4.5.2003, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.4.2024 | Běh Javorkou | - |
22.4.2023 | Běh Javorkou | 221 |
23.4.2022 | Běh Javorkou | 209 |
24.4.2021 | Běh Javorkou | - |
18.4.2020 | Běh Javorkou | - |
20.4.2019 | Běh Javorkou | 201 |
21.4.2018 | Běh Javorkou | 253 |
22.4.2017 | Běh Javorkou | 252 |
23.4.2016 | Běh Javorkou | 257 |
25.4.2015 | Běh Javorkou | 256 |
26.4.2014 | Běh Javorkou | 233 |
27.4.2013 | Běh Javorkou | 248 |
28.4.2012 | Běh Javorkou | 243 |
30.4.2011 | Běh Javorkou | 280 |
2.5.2010 | Běh Javorkou | 298 |
3.5.2009 | Běh Javorkou | 311 |
4.5.2008 | Běh Javorkou | 294 |
6.5.2007 | Běh Javorkou | 255 |
7.5.2006 | Běh Javorkou | 320 |
23.4.2005 | Běh Javorkou | 305 |
2.5.2004 | Běh Javorkou | 82 |
21.4.2002 | Běh Javorkou | 298 |
22.4.2001 | Běh Javorkou | 260 |
30.4.2000 | Běh Javorkou 2000 | 206 |
1.5.1999 | Běh Javorkou | 159 |
1.5.1998 | Javorka 98 4. ročník | 25 |
1.5.1997 | Javorka 97 3. ročník | 49 |
1.5.1996 | Javorka 96 2. ročník | 5 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 23 |
Hübl Radek | 88 | 22 |
Keprtová Miloslava | 48 | 21 |
Stránská Adéla | 91 | 18 |
Vondra Vojtěch | 98 | 17 |
Sadílek Ota | 46 | 16 |
Jirásková Eva | 64 | 16 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Nechvíl Petr | 91 | 15 |
Borek Petr | 70 | 15 |
Stránská Michaela | 97 | 14 |
Záveský Filip | 93 | 14 |
Kalous Petr | 77 | 14 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Šimůnek Jan | 03 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Bielčik Jindřich | 40 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 12 |
Ducháček Bedřich | 59 | 12 |
Dostál Ladislav | 56 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Razým Jan | 57 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Pilgr Luděk | 76 | 12 |
Dušková Lenka | 80 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Kebrle Milan | 75 | 11 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 11 |
Čechal Jaroslav | 61 | 11 |
Černá Kristýna | 93 | 11 |
Smolák Petr | 94 | 11 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 11 |
Dostálek Petr | 67 | 11 |
Smoláková Valérie | 93 | 11 |
Friš Jan | 95 | 10 |
Smoláková Alexandra | 98 | 10 |
Vinduška Petr | 93 | 10 |
Hofmanová Veronika | 78 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Brychtová Veronika | 10 | 10 |
Klaclová Šárka | 93 | 10 |
Burešová Markéta | 04 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Martincová Kristýna | 93 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DT | 10 | 18 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:01:06 | - |
2 | DT | 12 | 121 | Pecháček Šimon | neregistrován | 00 | 00:01:14 | - |
3 | DT | 13 | 35 | Smola Tomáš | Česká Třebová | 99 | 00:01:15 | - |
4 | DT | 14 | 86 | Kulhavý David | Česká Třebová | 98 | 00:01:16 | - |
5 | DT | 16 | 65 | Špáta Rudolf | Česká Třebová | 99 | 00:01:21 | - |
6 | DT | 18 | 64 | Kousal Viktor | Brno | 99 | 00:01:31 | - |
7 | DT | 19 | 87 | Řehák Vojtěch | Česká Třebová | 00 | 00:01:35 | - |
8 | DT | 20 | 127 | Kopecký Martin | Česká Třebová | 99 | 00:01:39 | - |
9 | DT | 21 | 23 | Jirsa Matouš | Česká Třebová | 00 | 00:01:43 | - |
10 | DT | 23 | 133 | Džavoronok Matyáš | Brno | 01 | 00:02:27 | - |
- | DT | - | 28 | Kadlec Jan | Sokol Bezděkov | 00 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DŽ | 1 | 54 | Smoláková Alexandra | BKVM Vysoké Mýto | 98 | 00:00:53 | - |
2 | DŽ | 2 | 57 | Šplíchálová Veronika | XXX | 98 | 00:00:53 | - |
3 | DŽ | 3 | 19 | Bílá Zdeňka | Česká Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
4 | DŽ | 4 | 102 | Martincová Lucie | Rychnov | 99 | 00:00:57 | - |
5 | DŽ | 5 | 124 | Fořtová Denisa | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 98 | 00:01:00 | - |
6 | DŽ | 6 | 49 | Sabolčíková Adéla | BKVM Vysoké Mýto | 99 | 00:01:00 | - |
7 | DŽ | 7 | 44 | Němečková Monika | Česká Třebová | 98 | 00:01:00 | - |
8 | DŽ | 8 | 103 | Dufková Kristýna | neregistrována | 98 | 00:01:00 | - |
9 | DŽ | 9 | 83 | Ducháčková Tereza | XXX | 99 | 00:01:02 | - |
10 | DŽ | 11 | 53 | Smoláková Dominika | BKVM Vysoké Mýto | 00 | 00:01:09 | - |
11 | DŽ | 15 | 126 | Beránková Adéla | Česká Třebová | 99 | 00:01:20 | - |
12 | DŽ | 17 | 1 | Menšíková Denisa | Česká Třebová | 99 | 00:01:29 | - |
13 | DŽ | 22 | 137 | Hrdinová Adéla | Orel Česká Třebová | 99 | 00:02:00 | - |
14 | DŽ | 24 | 31 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:05:02 | - |
15 | DŽ | 25 | 63 | Špátová Barbora | Česká Třebová | 02 | 00:05:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 21 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:19 | - |
2 | Ž1 | 2 | 46 | Jiskrová Anežka | BKVM Vysoké Mýto | 96 | 00:01:23 | - |
3 | Ž1 | 4 | 14 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:26 | - |
4 | Ž1 | 5 | 43 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:01:27 | - |
5 | Ž1 | 8 | 48 | Sabolčíková Natalie | BKVM Vysoké Mýto | 97 | 00:01:33 | - |
6 | Ž1 | 9 | 30 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:01:33 | - |
7 | Ž1 | 10 | 88 | Hermanová Barbora | Česká Třebová | 98 | 00:01:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 33 | Langer Patrik | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 96 | 00:01:25 | - |
2 | M1 | 6 | 104 | Habrman Vojtěch | Česká Třebová | 97 | 00:01:31 | - |
3 | M1 | 7 | 122 | Markovič Tomáš | Česká Třebová | 96 | 00:01:33 | - |
4 | M1 | 11 | 42 | Džavoronok Donovan | Brno | 97 | 00:01:41 | - |
5 | M1 | 12 | 105 | Foldyna Petr | Česká Třebová | 96 | 00:01:43 | - |
6 | M1 | 13 | 75 | Jiroušek Petr | Česká Třebová | 97 | 00:01:54 | - |
7 | M1 | 14 | 123 | Zelinger Michal | Česká Třebová | 97 | 00:02:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 15 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:35 | - |
2 | Ž2 | 6 | 12 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:01:37 | - |
3 | Ž2 | 8 | 26 | Rohalová Kateřina | Česká Třebová | 95 | 00:01:40 | - |
4 | Ž2 | 9 | 51 | Štanclová Eliška | BKVM Vysoké Mýto | 94 | 00:01:41 | - |
5 | Ž2 | 11 | 62 | Szlamová Lucie | Česká Třebová | 94 | 00:01:44 | - |
6 | Ž2 | 12 | 60 | Glaserová Dominika | SKI Česká Třebová | 95 | 00:01:45 | - |
7 | Ž2 | 21 | 120 | Pecháčková Natálie | Sokol Česká Třebová | 95 | 00:01:52 | - |
8 | Ž2 | 27 | 101 | Pustajová Lenka | neregistrována | 95 | 00:02:57 | - |
9 | Ž2 | 28 | 128 | Hanušová Monika | Česká Třebová | 94 | 00:03:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 55 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 94 | 00:01:26 | - |
2 | M2 | 2 | 17 | Řehák Alex | FK Česká Třebová | 95 | 00:01:26 | - |
3 | M2 | 4 | 82 | Špičák Martin | Brno | 94 | 00:01:36 | - |
4 | M2 | 5 | 24 | Jirsa Adam | Česká Třebová | 94 | 00:01:37 | - |
5 | M2 | 7 | 52 | Pilnáček Radomír | BKVM Vysoké Mýto | 94 | 00:01:39 | - |
6 | M2 | 10 | 77 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:01:41 | - |
7 | M2 | 13 | 41 | Fohl Martin | FK Česká Třebová | 95 | 00:01:45 | - |
8 | M2 | 14 | 61 | Záveský Jan | Orel Česká Třebová | 95 | 00:01:46 | - |
9 | M2 | 15 | 3 | Foff Michal | Česká Třebová | 95 | 00:01:47 | - |
10 | M2 | 16 | 36 | Šplíchal Libor | XXX | 95 | 00:01:48 | - |
11 | M2 | 17 | 8 | Křičenský Tomáš | Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:49 | - |
12 | M2 | 18 | 113 | Blažek Tomáš | TIS Vilhelm F-M | 94 | 00:01:50 | - |
13 | M2 | 19 | 25 | Řehoř Tomáš | Česká Třebová Parník | 95 | 00:01:51 | - |
14 | M2 | 20 | 134 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:01:52 | - |
15 | M2 | 22 | 74 | Hajný Miroslav | neregistrován | 94 | 00:01:53 | - |
16 | M2 | 23 | 76 | Chroust Kuba | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:01:56 | - |
17 | M2 | 24 | 78 | Chroust Robin | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:02:00 | - |
18 | M2 | 25 | 139 | Kunst David | neregistrován | 95 | 00:02:04 | - |
19 | M2 | 26 | 66 | Kosek Michal | XXX | 95 | 00:02:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 92 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:18 | - |
2 | Ž3 | 4 | 119 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:21 | - |
3 | Ž3 | 7 | 96 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:26 | - |
4 | Ž3 | 9 | 93 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:02:29 | - |
5 | Ž3 | 10 | 97 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:29 | - |
6 | Ž3 | 11 | 94 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:02:30 | - |
7 | Ž3 | 13 | 95 | Voleská Veronika | SKI Česká Třebová | 92 | 00:02:34 | - |
8 | Ž3 | 14 | 56 | Smoláková Valérie | BKVM Vysoké Mýto | 93 | 00:02:39 | - |
9 | Ž3 | 17 | 98 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:43 | - |
10 | Ž3 | 18 | 6 | Faltusová Kristýna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:45 | - |
11 | Ž3 | 20 | 136 | Betlachová Karolína | Orel Česká Třebová | 93 | 00:02:46 | - |
12 | Ž3 | 21 | 7 | Bárnetová Alena | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:47 | - |
13 | Ž3 | 23 | 13 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:49 | - |
14 | Ž3 | 29 | 16 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:13 | - |
15 | Ž3 | 30 | 73 | Hajná Lenka | ZŠ Habrmanova Č.T. | 92 | 00:03:44 | - |
16 | Ž3 | 31 | 29 | Rohalová Veronika | Česká Třebová | 92 | 00:03:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 37 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:02:20 | - |
2 | M3 | 3 | 106 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:02:20 | - |
3 | M3 | 5 | 27 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 00:02:23 | - |
4 | M3 | 6 | 131 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:02:24 | - |
5 | M3 | 8 | 129 | Bartůněk David | Ski klub Česká Třebová | 93 | 00:02:27 | - |
6 | M3 | 12 | 20 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:32 | - |
7 | M3 | 15 | 79 | Rufer Daniel | FK Česká Třebová | 93 | 00:02:40 | - |
8 | M3 | 16 | 59 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:02:41 | - |
9 | M3 | 19 | 4 | Křičenský Michal | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:45 | - |
10 | M3 | 22 | 85 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:49 | - |
11 | M3 | 24 | 67 | Lešinger Milan | Česká Třebová | 92 | 00:02:55 | - |
12 | M3 | 25 | 47 | Jiskra Ondřej | BKVM Vysoké Mýto | 92 | 00:02:56 | - |
13 | M3 | 26 | 130 | Hübl David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:59 | - |
14 | M3 | 27 | 2 | Menšík David | Česká Třebová | 93 | 00:03:01 | - |
15 | M3 | 28 | 45 | Němeček Ondra | FC Česká Třebová | 93 | 00:03:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 89 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:03:30 | - |
2 | ŽM | 5 | 90 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:34 | - |
3 | ŽM | 6 | 34 | Langrová Žaneta | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 91 | 00:03:36 | - |
4 | ŽM | 7 | 138 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:50 | - |
5 | ŽM | 8 | 91 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:03:51 | - |
6 | ŽM | 11 | 39 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:03:53 | - |
7 | ŽM | 14 | 72 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:03:57 | - |
8 | ŽM | 15 | 71 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:04:02 | - |
9 | ŽM | 16 | 38 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:04:14 | - |
10 | ŽM | 17 | 81 | Fišerová Monika | Česká Třebová | 90 | 00:04:14 | - |
11 | ŽM | 20 | 50 | Štanclová Hana | BKVM Vysoké Mýto | 91 | 00:04:27 | - |
12 | ŽM | 24 | 40 | Dvořáková Lucie | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 111 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:15 | - |
2 | MM | 2 | 115 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:03:22 | - |
3 | MM | 3 | 84 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:30 | - |
4 | MM | 9 | 125 | Vytlačil Marek | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:52 | - |
5 | MM | 10 | 58 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:03:52 | - |
6 | MM | 12 | 100 | Teplý Marek | SKI Česká Třebová | 91 | 00:03:56 | - |
7 | MM | 13 | 5 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:56 | - |
8 | MM | 18 | 68 | Lešinger Eduard | Česká Třebová | 90 | 00:04:19 | - |
9 | MM | 19 | 118 | Všetula Ivo | ZŠ Nádražní Č.T. | 91 | 00:04:21 | - |
10 | MM | 21 | 80 | Novák Tomáš | Česká Třebová | 91 | 00:04:37 | - |
11 | MM | 22 | 135 | Betlach Ondřej | Orel Česká Třebová | 91 | 00:04:39 | - |
12 | MM | 23 | 108 | Rákosník Tomáš | XXX | 91 | 00:04:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 110 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:05:03 | - |
2 | ŽS | 4 | 22 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:37 | - |
3 | ŽS | 5 | 99 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:05:53 | - |
4 | ŽS | 6 | 141 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:05:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 2 | 147 | Moravcová Petra | Klub BIATLONU Letohrad | 86 | 00:05:17 | - |
2 | ŽD | 3 | 149 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:05:30 | - |
3 | ŽD | 7 | 144 | Novotná Pavla | Tis Vilhelm F-M | 86 | 00:06:24 | - |
4 | ŽD | 8 | 145 | Janďourková Radka | Tis Vilhelm F-M | 87 | 00:06:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 107 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:06:26 | - |
2 | MS | 2 | 112 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:06:26 | - |
3 | MS | 3 | 10 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:06:36 | - |
4 | MS | 4 | 114 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:06:37 | - |
5 | MS | 5 | 9 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:06:47 | - |
6 | MS | 6 | 109 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:06:52 | - |
7 | MS | 7 | 69 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:07:08 | - |
8 | MS | 8 | 70 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:07:08 | - |
9 | MS | 9 | 117 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:07:55 | - |
- | MS | - | 132 | Kunst Michal | SKI Klub Česká Třebová | 89 | DNF | - |
- | MS | - | 146 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 142 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:07:47 | - |
2 | MD | 2 | 140 | Skořepa Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:53 | - |
3 | MD | 3 | 143 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:08:01 | - |
4 | MD | 4 | 148 | Hordějčuk Václav | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:08:26 | - |
5 | MD | 5 | 11 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:08:36 | - |
6 | MD | 6 | 32 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:09:00 | - |
7 | MD | 7 | 116 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:09:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 29 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:16:19 | 114,24 |
2 | MJ | 20 | 26 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:17:35 | 99,82 |
3 | MJ | 34 | 27 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:18:48 | 85,94 |
4 | MJ | 41 | 4 | Janda Filip | Česká Třebová | 85 | 00:19:47 | 74,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 33 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:16:08 | 102,33 |
2 | MB | 7 | 32 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:16:23 | 99,12 |
3 | MB | 8 | 39 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:16:26 | 98,56 |
4 | MB | 9 | 6 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 00:16:31 | 97,50 |
5 | MB | 13 | 23 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:17:06 | 90,46 |
6 | MB | 15 | 38 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:17:14 | 88,68 |
7 | MB | 25 | 52 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:18:00 | 79,43 |
8 | MB | 30 | 62 | Šlajs Tomáš | CC Choceň | 60 | 00:18:30 | 73,24 |
9 | MB | 40 | 7 | Neruda Miroslav | Chrudim | 56 | 00:19:44 | 58,06 |
10 | MB | 44 | 31 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:05 | 53,87 |
11 | MB | 45 | 44 | Krejčí Stanislav | Těchonín | 63 | 00:20:07 | 53,48 |
12 | MB | 47 | 8 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:15 | 51,77 |
13 | MB | 65 | 45 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:21:29 | 36,65 |
14 | MB | 67 | 1 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:21:37 | 35,08 |
15 | MB | 69 | 19 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:21:55 | 31,32 |
16 | MB | 76 | 41 | Velechovský Jiří | Agit HK Králíky | 55 | 00:23:27 | 12,48 |
17 | MB | 81 | 80 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:25:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 24 | 12 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:17:55 | 102,79 |
2 | MC | 27 | 17 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:18:14 | 99,28 |
3 | MC | 29 | 54 | Hejl Jan | TRISTYLE Šumperk | 53 | 00:18:21 | 97,94 |
4 | MC | 38 | 42 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:34 | 84,54 |
5 | MC | 43 | 43 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:20:02 | 79,30 |
6 | MC | 51 | 20 | Vilhelm Václav | TIS Vilhelm F-M | 51 | 00:20:36 | 73,23 |
7 | MC | 52 | 24 | Zajíc Jan | AFK SKP Pardubice | 53 | 00:20:42 | 72,10 |
8 | MC | 57 | 65 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:21:03 | 68,20 |
9 | MC | 59 | 73 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:21:08 | 67,21 |
10 | MC | 62 | 2 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:14 | 66,07 |
11 | MC | 63 | 61 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:21:18 | 65,37 |
12 | MC | 68 | 69 | Třasák Milan | Lokomotiva Pardubice | 52 | 00:21:44 | 60,70 |
13 | MC | 72 | 74 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:22:25 | 53,15 |
14 | MC | 75 | 56 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:23:12 | 44,55 |
15 | MC | 78 | 68 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:24:24 | 31,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 28 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:17:11 | 130,68 |
2 | MD | 64 | 48 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:21:19 | 89,91 |
3 | MD | 71 | 37 | Lech Jiří | Plki Tým Brno | 37 | 00:22:23 | 79,41 |
4 | MD | 77 | 36 | Hrubý Milan | ASK Blansko | 38 | 00:23:56 | 64,08 |
5 | MD | 79 | 47 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:24:35 | 57,76 |
6 | MD | 82 | 70 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:27:38 | 27,70 |
7 | MD | 83 | 55 | Pecháček Vojtěch | Atletika Albrechtice | 38 | 00:28:57 | 14,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 50 | 10 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:20:32 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 33 | 16 | Fořtová Iveta | SPA Jablonec nad Nisou | 72 | 00:18:42 | 107,13 |
2 | ZA | 36 | 25 | Blažková Lada | AO Nové Město na Moravě | 76 | 00:19:00 | 104,05 |
3 | ZA | 49 | 51 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:20:29 | 88,82 |
4 | ZA | 53 | 34 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:20:47 | 85,73 |
5 | ZA | 56 | 22 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:21:01 | 83,25 |
6 | ZA | 58 | 11 | Švecová Tereza | Potštejn | 77 | 00:21:06 | 82,40 |
7 | ZA | 61 | 46 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:21:14 | 81,14 |
8 | ZA | 66 | 64 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:21:33 | 77,76 |
9 | ZA | 80 | 5 | Smoláková Jiřina | BKVM Vysoké Mýto | 69 | 00:24:55 | 43,12 |
- | ZA | - | 84 | Pátková Jana | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 70 | 35 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:22:12 | 103,75 |
2 | ZB | 73 | 66 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:22:32 | 100,82 |
3 | ZB | 74 | 72 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:08 | 95,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 21 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:19 | - |
2 | Ž1 | 2 | 46 | Jiskrová Anežka | BKVM Vysoké Mýto | 96 | 00:01:23 | - |
1 | M1 | 3 | 33 | Langer Patrik | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 96 | 00:01:25 | - |
3 | Ž1 | 4 | 14 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:26 | - |
4 | Ž1 | 5 | 43 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:01:27 | - |
2 | M1 | 6 | 104 | Habrman Vojtěch | Česká Třebová | 97 | 00:01:31 | - |
3 | M1 | 7 | 122 | Markovič Tomáš | Česká Třebová | 96 | 00:01:33 | - |
5 | Ž1 | 8 | 48 | Sabolčíková Natalie | BKVM Vysoké Mýto | 97 | 00:01:33 | - |
6 | Ž1 | 9 | 30 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:01:33 | - |
7 | Ž1 | 10 | 88 | Hermanová Barbora | Česká Třebová | 98 | 00:01:34 | - |
4 | M1 | 11 | 42 | Džavoronok Donovan | Brno | 97 | 00:01:41 | - |
5 | M1 | 12 | 105 | Foldyna Petr | Česká Třebová | 96 | 00:01:43 | - |
6 | M1 | 13 | 75 | Jiroušek Petr | Česká Třebová | 97 | 00:01:54 | - |
7 | M1 | 14 | 123 | Zelinger Michal | Česká Třebová | 97 | 00:02:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 110 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:05:03 | - |
1 | ŽD | 2 | 147 | Moravcová Petra | Klub BIATLONU Letohrad | 86 | 00:05:17 | - |
2 | ŽD | 3 | 149 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:05:30 | - |
2 | ŽS | 4 | 22 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:37 | - |
3 | ŽS | 5 | 99 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:05:53 | - |
4 | ŽS | 6 | 141 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:05:58 | - |
3 | ŽD | 7 | 144 | Novotná Pavla | Tis Vilhelm F-M | 86 | 00:06:24 | - |
4 | ŽD | 8 | 145 | Janďourková Radka | Tis Vilhelm F-M | 87 | 00:06:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 107 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:06:26 | - |
2 | MS | 2 | 112 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:06:26 | - |
3 | MS | 3 | 10 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:06:36 | - |
4 | MS | 4 | 114 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:06:37 | - |
5 | MS | 5 | 9 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:06:47 | - |
6 | MS | 6 | 109 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:06:52 | - |
7 | MS | 7 | 69 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:07:08 | - |
8 | MS | 8 | 70 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:07:08 | - |
9 | MS | 9 | 117 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:07:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 142 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:07:47 | - |
2 | MD | 2 | 140 | Skořepa Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:53 | - |
3 | MD | 3 | 143 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:08:01 | - |
4 | MD | 4 | 148 | Hordějčuk Václav | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:08:26 | - |
5 | MD | 5 | 11 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:08:36 | - |
6 | MD | 6 | 32 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:09:00 | - |
7 | MD | 7 | 116 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:09:07 | - |
20.4.2024 (sobota), svátek má Marcela
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.