Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

25.6.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 25.6.2023
  • zobrazeno již 460x
  • místo konání: Mladkov, náměstí
  • GPS: 50.09685N, 16.62708E
  • pořadatel: Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:00 hodin v kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka 9,5 km v lesním terénu
převýšení 522 m

Ceny pro vítěze

finanční pro první tři v kategorii (400,300,200)
medaile

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Propozice závodu ve formátu PDF
Plakát závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

renca.vagner@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.7.2022Mladkov - Suchý vrch, memoriál Dobroslava Marečka71
10.7.2021Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 79
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 38
  • závodníků na všech ročnících: 3452

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4630
Javůrek Jiří4827
Vacek Martin6922
Bielčik Jindřich4022
Dostálek Petr6722
Pechek František5321
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Šrůtek Stanislav5816
Tučný Jan4716
Marek František4116
Šír Václav4815
Tichý Pavel6314
Šmída Oldřich4814
Šimůnek Jan8214
Šalplachta Jindřich4714
Tempír František4914
Kolínek František5614
Pleticha František4213
Vacarda Vladimír5913
Vraštilová Miloslava5613
Červ Miloslav5013
Vodička Jan4513
Jandejsek Zdeněk6113
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Ožana Václav6412
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Dobšíček Pavel8012
Fajfr František7211
Gombita Josef5811
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Krunčík Pavel8511
Matyášová Jana6511
Keprtová Miloslava4811
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Hanuš Petr6410
Krejsa Václav5210
Kalousek Jan4110

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ233Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:44:10104,00
2MJ5070Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:05:0454,68
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5213Likusová BarboraSK Mníšecký Expres1101:06:29104,00
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA436Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:45:10104,00
2MA539Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:46:01100,12
3MA664Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:46:2498,27
4MA126Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:49:3890,11
5MA1577Daniel MichalKH Olomouc9200:50:5087,45
6MA1772Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:51:1386,61
7MA1838Valenta JosefBe positive8900:51:3885,68
8MA3946Wojrach MarcinGory Lasy8601:00:3265,98
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB166Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:42:58104,00
2MB368Kechrt TomášNový Malín8100:44:4098,04
3MB1011Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:48:2888,20
4MB1428Turek MartinAC Sparta Praha8000:50:1683,01
5MB1924Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:51:5879,05
6MB2732Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:54:5272,30
7MB2922Dusil MartinVamberk7400:55:4470,29
8MB3155Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:56:3468,35
9MB3729Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:59:4361,02
10MB4452Němec RadekLitomyšl7701:02:2954,58
11MB6249Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8301:12:2231,57
12MB6444Marcin KornásGory Lasy7801:14:3726,34
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC760Petráš RostislavNový Jičín u Štramberku6500:46:46104,00
2MC858Hejl RadekLetohrad7200:47:20100,79
3MC925Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:1597,83
4MC1631Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:50:5990,98
5MC2026Koudelka DrahomírMeixner7100:52:1088,45
6MC229Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:53:0286,60
7MC233Kalista JiříSK Praga Praha7100:53:5884,60
8MC2561Bielčik PetrLichkov7100:54:2883,54
9MC267Habr PetrŽernov Pro Radost6500:54:4083,11
10MC3014Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:56:0180,22
11MC3578Simon PetrPolička 7200:58:1375,52
12MC3874Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7301:00:0771,45
13MC4356Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6801:02:2266,64
14MC4921Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:04:1762,54
15MC5347Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:06:5456,95
16MC5459Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:07:0556,56
17MC5742Zbigniew MarcelGory Lasy6701:09:1252,03
18MC6371Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:14:0041,77
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1310Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:53104,00
2MD2867Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:55:3490,61
3MD4065Bláha MilanAF Křovice5701:01:1478,25
4MD4218Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:1275,31
5MD452Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:4574,21
6MD661Sedlák JiříPřelouč5801:17:1845,04
7MD6875Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:24:4430,14
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3416Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:57:44104,00
2ME4727Ráb PavelČeská Třebová5201:03:2892,07
3ME5115Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:3587,40
4ME5619Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:07:1883,43
5ME6953Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:25:0152,74
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3220Peterová JanaOK Loko Pardubice0000:56:38104,00
2ZA364Tresa IvanaBlansko9200:59:1697,35
3ZA4154Válková SimonaDolní Morava0201:02:1091,23
4ZA6537Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:16:2465,10
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB218Mrázková LindaDěčín8000:52:15104,00
2ZB2430Švorčíková LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8000:54:1798,11
3ZB465Hozáková LeonaChoceň8101:03:1779,88
4ZB6045Plewa KatarinaGory Lasy8401:10:4164,72
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1162Metelková TáňaBK Náchod7200:49:18104,00
2ZC3323Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:56:5986,42
3ZC4850Žitníková LenkaLetohrad7801:03:4271,79
4ZC5873Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7601:09:3258,96
5ZC6112Likusová DagmarSK Mníšecký Expres7001:11:5254,23
6ZC6741Malik AgnieszkaRNB POLANICA Zdrój7701:20:2137,02
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5540Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6401:07:06104,00
2ZD5917Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0397,60
3ZD7034Nechvílová MiroslavaChoceň6001:39:4452,37
Lidový běh (trať 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Simon JakubPolička0000:27:54-
2LB211Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:32:56-
3LB313Simonová JanaPolička7500:35:00-
4LB415Simon MichalPolička0200:35:02-
5LB510Tafijčuková VeronikaSK Mníšecký Expres1000:39:06-
Trať 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB114Simon JakubPolička0000:27:54-
2LB211Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:32:56-
3LB313Simonová JanaPolička7500:35:00-
4LB415Simon MichalPolička0200:35:02-
5LB510Tafijčuková VeronikaSK Mníšecký Expres1000:39:06-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB166Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:42:58104,00
1MJ233Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:44:10104,00
2MB368Kechrt TomášNový Malín8100:44:4098,04
1MA436Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:45:10104,00
2MA539Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:46:01100,12
3MA664Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:46:2498,27
1MC760Petráš RostislavNový Jičín u Štramberku6500:46:46104,00
2MC858Hejl RadekLetohrad7200:47:20100,79
3MC925Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:1597,83
3MB1011Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:48:2888,20
1ZC1162Metelková TáňaBK Náchod7200:49:18104,00
4MA126Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:49:3890,11
1MD1310Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:53104,00
4MB1428Turek MartinAC Sparta Praha8000:50:1683,01
5MA1577Daniel MichalKH Olomouc9200:50:5087,45
4MC1631Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:50:5990,98
6MA1772Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:51:1386,61
7MA1838Valenta JosefBe positive8900:51:3885,68
5MB1924Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:51:5879,05
5MC2026Koudelka DrahomírMeixner7100:52:1088,45
1ZB218Mrázková LindaDěčín8000:52:15104,00
6MC229Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:53:0286,60
7MC233Kalista JiříSK Praga Praha7100:53:5884,60
2ZB2430Švorčíková LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8000:54:1798,11
8MC2561Bielčik PetrLichkov7100:54:2883,54
9MC267Habr PetrŽernov Pro Radost6500:54:4083,11
6MB2732Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:54:5272,30
2MD2867Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:55:3490,61
7MB2922Dusil MartinVamberk7400:55:4470,29
10MC3014Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:56:0180,22
8MB3155Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:56:3468,35
1ZA3220Peterová JanaOK Loko Pardubice0000:56:38104,00
2ZC3323Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:56:5986,42
1ME3416Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:57:44104,00
11MC3578Simon PetrPolička 7200:58:1375,52
2ZA364Tresa IvanaBlansko9200:59:1697,35
9MB3729Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:59:4361,02
12MC3874Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7301:00:0771,45
8MA3946Wojrach MarcinGory Lasy8601:00:3265,98
3MD4065Bláha MilanAF Křovice5701:01:1478,25
3ZA4154Válková SimonaDolní Morava0201:02:1091,23
4MD4218Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:1275,31
13MC4356Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6801:02:2266,64
10MB4452Němec RadekLitomyšl7701:02:2954,58
5MD452Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:4574,21
3ZB465Hozáková LeonaChoceň8101:03:1779,88
2ME4727Ráb PavelČeská Třebová5201:03:2892,07
3ZC4850Žitníková LenkaLetohrad7801:03:4271,79
14MC4921Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:04:1762,54
2MJ5070Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:05:0454,68
3ME5115Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:3587,40
1ZJ5213Likusová BarboraSK Mníšecký Expres1101:06:29104,00
15MC5347Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:06:5456,95
16MC5459Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:07:0556,56
1ZD5540Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6401:07:06104,00
4ME5619Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:07:1883,43
17MC5742Zbigniew MarcelGory Lasy6701:09:1252,03
4ZC5873Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7601:09:3258,96
2ZD5917Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0397,60
4ZB6045Plewa KatarinaGory Lasy8401:10:4164,72
5ZC6112Likusová DagmarSK Mníšecký Expres7001:11:5254,23
11MB6249Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8301:12:2231,57
18MC6371Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:14:0041,77
12MB6444Marcin KornásGory Lasy7801:14:3726,34
4ZA6537Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:16:2465,10
6MD661Sedlák JiříPřelouč5801:17:1845,04
6ZC6741Malik AgnieszkaRNB POLANICA Zdrój7701:20:2137,02
7MD6875Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:24:4430,14
5ME6953Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:25:0152,74
3ZD7034Nechvílová MiroslavaChoceň6001:39:4452,37
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB166Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:42:58104,00
2MJ233Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:44:1099,21
3MB368Kechrt TomášNový Malín8100:44:4097,04
4MA436Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:45:1094,88
5MA539Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:46:0192,90
6MA664Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:46:2492,01
7MC760Petráš RostislavNový Jičín u Štramberku6500:46:4691,16
8MC858Hejl RadekLetohrad7200:47:2089,84
9MC925Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:1587,70
10MB1011Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:48:2887,20
11MA126Habr MartinTJ Sokol Olešnice9600:49:3884,48
12MD1310Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:5383,90
13MB1428Turek MartinAC Sparta Praha8000:50:1683,01
14MA1577Daniel MichalKH Olomouc9200:50:5081,69
15MC1631Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:50:5981,34
16MA1772Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:51:1380,80
17MA1838Valenta JosefBe positive8900:51:3879,83
18MB1924Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:51:5879,05
19MC2026Koudelka DrahomírMeixner7100:52:1078,59
20MC229Ožana VáclavFIT BEZ DIET6400:53:0276,57
21MC233Kalista JiříSK Praga Praha7100:53:5874,40
22MC2561Bielčik PetrLichkov7100:54:2873,24
23MC267Habr PetrŽernov Pro Radost6500:54:4072,77
24MB2732Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:54:5272,30
25MD2867Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:55:3470,67
26MB2922Dusil MartinVamberk7400:55:4470,29
27MC3014Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:56:0169,63
28MB3155Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:56:3468,35
29ME3416Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:57:4465,63
30MC3578Simon PetrPolička 7200:58:1364,51
31MB3729Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:59:4361,02
32MC3874Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7301:00:0760,09
33MA3946Wojrach MarcinGory Lasy8601:00:3259,12
34MD4065Bláha MilanAF Křovice5701:01:1457,49
35MD4218Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:02:1255,24
36MC4356Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6801:02:2254,85
37MB4452Němec RadekLitomyšl7701:02:2954,58
38MD452Šolc VítězslavBKL Machov5701:02:4553,96
39ME4727Ráb PavelČeská Třebová5201:03:2852,29
40MC4921Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:04:1750,39
41MJ5070Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:05:0448,56
42ME5115Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:05:3547,36
43MC5347Dvořák PavelDobroběh Vysoké Mýto7001:06:5444,30
44MC5459Dostál JiříLiga 100 Olomouc6401:07:0543,87
45ME5619Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:07:1843,37
46MC5742Zbigniew MarcelGory Lasy6701:09:1238,94
47MB6249Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8301:12:2231,57
48MC6371Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:14:0027,77
49MB6444Marcin KornásGory Lasy7801:14:3726,34
50MD661Sedlák JiříPřelouč5801:17:1820,09
51MD6875Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:24:443,00
52ME6953Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:25:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1162Metelková TáňaBK Náchod7200:49:18104,00
2ZB218Mrázková LindaDěčín8000:52:1596,02
3ZB2430Švorčíková LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8000:54:1790,89
4ZA3220Peterová JanaOK Loko Pardubice0000:56:3885,13
5ZC3323Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:56:5984,42
6ZA364Tresa IvanaBlansko9200:59:1679,78
7ZA4154Válková SimonaDolní Morava0201:02:1073,90
8ZB465Hozáková LeonaChoceň8101:03:1771,64
9ZC4850Žitníková LenkaLetohrad7801:03:4270,79
10ZJ5213Likusová BarboraSK Mníšecký Expres1101:06:2965,15
11ZD5540Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6401:07:0663,89
12ZC5873Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7601:09:3258,96
13ZD5917Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:10:0357,91
14ZB6045Plewa KatarinaGory Lasy8401:10:4156,63
15ZC6112Likusová DagmarSK Mníšecký Expres7001:11:5254,23
16ZA6537Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:16:2445,03
17ZC6741Malik AgnieszkaRNB POLANICA Zdrój7701:20:2137,02
18ZD7034Nechvílová MiroslavaChoceň6001:39:443,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód