Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

10.6.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 10.6.2023
  • zobrazeno již 607x
  • místo konání: Knířov u Vysokého Mýta
  • GPS: 49.92657N, 16.14458E
  • pořadatel: Orel Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Knířov (ves 3 km od Vysokého Mýta - směr Luže, Proseč)
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

50 Kč - hlavní závod
30 Kč - ostatní

Popis tratě

asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

první tři závodníci obdrží diplom a věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
tel. 731 897 217

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak.petr@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.6.2022Knířovský běh156
12.6.2021Knířovský běh-
13.6.2020Knířovský běh-
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2697

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4316
Kopecký Libor5611
Jirásková Eva6411
Smoláková Alexandra9811
Nechvílová Miroslava6011
Smoláková Dominika0011
Vacek Martin6911
Smolák Šimon0810
Razým Jan5710
Gregora Filip0210
Stránský Aleš6010
Brychta Jakub0810
Šimůnková Pavla7710
Sadílek Ota4610
Borek Petr7010
Šimůnek Jan0310
Šafář Jaroslav5110
Borek Viktor0410
Kopecký Jan9010
Nechvíl Petr919
Smolák Bedřich039
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Boháč Pankrác069
Šimůnek Jan829
Bielčik Jindřich409
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan499
Kubišta Oto539
Smoláková Jiřina698
Marhold Luboš778
Gregorová Michaela048
Tomíšek Jindřich398
Keprtová Miloslava488
Buriánek Roman658
Kouřil Karel728
Brychtová Veronika108
Siegel Josef588
Mlynář Vojtěch987
Zachař Jiří727
Fajfr František727
Gregora Jakub987
Sejkorová Lenka637
Hronek Jaroslav917
Jiskrová Anežka967
Matyášová Jana657
Pilnáček Petr657
Červ Miloslav507
Svatoš Otakar347

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2018 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11429Kopecký JonatánChlumec nad Cidlinou1900:00:56-
2C11744Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1800:00:57-
3C11961Červ MatějAtletika Polička2000:01:23-
4C12038Beneš JosefVysoké Mýto2000:01:24-
Děvčata r. 2018 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D167Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:37-
2D1962Červová SáraAtletika Polička1800:00:46-
3D11039Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:47-
4D11237Benešová AmálieVysoká Mýto1800:00:49-
5D11326Juránková KláraOrel Židenice1900:00:55-
6D11551Přibylová ZojaLanškroun1800:00:56-
7D11647Hájková Amálie JanaVysoké Mýto1900:00:57-
8D11850Přibylová EsterLanškroun2100:01:03-
Chlapci r. 2016-17 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:00:34-
2C2354Matuška JanOrel Žatčany1700:00:34-
3C2441Klacunov ArturOrel Jiříkovice1700:00:36-
4C2728Kopecký TomášVysoké Mýto1600:00:37-
Děvčata r. 2016-17 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2112Fialová GabrielaBašť1600:00:34-
2D2532Šimečková MelanieSysle run1600:00:37-
3D2823Toušková MonikaČeské Libchavy1700:00:40-
4D21127Juránková TerezieOrel Židenice1700:00:48-
Nejmladší žáci I r. 2014-15 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1930Pantůček TomášSysle RUN1400:03:55104,00
Nejmladší žákyně I r. 2014-15 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z115Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto1400:01:44104,00
2Z129Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:45101,42
3Z1322Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5095,71
4Z1433Šimečková DenisaSysle run1400:01:5391,24
5Z1552Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:02:1174,21
6Z1645Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:02:1471,03
7Z1711Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:2164,68
Nejmladší žáci II r. 2012-13 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Pantůček JakubSysle RUN1200:03:11104,00
2M2218Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:1699,48
3M2366Halas MatějOrel Vyškov1300:03:2494,55
4M2448Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:2493,24
5M2580Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:2990,67
6M21221Sokol Dominik NicolasVysoké Mýto1300:04:3257,81
Nejmladší žákyně II r. 2012-13 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2665Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:30104,00
2Z2770Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:32101,05
3Z2856Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:5191,12
4Z2108Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:0483,58
5Z21153Matušková EliškaOrel Žatčany1200:04:2374,80
Mladší žáci r. 2010-11 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:05:43104,00
2M3275Cvrček JáchymAtletika Polička1000:06:0196,78
3M3371Doležal AdamOrel Vyškov1000:06:1491,93
4M3817Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:06:4881,12
5M311151Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:08:5743,33
Mladší žákyně r. 2010-11 (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3474Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:06:26104,00
2Z3557Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:06:32100,65
3Z3673Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:06:3399,32
4Z3767Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:06:4196,32
5Z3972Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:06:4994,07
6Z3106Kynštová MariaOrel Vysoké Mýto1000:07:4380,23
7Z31264Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:09:5845,08
Starší žáci r. 2008-09 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41101Mezera TomášOrel Židenice0800:09:51104,00
2M4546Bureš FilipOrel Ústí nad Orlicí0900:11:1088,53
3M41082Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:13:2864,21
4M419124Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:19:263,00
Starší žákyně r. 2008-09 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41720Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:17:22104,00
Dorostenci r. 2006-07 (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52588Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:29:06104,00
2M53978Cvrček JáchymAtletika Polička1000:32:0291,92
Dorostenky r. 2006-07 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z57129Kroulíková MichaelaDžbánov0600:12:01104,00
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ824Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:25:01104,00
2MJ40118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:0773,61
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1517Zedníčková Michaela AnnaSKK Vysoké Mýto0500:27:30104,00
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:22:22104,00
2MA2107Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:22:47100,14
3MA3142Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:23:1696,98
4MA425Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:3294,78
5MA5106Kubišta MichalLetohrad9000:23:4294,07
6MA11104Valenta JosefBe positive8900:26:3781,04
7MA12135Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:26:5879,44
8MA13152Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:27:0079,34
9MA14111Švec MartinVK Choceň8700:27:2477,56
10MA16145Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:27:5675,16
11MA23114Šebek MichalČeská Třebová8400:28:5870,50
12MA26156Červ JakubAtletika Polička8900:29:0969,68
13MA28143Kopecký JanChlumec nad Cidlinou9000:29:1669,19
14MA3768Doležal PavelOrel Vyškov8400:31:3558,86
15MA49103Sedláček FilipOrel Žatčany8400:33:4149,47
16MA57147Hronek JaroslavOrel Obřany9100:37:0034,59
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB690Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:23:55104,00
2MB7127Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:24:07101,14
3MB1740Klatsunov AndrejOrel Jiříkovice8100:28:0283,78
4MB2034Podsedník MichalOrel Jiříkovice7600:28:2181,43
