3.4.2024, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
5.4.2023 | 1. Pekelný kilometr | 123 |
6.4.2022 | 1. Pekelný kilometr | - |
7.4.2021 | 1. Pekelný kilometr | - |
1.4.2020 | 1. Pekelný kilometr | - |
3.4.2019 | 1. Pekelný kilometr | 137 |
4.4.2018 | 1. Pekelný kilometr | 104 |
5.4.2017 | 1. Pekelný kilometr | 133 |
6.4.2016 | 1. Pekelný kilometr | 151 |
1.4.2015 | 1. Pekelný kilometr | 85 |
2.4.2014 | 1. Pekelný kilometr | 130 |
4.4.2012 | 1. Pekelný kilometr | 113 |
6.4.2011 | 1. Pekelný kilometr | 104 |
7.4.2010 | 1. Pekelný kilometr | 81 |
29.4.2009 | 1. Pekelný kilometr | 80 |
7.5.2008 | 1. Pekelný kilometr | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 12 |
Pilgr Luděk | 76 | 12 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Sadílek Ota | 46 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Šimůnek Jan | 03 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Kostřicová Blanka | 61 | 9 |
Šimůnková Pavla | 77 | 9 |
Borek Viktor | 04 | 9 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Matyášová Jana | 65 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 7 |
Radiměřský Karel | 87 | 7 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Doucha Jiří | 71 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Němec Radek | 77 | 6 |
Němcová Natálie | 11 | 6 |
Jadrný Tomáš | 04 | 6 |
Hanik Maxim | 07 | 6 |
Pávek Jiří | 69 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Buriánek Roman | 65 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Bureš Josef | 06 | 6 |
Pirkl Vít | 10 | 6 |
Gregora Filip | 02 | 5 |
Stránský Aleš | 60 | 5 |
Kouba Radim | 11 | 5 |
Gregorová Monika | 00 | 5 |
Šimůnková Zdena | 58 | 5 |
Broulíková Anežka | 08 | 5 |
Machalíková Viktorie | 13 | 5 |
Gregora Lukáš | 08 | 5 |
Gregorová Michaela | 04 | 5 |
Flídrová Lenka | 84 | 5 |
Sucháčková Karolína | 08 | 5 |
Marholdová Aneta | 07 | 5 |
Flídr Nikolas | 14 | 5 |
Sklenářová Eva | 81 | 5 |
Kačerovský Michal | 98 | 5 |
Borková Johanka | 07 | 5 |
Koubová Elen | 09 | 5 |
Burešová Markéta | 04 | 5 |
Hrušková Anna | 08 | 4 |
Němec Jakub | 07 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 3 | Čejka Štěpán | VIKTORKAMPS.CZ | 18 | 00:00:25 | - |
2 | C1 | 3 | 5 | Pomikálek Jan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 17 | 00:00:25 | - |
3 | C1 | 4 | 7 | Rudolf Jonáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 17 | 00:00:26 | - |
4 | C1 | 5 | 13 | Bárta Filip | - | 17 | 00:00:26 | - |
5 | C1 | 11 | 17 | Hromádko Artur | TJ Sokol Herálec | 18 | 00:00:30 | - |
6 | C1 | 15 | 6 | Očenáš Matěj | SKB Česká Třebová | 17 | 00:00:33 | - |
7 | C1 | 16 | 2 | Matejov Jáchym | - | 19 | 00:00:34 | - |
8 | C1 | 20 | 24 | Šebek Bořivoj | AK ISCAREX Česká Třebová | 20 | 00:00:47 | - |
9 | C1 | 21 | 15 | Číp Antonín | Šalina Brno | 18 | 00:00:50 | - |
10 | C1 | 22 | 4 | Novotný Matouš | - | 20 | 00:00:50 | - |
11 | C1 | 23 | 18 | Švec Jindřich | - | 20 | 00:00:53 | - |
12 | C1 | 24 | 14 | Němec Vojtěch | Litomyšl | 21 | 00:01:06 | - |
- | C1 | - | 28 | Budina Marek | - | 22 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 2 | 9 | Jandová Nikol | AK ISCAREX Česká Třebová | 17 | 00:00:25 | - |
2 | D1 | 6 | 19 | Bašková Ester | Activity Lanškroun | 18 | 00:00:26 | - |
3 | D1 | 7 | 12 | Hartmanová Eliška | Klub Biatlonu Letohrad | 17 | 00:00:27 | - |
4 | D1 | 8 | 11 | Vološčuková Kristýna | AK ISCAREX Česká Třebová | 17 | 00:00:28 | - |
5 | D1 | 9 | 10 | Carvanová Alžběta | Atletika Lanškroun | 17 | 00:00:29 | - |
6 | D1 | 10 | 8 | Jasanská Bára | - | 17 | 00:00:30 | - |
7 | D1 | 12 | 27 | Helbichová Laura | Česká Třebová | 17 | 00:00:30 | - |
8 | D1 | 13 | 20 | Kubíčková Barbora | - | 18 | 00:00:31 | - |
9 | D1 | 14 | 21 | Kostroňová Tereza | Česká Třebová | 19 | 00:00:32 | - |
10 | D1 | 17 | 1 | Kotvová Karla | - | 18 | 00:00:34 | - |
11 | D1 | 18 | 23 | Kubrtová Johana | - | 17 | 00:00:35 | - |
12 | D1 | 19 | 26 | Marková Adéla | Žirafy | 19 | 00:00:39 | - |
13 | D1 | 25 | 25 | Dymáková Nela | TJ Žichlínek | 20 | 00:01:24 | - |
14 | D1 | 26 | 22 | Novotná Emara | HoRo Česká Třebová | 21 | 00:01:27 | - |
15 | D1 | 27 | 16 | Dostálová Nikola | Lanškroun | 20 | 00:01:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 39 | Hromádko Theodor | Ski team Svratka | 15 | 00:01:16 | - |
2 | M1 | 6 | 9 | Eliáš Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 16 | 00:01:17 | - |
3 | M1 | 12 | 1 | Limberský Šimon | AK ISCAREX Česká Třebová | 15 | 00:01:20 | - |
4 | M1 | 15 | 43 | Fliedr Lukáš | F - BIKE KLUB SÁDEK | 15 | 00:01:21 | - |
5 | M1 | 16 | 15 | Felgr Jan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 15 | 00:01:21 | - |
6 | M1 | 27 | 45 | Kubrt Josef | - | 15 | 00:01:29 | - |
7 | M1 | 32 | 13 | Dušek Tomáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 15 | 00:01:31 | - |
8 | M1 | 34 | 23 | Doseděl Tomáš | AK Iscarex Česká Třebová | 16 | 00:01:32 | - |
9 | M1 | 35 | 8 | Matejov Jonáš | AK ISCAREX Česká Třebová | 16 | 00:01:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 9 | 30 | Faltejsková Nella | TJ Dlouhá Třebová | 15 | 00:01:19 | - |
2 | Z1 | 11 | 16 | Filipová Eliška | Atletika Jablonné nad Orlicí | 15 | 00:01:20 | - |
3 | Z1 | 29 | 12 | Matoušová Magdalena | Česká Třebová | 16 | 00:01:30 | - |
4 | Z1 | 30 | 38 | Dostálová Viktorie | Activity Lanškroun | 16 | 00:01:30 | - |
5 | Z1 | 33 | 2 | Kohoutová Karolína | AK Iscarex Česká Třebová | 16 | 00:01:31 | - |
6 | Z1 | 37 | 14 | Saifrtová Josefína | AK ISCAREX Česká Třebová | 15 | 00:01:38 | - |
7 | Z1 | 40 | 7 | Betlachová Tereza | AK ISCAREX Česká Třebová | 15 | 00:01:41 | - |
8 | Z1 | 42 | 6 | Pirklová Mahulena | AK ISCAREX Česká Třebová | 16 | 00:01:46 | - |
9 | Z1 | 43 | 5 | Jasanská Klára | AK ISCAREX Česká Třebová | 15 | 00:01:46 | - |
10 | Z1 | 44 | 10 | Beránková Hana | AK ISCAREX Česká Třebová | 16 | 00:01:51 | - |
11 | Z1 | 45 | 11 | Pešková Lucie | AK ISCAREX Česká Třebová | 16 | 00:01:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 31 | Janoušek Jan | TJ Spartak Brandýs nad Orlicí | 14 | 00:01:14 | - |
2 | M2 | 3 | 40 | Kovář Matyáš | Atletika Dlouhá Třebová | 14 | 00:01:15 | - |
3 | M2 | 10 | 18 | Staněk Matěj | Atletika Jablonné n.O. | 14 | 00:01:20 | - |
4 | M2 | 13 | 26 | Hartman Tomáš | KB Letohrad | 14 | 00:01:20 | - |
5 | M2 | 19 | 4 | Stránský Filip | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:23 | - |
6 | M2 | 20 | 36 | Dolejš Mikuláš Jiří | - | 13 | 00:01:23 | - |
7 | M2 | 21 | 17 | Svoboda Tobiáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 14 | 00:01:23 | - |
8 | M2 | 22 | 33 | Flídr Nikolas | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:23 | - |
9 | M2 | 25 | 25 | Bečička Jindřich | Loko Česká Třebová | 14 | 00:01:25 | - |
10 | M2 | 26 | 3 | Kotva František | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:27 | - |
11 | M2 | 38 | 37 | Pilgr Vladimír | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 28 | Boháčová Nela | Atletika Polička | 14 | 00:01:11 | - |
2 | Z2 | 4 | 29 | Preislerová Viola Žofie | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:16 | - |
3 | Z2 | 7 | 21 | Junková Olívie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 13 | 00:01:17 | - |
4 | Z2 | 8 | 19 | Janoušková Josefína | Atletika Jablonné nad Orlicí | 14 | 00:01:18 | - |
5 | Z2 | 14 | 32 | Havlíčková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:21 | - |
6 | Z2 | 17 | 24 | Haniková Ema | AK ISCAREX Česká Třebová | 13 | 00:01:21 | - |
7 | Z2 | 18 | 20 | Pecháčková Agáta | Atletika Jablonné nad Orlicí | 14 | 00:01:23 | - |
8 | Z2 | 23 | 44 | Fliedrová Karolína | F - BIKE KLUB SÁDEK | 13 | 00:01:23 | - |
9 | Z2 | 24 | 35 | Šimková Kristýna | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:23 | - |
10 | Z2 | 28 | 34 | Rybková Lilian | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:30 | - |
11 | Z2 | 31 | 22 | Blažková Kateřina | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:31 | - |
12 | Z2 | 36 | 42 | Bašková Sára | Activity Lanškroun | 13 | 00:01:35 | - |
13 | Z2 | 39 | 41 | Zelinková Eliška | Activity Lanškroun | 14 | 00:01:40 | - |
14 | Z2 | 41 | 27 | Bártová Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 14 | 00:01:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 3 | 14 | Kouba Radim | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:03:22 | - |
2 | M3 | 6 | 7 | Stejskal Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:03:37 | - |
3 | M3 | 8 | 5 | Stejskal Petr | Atletika Jablonné | 11 | 00:03:41 | - |
4 | M3 | 9 | 4 | Svoboda Matyáš | Atletika Jablonná nad Orlicí | 12 | 00:03:41 | - |
5 | M3 | 10 | 21 | Moravec Matěj | TJ Spartak Letohrad | 12 | 00:03:45 | - |
6 | M3 | 11 | 6 | Hanus Štěpán | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:03:51 | - |
7 | M3 | 16 | 20 | Mňuk Radek | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 5 | 9 | Boháčová Adéla | Atletika Polička | 12 | 00:03:33 | - |
2 | Z3 | 14 | 8 | Bečičková Helena | Loko Česká Třebová | 12 | 00:04:04 | - |
3 | Z3 | 15 | 3 | Štěpánková Nikola | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:04:05 | - |
4 | Z3 | 17 | 17 | Maříková Eliška | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:13 | - |
5 | Z3 | 18 | 2 | Schenková Viktorie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 11 | 00:04:16 | - |
6 | Z3 | 19 | 18 | Skalická Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:04:18 | - |
7 | Z3 | 20 | 11 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:04:23 | - |
8 | Z3 | 21 | 1 | Felgrová Lucie | Atletika Jablonné nad Orlicí | 12 | 00:06:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 13 | Řehák Lubomír | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:02:39 | - |
2 | M4 | 2 | 12 | Mančál Vojtěch | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:02:52 | - |
3 | M4 | 13 | 10 | Dostálek Šimon | My od Kopřivy | 10 | 00:04:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 4 | 16 | Preislerová Agáta Nela | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:03:27 | - |
2 | Z4 | 7 | 15 | Koubová Elen | AK ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:03:39 | - |
3 | Z4 | 12 | 19 | Maříková Šárka | AK ISCAREX Česká Třebová | 10 | 00:03:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 5 | 7 | Hanik Maxim | AK ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:06:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 21 | 6 | Očenáš Jakub | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:07:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 14 | 31 | Čípová Aneta | AK ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:06:49 | - |
2 | ZJ | 30 | 30 | Štosová Barbora | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:08:23 | - |
3 | ZJ | 36 | 13 | Kumpoštová Andrea | AK ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:09:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 16 | Gogela Martin | INOV8 team | 01 | 00:05:04 | - |
2 | MA | 2 | 17 | Kamenský Zdeněk | - | 96 | 00:05:23 | - |
3 | MA | 3 | 5 | Čejka Pavel | viktorkamps.cz | 90 | 00:05:52 | - |
4 | MA | 4 | 37 | Šimůnek Jan | AK ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:05:55 | - |
5 | MA | 6 | 18 | Kovář Lukáš | Řetová | 87 | 00:06:16 | - |
6 | MA | 8 | 19 | Novotný Jakub | HORO Česká Třebová | 88 | 00:06:29 | - |
7 | MA | 10 | 11 | Chaloupka Jan | RUN TEAM Široký Důl | 90 | 00:06:42 | - |
8 | MA | 11 | 24 | Budina Jakub | Trailrun.cz | 93 | 00:06:44 | - |
9 | MA | 16 | 35 | Valenta Josef | Be positive | 89 | 00:07:00 | - |
10 | MA | 18 | 33 | Švec Martin | VK Choceň | 87 | 00:07:05 | - |
11 | MA | 20 | 23 | Radiměřský Karel | AK ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:07:19 | - |
12 | MA | 29 | 43 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:08:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 20 | Fliedr Jiří | F - BIKE KLUB SÁDEK | 80 | 00:06:26 | - |
2 | MB | 9 | 15 | Šimek Petr | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 77 | 00:06:38 | - |
3 | MB | 12 | 39 | Vacek Jiří | OB Česká Třebová | 77 | 00:06:46 | - |
4 | MB | 15 | 40 | Chasák Leoš | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 80 | 00:06:50 | - |
5 | MB | 17 | 26 | Hůlka Radek | Česká Třebová | 80 | 00:07:04 | - |
6 | MB | 19 | 41 | Stránský Milan | Sokol Ústí nad Orlicí | 83 | 00:07:06 | - |
7 | MB | 28 | 8 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:08:20 | - |
8 | MB | 31 | 32 | Abraham Jan | CC Choceň / kvůli holkám | 84 | 00:08:24 | - |
9 | MB | 34 | 3 | Klusoň Oldřich | Dannyho smečka | 80 | 00:08:32 | - |
10 | MB | 38 | 12 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:09:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 14 | Buriánek Roman | AK ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:06:48 | - |
2 | MC | 23 | 10 | Simon Petr | BKS Polička | 72 | 00:07:33 | - |
3 | MC | 42 | 42 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:09:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 45 | 29 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | 00:11:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 47 | 1 | Sadílek Ota | RUNSPORT | 46 | 00:12:53 | - |
2 | ME | 48 | 25 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:15:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 25 | 22 | Marková Iveta | Žirafy | 90 | 00:07:52 | - |
2 | ZA | 35 | 21 | Šebková Martina | Za Jendu | 92 | 00:08:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 24 | 44 | Záveská Anna | KOB Ústí nad Orlicí | 88 | 00:07:51 | - |
2 | ZB | 27 | 28 | Sklenářová Eva | Letohrad | 81 | 00:08:05 | - |
3 | ZB | 32 | 36 | Richtrová Hana | Run Sport Team | 82 | 00:08:25 | - |
4 | ZB | 33 | 46 | Flídrová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:08:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 22 | 38 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:07:22 | - |
2 | ZC | 37 | 9 | Simonová Jana | BKS Polička | 75 | 00:09:00 | - |
3 | ZC | 39 | 48 | Šimůnková Pavla | AK ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:09:20 | - |
4 | ZC | 41 | 45 | Pávková Eva | - | 78 | 00:09:47 | - |
5 | ZC | 44 | 47 | Kutilová Markéta | - | 78 | 00:10:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 26 | 4 | Matyášová Jana | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 65 | 00:07:54 | - |
2 | ZD | 40 | 2 | Sejkorová Lenka | AK ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:09:45 | - |
3 | ZD | 43 | 27 | Rabušicová Vlasta | Ústí nad Orlicí | 69 | 00:10:15 | - |
4 | ZD | 46 | 34 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:12:04 | - |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.