23.10.2004, sobota
předžactvo | 97 a ml. | 400 m | 10.00 hodin | |||||||||
nejml. žákyně | 95-96 | 800 m | 10.10 hodin | |||||||||
nejml. žáci | 95-96 | 800 m | 10.20 hodin | |||||||||
ml. žákyně | 93-94 | 1 km | 10.25 hodin | |||||||||
ml. žáci | 93-94 | 2 km | 10.30 hodin | |||||||||
st. žákyně | 91-92 | 2 km | 10.35 hodin | |||||||||
st. žáci | 91-92 | 3 km | 10.40 hodin | |||||||||
ml. dorostenky | 89-90 | 3 km | 10.45 hodin | |||||||||
ml. dorostenci | 89-90 | 4 km | 10.50 hodin | |||||||||
st. dorostenky | 87-88 | 4 km | 10.55 hodin | |||||||||
st. dorostenci | 87-88 | 6 km | 11.00 hodin | |||||||||
ženy | 86 a st. | 4 km | 11.05 hodin | |||||||||
muži B | 64 a st. | 6 km | 11.10 hodin | |||||||||
muži A | 86-65 | 8 km | 11.10 hodin |
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2013 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 176 |
6.10.2012 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 197 |
9.10.2011 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 171 |
10.10.2010 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 215 |
18.10.2009 | Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!! | - |
19.10.2008 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 138 |
21.10.2007 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 156 |
22.10.2006 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 193 |
23.10.2005 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 153 |
25.10.2003 | Ve stopě líšnické 15, 4. ročník | 136 |
26.10.2002 | 3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky | 149 |
27.10.2001 | 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky | 64 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Suchodol Josef | 67 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Novotný Přemysl | 59 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Novotný Luděk | 62 | 7 |
Moravec Jiří | 96 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Krejčí Stanislav | 63 | 6 |
Chmelíček Jordan | 97 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Divíšek Jan | 93 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Mařík Jiří | 72 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Krejčí Jaromír | 66 | 6 |
Klaclová Šárka | 93 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Faltusová Simona | 98 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Pross David | 75 | 6 |
Kavka Lukáš | 97 | 6 |
Faltusová Kateřina | 99 | 6 |
Bílá Tereza | 92 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Vinduška Petr | 93 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Exler Ondřej | 90 | 6 |
Borek Petr | 70 | 5 |
Faltusová Kristýna | 93 | 5 |
Krejsa Tomáš | 77 | 5 |
Adamec Marek | 93 | 5 |
Cimr Tomáš | 96 | 5 |
Jirásková Hanka | 89 | 5 |
Havlová Michaela | 91 | 5 |
Večeře Tomáš | 90 | 5 |
Krsek Jaroslav | 51 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 2 | 2 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:52 | - |
2 | Ž1 | 3 | 3 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:55 | - |
3 | Ž1 | 4 | 4 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:56 | - |
4 | Ž1 | 5 | 5 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:02:10 | - |
5 | Ž1 | 9 | 6 | Vondrová Simona | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:02:14 | - |
6 | Ž1 | 11 | 7 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:02:29 | - |
7 | Ž1 | 12 | 8 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:30 | - |
- | Ž1 | - | 9 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 10 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:48 | - |
2 | M1 | 5 | 11 | Hadrbolec Patrik | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:10 | - |
3 | M1 | 7 | 12 | Strnad Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:02:12 | - |
4 | M1 | 8 | 13 | Lauterbach David | Sokol Žamberk | 98 | 00:02:13 | - |
5 | M1 | 10 | 14 | Křen Jakub | SpartaK OEZ Letohrad | 97 | 00:02:19 | - |
6 | M1 | 13 | 15 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:57 | - |
7 | M1 | 14 | 16 | Moravec Jakub | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 17 | Coufalová Karolína | TJ Jiskra Králíky | 95 | 00:02:20 | - |
1 | Ž2 | 1 | 18 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:20 | - |
3 | Ž2 | 3 | 19 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:02:21 | - |
4 | Ž2 | 4 | 20 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:22 | - |
5 | Ž2 | 5 | 21 | Aulichová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:02:23 | - |
6 | Ž2 | 6 | 22 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:25 | - |
7 | Ž2 | 7 | 23 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:28 | - |
8 | Ž2 | 8 | 24 | Jedličková Veronika | Sk Žamberk | 96 | 00:02:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 9 | 25 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:11 | - |
2 | M2 | 10 | 26 | Veselý Michal | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:14 | - |
3 | M2 | 11 | 27 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:16 | - |
4 | M2 | 12 | 28 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:29 | - |
5 | M2 | 13 | 29 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:03:37 | - |
6 | M2 | 14 | 30 | Cimr Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:43 | - |
7 | M2 | 15 | 31 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:47 | - |
8 | M2 | 16 | 33 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:03:51 | - |
8 | M2 | 16 | 32 | Barnet Miroslav | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:51 | - |
10 | M2 | 18 | 34 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:55 | - |
11 | M2 | 19 | 35 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:57 | - |
11 | M2 | 19 | 36 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:57 | - |
13 | M2 | 21 | 37 | Cibulka Martin | Libchavy | 96 | 00:04:16 | - |
