Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

3.4.2024, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 3.4.2024
  • zobrazeno již 96x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.4.20231. Pekelný kilometr123
6.4.20221. Pekelný kilometr-
7.4.20211. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
3.4.20191. Pekelný kilometr137
4.4.20181. Pekelný kilometr104
5.4.20171. Pekelný kilometr133
6.4.20161. Pekelný kilometr151
1.4.20151. Pekelný kilometr85
2.4.20141. Pekelný kilometr130
4.4.20121. Pekelný kilometr113
6.4.20111. Pekelný kilometr104
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.4.20091. Pekelný kilometr80
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1298

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6312
Pilgr Luděk7612
Sadílek Ota4611
Borek Petr7011
Šimůnek Jan0311
Keprtová Miloslava4811
Šimůnek Jan8210
Kostřicová Blanka619
Borek Viktor049
Vacek Martin699
Šimůnková Pavla779
Serbousková Sára048
Borková Agáta028
Matyášová Jana658
Preislerová Agáta Nela097
Radiměřský Karel877
Stránská Michaela977
Červ Miloslav507
Doucha Jiří716
Stránská Adéla916
Pirkl Vít106
Jadrný Tomáš046
Pávek Jiří696
Němec Radek776
Buriánek Roman656
Šimůnek Jan496
Vondra Vojtěch986
Bureš Josef066
Němcová Natálie116
Hanik Maxim076
Gregora Filip025
Stránský Aleš605
Flídr Nikolas145
Koubová Elen095
Gregorová Monika005
Šimůnková Zdena585
Gregorová Michaela045
Sucháčková Karolína085
Flídrová Lenka845
Marholdová Aneta075
Kouba Radim115
Sklenářová Eva815
Kačerovský Michal985
Borková Johanka075
Machalíková Viktorie135
Gregora Lukáš085
Broulíková Anežka085
Burešová Markéta045
Vaculík Miroslav854
Preislerová Elena064

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C113Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:00:25-
2C135Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:25-
3C147Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:26-
4C1513Bárta Filip-1700:00:26-
5C11117Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:30-
6C1156Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:33-
7C1162Matejov Jáchym-1900:00:34-
8C12024Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:47-
9C12115Číp AntonínŠalina Brno1800:00:50-
10C1224Novotný Matouš-2000:00:50-
11C12318Švec Jindřich-2000:00:53-
12C12414Němec Vojtěch Litomyšl2100:01:06-
-C1-28Budina Marek-22DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D129Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:25-
2D1619Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:26-
3D1712Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:00:27-
4D1811Vološčuková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:28-
5D1910Carvanová AlžbětaAtletika Lanškroun1700:00:29-
6D1108Jasanská Bára-1700:00:30-
7D11227Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:30-
8D11320Kubíčková Barbora-1800:00:31-
9D11421Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:32-
10D1171Kotvová Karla-1800:00:34-
11D11823Kubrtová Johana-1700:00:35-
12D11926Marková AdélaŽirafy1900:00:39-
13D12525Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:01:24-
14D12622Novotná EmaraHoRo Česká Třebová2100:01:27-
15D12716Dostálová NikolaLanškroun2000:01:30-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1539Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:16-
2M169Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:17-
3M1121Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:20-
4M11543Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:21-
5M11615Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:21-
6M12745Kubrt Josef-1500:01:29-
7M13213Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:31-
8M13423Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:32-
9M1358Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:33-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2231Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:14-
2M2340Kovář MatyášAtletika Dlouhá Třebová1400:01:15-
3M21018Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:20-
4M21326Hartman TomášKB Letohrad1400:01:20-
5M2194Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
6M22036Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:23-
7M22117Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:23-
8M22233Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
9M22525Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:25-
10M2263Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:27-
11M23837Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:39-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3314Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:22-
2M367Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:37-
3M385Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:41-
4M394Svoboda MatyášAtletika Jablonná nad Orlicí1200:03:41-
5M31021Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:45-
6M3116Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:51-
7M31620Mňuk Radek AK ISCAREX Česká Třebová1100:04:05-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4113Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:39-
2M4212Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:02:52-
3M41310Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:00-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4416Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:27-
2Z4715Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:39-
3Z41219Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:52-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:14-
Dorostenky (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ216Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:21-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1431Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:49-
2ZJ3030Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:23-
3ZJ3613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:09:00-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Gogela MartinINOV8 team0100:05:04-
2MA217Kamenský Zdeněk-9600:05:23-
3MA35Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:52-
4MA437Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:55-
5MA618Kovář LukášŘetová8700:06:16-
6MA819Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:29-
7MA1011Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:42-
8MA1124Budina JakubTrailrun.cz9300:06:44-
9MA1635Valenta JosefBe positive8900:07:00-
10MA1833Švec MartinVK Choceň8700:07:05-
11MA2023Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:19-
12MA2943Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:22-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB720Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:26-
2MB915Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:38-
3MB1239Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:46-
4MB1540Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:50-
5MB1726Hůlka RadekČeská Třebová8000:07:04-
6MB1941Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:06-
7MB288Němec RadekLitomyšl7700:08:20-
8MB3132Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:24-
9MB343Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:32-
10MB3812Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:03-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1314Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:48-
2MC2310Simon PetrBKS Polička 7200:07:33-
3MC4242Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:58-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4529Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:17-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME471Sadílek OtaRUNSPORT4600:12:53-
2ME4825Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:29-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2522Marková IvetaŽirafy9000:07:52-
2ZA3521Šebková MartinaZa Jendu9200:08:58-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2444Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:51-
2ZB2728Sklenářová EvaLetohrad8100:08:05-
3ZB3236Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:25-
4ZB3346Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:30-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2238Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:22-
2ZC379Simonová JanaBKS Polička7500:09:00-
3ZC3948Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:20-
4ZC4145Pávková Eva-7800:09:47-
5ZC4447Kutilová Markéta-7800:10:40-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD264Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:54-
2ZD402Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:45-
3ZD4327Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:15-
4ZD4634Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:04-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C113Čejka ŠtěpánVIKTORKAMPS.CZ1800:00:25-
1D129Jandová NikolAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:25-
2C135Pomikálek JanAtletika Jablonné nad Orlicí1700:00:25-
3C147Rudolf JonášAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:26-
4C1513Bárta Filip-1700:00:26-
2D1619Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:26-
3D1712Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad1700:00:27-
4D1811Vološčuková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1700:00:28-
5D1910Carvanová AlžbětaAtletika Lanškroun1700:00:29-
6D1108Jasanská Bára-1700:00:30-
5C11117Hromádko ArturTJ Sokol Herálec1800:00:30-
7D11227Helbichová LauraČeská Třebová1700:00:30-
8D11320Kubíčková Barbora-1800:00:31-
9D11421Kostroňová TerezaČeská Třebová1900:00:32-
6C1156Očenáš MatějSKB Česká Třebová1700:00:33-
7C1162Matejov Jáchym-1900:00:34-
10D1171Kotvová Karla-1800:00:34-
11D11823Kubrtová Johana-1700:00:35-
12D11926Marková AdélaŽirafy1900:00:39-
8C12024Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:47-
9C12115Číp AntonínŠalina Brno1800:00:50-
10C1224Novotný Matouš-2000:00:50-
11C12318Švec Jindřich-2000:00:53-
12C12414Němec Vojtěch Litomyšl2100:01:06-
13D12525Dymáková NelaTJ Žichlínek2000:01:24-
14D12622Novotná EmaraHoRo Česká Třebová2100:01:27-
15D12716Dostálová NikolaLanškroun2000:01:30-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:11-
1M2231Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí1400:01:14-
2M2340Kovář MatyášAtletika Dlouhá Třebová1400:01:15-
2Z2429Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:16-
1M1539Hromádko TheodorSki team Svratka1500:01:16-
2M169Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:17-
3Z2721Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:17-
4Z2819Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:18-
1Z1930Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1500:01:19-
3M21018Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:20-
2Z11116Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:20-
3M1121Limberský Šimon AK ISCAREX Česká Třebová1500:01:20-
4M21326Hartman TomášKB Letohrad1400:01:20-
5Z21432Havlíčková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:21-
4M11543Fliedr LukášF - BIKE KLUB SÁDEK1500:01:21-
5M11615Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:21-
6Z21724Haniková EmaAK ISCAREX Česká Třebová1300:01:21-
7Z21820Pecháčková AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:23-
5M2194Stránský FilipAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
6M22036Dolejš Mikuláš Jiří-1300:01:23-
7M22117Svoboda TobiášAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:23-
8M22233Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
8Z22344Fliedrová KarolínaF - BIKE KLUB SÁDEK1300:01:23-
9Z22435Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:23-
9M22525Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:25-
10M2263Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:27-
6M12745Kubrt Josef-1500:01:29-
10Z22834Rybková LilianAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:30-
3Z12912Matoušová MagdalenaČeská Třebová1600:01:30-
4Z13038Dostálová ViktorieActivity Lanškroun1600:01:30-
11Z23122Blažková KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:31-
7M13213Dušek TomášAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:31-
5Z1332Kohoutová KarolínaAK Iscarex Česká Třebová1600:01:31-
8M13423Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová1600:01:32-
9M1358Matejov JonášAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:33-
12Z23642Bašková SáraActivity Lanškroun1300:01:35-
6Z13714Saifrtová JosefínaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:38-
11M23837Pilgr VladimírAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:39-
13Z23941Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:40-
7Z1407Betlachová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:41-
14Z24127Bártová EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:42-
8Z1426Pirklová MahulenaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:46-
9Z1435Jasanská KláraAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:46-
10Z14410Beránková HanaAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:51-
11Z14511Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:51-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Gogela MartinINOV8 team0100:05:04-
2MA217Kamenský Zdeněk-9600:05:23-
3MA35Čejka Pavelviktorkamps.cz9000:05:52-
4MA437Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:05:55-
1M557Hanik MaximAK ISCAREX Česká Třebová0700:06:14-
5MA618Kovář LukášŘetová8700:06:16-
1MB720Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:06:26-
6MA819Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:06:29-
2MB915Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:06:38-
7MA1011Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:06:42-
8MA1124Budina JakubTrailrun.cz9300:06:44-
3MB1239Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:06:46-
1MC1314Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:06:48-
1ZJ1431Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:06:49-
4MB1540Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:06:50-
9MA1635Valenta JosefBe positive8900:07:00-
5MB1726Hůlka RadekČeská Třebová8000:07:04-
10MA1833Švec MartinVK Choceň8700:07:05-
6MB1941Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:07:06-
11MA2023Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová8700:07:19-
1MJ216Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:21-
1ZC2238Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:07:22-
2MC2310Simon PetrBKS Polička 7200:07:33-
1ZB2444Záveská AnnaKOB Ústí nad Orlicí8800:07:51-
1ZA2522Marková IvetaŽirafy9000:07:52-
1ZD264Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:54-
2ZB2728Sklenářová EvaLetohrad8100:08:05-
7MB288Němec RadekLitomyšl7700:08:20-
12MA2943Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:22-
2ZJ3030Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová0500:08:23-
8MB3132Abraham JanCC Choceň / kvůli holkám8400:08:24-
3ZB3236Richtrová HanaRun Sport Team8200:08:25-
4ZB3346Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:08:30-
9MB343Klusoň OldřichDannyho smečka8000:08:32-
2ZA3521Šebková MartinaZa Jendu9200:08:58-
3ZJ3613Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:09:00-
2ZC379Simonová JanaBKS Polička7500:09:00-
10MB3812Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:03-
3ZC3948Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:09:20-
2ZD402Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:09:45-
4ZC4145Pávková Eva-7800:09:47-
3MC4242Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:58-
3ZD4327Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:10:15-
5ZC4447Kutilová Markéta-7800:10:40-
1MD4529Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:11:17-
4ZD4634Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:04-
1ME471Sadílek OtaRUNSPORT4600:12:53-
2ME4825Červ MiloslavAtletika Polička5000:15:29-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód