Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh dobroučským krajem

1.6.2024, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh dobroučským krajem
  • datum konání: 1.6.2024
  • zobrazeno již 353x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ačkoliv jsme ještě před několika dny avizovali, že letošní ročník BDK nepřinese žádné organizační novinky, tak opak je pravdou. Po jednání s vlastníky a uživateli zemědělských pozemků (v našem případě to jsou louky, přes které jsme tradičně vedli trasy BDK), musíme na poslední chvíli z důvodů (pro nás i pro zemědělce vymykajících se selskému uvažování) dodržení nesmyslných byrokratických pravidel pro naplnění dotačních podmínek na udržování zemědělských pozemků, změnit tradiční trasy. Z tohoto důvodu opouštíme louky a nahrazujeme je novými či původními trasami z prvních ročníků BDK, které jsou vedeny po polních a lesních cestách. Nechtěli jsme situovat trasy na silnice, a proto dochází ke změnám tras (a kromě Lidového běhu a kategorií Dci a Dky) i k podstatnému zkrácení délky. V propozicích a časovém harmonogramu na níže uvedeném webu jsou již nové aktuální délky pro jednotlivé kategorie, v nejbližší době ještě doplníme i aktuální mapky.

Nicméně věříme, že i tyto nové trasy budou dostatečně zajímavé a s chutí se uvidíme na startu v sobotu 1. června.

Internetové stránky

http://www.bdk.orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.6.2023Běh dobroučským krajem222
4.6.2022Běh dobroučským krajem276
29.5.2021Běh Dobroučským krajem -
30.5.2020Běh Dobroučským krajem-
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
3.6.2017Běh Dobroučským krajem463
18.6.2016Běh Dobroučským krajem431
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
22.6.2013Běh Dobroučským krajem268
2.6.2012Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosu333
4.6.2011Běh Dobroučským krajem277
5.6.2010Běh Dobroučským krajem - Cena GELADRINK258
6.6.2009Běh Dobroučským krajem234
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217

Statistika závodu Běh dobroučským krajem

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 4543

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0415
Matějíček Šimon0814
Vacek Martin6914
Borek Petr7014
Borková Agáta0213
Matyášová Jana6513
Dostálek Petr6713
Kubišta Oto5312
Dušek Jakub0312
Nechvílová Miroslava6011
Mlynář Vojtěch9811
Plíva Vojtěch8710
Mlynář Petr7110
Sejkorová Lenka6310
Marhold Petr7810
Halasová Anna0310
Dušek Pavel7010
Bielčik Jindřich4010
Kubíčková Adéla0510
Mlynář Vlastimil6410
Jirásková Eva6410
Mlynář Marek0710
Krupička Miroslav539
Bednářová Martina089
Krátká Anna699
Kubíček Tomáš089
Halasová Anežka119
Jakubec Filip029
Brychta Jakub088
Sadílek Ota468
Limburský Jan018
Čáp Bohuslav518
Hrdina Pavel888
Gregora Filip028
Horáček Michal758
Živný Marek918
Mlynář Tomáš028
Halas Petr738
Tomíšek Jindřich398
Maříková Zuzana978
Keprtová Miloslava488
Fajfr František728
Kalousek Jiří108
Sedláček Pavel538
Černá Markéta708
Hejl Radek728
Mlynářová Eliška078
Krátký František438
Šolc Antonín088
Bílý Zdeněk597

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1128Kysučan AdamSK Kutilové2000:00:01-
2C1329Sochor VojtěchRudoltice2100:00:02-
3C1534Voleský AlfredOrel Česká Třebová2100:00:03-
4C1737Mačát TimiDolní Dobrouč1900:00:04-
5C1922Novák JanekDolní Dobrouč2100:00:05-
6C11136Mačát TeodorDolní Dobrouč2300:00:06-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1133Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:01-
2D1341Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:02-
3D1530Sochorová EmaRudoltice1900:00:03-
4D1731Hüblová DorotkaVencl Tým Ústí nad Orlicí1900:00:04-
5D1925Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:05-
6D11126Matějíčková TimeaDolní Dobrouč2000:00:06-
7D11344Přibylová EsterLanškroun2100:00:07-
8D11443Soldánová AntonieLanškroun2100:00:08-
9D11546Matyášová JuliePraha1900:00:09-
Chlapci 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2147Čejka ŠtěpánDolní Dobrouč1800:00:01-
2C2335Teichmann JiříHorní Třešňovec1700:00:02-
3C2532Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:03-
4C2745Brom MatyášTýn nad Vltavou1800:00:04-
5C2938Hájek MartinDlouhoňovice1800:00:05-
Děvčata 6-7 let (trať 0,16 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2152Telecká VeronikaOpatovec1700:00:01-
2D2340Hartmanová EliškaTJ Spartak Letohrad/ Dolní Dobrouč1700:00:02-
3D2527Matějíčková EllieDolní Dobrouč1800:00:03-
4D2721Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:04-
5D2923Nováková KláraDolní Dobrouč1800:00:05-
6D21124Netušilová ZofieVyběhaný písty1800:00:06-
7D21239Brichtová KateřinaTJ Spartak Letohrad1800:00:07-
8D21342Přibylová ZojaLanškroun1800:00:08-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1161Klement DanielAtletika Lanškroun1500:00:54104,00
2M1316Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:55100,15