14 | M2 | 22 | 38 | Bielčik Tomáš | Lichkov | 96 | 00:04:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 39 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:49 | - |
2 | M3 | 8 | 40 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:09 | - |
3 | M3 | 12 | 41 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:06:18 | - |
4 | M3 | 13 | 42 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:06:21 | - |
5 | M3 | 14 | 43 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:06:24 | - |
6 | M3 | 15 | 44 | Vondra David | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:06:26 | - |
7 | M3 | 16 | 45 | Fišer Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:06:32 | - |
8 | M3 | 18 | 46 | Laňka František | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:06:36 | - |
9 | M3 | 19 | 47 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:06:39 | - |
10 | M3 | 21 | 48 | Majvald Tadeáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:06:47 | - |
11 | M3 | 22 | 49 | Šabata Josef | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:06:50 | - |
11 | M3 | 22 | 50 | Kroutil Ondřej | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:06:50 | - |
13 | M3 | 24 | 51 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:07:11 | - |
14 | M3 | 26 | 52 | Holubec Roman | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:07:15 | - |
15 | M3 | 27 | 53 | Křen Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:07:34 | - |
16 | M3 | 28 | 54 | Levý Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:07:37 | - |
17 | M3 | 29 | 55 | Karvánek Jiří | Řečany nad Labem | 93 | 00:07:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 74 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:05:43 | - |
2 | ŽM | 3 | 75 | Satoriová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:05:52 | - |
3 | ŽM | 4 | 76 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:05:53 | - |
4 | ŽM | 5 | 77 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:57 | - |
5 | ŽM | 6 | 78 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:06:05 | - |
6 | ŽM | 7 | 79 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:06:06 | - |
7 | ŽM | 9 | 80 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:11 | - |
8 | ŽM | 10 | 81 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:06:16 | - |
9 | ŽM | 11 | 82 | Kvasničková Petra | Ski klub Česká Třebová | 91 | 00:06:17 | - |
10 | ŽM | 17 | 83 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:06:35 | - |
11 | ŽM | 19 | 84 | Richtrová Andrea | Atletika Albrechtice | 92 | 00:06:39 | - |
12 | ŽM | 25 | 85 | Matějíková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:07:14 | - |
- | ŽM | - | 86 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 87 | Krčmář Michal | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:11:41 | - |
2 | MM | 2 | 88 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:11:53 | - |
3 | MM | 3 | 89 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:11:54 | - |
4 | MM | 4 | 90 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:12:27 | - |
5 | MM | 6 | 91 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:12:37 | - |
6 | MM | 8 | 92 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:12:56 | - |
7 | MM | 9 | 93 | Sobota Pavel | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:12:57 | - |
8 | MM | 10 | 94 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:12:58 | - |
9 | MM | 12 | 95 | Ďurán Tomáš | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:13:40 | - |
10 | MM | 13 | 96 | Šembera Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:13:53 | - |
11 | MM | 14 | 97 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:13:54 | - |
12 | MM | 16 | 98 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:15:36 | - |
13 | MM | 17 | 99 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:15:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 100 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:12:29 | - |
2 | ŽS | 7 | 101 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:12:43 | - |
3 | ŽS | 11 | 102 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 00:13:17 | - |
4 | ŽS | 15 | 103 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:14:54 | - |
5 | ŽS | 18 | 104 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:16:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 105 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:12:40 | - |
2 | MS | 2 | 106 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:12:52 | - |
3 | MS | 3 | 107 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:13:00 | - |
4 | MS | 4 | 108 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:13:10 | - |
5 | MS | 5 | 109 | Poláček Antonín | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:13:21 | - |
6 | MS | 6 | 110 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:13:26 | - |
7 | MS | 7 | 111 | Morkes Radek | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:13:51 | - |
8 | MS | 8 | 112 | Faltus Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:14:17 | - |
9 | MS | 10 | 113 | Janeček Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:15:07 | - |
10 | MS | 12 | 114 | Sobota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:15:33 | - |
11 | MS | 17 | 115 | Duchoslav Michal | SOKOL KLášterec nad Orlicí | 90 | 00:18:27 | - |
12 | MS | 19 | 116 | Keprta David | Sokol Líšnice | 90 | 00:32:41 | - |
13 | MS | 20 | 117 | Pospíšil David | Sokol Líšnice | 89 | 00:32:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 118 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:24:00 | - |
2 | MD | 8 | 119 | Žďárek Roman | Spartak OEZ Letohrad | 88 | 00:25:59 | - |
3 | MD | 26 | 120 | Prachař Oldřich | Sokol Líšnice | 88 | 00:37:00 | - |
3 | MD | 26 | 121 | Vaněček Václav | Sokol Líšnice | 87 | 00:37:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 15 | 122 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:16:03 | 98,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 143 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:22:41 | 102,66 |
2 | MB | 2 | 144 | Toman Jiří | Žamberk | 61 | 00:23:00 | 99,90 |
3 | MB | 3 | 145 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:23:17 | 97,44 |
4 | MB | 4 | 146 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:23:40 | 94,10 |
5 | MB | 9 | 147 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:26:03 | 73,37 |
6 | MB | 10 | 148 | Knápek Ladislav | TJ PoRKERT Skuhrov n. B. | 61 | 00:26:13 | 71,92 |
7 | MB | 12 | 149 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:26:54 | 65,97 |
8 | MB | 18 | 150 | Roháček Vladimír | Redwolf | 58 | 00:29:12 | 45,96 |
9 | MB | 19 | 151 | Dlabka Ludvík | Sokol Kunvald | 60 | 00:29:47 | 40,89 |
10 | MB | 20 | 152 | Karvánek Jiří | Řečany nad Labem | 61 | 00:30:02 | 38,71 |
11 | MB | 22 | 153 | Jedlička Václav | Sokol Žamberk | 61 | 00:30:37 | 33,64 |
12 | MB | 25 | 154 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:33:48 | 5,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 155 | Krsek Jaroslav | CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:21 | 108,56 |
2 | MC | 7 | 156 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:25:08 | 102,40 |
3 | MC | 11 | 157 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:26:50 | 89,04 |
4 | MC | 13 | 158 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:27:31 | 83,66 |
5 | MC | 14 | 159 | Šroler Zdeněk | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:28:09 | 78,69 |
6 | MC | 15 | 160 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:28:30 | 75,93 |
7 | MC | 16 | 161 | Vilhelm Václav | TiS Vilhelm Frýdek Místek | 51 | 00:28:46 | 73,84 |
8 | MC | 17 | 162 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:29:09 | 112,94 |
9 | MC | 21 | 164 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:30:04 | 63,62 |
10 | MC | 23 | 163 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:30:49 | 102,25 |
11 | MC | 24 | 165 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:33:32 | 84,81 |
12 | MC | 28 | 166 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:39:38 | 45,67 |
13 | MC | 29 | 167 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:41:26 | 34,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 168 | Doskočilová Radka | Spartak OEZ Letohrad | 84 | 00:15:06 | 103,90 |
2 | ZA | 11 | 169 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:15:30 | 98,70 |
3 | ZA | 13 | 170 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:15:36 | 97,40 |
4 | ZA | 14 | 171 | Veselá Miroslava | Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:15:53 | 101,04 |
5 | ZA | 16 | 172 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:16:12 | 89,61 |
6 | ZA | 18 | 173 | Michlová Magdalena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 76 | 00:19:57 | 40,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 10 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:48 | - |
1 | Ž1 | 2 | 2 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:52 | - |
2 | Ž1 | 3 | 3 | Křivohlávková Kristýna | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:55 | - |
3 | Ž1 | 4 | 4 | Křivohlávková Michaela | TJ Jiskra Králíky | 98 | 00:01:56 | - |
2 | M1 | 5 | 11 | Hadrbolec Patrik | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:02:10 | - |
4 | Ž1 | 5 | 5 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:02:10 | - |
3 | M1 | 7 | 12 | Strnad Tomáš | Spartak Letohrad | 97 | 00:02:12 | - |
4 | M1 | 8 | 13 | Lauterbach David | Sokol Žamberk | 98 | 00:02:13 | - |
5 | Ž1 | 9 | 6 | Vondrová Simona | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:02:14 | - |
5 | M1 | 10 | 14 | Křen Jakub | SpartaK OEZ Letohrad | 97 | 00:02:19 | - |
6 | Ž1 | 11 | 7 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:02:29 | - |
7 | Ž1 | 12 | 8 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:30 | - |
6 | M1 | 13 | 15 | Strnad Adam | Spartak Letohrad | 00 | 00:02:57 | - |
7 | M1 | 14 | 16 | Moravec Jakub | Spartak Letohrad | 99 | 00:03:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 87 | Krčmář Michal | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:11:41 | - |
2 | MM | 2 | 88 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:11:53 | - |
3 | MM | 3 | 89 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:11:54 | - |
4 | MM | 4 | 90 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:12:27 | - |
1 | ŽS | 5 | 100 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:12:29 | - |
5 | MM | 6 | 91 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:12:37 | - |
2 | ŽS | 7 | 101 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:12:43 | - |
6 | MM | 8 | 92 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:12:56 | - |
7 | MM | 9 | 93 | Sobota Pavel | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:12:57 | - |
8 | MM | 10 | 94 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:12:58 | - |
3 | ŽS | 11 | 102 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 00:13:17 | - |
9 | MM | 12 | 95 | Ďurán Tomáš | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:13:40 | - |
10 | MM | 13 | 96 | Šembera Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:13:53 | - |
11 | MM | 14 | 97 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:13:54 | - |
4 | ŽS | 15 | 103 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:14:54 | - |
12 | MM | 16 | 98 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:15:36 | - |
13 | MM | 17 | 99 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:15:57 | - |
5 | ŽS | 18 | 104 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:16:06 | - |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
kalousv