12.4.2019, pátek
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.9.2020 | 4. Zemská míle | - |
28.8.2020 | 3. Zemská míle | - |
5.6.2020 | 2. Zemská míle | - |
10.4.2020 | 1. Zemská míle | - |
28.9.2019 | 4. Zemská míle | 116 |
30.8.2019 | 3. Zemská míle | 101 |
14.6.2019 | 2. Zemská míle | 93 |
29.9.2018 | 4. Zemská míle | 147 |
24.8.2018 | 3. Zemská míle | 110 |
15.6.2018 | 2. Zemská míle | 128 |
13.4.2018 | 1. Zemská míle | 173 |
30.9.2017 | 4. Zemská míle | 139 |
25.8.2017 | 3. Zemská míle | 160 |
16.6.2017 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 141 |
7.4.2017 | 1. Zemská míle | 126 |
8.10.2016 | 4. Zemská míle | 139 |
26.8.2016 | 3. Zemská míle | 125 |
17.6.2016 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 131 |
8.4.2016 | 1. Zemská míle | 156 |
3.10.2015 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 148 |
28.8.2015 | 3. Zemská míle | 161 |
19.6.2015 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 155 |
10.4.2015 | 1. Zemská míle | 152 |
19.9.2014 | 4. Zemská míle - vyhlášení | 162 |
29.8.2014 | 3. Zemská míle | 170 |
6.6.2014 | 2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD | 135 |
28.3.2014 | 1. Zemská míle | 179 |
4.10.2013 | 4. Zemská míle | 105 |
20.9.2013 | 3. Zemská míle | 106 |
7.6.2013 | 2. Zemská míle (noční závod) | 120 |
19.4.2013 | 1. Zemská míle | 91 |
2.11.2012 | Zemská míle | 51 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vetchý Kryštof | 04 | 26 |
Resler Filip | 09 | 25 |
Borek Petr | 70 | 25 |
Radiměřský Karel | 87 | 25 |
Borek Viktor | 04 | 25 |
Bielčik Jindřich | 40 | 24 |
Kumpošt Radovan | 08 | 24 |
Kačerovský Michal | 69 | 24 |
Vetchá Rozálie | 07 | 24 |
Borková Agáta | 02 | 24 |
Krátký Luboš | 62 | 24 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 24 |
Sejkorová Lenka | 63 | 23 |
Serbousková Sára | 04 | 22 |
Černá Markéta | 70 | 22 |
Keprtová Miloslava | 48 | 21 |
Gregora Lukáš | 08 | 21 |
Vebr Dominik | 03 | 21 |
Gregorová Anna | 10 | 20 |
Pirklová Markéta | 79 | 20 |
Mannlová Jana | 80 | 19 |
Sedláček Roman | 64 | 19 |
Gregorová Eliška | 12 | 19 |
Dušková Žaneta | 09 | 19 |
Gregora Filip | 02 | 19 |
Pirkl Vít | 10 | 19 |
Skalický Vojtěch | 03 | 18 |
Dufková Marie | 13 | 18 |
Krátká Hana | 95 | 18 |
Gregorová Jana | 11 | 17 |
Topinka Tobiáš | 10 | 17 |
Šilarová Michaela | 02 | 17 |
Hanáková Klára | 02 | 17 |
Dušek Petr | 11 | 17 |
Jirásková Apolena | 11 | 16 |
Slánská Daniela | 05 | 16 |
Dušková Tereza | 07 | 16 |
Kubeš David | 75 | 16 |
Sadílek Jakub | 05 | 16 |
Hájková Zuzana | 08 | 16 |
Hejl Radek | 72 | 15 |
Grätz Luděk | 58 | 15 |
Bubeníček Jiří | 51 | 15 |
Vacek Michal | 04 | 15 |
Jadrný Tomáš | 04 | 15 |
Kapoun Jan | 03 | 15 |
Vebr Patrik | 98 | 15 |
Čejková Klára | 08 | 15 |
Vondra Vojtěch | 98 | 15 |
Kubešová Klára | 06 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 2 | 2 | Marek Šimon | Brzdy Horní Čermná | 13 | 00:00:35 | 139,38 |
2 | C2 | 9 | 33 | Horáček Filip | Česká Třebová | 13 | 00:00:45 | 92,33 |
3 | C2 | 12 | 81 | Flídr Nikolas | Česká Třebová | 14 | 00:00:50 | 68,29 |
4 | C2 | 13 | 146 | Novák Eliáš | - | 13 | 00:00:51 | 65,12 |
5 | C2 | 16 | 206 | Král David | Malé Svatoňovice | 16 | 00:01:09 | 3,00 |
6 | C2 | 18 | 39 | Plch Tadeáš | - | 18 | 00:02:15 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 108 | Skalická Anežka | - | 12 | 00:00:33 | 112,10 |
2 | D2 | 3 | 204 | Gregorová Eliška | ZŠ Žichlínek | 12 | 00:00:36 | 95,57 |
3 | D2 | 4 | 191 | Králová Denisa | Malé Svatoňovice | 12 | 00:00:36 | 92,33 |
4 | D2 | 5 | 142 | Špatenková Linda | Lanškroun | 12 | 00:00:37 | 89,56 |
5 | D2 | 6 | 110 | Jandejsková Eliška | Atletika TJ Lanškroun | 14 | 00:00:40 | 71,35 |
6 | D2 | 7 | 64 | Jirásková Liliana | BBB Lanškroun | 13 | 00:00:42 | 58,29 |
7 | D2 | 8 | 37 | Knápková Rozálie | XCT Horní Heřmanice | 13 | 00:00:44 | 47,60 |
8 | D2 | 10 | 175 | Mannelová Alžběta | Lanškroun | 13 | 00:00:48 | 25,86 |
9 | D2 | 11 | 82 | Brzobohatá Johanna | Zábřeh | 14 | 00:00:50 | 16,44 |
10 | D2 | 14 | 23 | Horáčková Klára | Česká Třebová | 13 | 00:00:51 | 5,23 |
11 | D2 | 15 | 70 | Dufková Marie | AC Pardubice | 13 | 00:00:54 | 3,00 |
12 | D2 | 17 | 90 | Nováková Emily | - | 16 | 00:01:21 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 11 | 12 | Marek Jakub | Brzdy Horní Čermná | 10 | 00:01:21 | 102,70 |
2 | M1 | 15 | 8 | Veselý Jan | KB Letohrad | 10 | 00:01:22 | 99,72 |
3 | M1 | 18 | 201 | Razým Matyáš | TJ Dlouhá Třebová | 11 | 00:01:23 | 97,58 |
4 | M1 | 20 | 5 | Svojanovský Miroslav | Activity Lanškroun | 11 | 00:01:23 | 96,82 |
5 | M1 | 26 | 31 | Mareš Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 10 | 00:01:27 | 87,66 |
6 | M1 | 29 | 19 | Veselý Jakub | KB Letohrad | 10 | 00:01:28 | 85,62 |
7 | M1 | 31 | 135 | Miškolci Tadeáš | Atletika TJ Lanškroun | 10 | 00:01:30 | 79,63 |
8 | M1 | 33 | 21 | Kouba Radim | ISCAREX Junior team ČT | 11 | 00:01:32 | 74,17 |
9 | M1 | 35 | 66 | Kolomý Václav | Activity Lanškroun | 10 | 00:01:35 | 67,92 |
10 | M1 | 38 | 95 | Dušek Petr | Horní Třešňovec | 11 | 00:01:37 | 62,08 |
11 | M1 | 41 | 109 | Váně Jakub | Atletika TJ Lanškroun | 10 | 00:01:40 | 55,78 |
12 | M1 | 43 | 40 | Resler Mikuláš | Lanškroun | 11 | 00:01:41 | 52,90 |
13 | M1 | 46 | 107 | Petruň Dominik | - | 11 | 00:01:44 | 44,78 |
14 | M1 | 48 | 34 | Sedlák Vojtěch | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:01:49 | 32,08 |
15 | M1 | 49 | 143 | Ficner Tomáš | - | 11 | 00:01:52 | 25,13 |
16 | M1 | 50 | 77 | Mareš František | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:02:13 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 9 | 96 | Václavíková Dita | AK Moravská Třebová | 10 | 00:01:20 | 104,72 |
2 | Z1 | 17 | 59 | Gregorová Anna | Activity Lanškroun | 10 | 00:01:23 | 98,07 |
3 | Z1 | 19 | 26 | Dejdarová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 10 | 00:01:23 | 97,21 |
4 | Z1 | 25 | 180 | Krejčí Magdalena | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | 00:01:25 | 90,79 |
5 | Z1 | 27 | 25 | Fišerová Beáta | Atletika Dlouhá Třebová | 10 | 00:01:27 | 86,48 |
6 | Z1 | 30 | 13 | Simonová Kristýna | ISCAREX Junior team ČT | 11 | 00:01:30 | 80,72 |
7 | Z1 | 32 | 9 | Polášková Laura | AK Moravská Třebová | 10 | 00:01:32 | 74,25 |
8 | Z1 | 34 | 24 | Skalická Nela | TJ Lanškroun | 11 | 00:01:34 | 69,59 |
9 | Z1 | 37 | 28 | Němcová Natálie | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 00:01:37 | 63,34 |
10 | Z1 | 39 | 121 | Hegerová Tereza | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 00:01:38 | 59,90 |
11 | Z1 | 40 | 118 | Knápková Anežka | TJ Spartak Letohrad | 10 | 00:01:39 | 56,84 |
12 | Z1 | 42 | 94 | Krejčí Jolana | AK Slovan Moravská Třebová | 10 | 00:01:40 | 54,33 |
13 | Z1 | 44 | 145 | Gregorová Jana | Activity Lanškroun | 11 | 00:01:42 | 51,36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 116 | Heger Šimon | Atletika TJ Lanškroun | 08 | 00:01:11 | 104,79 |
2 | M2 | 2 | 179 | Rašner Jiří | TJ Šumperk | 08 | 00:01:12 | 100,89 |
3 | M2 | 4 | 27 | Vacek Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08 | 00:01:14 | 94,32 |
4 | M2 | 5 | 68 | Kumpošt Radovan | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:15 | 92,82 |
5 | M2 | 6 | 62 | Řehák Lubomír | Activity Lanškroun | 09 | 00:01:16 | 91,07 |
6 | M2 | 8 | 198 | Razým Daniel | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:01:19 | 80,99 |
7 | M2 | 16 | 61 | Rybička Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:22 | 72,67 |
8 | M2 | 22 | 78 | Gregora Lukáš | Activity Lanškroun | 08 | 00:01:24 | 66,55 |
9 | M2 | 24 | 92 | Resler Filip | Atletika TJ Lanškroun | 09 | 00:01:25 | 64,19 |
10 | M2 | 36 | 111 | Jandejsek Michael | Atletika TJ Lanškroun | 09 | 00:01:35 | 36,11 |
11 | M2 | 47 | 210 | Vacek Václav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09 | 00:01:45 | 8,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 86 | Steklá Barbora | TJ Svitavy | 08 | 00:01:14 | 109,97 |
2 | Z2 | 7 | 29 | Čejková Klára | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:19 | 97,00 |
3 | Z2 | 10 | 38 | Šnýdrová Sabina | TJ Lanškroun | 09 | 00:01:20 | 93,04 |
4 | Z2 | 12 | 11 | Koubová Elen | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:21 | 91,79 |
5 | Z2 | 13 | 178 | Fišarová Klára | TJ Dlouhá Třebová | 09 | 00:01:21 | 90,34 |
6 | Z2 | 14 | 53 | Dušková Žaneta | Horní Třešňovec | 09 | 00:01:22 | 89,54 |
7 | Z2 | 21 | 30 | Svobodová Klára | KB Letohrad | 09 | 00:01:24 | 84,29 |
8 | Z2 | 23 | 63 | Hrušková Anna | ISCAREX Junior team ČT | 08 | 00:01:24 | 82,68 |
9 | Z2 | 28 | 144 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Junior team ČT | 09 | 00:01:27 | 75,17 |
10 | Z2 | 45 | 80 | Fišarová Kateřina | TJ Dlouhá Třebová | 09 | 00:01:43 | 34,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 10 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:02:32 | 109,01 |
2 | M3 | 5 | 84 | Preclík Pavel | TJ Sokol Lično | 06 | 00:02:34 | 107,28 |
3 | M3 | 11 | 207 | Chaloupek Ondřej | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:02:52 | 83,71 |
4 | M3 | 16 | 7 | Mareš Vít | Atletika Jablonné nad Orlicí | 07 | 00:03:06 | 66,41 |
5 | M3 | 18 | 91 | Valenta Lukáš | TJ Lanškroun | 07 | 00:03:13 | 57,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 8 | 1 | Vetchá Rozálie | ISCAREX Junior team ČT | 07 | 00:02:45 | 112,65 |
2 | Z3 | 14 | 119 | Preislerová Elena Marie | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 00:03:01 | 94,33 |
3 | Z3 | 15 | 208 | Matějková Viktoria Ela | TJ Svitavy | 07 | 00:03:02 | 93,02 |
4 | Z3 | 17 | 106 | Marešová Tereza | Atletika TJ Lanškroun | 07 | 00:03:12 | 81,31 |
5 | Z3 | 19 | 67 | Skalická Nikol | TJ Lanškroun | 07 | 00:03:16 | 77,47 |
6 | Z3 | 20 | 141 | Skalická Eliška | - | 07 | 00:03:28 | 63,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 65 | Vacek Michal | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 04 | 00:02:19 | 102,40 |
2 | M4 | 2 | 18 | Vetchý Kryštof | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:20 | 101,36 |
3 | M4 | 3 | 6 | Štantejský Matěj | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:23 | 96,23 |
4 | M4 | 9 | 48 | Koblovský Jakub | AK Moravská Třebová | 05 | 00:02:45 | 65,48 |
5 | M4 | 12 | 73 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:53 | 53,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 6 | 131 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:02:41 | 102,80 |
2 | Z4 | 7 | 14 | Dvořáková Ema | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:02:43 | 101,06 |
3 | Z4 | 10 | 88 | Dolečková Lucie | AK Moravská Třebová | 05 | 00:02:47 | 96,15 |
4 | Z4 | 13 | 199 | Koblovská Veronika | AK Moravská Třebová | 05 | 00:03:01 | 79,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 3 | 1097 | Vebr Dominik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:04:45 | 115,93 |
2 | M5 | 7 | 1022 | Kapoun Jan | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:05:18 | 94,43 |
3 | M5 | 8 | 1024 | Gregora Filip | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 02 | 00:05:26 | 89,64 |
4 | M5 | 13 | 1002 | Skalický Vojtěch | - | 03 | 00:05:42 | 79,36 |
5 | M5 | 17 | 1111 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 02 | 00:05:57 | 69,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 19 | 1009 | Šilarová Michaela | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 02 | 00:06:03 | 103,71 |
2 | Z5 | 21 | 1014 | Šedová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:06:06 | 102,15 |
3 | Z5 | 23 | 1020 | Hamplová Tereza | - | 03 | 00:06:21 | 94,14 |
4 | Z5 | 35 | 1089 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:07:47 | 47,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 4 | 1039 | Boháč Bonifác | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 01 | 00:04:49 | 121,01 |
2 | MJ | 12 | 1025 | Holubář Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 00:05:36 | 91,53 |
3 | MJ | 14 | 1028 | Hájek Martin | Žamberk | 01 | 00:05:43 | 87,46 |
- | MJ | - | 1042 | Kolomý Adam | Lanškroun | 00 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 24 | 1012 | Poláková Eliška | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 00:06:26 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1046 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:35 | 107,22 |
2 | MA | 2 | 1031 | Vondra Vojtěch | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:04:41 | 102,34 |
3 | MA | 5 | 1019 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:04:58 | 90,44 |
4 | MA | 6 | 1037 | Adamec Lukáš | HORO Česká Třebová | 87 | 00:05:13 | 79,97 |
5 | MA | 10 | 1018 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:32 | 66,73 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 15 | 1016 | Bureš Martin | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:05:44 | 112,58 |
2 | MB | 20 | 1011 | Vacek Jiří | Dlouhá Třebová | 77 | 00:06:05 | 101,41 |
3 | MB | 25 | 1061 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 00:06:33 | 86,01 |
4 | MB | 31 | 1036 | Dařílek Michal | Lanškroun | 78 | 00:07:18 | 61,61 |
5 | MB | 36 | 1099 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:07:54 | 41,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 1030 | Krátký Luboš | Atletika TJ Lanškroun | 62 | 00:05:29 | 105,75 |
2 | MC | 11 | 1059 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:35 | 102,42 |
3 | MC | 16 | 1004 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:05:53 | 91,83 |
4 | MC | 18 | 1033 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:06:00 | 87,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 33 | 1008 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:07:42 | 111,84 |
2 | MD | 37 | 1015 | Řehořek Bohumír | FK Stará garda Damníkov | 57 | 00:08:40 | 88,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 34 | 1026 | Krumer Miroslav | MK Ostrov | 49 | 00:07:44 | 117,33 |
2 | ME | 39 | 1043 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:09:12 | 82,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 27 | 1032 | Krátká Hana | Atletika TJ Lanškroun | 95 | 00:06:39 | 106,24 |
2 | ZA | 29 | 1096 | Sontáková Lenka | Activity Lanškroun | 91 | 00:07:05 | 93,76 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 1003 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:06:08 | 110,17 |
2 | ZB | 28 | 1013 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:47 | 89,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 26 | 1029 | Krátká Anna | Hvězda Pardubice | 69 | 00:06:37 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 30 | 1034 | Jirásková Eva | TJ Maratonstav Úpice | 64 | 00:07:09 | 117,99 |
2 | ZD | 32 | 1045 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:07:38 | 105,78 |
3 | ZD | 38 | 1134 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:08:47 | 76,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 1 | 108 | Skalická Anežka | - | 12 | 00:00:33 | 112,10 |
1 | C2 | 2 | 2 | Marek Šimon | Brzdy Horní Čermná | 13 | 00:00:35 | 139,38 |
2 | D2 | 3 | 204 | Gregorová Eliška | ZŠ Žichlínek | 12 | 00:00:36 | 95,57 |
3 | D2 | 4 | 191 | Králová Denisa | Malé Svatoňovice | 12 | 00:00:36 | 92,33 |
4 | D2 | 5 | 142 | Špatenková Linda | Lanškroun | 12 | 00:00:37 | 89,56 |
5 | D2 | 6 | 110 | Jandejsková Eliška | Atletika TJ Lanškroun | 14 | 00:00:40 | 71,35 |
6 | D2 | 7 | 64 | Jirásková Liliana | BBB Lanškroun | 13 | 00:00:42 | 58,29 |
7 | D2 | 8 | 37 | Knápková Rozálie | XCT Horní Heřmanice | 13 | 00:00:44 | 47,60 |
2 | C2 | 9 | 33 | Horáček Filip | Česká Třebová | 13 | 00:00:45 | 92,33 |
8 | D2 | 10 | 175 | Mannelová Alžběta | Lanškroun | 13 | 00:00:48 | 25,86 |
9 | D2 | 11 | 82 | Brzobohatá Johanna | Zábřeh | 14 | 00:00:50 | 16,44 |
3 | C2 | 12 | 81 | Flídr Nikolas | Česká Třebová | 14 | 00:00:50 | 68,29 |
4 | C2 | 13 | 146 | Novák Eliáš | - | 13 | 00:00:51 | 65,12 |
10 | D2 | 14 | 23 | Horáčková Klára | Česká Třebová | 13 | 00:00:51 | 5,23 |
11 | D2 | 15 | 70 | Dufková Marie | AC Pardubice | 13 | 00:00:54 | 3,00 |
5 | C2 | 16 | 206 | Král David | Malé Svatoňovice | 16 | 00:01:09 | 3,00 |
12 | D2 | 17 | 90 | Nováková Emily | - | 16 | 00:01:21 | 3,00 |
6 | C2 | 18 | 39 | Plch Tadeáš | - | 18 | 00:02:15 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 19 | 1009 | Šilarová Michaela | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 02 | 00:06:03 | 101,40 |
2 | Z5 | 21 | 1014 | Šedová Tereza | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 03 | 00:06:06 | 99,82 |
3 | ZB | 22 | 1003 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:06:08 | 98,78 |
4 | Z5 | 23 | 1020 | Hamplová Tereza | - | 03 | 00:06:21 | 91,71 |
5 | ZJ | 24 | 1012 | Poláková Eliška | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 00:06:26 | 88,74 |
6 | ZC | 26 | 1029 | Krátká Anna | Hvězda Pardubice | 69 | 00:06:37 | 83,15 |
7 | ZA | 27 | 1032 | Krátká Hana | Atletika TJ Lanškroun | 95 | 00:06:39 | 81,55 |
8 | ZB | 28 | 1013 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:47 | 77,23 |
9 | ZA | 29 | 1096 | Sontáková Lenka | Activity Lanškroun | 91 | 00:07:05 | 67,48 |
10 | ZD | 30 | 1034 | Jirásková Eva | TJ Maratonstav Úpice | 64 | 00:07:09 | 65,32 |
11 | ZD | 32 | 1045 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:07:38 | 49,58 |
12 | Z5 | 35 | 1089 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:07:47 | 44,56 |
13 | ZD | 38 | 1134 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:08:47 | 11,49 |
13.7.2024 (sobota), svátek má Markéta
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.