3M1447Čanda KryštofTJ Spartak Letohrad1500:00:5697,30
4M1823Malátek VítekAtletika Žamberk1600:01:0088,89
5M1926Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:0187,04
5M1941Hájek AlešDlouhoňovice1500:01:0187,04
5M1962Kopecký EliášLanškroun1500:01:0187,04
8M11256Brom TomášTýn nad Vltavou1600:01:0285,19
9M11474Přidal MichaelOrel Židenice1500:01:0383,33
10M11671Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:01:0579,63
10M11610Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:0579,63
12M12011Bříza DavidTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:0677,78
13M12250Šmahel JakubTJ Spartak Letohrad1500:01:0775,93
13M12229Veverka TomášAtletika Žamberk1600:01:0775,93
13M12221Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:0775,93
16M12640Matějíček TadeášDolní Dobrouč1500:01:0874,07
16M1269Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:0874,07
18M13424Holovský KrištofAtletika Žamberk1600:01:2346,30
19M1352Halas VojtěchOrel Vyškov1500:01:2542,59
-M1-70Maixner EliášDolní Dobrouč16DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z116Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:00:54104,00
2Z1419Nováčková KateřinaAC Choceň1500:00:5698,30
3Z1652Moravcová RozálieTJ Spartak Letohrad1600:00:5795,44
4Z178Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:5892,59
5Z11260Skřičková VeronikaOrel Brno - Starý Lískovec1600:01:0285,19
6Z11543Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:0481,48
7Z11653Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:01:0579,63
7Z11617Horová NatálieAtletika Jihlava1500:01:0579,63
9Z12057Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:01:0677,78
10Z12222Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:01:0775,93
11Z12627Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:01:0874,07
12Z1297Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:0972,22
13Z13042Faltusová MagdalenaTJ Spartak Letohrad1600:01:1364,81
14Z13138Bednářová MagdalenaOrel Dolní Dobrouč1600:01:1462,96
14Z13146Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:01:1462,96
16Z1331Dušková TerezaOrel Dolní Dobrouč1500:01:1855,56
-Z1-25Divíšková EvelínaAtletika Žamberk16DNF-
Nejmladší žáci II (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2372Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:02:38104,00
2M253Halas MatějOrel Vyškov1300:02:4498,20
3M2783Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:02:4596,57
4M2835Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:4893,67
5M2930Malátek MatějAtletika Žamberk1400:02:5489,87
6M21036Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:02:5787,97
7M21190Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:02:5887,34
8M21369Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:03:0086,08
9M21512Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0781,65
10M21644Bříza DavidTJ Spartak Letohrad1400:03:0881,01
11M21851Hartman TomášTJ Spartak Letohrad; Dolní Dobrouč1400:03:1179,11
12M22031Sklenka FilipAtletika Žamberk1400:03:1576,58
13M22158Telecký JosefOpatovec1400:03:2073,42
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2133Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:01:56104,00
2Z2273Kamenická RebekaOrel Židenice1300:01:58100,28
2Z2279Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:5899,28
4Z2420Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto1400:01:5997,41
5Z2566Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad /Dolní Dobrouč1300:02:0691,38
6Z2659Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:02:0889,66
7Z2745Ludková MagdalenaTJ Spartak Letohrad1400:02:0988,79
8Z2848Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:02:1187,07
9Z2976Vacková LindaDolní Dobrouč1400:02:1286,21
10Z21049Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:02:1385,34
11Z21177Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:02:1484,48
12Z21228Štanderová KláraAtletika Žamberk1400:02:1980,17
13Z21382Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT1400:02:2079,31
14Z21478Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:5747,41
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3413Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:38104,00
2M3567Vácha JanTJ Spartak Letohrad; Dolní Dobrouč1100:03:42100,17
3M3664Skřička MatějBrno Starý Lískovec; Orel1200:03:4597,79
4M3718Netušil TomášVyběhaný písty1200:03:4895,41
5M3954Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:03:5592,20
6M31068Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:04:0089,91
7M3175Černý DominikOrel Vyškov1100:04:2180,28
Mladší žákyně (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3192Letenská Lucie NelaSolnice1100:02:30104,00
2Z3275Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:02:3797,33
3Z3486Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:02:4293,00
4Z3585Kopfšteinová SáraJiskra Ústí nad Orlicí1100:02:4490,67
5Z3124Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:02:5980,67
6Z31481Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:0576,67
7Z31689Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:03:0874,67
8Z31991Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:03:1470,67
9Z32255Matušková EliškaOrel Žatčany1200:03:2166,00
-Z3-32Svobodová DominikaAtletika Žamberk11DNF-
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4115Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:11104,00
2M4263Skřička JanBrno Starý Lískovec; Orel1000:03:2992,58
3M4337Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:03:3488,96
4M41239Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:04:0372,77
5M41380Doležal AdamOrel Vyškov1000:04:0472,25
6M41688Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:1566,49
7M41834Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:04:5346,60
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4887Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:49104,00
2Z41184Veselá Nela ValentýnaOucmanice0900:04:0296,32
3Z41414Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:0594,01
4Z41565Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1190,39
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51405Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:10:48104,00
2M52418Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:11:1697,68
3M53425Mezera TomášOrel Židenice0800:11:2595,29
4M55426Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:11:5190,28
5M56406Teichmann RadekHorní Třešňovec0800:12:2984,41
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z512435Lorencová HanaLitomyšl0700:14:35104,00
2Z531402Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:19:0471,26
3Z533438Jarešová AnežkaJablonné nad Orlicí0800:19:5864,09
Junioři 18-19 let (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1334Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:09104,00
2MJ6333Jančařík TomášOrel Židenice0500:26:4975,21
Juniorky 18-19 let (trať 5,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1230Hübl RadekSK Veteráni Dolní Dobrouč8800:31:36104,00
2MA3244Kubišta MichalLetohrad9000:32:4798,26
3MA4234Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:32:5996,62
4MA5242Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:33:3993,51
5MA11247Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:34:5589,50
6MA13205Čejka PavelDolní Dobrouč9000:35:3187,61
7MA17207Kovář LukášVencl Tým; TJ Dlouhá Třebová8700:35:5786,23
8MA20204Holovský JakubAtletika Žamberk8600:38:2278,59
9MA21253Dostálek JiříPísečná9200:39:1475,84
10MA23201Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:40:1172,84
11MA24212Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:40:2072,36
12MA28238Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:40:5270,68
13MA29218Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:41:0769,88
14MA30237Šimoník JiříOrel Židenice0100:41:1969,25
15MA38243Borek FilipČeská Třebová9000:44:1959,76
16MA44249Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:1753,53
17MA47203Sochor LukášRudoltice9000:50:5239,03
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2236Soural LukášOrel Židenice8200:32:28104,00
2MB6252Petr JiříLezník8000:33:4698,00
3MB7210Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:5696,48
4MB8255Malátek AntonínPardubice7700:34:1294,66
5MB12211Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:35:0092,20
6MB15228Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:35:3990,20
7MB16222Telecký JosefOpatovec8200:35:5589,37
8MB18227Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:36:4686,76
9MB22231Podsedník MichalOrel Jiříkovice7600:39:1679,06
10MB25209Janespal MilanBěstovice7900:40:3874,85
11MB31216Horáček StanislavOrel Studenec8200:41:2072,69
12MB32254Stránský VítězslavFruit bike factory8200:41:5570,89
13MB33256Koreček RichardNepasický cyklotým7600:42:1369,97
14MB34246Padalík OndřejLetohrad8400:42:3368,94
15MB37240Šimek RadimLetohrad7800:43:5164,94
16MB40223Klusoň OldřichDanyho smečka8000:44:4462,22
17MB41224Němec RadekLitomyšl7700:45:2160,32
18MB43239Macák DanielŠumperk7800:45:5358,68
19MB45214Skřička StanislavBrno Starý Lískovec7500:46:3256,67
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9215Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:34:43104,00
2MC10241Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:50101,66
3MC14233Hejl RadekKrálíky7200:35:3898,36
4MC19245Bureš MartinČeská Třebová7400:38:0490,35
5MC26213Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:40:4582,62
6MC27226Simon PetrBKS Polička7200:40:5182,33
7MC35208Halas PetrOrel Jednota Vyškov7300:43:1675,37
8MC36206Kamenický PetrOrel Židenice6900:43:3374,56
9MC39232Mezera PavelOrel Židenice6800:44:3671,53
10MC42248Mika IvoOrel Obřany Brno6600:45:3468,75
11MC46219Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:1264,04
12MC48251Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:1737,88
Muži D 60-69 let (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2342Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:25:14104,00
2MD7325Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:27:2793,22
3MD20313Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:31:4675,11
4MD25305Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:33:4266,45
5MD30339Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:0649,01
6MD32327Kunc JosefOrel Vyškov6000:44:1124,90
Muži E 70 let a starší (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME13315Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:45104,00
2ME29345Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:4475,17
3ME31336Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:40:1065,99
4ME33331Sedláček PavelOrel Židenice5300:44:1851,09
5ME34346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:5845,49
6ME37329Holý JosefOrel Židenice4100:55:4912,38
Ženy A 20-34 let (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15307Halasová AnnaOrel Jednota Vyškov0300:30:07104,00
2ZA17337Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:27100,89
3ZA24326Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:33:4089,21
Ženy B 35-44 let (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4351Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:26:24104,00
2ZB9318Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:2994,11
3ZB11349Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:29:2589,57
4ZB12306Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:29:4387,44
5ZB28340Padalíková ZuzanaLetohrad8600:37:2758,14
Ženy C 45-54 let (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3320Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí; KUS Jablonné7300:25:20104,00
2ZC8324Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:27:2893,58
3ZC10303Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:29:1485,61
4ZC14328Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:0581,25
5ZC16309Janespalová PavlínaBěstovice7700:30:2480,00
6ZC18350Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:30:3079,61
7ZC19308Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:31:2476,05
8ZC23323Simonová JanaBKS Polička7500:32:4670,66
9ZC27301Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:35:5458,29
10ZC35344Miková RenataOrel Obřany Brno7200:46:1517,43
Ženy D 55 let a starší (trať 5,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5311Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:40104,00
2ZD21338Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:31:5582,31
3ZD22314Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:3179,06
4ZD26317Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:3066,87
5ZD36316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:46:3325,44
Lidový běh - MUŽI (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM4415Skřička JanBrno Starý Lískovec; Orel1000:11:33-
2LBM7424Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:12:38-
3LBM8414Skřička MatějBrno Starý Lískovec; Orel1200:13:09-
4LBM9433Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:14:09-
5LBM10427Vácha JanDolní Dobrouč1100:14:34-
6LBM11428Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:14:34-
7LBM12429Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:14:35-
8LBM14440Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:14:52-
9LBM15423Brom TomášTýn nad Vltavou1600:15:04-
10LBM16408Maixner TomášDolní Dobrouč8300:15:16-
11LBM20419Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:15:38-
12LBM21409Hronek JaroslavOrel Obřany9100:15:59-
13LBM22416Faltejsek MiroslavVeterání Dolní Dobrouč7800:16:36-
14LBM23422Matuška JindřichBlansko0100:16:50-
15LBM24404Luža TomášOrel Žatčany7400:17:32-
16LBM29432Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:18:17-
17LBM32412Mistr PavelOrel Dolní Dobrouč6500:19:55-
Lidový běh - ŽENY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ17411Janespalová AdélaBěstovice1000:15:28-
2LBZ18413Skřičková VeronikaOrel Brno - Starý Lískovec1600:15:33-
3LBZ19417Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:15:37-
4LBZ25439Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:17:42-
5LBZ26434Jeníková EvaOrel Letohrad7500:17:52-
6LBZ27436Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:18:08-
7LBZ28401Sochorová MartinaRudoltice9400:18:15-
8LBZ30420Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:18:27-
9LBZ34437Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:20:12-
10LBZ35431Vacková LindaDolní Dobrouč1400:20:14-
11LBZ36430Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:20:17-
12LBZ37403Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:32:09-
13LBZ38407Halasová JanaOrel Vyškov7500:33:16-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1133Voleská RozálieOrel Česká Třebová1900:00:01-
1C1128Kysučan AdamSK Kutilové2000:00:01-
2D1341Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:02-
2C1329Sochor VojtěchRudoltice2100:00:02-
3D1530Sochorová EmaRudoltice1900:00:03-
3C1534Voleský AlfredOrel Česká Třebová2100:00:03-
4D1731Hüblová DorotkaVencl Tým Ústí nad Orlicí1900:00:04-
4C1737Mačát TimiDolní Dobrouč1900:00:04-
5D1925Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:05-
5C1922Novák JanekDolní Dobrouč2100:00:05-
6C11136Mačát TeodorDolní Dobrouč2300:00:06-
6D11126Matějíčková TimeaDolní Dobrouč2000:00:06-
7D11344Přibylová EsterLanškroun2100:00:07-
8D11443Soldánová AntonieLanškroun2100:00:08-
9D11546Matyášová JuliePraha1900:00:09-
Trať 0,16 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2152Telecká VeronikaOpatovec1700:00:01-
1C2147Čejka ŠtěpánDolní Dobrouč1800:00:01-
2D2340Hartmanová EliškaTJ Spartak Letohrad/ Dolní Dobrouč1700:00:02-
2C2335Teichmann JiříHorní Třešňovec1700:00:02-
3D2527Matějíčková EllieDolní Dobrouč1800:00:03-
3C2532Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:03-
4D2721Carvanová AlžbětaActivity Lanškroun1700:00:04-
4C2745Brom MatyášTýn nad Vltavou1800:00:04-
5C2938Hájek MartinDlouhoňovice1800:00:05-
5D2923Nováková KláraDolní Dobrouč1800:00:05-
6D21124Netušilová ZofieVyběhaný písty1800:00:06-
7D21239Brichtová KateřinaTJ Spartak Letohrad1800:00:07-
8D21342Přibylová ZojaLanškroun1800:00:08-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z116Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:00:54104,00
1M1161Klement DanielAtletika Lanškroun1500:00:54104,00
2M1316Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:00:55100,15
3M1447Čanda KryštofTJ Spartak Letohrad1500:00:5697,30
2Z1419Nováčková KateřinaAC Choceň1500:00:5698,30
3Z1652Moravcová RozálieTJ Spartak Letohrad1600:00:5795,44
4Z178Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:5892,59
4M1823Malátek VítekAtletika Žamberk1600:01:0088,89
5M1941Hájek AlešDlouhoňovice1500:01:0187,04
5M1926Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:01:0187,04
5M1962Kopecký EliášLanškroun1500:01:0187,04
5Z11260Skřičková VeronikaOrel Brno - Starý Lískovec1600:01:0285,19
8M11256Brom TomášTýn nad Vltavou1600:01:0285,19
9M11474Přidal MichaelOrel Židenice1500:01:0383,33
6Z11543Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:0481,48
7Z11653Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:01:0579,63
7Z11617Horová NatálieAtletika Jihlava1500:01:0579,63
10M11671Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová1600:01:0579,63
10M11610Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:0579,63
12M12011Bříza DavidTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:0677,78
9Z12057Šolcová MarkétaDolní Dobrouč1500:01:0677,78
13M12250Šmahel JakubTJ Spartak Letohrad1500:01:0775,93
13M12221Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:01:0775,93
13M12229Veverka TomášAtletika Žamberk1600:01:0775,93
10Z12222Malátková VeronikaAtletika Žamberk1600:01:0775,93
16M1269Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:0874,07
11Z12627Plundrová EvelínaAtletika Žamberk1600:01:0874,07
16M12640Matějíček TadeášDolní Dobrouč1500:01:0874,07
12Z1297Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1600:01:0972,22
13Z13042Faltusová MagdalenaTJ Spartak Letohrad1600:01:1364,81
14Z13138Bednářová MagdalenaOrel Dolní Dobrouč1600:01:1462,96
14Z13146Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:01:1462,96
16Z1331Dušková TerezaOrel Dolní Dobrouč1500:01:1855,56
18M13424Holovský KrištofAtletika Žamberk1600:01:2346,30
19M1352Halas VojtěchOrel Vyškov1500:01:2542,59
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2133Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:01:56104,00
2Z2273Kamenická RebekaOrel Židenice1300:01:58100,28
2Z2279Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:5899,28
4Z2420Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto1400:01:5997,41
5Z2566Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad /Dolní Dobrouč1300:02:0691,38
6Z2659Mikysková KláraDolní Dobrouč1400:02:0889,66
7Z2745Ludková MagdalenaTJ Spartak Letohrad1400:02:0988,79
8Z2848Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:02:1187,07
9Z2976Vacková LindaDolní Dobrouč1400:02:1286,21
10Z21049Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:02:1385,34
11Z21177Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:02:1484,48
12Z21228Štanderová KláraAtletika Žamberk1400:02:1980,17
13Z21382Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT1400:02:2079,31
14Z21478Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:5747,41
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3192Letenská Lucie NelaSolnice1100:02:30104,00
2Z3275Přidalová VeronikaOrel Židenice1100:02:3797,33
1M2372Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:02:38104,00
3Z3486Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí1200:02:4293,00
