Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

14.10.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 14.10.2023
  • zobrazeno již 695x
  • místo konání: Letohrad
  • GPS: 50.04267N, 16.51637E
  • pořadatel: TJ Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
od 10:00 do 11:30 hodin

Přihlášky

jednotlivci na místě od 8:00 do 9:30 hodin
oddíly do pátku 13.10. do 13.00 na níže uvedený email

Startovné

žáci 2016 a ml. zdarma, žactvo 50,- a dorost 80,- Kč, dospělí 120,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Lesní cesty, částečně asfaltový povrch

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 776 775 608
Propozice zívodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

biatlon@biatlonletohrad.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2024Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
15.10.2022Přespolní běh lyžařů v Letohradě247
10.10.2021Přespolní běh lyžařů v Letohradě260
18.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3636

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6210
Kalous Petr7710
Fajfr František729
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Moravec Martin849
Sklenářová Eva819
Šebek Michal849
Bielčik Jindřich409
Sadílek Ota469
Leicht Jiří498
Ducháček Bedřich598
Vinduška Petr938
Schreierová Anna008
Kubíčková Nikita028
Exler Ondřej908
Novotná Dora978
Kavka Lukáš978
Stránský Aleš608
Černá Kristýna938
Strnad Tomáš698
Hermann Jakub038
Klaclová Šárka938
Polák Daniel988
Krejčí Stanislav638
Keprtová Miloslava488
Živný Marek918
Procházka Jakub968
Kánská Lucie047
Hermann Matěj007
Žalčík Kim997
Borek Viktor047
Jirásková Eva647
Matyášová Jana657
Večeř Milan967
Hanuš Petr647
Sontáková Lenka917
Moravec Jan027
Hlaváček Zdeněk547
Mikysková Svatava037
Vávra Vlastimil917
Dušková Lenka807
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Remeš Petr947
Kánský Petr007
Koblížek Jindřich487
Borek Petr707
Marek Jiří437

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2121Anikieiev OleksandrAtletika TJ Sokol Žamberk1600:01:28-
2C2325Navrátil AdamSokol atletika Žamberk1600:01:32-
3C2524Malátek VítekSokol atletika Žamberk1600:01:35-
4C2729Skalický JanTJ Slavoj Suchdol1600:01:37-
5C2927Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:39-
6C21426Bříza MaxmiliánSPLE1600:01:48-
7C21728Bříza OliverSPLE1600:01:50-
8C21822Fišer ČeněkSokol atletika Žamberk1600:01:54-
9C22023Holovský KryštofSokol atletika Žamberk1600:02:26-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D228Moravcová RozálieTJ Spartak Letohrad1600:01:29-
2D2312Houdková EmílieChoceň1600:01:32-
3D256Hudačová ElenaTJ Spartak Letohard1600:01:35-
4D281Kailová ElenAtletika T. J. Sokol Žamberk1600:01:38-
5D2109Bothe MiriamSPLE1600:01:40-
6D2114Mužíková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad O.1600:01:41-
7D2122Dlundrová EvelínaSokol atletika Žamberk1600:01:44-
8D2135Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad1600:01:46-
9D2147Nováková TerezaSPLE1600:01:48-
10D21610Hartmanová EliškaSPLE1700:01:49-
11D21911Faltusová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1600:01:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1183Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:13104,00
2M1278Malátek MatějSokol atletika Žamberk1400:03:2197,85
3M1394Janoušek JanTJ Spartak Brandýs/O.1400:03:2495,30
4M1786Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:3290,16
5M1888Čanda KryštofKlub Biatlonu Letohrad1500:03:3489,12
6M1992Mařík KarelDolní Dobrouč1400:03:3688,08
7M11191Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1500:03:4284,97
7M11195Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:4284,97
9M11390Hromádko TheodorSki team Svratka1500:03:4583,42
10M11584Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:5080,83
11M11680Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:5180,31
12M11879Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:03:5379,27
12M11885Hartman TomášKB Letohrad1400:03:5379,27
14M12176Pech LukášSokol atletika Žamberk1500:03:5976,17
14M12189Šmahel JakubTJ Spartak Letohrad1500:03:5976,17
16M12396Hájek AlešOB ČT1500:04:0274,61
16M12382Diblík MikulášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:04:0274,61
18M12881Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:1269,43
19M12987Ryba VilémSpartak Letohrad1500:04:2264,25
20M13177Sklenka FilipSokol atletika Žamberk1400:04:3358,55
21M13493Mařík FrantišekPromotorsport1400:04:5049,74
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1357Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:24104,00
2Z1559Kalousová Beáta4 sports team1400:03:26101,02
3Z1647Pekárková AliceSKSK1400:03:3098,06
4Z1958Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:03:3694,12
5Z11453Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:03:4788,73
6Z11748Štanderová KláraSokol atletika Žamberk1400:03:5286,27
7Z12052Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:03:5684,31
8Z12546Benešová GabrielaSKSK1500:04:0480,39
9Z12655Tkačíková TerezaTJ Spartak Letohrad1500:04:0878,43
10Z12754Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:04:0977,94
11Z13050Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:2669,61
12Z13149Nosálová GabrielaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:04:3366,18
13Z13356Hrdinová Anna BerenikaSokol atletika Žamberk1500:04:3863,73
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M257151Toman FilipKB Střelka Brno1200:09:16104,00
2M258156Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:09:20101,28
3M259153Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:09:2299,92
4M261161Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:09:4195,50
5M263155Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:10:0191,91
6M264157Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:10:0591,19
7M265154Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:10:2587,59
8M266159Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:10:5682,01
9M26845Skalický PetrSK Kotlářka1200:15:1136,15
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z235128Boháčová AdélaAtletika Polička1200:06:27104,00
2Z236124Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:06:33100,45
3Z237106Sedláčková EliškaKB Střelka Brno1300:06:3898,16
4Z238129Janoušková BarboraJiskra UO1200:06:4695,09
5Z239118Váchová AdélaTJ SPARTAK Letohrad1300:06:5493,02
6Z240130Kalousová Agnese4 sports team1200:07:0490,44
7Z241119Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:07:1388,11
8Z242131Klodnerová NellaTJ Svitavy1200:07:1687,34
9Z243125Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:07:2485,27
10Z244116Břízová Denisabiatlon Letohrad1300:07:2784,50
11Z245121Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:07:2983,98
12Z246127Šlesingrová VictorieSPLE1300:07:3283,20
13Z247114Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:07:4180,88
14Z248109Malínková SáraSokol atletika Žamberk1300:07:4579,84
15Z249111Nováková AlisaSokol atletika Žamberk1200:07:5278,04
16Z250112Veverková NatálieSokol atletika Žamberk1300:07:5776,74
17Z251110Koblížková AdélaSokol atletika Žamberk1200:08:2469,77
18Z252122Koutníková ViktorieTJ SPARTAK Letohrad1300:08:2868,73
19Z253123Nastoupilová NikolSPLE1300:08:3167,96
20Z254115Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:08:3566,93
21Z255117Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:08:4265,12
22Z256107Hejlová EllaSokol atletika Žamberk1300:09:1257,36
23Z260132Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:09:2354,52
24Z262126Bašková SáraActivity Lanškroun1300:09:5247,03
25Z267108Horálková NatáleSokol atletika Žamberk1300:11:5814,47
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:12:27104,00
2M3233Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:12:31101,46
3M3335Veselý JakubKB Letohrad1000:13:1394,84
4M3439Vácha JanTJ SPARTAK Letohard1100:13:2492,37
5M3534Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:13:2692,10
6M3637Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:13:3990,36
7M3942Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:13:5588,22
8M31238Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:14:0686,75
9M31332Keller OskarKB Střelka Brno1100:14:1785,27
10M31531Křepela JiříSKSK1100:14:2484,34
11M31640Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:14:3083,53
12M31936Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:14:4781,26
13M32741Fišer LukášLetohrad Biatlon1000:16:3067,47
14M32844Dostálek ŠimonMy od kopřivy1000:17:1960,91
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3123Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:09:11104,00
2Z3210Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:09:2898,91
3Z337Stratilová AnnaSokol atletika Žamberk1000:09:3696,46
4Z343Sedláčková NelaKB Střelka Brno1000:09:4294,37
5Z3522Krejčí MagdalénaAK Slovan MT1000:09:4394,19
6Z3611Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:09:5492,20
7Z3713Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad1100:10:0290,74
8Z3812Knápková AnežkaKB Letohrad1000:10:1788,02
9Z3921Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:10:3185,48
10Z31018Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:10:3784,39
11Z31126Janespalová AdélaBěstovice1000:10:4083,85
12Z31219Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:11:0279,85
13Z31320Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:11:0679,13
14Z31417Králová MagdalénaSokol atletika Žamberk1000:11:0978,58
15Z31525Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:11:1477,68
16Z3168Szabó IsabellaSokol atletika Žamberk1000:11:2076,59
17Z3171Leštínská EmaSKSK1100:11:2376,04
18Z31815Kopfštejnová SáraJiskra UO1100:11:2875,14
19Z3195Pánková PavlaKB Střelka Brno1100:11:4272,60
20Z32024Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:12:0468,60
21Z3219Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:12:2065,70
22Z3224Málková AmálieKB Střelka Brno1100:13:2553,90
23Z32316Králová PetraSokol atletika Žamberk1100:14:3241,74
24Z3246Nováková DenisaSokol atletika Žamberk1000:14:3341,56
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4199Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:20:16104,00
2M4292Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:20:20101,67
3M4389Fajfr AlešSokol atletika Žamberk0900:20:28100,01
4M4498Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:21:0695,89
4M4491Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:21:0695,89
4M4481Tauchman MatějKB Jilemnice0800:21:0695,89
7M4797Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:21:0995,64
8M4886Beneš MarekSKSK0800:21:1994,82
9M4996Strnad VítBiatlon Letohrad0800:21:3393,67
10M41084Skandera MatyášKB Jilemnice0800:22:0191,37
11M41182Kuřík MartinKB Jilemnice0800:22:1090,63
12M41288Málek FrantišekKB Střelka Brno0900:22:1490,30
13M41383Krause TadeášKB Jilemnice0800:22:2789,23
14M41495Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:22:3288,82
15M41587Valenta JakubSKSK0800:22:4287,99
16M41685Šabata FrantišekSKSK0900:23:3783,47
17M41994Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:24:0481,25
18M42093Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:24:2979,19
19M42290Sibera VojtěchSokol atletika Žamberk0800:34:5927,38
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4758Holíková VeronikaSKSK0800:13:45104,00
2Z4857Drhová EvaKB Jilemnice0800:13:50101,39
3Z41063Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:14:0199,06
4Z41159Beránková LauraKB Střelka Brno0900:14:0297,94
5Z41468Krampotová AdélaKB Letohrad0800:14:2295,52
6Z41760Zajíčková ZuzanaKB Střelka Brno0900:14:4293,09
7Z41865Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:14:4492,85
8Z42069Veselá Nela Valentýna-0900:15:1189,58
9Z42156Rozsypalová NatálieKB Jilemnice0800:15:1489,21
10Z42264Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:15:2388,12
11Z42361Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:15:4585,45
12Z42466Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:15:4885,09
13Z42567Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:15:4984,97
14Z42662Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:16:2081,21
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M519135Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:27:35104,00
2M523137Janeček RomanFenix SKI Team Jeseník0600:29:5993,30
3M524136Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:30:0991,69
4M525134Exler ŠtěpánSK Žamberk kanoistika0700:32:5380,79
5M527133Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:33:1179,70
6M529131Křepela JanSKSK0700:36:1768,46
7M530132Jelen LukášSKSK0700:36:5666,10
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z517111Teichmanová MichaelaKB Jilemnice0700:24:02104,00
1Z517112Martínková NatálieKB Jilemnice0600:24:02102,00
3Z521113Syrovátková LindaSKI klub Jablonec/Nisou0700:25:3294,76
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4170Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:40:33104,00
2MJ8162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:53:0271,21
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5154Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:23:53104,00
2ZJ10153Kubíčková ZuzanaSKSK0400:25:1096,63
3ZJ14152Jelenová TerezaSKSK0500:25:4493,25
4ZJ20151Novotná TerezaKB Jilemnice0500:27:5583,11
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1187Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:39:24104,00
2MA2188Moravec MartinSPLE8400:39:40101,32
3MA3189Vacek JiříČumíš na mě?8700:39:5599,69
4MA5183Exler OndřejSs Askino9000:40:4996,40
5MA6185Vágner Alex-9000:46:2982,02
6MA7181Holovský JakubSokol Atletika Žamberk8600:47:4678,76
7MA9186Živný Marek3D Fitness9100:55:5058,29
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1220Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:29:02104,00
2MB6217Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:32:0791,38
3MB9223Dusil MartinVamberk7400:33:3085,62
4MB11221Hůlka RadekČeská Třebová8000:34:0582,61
5MB13250Jurajda PavelLetohrad7400:34:2381,57
6MB14222Janespal MilanBěstovice7900:34:3381,00
7MB15219Válek JanDolní Morava7500:36:0175,95
8MB20218Křepela JanSKSK7900:38:1668,20
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2256Hejl RadekLetohrad7200:30:08104,00
2MC3249Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:28100,89
3MC5254Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:30:4998,73
4MC7247Hanuš Petr3D Fitness RT6400:33:1889,49
5MC10253Suchodol Josef3D Fitness RT6700:33:5487,50
6MC12251Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:34:0986,67
7MC18252Kalousek JanMalšovice7100:37:1676,33
8MC22255Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1166,65
9MC23248Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:41:1163,33
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4280Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:45104,00
2MD8279Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:33:2693,27
3MD16278Novotný Luděk3D Fitness RT6200:36:4581,49
4MD17283Dostál LadislavMoravská Třebová5600:37:1279,02
5MD19271Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:2778,21
6MD21275Skalický JosefŽichlínek6200:39:0672,85
7MD24273Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:42:5660,38
8MD25281Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:48:1343,20
9MD26274Novotný Přemysl3D Fitness RT5901:02:173,00
Muži E 70 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11277Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:15104,00
2ME13182Ráb PavelČeská Třebová5200:25:29101,08
3ME26276Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:0669,91
4ME32282Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:2252,01
5ME33272Bielčik JindřichLichkov4000:40:1840,40
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6171Válková SimonaDolní Morava0200:24:03104,00
2ZA17172Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:26:1592,85
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1202Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:22:30104,00
2ZB7207Paďourová RenataRunsport team8700:24:4292,22
3ZB8206Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:24:5390,41
4ZB9209Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:24:5889,04
5ZB15208Richtrová HanaRunsport team8200:25:5384,96
6ZB18203Sklenářová EvaLetohrad8100:26:4980,81
7ZB21201Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:28:1774,30
8ZB22205Pánková JanaStřelka Brno7900:29:1570,00
Ženy C 45-54 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2232Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:22:54104,00
2ZC3234Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:09100,91
3ZC12236Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:2090,37
4ZC16204Janespalová PavlínaBěstovice7700:26:0286,32
5ZC28233Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:33:2054,44
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4262Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:23104,00
2ZD31261Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:1942,41
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1183Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:13104,00
2M1278Malátek MatějSokol atletika Žamberk1400:03:2197,85
1Z1357Boháčová NelaAtletika Polička1400:03:24104,00
3M1394Janoušek JanTJ Spartak Brandýs/O.1400:03:2495,30
2Z1559Kalousová Beáta4 sports team1400:03:26101,02
3Z1647Pekárková AliceSKSK1400:03:3098,06
4M1786Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:3290,16
5M1888Čanda KryštofKlub Biatlonu Letohrad1500:03:3489,12
6M1992Mařík KarelDolní Dobrouč1400:03:3688,08
4Z1958Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:03:3694,12
7M11195Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:4284,97
7M11191Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1500:03:4284,97
9M11390Hromádko TheodorSki team Svratka1500:03:4583,42
5Z11453Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:03:4788,73
10M11584Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:5080,83
11M11680Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:5180,31
6Z11748Štanderová KláraSokol atletika Žamberk1400:03:5286,27
12M11879Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:03:5379,27
12M11885Hartman TomášKB Letohrad1400:03:5379,27
7Z12052Faltusová AnežkaTJ Spartak Letohrad1400:03:5684,31
14M12176Pech LukášSokol atletika Žamberk1500:03:5976,17
14M12189Šmahel JakubTJ Spartak Letohrad1500:03:5976,17
16M12382Diblík MikulášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:04:0274,61
16M12396Hájek AlešOB ČT1500:04:0274,61
8Z12546Benešová GabrielaSKSK1500:04:0480,39
9Z12655Tkačíková TerezaTJ Spartak Letohrad1500:04:0878,43
10Z12754Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:04:0977,94
18M12881Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:1269,43
19M12987Ryba VilémSpartak Letohrad1500:04:2264,25
11Z13050Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:2669,61
12Z13149Nosálová GabrielaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:04:3366,18
20M13177Sklenka FilipSokol atletika Žamberk1400:04:3358,55
13Z13356Hrdinová Anna BerenikaSokol atletika Žamberk1500:04:3863,73
21M13493Mařík FrantišekPromotorsport1400:04:5049,74
1Z235128Boháčová AdélaAtletika Polička1200:06:27104,00
2Z236124Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:06:33100,45
3Z237106Sedláčková EliškaKB Střelka Brno1300:06:3898,16
4Z238129Janoušková BarboraJiskra UO1200:06:4695,09
5Z239118Váchová AdélaTJ SPARTAK Letohrad1300:06:5493,02
6Z240130Kalousová Agnese4 sports team1200:07:0490,44
7Z241119Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:07:1388,11
8Z242131Klodnerová NellaTJ Svitavy1200:07:1687,34
9Z243125Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:07:2485,27
10Z244116Břízová Denisabiatlon Letohrad1300:07:2784,50
11Z245121Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:07:2983,98
12Z246127Šlesingrová VictorieSPLE1300:07:3283,20
13Z247114Diblíková LilianaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:07:4180,88
14Z248109Malínková SáraSokol atletika Žamberk1300:07:4579,84
15Z249111Nováková AlisaSokol atletika Žamberk1200:07:5278,04
16Z250112Veverková NatálieSokol atletika Žamberk1300:07:5776,74
17Z251110Koblížková AdélaSokol atletika Žamberk1200:08:2469,77
18Z252122Koutníková ViktorieTJ SPARTAK Letohrad1300:08:2868,73
19Z253123Nastoupilová NikolSPLE1300:08:3167,96
20Z254115Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:08:3566,93
21Z255117Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:08:4265,12
22Z256107Hejlová EllaSokol atletika Žamberk1300:09:1257,36
1M257151Toman FilipKB Střelka Brno1200:09:16104,00
2M258156Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:09:20101,28
3M259153Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:09:2299,92
23Z260132Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:09:2354,52
4M261161Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:09:4195,50
24Z262126Bašková SáraActivity Lanškroun1300:09:5247,03
5M263155Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:10:0191,91
6M264157Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:10:0591,19
7M265154Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:10:2587,59
8M266159Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:10:5682,01
25Z267108Horálková NatáleSokol atletika Žamberk1300:11:5814,47
9M26845Skalický PetrSK Kotlářka1200:15:1136,15
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3123Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:09:11104,00
2Z3210Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:09:2898,91
3Z337Stratilová AnnaSokol atletika Žamberk1000:09:3696,46
4Z343Sedláčková NelaKB Střelka Brno1000:09:4294,37
5Z3522Krejčí MagdalénaAK Slovan MT1000:09:4394,19
6Z3611Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:09:5492,20
7Z3713Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad1100:10:0290,74
8Z3812Knápková AnežkaKB Letohrad1000:10:1788,02
9Z3921Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:10:3185,48
10Z31018Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:10:3784,39
11Z31126Janespalová AdélaBěstovice1000:10:4083,85
12Z31219Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:11:0279,85
13Z31320Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:11:0679,13
14Z31417Králová MagdalénaSokol atletika Žamberk1000:11:0978,58
15Z31525Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:11:1477,68
16Z3168Szabó IsabellaSokol atletika Žamberk1000:11:2076,59
17Z3171Leštínská EmaSKSK1100:11:2376,04
18Z31815Kopfštejnová SáraJiskra UO1100:11:2875,14
19Z3195Pánková PavlaKB Střelka Brno1100:11:4272,60
20Z32024Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:12:0468,60
21Z3219Blechová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:12:2065,70
22Z3224Málková AmálieKB Střelka Brno1100:13:2553,90
23Z32316Králová PetraSokol atletika Žamberk1100:14:3241,74
24Z3246Nováková DenisaSokol atletika Žamberk1000:14:3341,56
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí1100:12:27104,00
2M3233Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:12:31101,46
3M3335Veselý JakubKB Letohrad1000:13:1394,84
4M3439Vácha JanTJ SPARTAK Letohard1100:13:2492,37
5M3534Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:13:2692,10
6M3637Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:13:3990,36
1Z4758Holíková VeronikaSKSK0800:13:45104,00
2Z4857Drhová EvaKB Jilemnice0800:13:50101,39
7M3942Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:13:5588,22
3Z41063Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:14:0199,06
4Z41159Beránková LauraKB Střelka Brno0900:14:0297,94
8M31238Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:14:0686,75
9M31332Keller OskarKB Střelka Brno1100:14:1785,27
5Z41468Krampotová AdélaKB Letohrad0800:14:2295,52
10M31531Křepela JiříSKSK1100:14:2484,34
11M31640Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:14:3083,53
6Z41760Zajíčková ZuzanaKB Střelka Brno0900:14:4293,09
7Z41865Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:14:4492,85
12M31936Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:14:4781,26
8Z42069Veselá Nela Valentýna-0900:15:1189,58
9Z42156Rozsypalová NatálieKB Jilemnice0800:15:1489,21
10Z42264Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:15:2388,12
11Z42361Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:15:4585,45
12Z42466Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:15:4885,09
13Z42567Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:15:4984,97
14Z42662Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:16:2081,21
13M32741Fišer LukášLetohrad Biatlon1000:16:3067,47
14M32844Dostálek ŠimonMy od kopřivy1000:17:1960,91
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4199Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:20:16104,00
2M4292Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:20:20101,67
3M4389Fajfr AlešSokol atletika Žamberk0900:20:28100,01
4M4481Tauchman MatějKB Jilemnice0800:21:0695,89
4M4491Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:21:0695,89
4M4498Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:21:0695,89
7M4797Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:21:0995,64
8M4886Beneš MarekSKSK0800:21:1994,82
9M4996Strnad VítBiatlon Letohrad0800:21:3393,67
10M41084Skandera MatyášKB Jilemnice0800:22:0191,37
11M41182Kuřík MartinKB Jilemnice0800:22:1090,63
12M41288Málek FrantišekKB Střelka Brno0900:22:1490,30
13M41383Krause TadeášKB Jilemnice0800:22:2789,23
14M41495Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:22:3288,82
15M41587Valenta JakubSKSK0800:22:4287,99
16M41685Šabata FrantišekSKSK0900:23:3783,47
1Z517112Martínková NatálieKB Jilemnice0600:24:02102,00
1Z517111Teichmanová MichaelaKB Jilemnice0700:24:02104,00
17M41994Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:24:0481,25
18M42093Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:24:2979,19
3Z521113Syrovátková LindaSKI klub Jablonec/Nisou0700:25:3294,76
19M42290Sibera VojtěchSokol atletika Žamberk0800:34:5927,38
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1202Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:22:30104,00
1ZC2232Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:22:54104,00
2ZC3234Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:09100,91
1ZD4262Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:23104,00
1ZJ5154Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:23:53104,00
1ZA6171Válková SimonaDolní Morava0200:24:03104,00
2ZB7207Paďourová RenataRunsport team8700:24:4292,22
3ZB8206Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:24:5390,41
4ZB9209Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:24:5889,04
2ZJ10153Kubíčková ZuzanaSKSK0400:25:1096,63
1ME11277Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:15104,00
3ZC12236Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:2090,37
2ME13182Ráb PavelČeská Třebová5200:25:29101,08
3ZJ14152Jelenová TerezaSKSK0500:25:4493,25
5ZB15208Richtrová HanaRunsport team8200:25:5384,96
4ZC16204Janespalová PavlínaBěstovice7700:26:0286,32
2ZA17172Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:26:1592,85
6ZB18203Sklenářová EvaLetohrad8100:26:4980,81
1M519135Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:27:35104,00
4ZJ20151Novotná TerezaKB Jilemnice0500:27:5583,11
7ZB21201Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:28:1774,30
8ZB22205Pánková JanaStřelka Brno7900:29:1570,00
2M523137Janeček RomanFenix SKI Team Jeseník0600:29:5993,30
3M524136Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:30:0991,69
4M525134Exler ŠtěpánSK Žamberk kanoistika0700:32:5380,79
3ME26276Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:33:0669,91
5M527133Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:33:1179,70
5ZC28233Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:33:2054,44
6M529131Křepela JanSKSK0700:36:1768,46
7M530132Jelen LukášSKSK0700:36:5666,10
2ZD31261Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:1942,41
4ME32282Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:2252,01
5ME33272Bielčik JindřichLichkov4000:40:1840,40
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1220Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:29:02104,00
1MC2256Hejl RadekLetohrad7200:30:08104,00
2MC3249Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:30:28100,89
1MD4280Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:45104,00
3MC5254Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:30:4998,73
2MB6217Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:32:0791,38
4MC7247Hanuš Petr3D Fitness RT6400:33:1889,49
2MD8279Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:33:2693,27
3MB9223Dusil MartinVamberk7400:33:3085,62
5MC10253Suchodol Josef3D Fitness RT6700:33:5487,50
4MB11221Hůlka RadekČeská Třebová8000:34:0582,61
6MC12251Sedláček RomanSBR Tri-team Litomyšl6400:34:0986,67
5MB13250Jurajda PavelLetohrad7400:34:2381,57
6MB14222Janespal MilanBěstovice7900:34:3381,00
7MB15219Válek JanDolní Morava7500:36:0175,95
3MD16278Novotný Luděk3D Fitness RT6200:36:4581,49
4MD17283Dostál LadislavMoravská Třebová5600:37:1279,02
7MC18252Kalousek JanMalšovice7100:37:1676,33
5MD19271Šolc VítězslavBKL Machov5700:37:2778,21
8MB20218Křepela JanSKSK7900:38:1668,20
6MD21275Skalický JosefŽichlínek6200:39:0672,85
8MC22255Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:40:1166,65
9MC23248Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:41:1163,33
7MD24273Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:42:5660,38
8MD25281Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:48:1343,20
9MD26274Novotný Přemysl3D Fitness RT5901:02:173,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1187Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:39:24104,00
2MA2188Moravec MartinSPLE8400:39:40101,32
3MA3189Vacek JiříČumíš na mě?8700:39:5599,69
1MJ4170Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:40:33104,00
4MA5183Exler OndřejSs Askino9000:40:4996,40
5MA6185Vágner Alex-9000:46:2982,02
6MA7181Holovský JakubSokol Atletika Žamberk8600:47:4678,76
2MJ8162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:53:0271,21
7MA9186Živný Marek3D Fitness9100:55:5058,29
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1187Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:39:24104,00
2MA2188Moravec MartinSPLE8400:39:40101,32
3MA3189Vacek JiříČumíš na mě?8700:39:5599,69
4MJ4170Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:40:3397,08
5MA5183Exler OndřejSs Askino9000:40:4996,40
6MA6185Vágner Alex-9000:46:2982,02
7MA7181Holovský JakubSokol Atletika Žamberk8600:47:4678,76
8MJ8162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:53:0265,40
9MA9186Živný Marek3D Fitness9100:55:5058,29
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1202Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:22:30104,00
2ZC2232Dvořáková AdélaSK8 Polička7600:22:54100,22
3ZC3234Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:0998,11
4ZD4262Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:2396,07
5ZJ5154Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:23:5393,85
6ZA6171Válková SimonaDolní Morava0200:24:0393,11
7ZB7207Paďourová RenataRunsport team8700:24:4290,22
8ZB8206Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:24:5389,41
9ZB9209Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:24:5889,04
10ZJ10153Kubíčková ZuzanaSKSK0400:25:1088,15
11ZC12236Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:2087,41
12ZJ14152Jelenová TerezaSKSK0500:25:4485,63
13ZB15208Richtrová HanaRunsport team8200:25:5384,96
14ZC16204Janespalová PavlínaBěstovice7700:26:0284,30
15ZA17172Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:26:1583,33
16ZB18203Sklenářová EvaLetohrad8100:26:4980,81
17ZJ20151Novotná TerezaKB Jilemnice0500:27:5575,93
18ZB21201Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:28:1774,30
19ZB22205Pánková JanaStřelka Brno7900:29:1570,00
20ZC28233Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:33:2051,85
21ZD31261Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:1934,15

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 67%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
katkahubkova
Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
jampb
Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
michal.krejci.uo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód