Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

8.10.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 8.10.2023
  • zobrazeno již 169x

Sociální sítě

Místo konání

Parkoviště Hvězda, okres Bruntál
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 623 m
Běží se po horské asfaltové silnici z parkoviště Hvězda k vysílači Praděd. Trať nebude na základě vyjádření Správy CHKO Jeseníky označena kilometry.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://behnapraded.cz/

E-mailová adresa

cermakova.madlen@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2136

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Pechek František5312
Šimůnek Jan8211
Stuchlík Karel3710
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Horák Ondřej759
Stránský Aleš609
Urbiš Vilém548
Dvořák Miroslav738
Keprtová Miloslava488
Němeček Radim818
Stuchlík Karel618
Tempír František498
Stržínek Karel648
Vraštilová Miloslava568
Talaš Jaromír548
Fritscher Adam758
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Dvořák Pavel828
Živělová Vladimíra618
Holub Pavel737
Šíma Josef537
Večeřa Roman807
Kňáva Martin707
Kovář Daniel807
Komárek Bedřich537
Mazač Jaroslav687
Šrůtek Stanislav587
Němeček Jiří567
Bronec Jaromír677
Groš Štefan617
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Krejsa Václav526
Škapa Marek716
Kolínek František566
Bacho Jiří746
Pechková Jana856
Šír Václav486
Křenek Aleš856
Hudeček Petr826
Wagner Petr836
Šimůnková Zdena586

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1212Klapetek VašekFORTEX SKI Moravský Beroun0500:50:58-
2MJ2727Kovář MatyášŘetová1401:01:20-
Muži A (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA44Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:42:42-
2MA55Gogela MartinAK Olomouc0100:43:30-
3MA66Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:45:26-
4MA99Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:47:42-
5MA1616Kovář LukášŘetová8700:54:51-
6MA2222Konečný MichaelOpava (nečleněná část města)8900:58:00-
7MA2323Franek JakubNová Rudná9300:58:48-
8MA3232Kuriak JakubHukvaldy9301:06:33-
Muži B (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Blaha TomášPřerov-Předmostí7600:40:16-
2MB22Dvořák PavelAtletika Alojzov8200:41:30-
3MB33Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:42:01-
4MB77Malátek AntonínPardubice - Bílé Předměstí7700:46:42-
5MB1313Prošek LukášBrno7400:51:34-
6MB2020Turek MartinAC Sparta Praha8000:56:59-
7MB2121Jakeš JiříEleven Head CST Cyklolive7700:57:17-
8MB2626Válek JanDolní Morava7501:00:01-
Muži C (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Petráš RostislavNový Jičín u Štramberku6500:50:17-
2MC1414Blažek MichalHorní Benešov7100:53:17-
3MC1515Kallehauge JesperPraha6600:53:34-
4MC1818Černý MaxBiatlon Prostějov7200:56:30-
5MC2424Rašner TomášKVS Olomouc6900:59:03-
6MC3333Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:10:30-
-MC-35Lorenc FrantišekOlomouc68DNF-
Muži D (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3131Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:20-
Muži E (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2828Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:50-
2ME3030Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:03:42-
Juniorky (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2929Rychlá KarolínaFORTEX SKI Moravský Beroun0701:03:08-
Ženy A (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2525Válková SimonaDolní Morava0200:59:30-
2ZA3434Černá HanaBiatlon Prostějov0001:12:16-
Ženy B (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB88Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:46:57-
2ZB1010Špičáková JitkaAD Sport8700:48:40-
Ženy C (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1717Bednarčíková HanaKrnov7800:55:09-
Ženy D (trať 9 km, 623 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1919Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:58-
Trať 9 km, 623 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Blaha TomášPřerov-Předmostí7600:40:16-
2MB22Dvořák PavelAtletika Alojzov8200:41:30-
3MB33Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:42:01-
1MA44Stejskal JakubSkialp Dolní Morava9500:42:42-
2MA55Gogela MartinAK Olomouc0100:43:30-
3MA66Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:45:26-
4MB77Malátek AntonínPardubice - Bílé Předměstí7700:46:42-
1ZB88Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:46:57-
4MA99Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:47:42-
2ZB1010Špičáková JitkaAD Sport8700:48:40-
1MC1111Petráš RostislavNový Jičín u Štramberku6500:50:17-
1MJ1212Klapetek VašekFORTEX SKI Moravský Beroun0500:50:58-
5MB1313Prošek LukášBrno7400:51:34-
2MC1414Blažek MichalHorní Benešov7100:53:17-
3MC1515Kallehauge JesperPraha6600:53:34-
5MA1616Kovář LukášŘetová8700:54:51-
1ZC1717Bednarčíková HanaKrnov7800:55:09-
4MC1818Černý MaxBiatlon Prostějov7200:56:30-
1ZD1919Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:56:58-
6MB2020Turek MartinAC Sparta Praha8000:56:59-
7MB2121Jakeš JiříEleven Head CST Cyklolive7700:57:17-
6MA2222Konečný MichaelOpava (nečleněná část města)8900:58:00-
7MA2323Franek JakubNová Rudná9300:58:48-
5MC2424Rašner TomášKVS Olomouc6900:59:03-
1ZA2525Válková SimonaDolní Morava0200:59:30-
8MB2626Válek JanDolní Morava7501:00:01-
2MJ2727Kovář MatyášŘetová1401:01:20-
1ME2828Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:50-
1ZJ2929Rychlá KarolínaFORTEX SKI Moravský Beroun0701:03:08-
2ME3030Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:03:42-
1MD3131Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:20-
8MA3232Kuriak JakubHukvaldy9301:06:33-
6MC3333Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:10:30-
2ZA3434Černá HanaBiatlon Prostějov0001:12:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód