Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Ostrá Sádecká pila

V neděli 2. srpna 2020 se konal 1. ročník Sádecké pily. Její zuby byly opravdu ostré.

Nejprve v sobotu proběhl 8. ročník MTB Sádecké pily a na části cyklistické trasy druhý den navázal Run Sádecká pila. Trať byla velmi pěkná. Běželo se po polních a lesních cestách v krásném prostředí. Ale byla velmi těžká. Hned po startu 600 m dlouhé stoupání, následoval krátký seběh a opět kopeček. A tak se to střídalo celých 12 km. Po prvním kilometrů mi bylo jasné, že pokud chci dorazit do cíle musím zvolnit a ve stoupání zvolit indiánský běh. Bylo to dobré rozhodnutí. Do cíle jsem dorazil unavený, ale na mě ve slušném čase.

Na trati potěšila občerstvovací stanice a pár set metrů dále "biatlonový" kotel. Skupina asi 10 fanoušků běhu, kteří za pomocí různých nástrojů vytvořili vynikající atmosféru. V následujícím kopci jsem se musel brzdit, abych to nepřehnal - bylo to super. Díky. Ze 34 účastníku nakonec doběhlo 33 běžců. Byl to moc pěkný závod v příjemném prostředí. Těším se na další ročník.