2M253Halas MatějOrel Vyškov1300:02:4498,20
4Z3585Kopfšteinová SáraJiskra Ústí nad Orlicí1100:02:4490,67
3M2783Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:02:4596,57
4M2835Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:4893,67
5M2930Malátek MatějAtletika Žamberk1400:02:5489,87
6M21036Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:02:5787,97
7M21190Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:02:5887,34
5Z3124Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:02:5980,67
8M21369Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč1400:03:0086,08
6Z31481Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:0576,67
9M21512Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0781,65
7Z31689Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová 1100:03:0874,67
10M21644Bříza DavidTJ Spartak Letohrad1400:03:0881,01
11M21851Hartman TomášTJ Spartak Letohrad; Dolní Dobrouč1400:03:1179,11
8Z31991Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:03:1470,67
12M22031Sklenka FilipAtletika Žamberk1400:03:1576,58
13M22158Telecký JosefOpatovec1400:03:2073,42
9Z32255Matušková EliškaOrel Žatčany1200:03:2166,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4115Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:11104,00
2M4263Skřička JanBrno Starý Lískovec; Orel1000:03:2992,58
3M4337Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:03:3488,96
1M3413Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:38104,00
2M3567Vácha JanTJ Spartak Letohrad; Dolní Dobrouč1100:03:42100,17
3M3664Skřička MatějBrno Starý Lískovec; Orel1200:03:4597,79
4M3718Netušil TomášVyběhaný písty1200:03:4895,41
1Z4887Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek1000:03:49104,00
5M3954Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:03:5592,20
6M31068Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:04:0089,91
2Z41184Veselá Nela ValentýnaOucmanice0900:04:0296,32
4M41239Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:04:0372,77
5M41380Doležal AdamOrel Vyškov1000:04:0472,25
3Z41414Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:0594,01
4Z41565Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1190,39
6M41688Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:1566,49
7M3175Černý DominikOrel Vyškov1100:04:2180,28
7M41834Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:04:5346,60
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51405Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0800:10:48104,00
2M52418Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:11:1697,68
3M53425Mezera TomášOrel Židenice0800:11:2595,29
1LBM4415Skřička JanBrno Starý Lískovec; Orel1000:11:33-
4M55426Šolc AntonínDolní Dobrouč0800:11:5190,28
5M56406Teichmann RadekHorní Třešňovec0800:12:2984,41
2LBM7424Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová1400:12:38-
3LBM8414Skřička MatějBrno Starý Lískovec; Orel1200:13:09-
4LBM9433Ryšavý TomášDolní Dobrouč8600:14:09-
5LBM10427Vácha JanDolní Dobrouč1100:14:34-
6LBM11428Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:14:34-
7LBM12429Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč1100:14:35-
1Z512435Lorencová HanaLitomyšl0700:14:35104,00
8LBM14440Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:14:52-
9LBM15423Brom TomášTýn nad Vltavou1600:15:04-
10LBM16408Maixner TomášDolní Dobrouč8300:15:16-
1LBZ17411Janespalová AdélaBěstovice1000:15:28-
2LBZ18413Skřičková VeronikaOrel Brno - Starý Lískovec1600:15:33-
3LBZ19417Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:15:37-
11LBM20419Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:15:38-
12LBM21409Hronek JaroslavOrel Obřany9100:15:59-
13LBM22416Faltejsek MiroslavVeterání Dolní Dobrouč7800:16:36-
14LBM23422Matuška JindřichBlansko0100:16:50-
15LBM24404Luža TomášOrel Žatčany7400:17:32-
4LBZ25439Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:17:42-
5LBZ26434Jeníková EvaOrel Letohrad7500:17:52-
6LBZ27436Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:18:08-
7LBZ28401Sochorová MartinaRudoltice9400:18:15-
16LBM29432Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:18:17-
8LBZ30420Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:18:27-
2Z531402Bednářová MartinaDolní Dobrouč0800:19:0471,26
17LBM32412Mistr PavelOrel Dolní Dobrouč6500:19:55-
3Z533438Jarešová AnežkaJablonné nad Orlicí0800:19:5864,09
9LBZ34437Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:20:12-
10LBZ35431Vacková LindaDolní Dobrouč1400:20:14-
11LBZ36430Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:20:17-
12LBZ37403Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:32:09-
13LBZ38407Halasová JanaOrel Vyškov7500:33:16-
Trať 5,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1334Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:21:09104,00
1MD2342Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:25:14104,00
1ZC3320Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí; KUS Jablonné7300:25:20104,00
1ZB4351Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:26:24104,00
1ZD5311Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:40104,00
2MJ6333Jančařík TomášOrel Židenice0500:26:4975,21
2MD7325Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:27:2793,22
2ZC8324Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:27:2893,58
2ZB9318Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:2994,11
3ZC10303Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:29:1485,61
3ZB11349Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:29:2589,57
4ZB12306Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:29:4387,44
1ME13315Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:45104,00
4ZC14328Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:0581,25
1ZA15307Halasová AnnaOrel Jednota Vyškov0300:30:07104,00
5ZC16309Janespalová PavlínaBěstovice7700:30:2480,00
2ZA17337Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:27100,89
6ZC18350Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:30:3079,61
7ZC19308Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:31:2476,05
3MD20313Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:31:4675,11
2ZD21338Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:31:5582,31
3ZD22314Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:3179,06
8ZC23323Simonová JanaBKS Polička7500:32:4670,66
3ZA24326Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:33:4089,21
4MD25305Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:33:4266,45
4ZD26317Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:3066,87
9ZC27301Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:35:5458,29
5ZB28340Padalíková ZuzanaLetohrad8600:37:2758,14
2ME29345Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:37:4475,17
5MD30339Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:0649,01
3ME31336Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:40:1065,99
6MD32327Kunc JosefOrel Vyškov6000:44:1124,90
4ME33331Sedláček PavelOrel Židenice5300:44:1851,09
5ME34346Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:5845,49
10ZC35344Miková RenataOrel Obřany Brno7200:46:1517,43
5ZD36316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:46:3325,44
6ME37329Holý JosefOrel Židenice4100:55:4912,38
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1230Hübl RadekSK Veteráni Dolní Dobrouč8800:31:36104,00
1MB2236Soural LukášOrel Židenice8200:32:28104,00
2MA3244Kubišta MichalLetohrad9000:32:4798,26
3MA4234Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:32:5996,62
4MA5242Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:33:3993,51
2MB6252Petr JiříLezník8000:33:4698,00
3MB7210Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:5696,48
4MB8255Malátek AntonínPardubice7700:34:1294,66
1MC9215Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:34:43104,00
2MC10241Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:50101,66
5MA11247Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:34:5589,50
5MB12211Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:35:0092,20
6MA13205Čejka PavelDolní Dobrouč9000:35:3187,61
3MC14233Hejl RadekKrálíky7200:35:3898,36
6MB15228Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:35:3990,20
7MB16222Telecký JosefOpatovec8200:35:5589,37
7MA17207Kovář LukášVencl Tým; TJ Dlouhá Třebová8700:35:5786,23
8MB18227Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:36:4686,76
4MC19245Bureš MartinČeská Třebová7400:38:0490,35
8MA20204Holovský JakubAtletika Žamberk8600:38:2278,59
9MA21253Dostálek JiříPísečná9200:39:1475,84
9MB22231Podsedník MichalOrel Jiříkovice7600:39:1679,06
10MA23201Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:40:1172,84
11MA24212Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:40:2072,36
10MB25209Janespal MilanBěstovice7900:40:3874,85
5MC26213Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:40:4582,62
6MC27226Simon PetrBKS Polička7200:40:5182,33
12MA28238Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:40:5270,68
13MA29218Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:41:0769,88
14MA30237Šimoník JiříOrel Židenice0100:41:1969,25
11MB31216Horáček StanislavOrel Studenec8200:41:2072,69
12MB32254Stránský VítězslavFruit bike factory8200:41:5570,89
13MB33256Koreček RichardNepasický cyklotým7600:42:1369,97
14MB34246Padalík OndřejLetohrad8400:42:3368,94
7MC35208Halas PetrOrel Jednota Vyškov7300:43:1675,37
8MC36206Kamenický PetrOrel Židenice6900:43:3374,56
15MB37240Šimek RadimLetohrad7800:43:5164,94
15MA38243Borek FilipČeská Třebová9000:44:1959,76
9MC39232Mezera PavelOrel Židenice6800:44:3671,53
16MB40223Klusoň OldřichDanyho smečka8000:44:4462,22
17MB41224Němec RadekLitomyšl7700:45:2160,32
10MC42248Mika IvoOrel Obřany Brno6600:45:3468,75
18MB43239Macák DanielŠumperk7800:45:5358,68
16MA44249Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:1753,53
19MB45214Skřička StanislavBrno Starý Lískovec7500:46:3256,67
11MC46219Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:1264,04
17MA47203Sochor LukášRudoltice9000:50:5239,03
12MC48251Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:1737,88
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1230Hübl RadekSK Veteráni Dolní Dobrouč8800:31:36104,00
2MB2236Soural LukášOrel Židenice8200:32:2899,26
3MA3244Kubišta MichalLetohrad9000:32:4797,26
4MA4234Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:32:5995,62
5MA5242Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:33:3993,51
6MB6252Petr JiříLezník8000:33:4693,14
7MB7210Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:5692,62
8MB8255Malátek AntonínPardubice7700:34:1291,77
9MC9215Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:34:4390,14
10MC10241Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:5089,77
11MA11247Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:34:5589,50
12MB12211Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:35:0089,24
13MA13205Čejka PavelDolní Dobrouč9000:35:3187,61
14MC14233Hejl RadekKrálíky7200:35:3887,24
15MB15228Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:35:3987,18
16MB16222Telecký JosefOpatovec8200:35:5586,34
17MA17207Kovář LukášVencl Tým; TJ Dlouhá Třebová8700:35:5786,23
18MB18227Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička7500:36:4683,65
19MC19245Bureš MartinČeská Třebová7400:38:0479,54
20MA20204Holovský JakubAtletika Žamberk8600:38:2278,59
21MA21253Dostálek JiříPísečná9200:39:1475,84
22MB22231Podsedník MichalOrel Jiříkovice7600:39:1675,74
23MA23201Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:40:1172,84
24MA24212Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:40:2072,36
25MB25209Janespal MilanBěstovice7900:40:3871,41
26MC26213Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:40:4571,04
27MC27226Simon PetrBKS Polička7200:40:5170,73
28MA28238Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:40:5270,68
29MA29218Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:41:0769,88
30MA30237Šimoník JiříOrel Židenice0100:41:1969,25
31MB31216Horáček StanislavOrel Studenec8200:41:2069,20
32MB32254Stránský VítězslavFruit bike factory8200:41:5567,35
33MB33256Koreček RichardNepasický cyklotým7600:42:1366,40
34MB34246Padalík OndřejLetohrad8400:42:3365,35
35MC35208Halas PetrOrel Jednota Vyškov7300:43:1663,08
36MC36206Kamenický PetrOrel Židenice6900:43:3362,18
37MB37240Šimek RadimLetohrad7800:43:5161,23
38MA38243Borek FilipČeská Třebová9000:44:1959,76
39MC39232Mezera PavelOrel Židenice6800:44:3658,86
40MB40223Klusoň OldřichDanyho smečka8000:44:4458,44
41MB41224Němec RadekLitomyšl7700:45:2156,49
42MC42248Mika IvoOrel Obřany Brno6600:45:3455,80
43MB43239Macák DanielŠumperk7800:45:5354,80
44MA44249Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:46:1753,53
45MB45214Skřička StanislavBrno Starý Lískovec7500:46:3252,74
46MC46219Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:47:1250,63
47MA47203Sochor LukášRudoltice9000:50:5239,03
48MC48251Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:1721,89
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3320Barnetová DenisaJablonné nad Orlicí; KUS Jablonné7300:25:20104,00
2ZB4351Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:26:2497,79
3ZD5311Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:4095,74
4ZC8324Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička7600:27:2891,58
5ZB9318Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:2987,57
6ZC10303Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:29:1484,61
7ZB11349Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:29:2583,88
8ZB12306Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová8500:29:4382,70
9ZC14328Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:0581,25
10ZA15307Halasová AnnaOrel Jednota Vyškov0300:30:0781,12
11ZC16309Janespalová PavlínaBěstovice7700:30:2480,00
12ZA17337Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:2779,80
13ZC18350Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:30:3079,61
14ZC19308Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:31:2476,05
15ZD21338Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:31:5574,01
16ZD22314Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:3171,64
17ZC23323Simonová JanaBKS Polička7500:32:4670,66
18ZA24326Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:33:4067,11
19ZD26317Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:35:3059,87
20ZC27301Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:35:5458,29
21ZB28340Padalíková ZuzanaLetohrad8600:37:2752,17
22ZC35344Miková RenataOrel Obřany Brno7200:46:1517,43
23ZD36316Nechvílová MiroslavaChoceň6000:46:3316,25

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód