Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Atletické závody v České Třebové

Zveme vás na možná v budoucnu tradiční atletický mítink, který letos zahájí svůj příběh na atletickém stadionu v České Třebové dne 10. září 2022. Bude možné se zúčastnit běhu na 150 m, 600 m, 5000 m, hodu kriketovým míčkem a skoku do dálky. Krátký běh spolu s technickými disciplínami je zaměřený na děti, které budou mít startovné zdarma. Hlavním programem pro dospělé je běh na 5 000 m, u kterého jsou v plánu dva běhy. Jeden "elitní" a druhý pro ty co vidí v běhu na dráze výzvu, třeba je to jejích první závod nebo vždy chtěli běh na dráze zkusit, ale nebyla příležitost. Přijďte prosím, závodit a fandit!

Možná si říkáte: "Tam nejedu, to je pro eliťáky", no jen přijďte. Rádi uvidíme na startu nejen atlety a atletky, ale i hokejistu, fotbalistu, tenistu, šachistu, prostě všechny, kteří si chtějí vyzkoušet královnu sportů ale obávají se opravdových závodů.

"Pětka" pro někoho krátká rychlá trať, pro jiného výzva. Díky rozdělení na více běhů se není čeho bát, místo na dráze je pro každého. Bude možnost fandit rychlíkům a elitní závoďáci naopak rádi podpoří běžecké nadšence v jejich snažení. Zkrátka každý si zaslouží za své úsilí potlesk a povzbuzování.

Pokud se i tak někdo stále bojí dráhy nebo závodění, tak toho přemlouvat nehodlám, ale stejně by se měl přihlásit, přijít a závodit!

Propozice v pdf

Článek byl publikován 05.09.2022, 20:40:52