlonu Letohrad | 17 | 00:00:15 | - |
3 | D2 | 3 | 228 | Pytlíková Andrea | TJ Sokol Havlíčkův Brod | 18 | 00:00:16 | - |
3 | D2 | 3 | 237 | Vítková Ela | Polička | 17 | 00:00:16 | - |
3 | D2 | 3 | 246 | Bašková Ester | Activity Lanškroun | 18 | 00:00:16 | - |
3 | D2 | 3 | 203 | Zukalová Zoe | Winners Znojmo | 17 | 00:00:16 | - |
7 | D2 | 7 | 255 | Kalánková Amálie | - | 18 | 00:00:17 | - |
8 | D2 | 8 | 238 | Vítková Ema | Polička | 19 | 00:00:18 | - |
1 | C2 | 8 | 260 | Paulíček Jan | Široký Důl | 17 | 00:00:18 | - |
1 | C2 | 8 | 210 | Jindříšek Tomáš | Staré Město | 18 | 00:00:18 | - |
3 | C2 | 11 | 114 | Navrátil Matěj | Polička | 17 | 00:00:19 | - |
9 | D2 | 12 | 211 | Hrazdírová Aneta | Staré Město Radišov | 19 | 00:00:22 | - |
9 | D2 | 12 | 116 | Šilarová Dorota | Brzdy Horní Čermná | 19 | 00:00:22 | - |
11 | D2 | 14 | 230 | Vodehnalová Johana | Horní Újezd | 19 | 00:00:23 | - |
4 | C2 | 15 | 115 | Navrátil Ondřej | Polička | 19 | 00:00:24 | - |
5 | C2 | 16 | 256 | Kalánek Matyáš | - | 20 | 00:00:25 | - |
12 | D2 | 17 | 240 | Hynková Karin | Svitavy | 21 | 00:00:27 | - |
6 | C2 | 17 | 201 | Lorenc Šimon | Široký Důl | 20 | 00:00:27 | - |
13 | D2 | 19 | 117 | Šilarová Beáta | Brzdy Horní Čermná | 21 | 00:00:29 | - |
7 | C2 | 20 | 118 | Střítežský Adam | - | 20 | 00:00:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 216 | Dušánek Daniel | Jiskra Ústí n.O. | 15 | 00:00:43 | 104,00 |
2 | M1 | 2 | 245 | Ducháček Mikeš | Fotbal Řetová | 16 | 00:00:46 | 95,02 |
1 | Z1 | 3 | 220 | Faltejsková Nella | TJ Dlouhá Třebová | 15 | 00:00:47 | 104,00 |
3 | M1 | 3 | 223 | Vodehnal Matěj | Horní Újezd | 15 | 00:00:47 | 91,70 |
4 | M1 | 5 | 207 | Leksa Štěpán | Březová nad Svitavou | 15 | 00:00:48 | 88,37 |
5 | M1 | 6 | 202 | Anikieiev Saša | Atletika Žamberk | 16 | 00:00:49 | 86,05 |
6 | M1 | 7 | 253 | Fliedr Lukáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 15 | 00:00:50 | 83,72 |
2 | Z1 | 7 | 250 | Havlíčková Klára | - | 16 | 00:00:50 | 95,62 |
3 | Z1 | 9 | 258 | Šmolíková Julie | Litomyšl | 15 | 00:00:51 | 92,49 |
7 | M1 | 10 | 209 | Jindříšek David | Staré Město | 15 | 00:00:52 | 79,07 |
8 | M1 | 11 | 259 | Paulíček Jakub | Široký Důl | 15 | 00:00:53 | 76,74 |
8 | M1 | 11 | 233 | Hurych Antonín | SBR Triteam Litomyšl | 15 | 00:00:53 | 76,74 |
10 | M1 | 13 | 212 | Hrazdíra Matyáš | Staré Město Radišov | 15 | 00:00:54 | 74,42 |
11 | M1 | 14 | 109 | Grundloch Benjamín | Široký Důl | 16 | 00:00:55 | 72,09 |
12 | M1 | 15 | 222 | Pala Samuel | Široký Důl | 16 | 00:00:56 | 69,77 |
4 | Z1 | 15 | 203 | Zukalová Zoe | Winners Znojmo | 17 | 00:00:56 | 80,85 |
5 | Z1 | 17 | 119 | Střítežská Tereza | - | 15 | 00:00:57 | 78,72 |
13 | M1 | 18 | 241 | Rambousek Zikmund | Litomyšl | 16 | 00:00:59 | 62,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 244 | Janoušek Jan | TJ Spartak Brandýs nad Orlicí | 14 | 00:01:34 | 104,00 |
2 | M2 | 2 | 224 | Vašina Tadeáš | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 14 | 00:01:35 | 100,94 |
1 | Z2 | 3 | 208 | Švestková Johanka | AK Račí Údolí | 14 | 00:01:36 | 104,00 |
3 | M2 | 3 | 252 | Kovář Matyáš | Atletika Dlouhá Třebová | 14 | 00:01:36 | 98,87 |
2 | Z2 | 5 | 231 | Boháčová Nela | Atletika Polička | 14 | 00:01:37 | 100,96 |
4 | M2 | 6 | 112 | Hartman Tomáš | KB Letohrad | 14 | 00:01:40 | 93,62 |
3 | Z2 | 7 | 229 | Pytlíková Veronika | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 14 | 00:01:41 | 95,79 |
5 | M2 | 8 | 221 | Flídr Nikolas | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:42 | 91,50 |
6 | M2 | 9 | 225 | Faltus František | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 13 | 00:01:42 | 91,49 |
4 | Z2 | 10 | 254 | Fliedrová Karolína | F - BIKE KLUB SÁDEK | 13 | 00:01:45 | 90,62 |
5 | Z2 | 11 | 236 | Břoušková Barbora | ZŠ Březová n.Sv./DDM ČT. | 14 | 00:01:47 | 88,54 |
6 | Z2 | 12 | 247 | Bašková Sára | Activity Lanškroun | 13 | 00:01:50 | 85,42 |
7 | Z2 | 13 | 249 | Havlíčková Tereza | - | 13 | 00:01:51 | 84,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 218 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:29 | 104,00 |
1 | Z3 | 2 | 232 | Boháčová Adéla | Atletika Polička | 12 | 00:04:41 | 104,00 |
2 | Z3 | 3 | 217 | Maříková Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:56 | 96,66 |
3 | Z3 | 4 | 214 | Machová Rozálie | Atletika Polička | 12 | 00:04:57 | 95,31 |
4 | Z3 | 5 | 243 | Janoušková Barbora | Jiskra Ústí nad Orlicí | 12 | 00:05:11 | 89,32 |
5 | Z3 | 6 | 257 | Šmolíková Adéla | Litomyšl | 12 | 00:05:22 | 85,41 |
6 | Z3 | 7 | 235 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:05:24 | 84,70 |
7 | Z3 | 8 | 234 | Hurychová Anežka | SRB-TRITEAM Litomyšl | 12 | 00:05:36 | 80,43 |
2 | M3 | 9 | 120 | Dvořák Jakub | SK8 Slalom Polička | 12 | 00:05:55 | 70,03 |
8 | Z3 | 10 | 242 | Rambousková Zora | Litomyšl | 12 | 00:06:31 | 60,85 |
3 | M3 | 11 | 215 | Dušánek Marek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 11 | 00:11:00 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 111 | Suldovský Šimon | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:16:28 | 104,00 |
1 | M4 | 2 | 227 | Kristejn Jiří | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 09 | 00:16:38 | 104,00 |
2 | M4 | 3 | 251 | Fajfr Aleš | Atletika Žamberk | 09 | 00:16:40 | 101,80 |
3 | M4 | 4 | 248 | Pražan Adam | Sportreg | 10 | 00:19:36 | 83,16 |
1 | Z5 | 5 | 107 | Morávková Lucie | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 08 | 00:19:40 | 104,00 |
2 | M5 | 6 | 213 | Svatoš Jakub | Široký Důl | 07 | 00:21:02 | 74,27 |
1 | Z4 | 7 | 219 | Koubová Elen | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:21:05 | 104,00 |
4 | M4 | 8 | 108 | Grundloch Jonáš | Atletika Polička | 09 | 00:21:11 | 72,65 |
3 | M5 | 9 | 204 | Havlík Jakub | Vysoké Mýto | 07 | 00:23:33 | 57,98 |
2 | Z5 | 10 | 110 | Lorencová Hana | Litomyšl | 07 | 00:23:39 | 81,75 |
2 | Z4 | 11 | 205 | Topinková Denisa | AC Moravská Slavia Brno | 10 | 00:24:35 | 85,40 |
3 | Z4 | 12 | 226 | Faltusová Štěpánka | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 10 | 00:25:08 | 81,79 |
3 | Z5 | 13 | 103 | Paraska Marie | GK Šumperk | 08 | 00:30:29 | 46,00 |
4 | Z5 | 14 | 104 | Paraska Anna | GK Šumperk | 08 | 00:30:29 | 45,00 |
5 | M4 | 15 | 206 | Strnad Vít | Březová nad Svitavou | 10 | 00:37:09 | 3,00 |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Hodinkyjenda