5MB29153Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:29:5075,29
6MB3277Němec RadekLitomyšl7700:30:4571,42
7MB34128Kroulík RadekDžbánov7700:31:0470,10
8MB4376Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:32:4463,16
9MB4855Matuška JanOrel Žatčany8000:33:3359,73
10MB5597Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:36:1348,53
11MB5943Luža TomášOrel Žatčany7400:38:3238,90
12MB7094Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:44:3513,54
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9120Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:25:21104,00
2MC10115Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:26:2597,83
3MC18110Scheuer JanŠanov6600:28:0989,95
4MC1949Simon PetrPolička 7200:28:1688,49
5MC2492Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:29:0485,33
6MC3135Grycman KazimirCiechowice7200:30:0081,70
7MC35141Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:31:1576,73
8MC4285Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:3671,41
9MC46117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:5670,10
10MC5114Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:34:2864,05
11MC53146Mika IvoOrel Obřany Brno6600:35:4159,26
12MC6284Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:40:2540,60
13MC6491Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:40:5638,58
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3860Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:37104,00
2MD41100Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:32:1899,84
3MD60137Sedlák JiříPřelouč5800:38:5477,96
4MD6165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:39:2375,47
5MD72139Kunc JosefOrel Vyškov6000:46:3952,50
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME36116Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:31:28104,00
2ME44119Ráb PavelČeská Třebová5200:32:5197,61
3ME65159Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:41:1270,09
4ME71125Sedláček PavelOrel Židenice5300:46:2952,29
5ME74133Holý JosefOrel Židenice4100:57:2317,61
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA50155Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:34:22104,00
2ZA5275Zedníčková KateřinaVysoké Mýto0300:35:2499,01
3ZA54138Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:35:5496,56
4ZA58149Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:37:4690,15
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB223Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:28:56104,00
2ZB5658Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:36:3375,65
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2789Dvořáková AdélaBystré7600:29:14104,00
2ZC30134Bojanovská AlenaTJ Nové Město na Moravě z.s.7500:29:5099,94
3ZC3398Rolečková EvaVysoké Mýto7100:30:5695,21
4ZC4569Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:32:5587,39
5ZC47150Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:33:0686,79
6ZC63136Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:40:4660,53
7ZC6683Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:41:5856,46
8ZC6895Hejlová PetraRybníky Lanškroun7800:44:3147,69
9ZC6993Smoláková GabrielaRybníky Lanškroun7300:44:3447,54
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD21121Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:31104,00
2ZD6757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:0047,75
3ZD73105Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2021,04
Lidový běh (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB286Šilar JakubDžbánov8700:10:44-
2LB34Pýcha MatyášTJ Sokol Holice1000:10:50-
3LB419Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:10:51-
4LB659Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:11:15-
5LB816Kynštová MarieOrel Vysoké Mýto8300:12:09-
6LB999Mezera PavelBílovice nad Svitavou6800:12:40-
7LB11108Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:13:57-
8LB1263Simonová JanaPolička7500:14:01-
9LB1396Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:14:28-
10LB14140Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:15:13-
11LB15112Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:16:02-
12LB1642Juránková HanaOrel Židenice9000:17:05-
13LB18130Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:18:13-
14LB20123Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:19:29-
-LB-132Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová11DNF-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2115Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:00:34-
1D2112Fialová GabrielaBašť1600:00:34-
2C2354Matuška JanOrel Žatčany1700:00:34-
3C2441Klacunov ArturOrel Jiříkovice1700:00:36-
2D2532Šimečková MelanieSysle run1600:00:37-
1D167Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:37-
4C2728Kopecký TomášVysoké Mýto1600:00:37-
3D2823Toušková MonikaČeské Libchavy1700:00:40-
2D1962Červová SáraAtletika Polička1800:00:46-
3D11039Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:47-
4D21127Juránková TerezieOrel Židenice1700:00:48-
4D11237Benešová AmálieVysoká Mýto1800:00:49-
5D11326Juránková KláraOrel Židenice1900:00:55-
1C11429Kopecký JonatánChlumec nad Cidlinou1900:00:56-
6D11551Přibylová ZojaLanškroun1800:00:56-
7D11647Hájková Amálie JanaVysoké Mýto1900:00:57-
2C11744Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1800:00:57-
8D11850Přibylová EsterLanškroun2100:01:03-
3C11961Červ MatějAtletika Polička2000:01:23-
4C12038Beneš JosefVysoké Mýto2000:01:24-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z115Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto1400:01:44104,00
2Z129Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:45101,42
3Z1322Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5095,71
4Z1433Šimečková DenisaSysle run1400:01:5391,24
5Z1552Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:02:1174,21
6Z1645Burešová AnnaOrel Ústí nad Orlicí1500:02:1471,03
7Z1711Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:2164,68
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Pantůček JakubSysle RUN1200:03:11104,00
2M2218Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:1699,48
3M2366Halas MatějOrel Vyškov1300:03:2494,55
4M2448Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:2493,24
5M2580Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:2990,67
1Z2665Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:30104,00
2Z2770Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:32101,05
3Z2856Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:03:5191,12
1M1930Pantůček TomášSysle RUN1400:03:55104,00
4Z2108Bašková SáraActivity Lanškroun1300:04:0483,58
5Z21153Matušková EliškaOrel Žatčany1200:04:2374,80
6M21221Sokol Dominik NicolasVysoké Mýto1300:04:3257,81
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:05:43104,00
2M3275Cvrček JáchymAtletika Polička1000:06:0196,78
3M3371Doležal AdamOrel Vyškov1000:06:1491,93
1Z3474Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl 1100:06:26104,00
2Z3557Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:06:32100,65
3Z3673Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:06:3399,32
4Z3767Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:06:4196,32
4M3817Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:06:4881,12
5Z3972Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:06:4994,07
6Z3106Kynštová MariaOrel Vysoké Mýto1000:07:4380,23
5M311151Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:08:5743,33
7Z31264Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:09:5845,08
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41101Mezera TomášOrel Židenice0800:09:51104,00
1LB286Šilar JakubDžbánov8700:10:44-
2LB34Pýcha MatyášTJ Sokol Holice1000:10:50-
3LB419Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:10:51-
2M4546Bureš FilipOrel Ústí nad Orlicí0900:11:1088,53
4LB659Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:11:15-
1Z57129Kroulíková MichaelaDžbánov0600:12:01104,00
5LB816Kynštová MarieOrel Vysoké Mýto8300:12:09-
6LB999Mezera PavelBílovice nad Svitavou6800:12:40-
3M41082Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:13:2864,21
7LB11108Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:13:57-
8LB1263Simonová JanaPolička7500:14:01-
9LB1396Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:14:28-
10LB14140Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:15:13-
11LB15112Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:16:02-
12LB1642Juránková HanaOrel Židenice9000:17:05-
1Z41720Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:17:22104,00
13LB18130Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:18:13-
4M419124Fojt LukášOrel Brno-Obřany0900:19:263,00
14LB20123Fojt VojtěchOrel Brno-Obřany0700:19:29-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:22:22104,00
2MA2107Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:22:47100,14
3MA3142Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:23:1696,98
4MA425Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:3294,78
5MA5106Kubišta MichalLetohrad9000:23:4294,07
1MB690Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:23:55104,00
2MB7127Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:24:07101,14
1MJ824Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:25:01104,00
1MC9120Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:25:21104,00
2MC10115Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:26:2597,83
6MA11104Valenta JosefBe positive8900:26:3781,04
7MA12135Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:26:5879,44
8MA13152Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:27:0079,34
9MA14111Švec MartinVK Choceň8700:27:2477,56
1ZJ1517Zedníčková Michaela AnnaSKK Vysoké Mýto0500:27:30104,00
10MA16145Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:27:5675,16
3MB1740Klatsunov AndrejOrel Jiříkovice8100:28:0283,78
3MC18110Scheuer JanŠanov6600:28:0989,95
4MC1949Simon PetrPolička 7200:28:1688,49
4MB2034Podsedník MichalOrel Jiříkovice7600:28:2181,43
1ZD21121Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:31104,00
1ZB223Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:28:56104,00
11MA23114Šebek MichalČeská Třebová8400:28:5870,50
5MC2492Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:29:0485,33
1M52588Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:29:06104,00
12MA26156Červ JakubAtletika Polička8900:29:0969,68
1ZC2789Dvořáková AdélaBystré7600:29:14104,00
13MA28143Kopecký JanChlumec nad Cidlinou9000:29:1669,19
5MB29153Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:29:5075,29
2ZC30134Bojanovská AlenaTJ Nové Město na Moravě z.s.7500:29:5099,94
6MC3135Grycman KazimirCiechowice7200:30:0081,70
6MB3277Němec RadekLitomyšl7700:30:4571,42
3ZC3398Rolečková EvaVysoké Mýto7100:30:5695,21
7MB34128Kroulík RadekDžbánov7700:31:0470,10
7MC35141Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:31:1576,73
1ME36116Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:31:28104,00
14MA3768Doležal PavelOrel Vyškov8400:31:3558,86
1MD3860Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:37104,00
2M53978Cvrček JáchymAtletika Polička1000:32:0291,92
2MJ40118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:0773,61
2MD41100Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:32:1899,84
8MC4285Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:3671,41
8MB4376Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:32:4463,16
2ME44119Ráb PavelČeská Třebová5200:32:5197,61
4ZC4569Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:32:5587,39
9MC46117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:5670,10
5ZC47150Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:33:0686,79
9MB4855Matuška JanOrel Žatčany8000:33:3359,73
15MA49103Sedláček FilipOrel Žatčany8400:33:4149,47
1ZA50155Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:34:22104,00
10MC5114Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:34:2864,05
2ZA5275Zedníčková KateřinaVysoké Mýto0300:35:2499,01
11MC53146Mika IvoOrel Obřany Brno6600:35:4159,26
3ZA54138Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:35:5496,56
10MB5597Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:36:1348,53
2ZB5658Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:36:3375,65
16MA57147Hronek JaroslavOrel Obřany9100:37:0034,59
4ZA58149Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:37:4690,15
11MB5943Luža TomášOrel Žatčany7400:38:3238,90
3MD60137Sedlák JiříPřelouč5800:38:5477,96
4MD6165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:39:2375,47
12MC6284Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:40:2540,60
6ZC63136Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:40:4660,53
13MC6491Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:40:5638,58
3ME65159Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:41:1270,09
7ZC6683Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:41:5856,46
2ZD6757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:0047,75
8ZC6895Hejlová PetraRybníky Lanškroun7800:44:3147,69
9ZC6993Smoláková GabrielaRybníky Lanškroun7300:44:3447,54
12MB7094Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:44:3513,54
4ME71125Sedláček PavelOrel Židenice5300:46:2952,29
5MD72139Kunc JosefOrel Vyškov6000:46:3952,50
3ZD73105Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2021,04
5ME74133Holý JosefOrel Židenice4100:57:2317,61
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:22:22104,00
2MA2107Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:22:47100,14
3MA3142Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:23:1696,98
4MA425Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:3294,78
5MA5106Kubišta MichalLetohrad9000:23:4294,07
6MB690Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:23:5593,10
7MB7127Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:24:0792,18
8MJ824Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:25:0188,20
9MC9120Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:25:2186,67
10MC10115Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:26:2581,94
11MA11104Valenta JosefBe positive8900:26:3781,04
12MA12135Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:26:5879,44
13MA13152Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:27:0079,34
14MA14111Švec MartinVK Choceň8700:27:2477,56
15MA16145Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:27:5675,16
16MB1740Klatsunov AndrejOrel Jiříkovice8100:28:0274,69
17MC18110Scheuer JanŠanov6600:28:0974,14
18MC1949Simon PetrPolička 7200:28:1673,63
19MB2034Podsedník MichalOrel Jiříkovice7600:28:2173,25
20MA23114Šebek MichalČeská Třebová8400:28:5870,50
21MC2492Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:29:0470,04
22M52588Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč0700:29:0669,90
23MA26156Červ JakubAtletika Polička8900:29:0969,68
24MA28143Kopecký JanChlumec nad Cidlinou9000:29:1669,19
25MB29153Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:29:5066,68
26MC3135Grycman KazimirCiechowice7200:30:0065,92
27MB3277Němec RadekLitomyšl7700:30:4562,55
28MB34128Kroulík RadekDžbánov7700:31:0461,13
29MC35141Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:31:1560,30
30ME36116Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:31:2859,34
31MA3768Doležal PavelOrel Vyškov8400:31:3558,86
32MD3860Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:3758,64
33M53978Cvrček JáchymAtletika Polička1000:32:0256,78
34MJ40118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:0756,45
35MD41100Razým JanTJ Dlouhá Třebová5700:32:1855,60
36MC4285Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:3654,26
37MB4376Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:32:4453,72
38ME44119Ráb PavelČeská Třebová5200:32:5153,16
39MC46117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:5652,78
40MB4855Matuška JanOrel Žatčany8000:33:3350,05
41MA49103Sedláček FilipOrel Žatčany8400:33:4149,47
42MC5114Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:34:2845,93
43MC53146Mika IvoOrel Obřany Brno6600:35:4140,50
44MB5597Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:36:1338,08
45MA57147Hronek JaroslavOrel Obřany9100:37:0034,59
46MB5943Luža TomášOrel Žatčany7400:38:3227,78
47MD60137Sedlák JiříPřelouč5800:38:5426,08
48MD6165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:39:2323,96
49MC6284Mistr PavelOrel Vysoké Mýto6500:40:2519,35
50MC6491Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:40:5617,06
51ME65159Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:41:1215,86
52MB7094Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:44:353,00
53ME71125Sedláček PavelOrel Židenice5300:46:293,00
54MD72139Kunc JosefOrel Vyškov6000:46:393,00
55ME74133Holý JosefOrel Židenice4100:57:233,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1517Zedníčková Michaela AnnaSKK Vysoké Mýto0500:27:30104,00
2ZD21121Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:28:3198,25
3ZB223Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:28:5695,75
4ZC2789Dvořáková AdélaBystré7600:29:1493,66
5ZC30134Bojanovská AlenaTJ Nové Město na Moravě z.s.7500:29:5091,47
6ZC3398Rolečková EvaVysoké Mýto7100:30:5687,50
7ZC4569Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:32:5580,25
8ZC47150Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:33:0679,61
9ZA50155Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:34:2274,97
10ZA5275Zedníčková KateřinaVysoké Mýto0300:35:2471,23
11ZA54138Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:35:5469,41
12ZB5658Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:36:3367,02
13ZA58149Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:37:4662,65
14ZC63136Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:40:4651,68
15ZC6683Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:41:5847,36
16ZD6757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:0039,96
17ZC6895Hejlová PetraRybníky Lanškroun7800:44:3138,03
18ZC6993Smoláková GabrielaRybníky Lanškroun7300:44:3437,87
19ZD73105Nechvílová MiroslavaChoceň6000:51:2013,29

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód