16.9.2000, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
23.8.2014 | Běh na Svatý Hostýn | 193 |
24.8.2013 | Běh na Svatý Hostýn | 171 |
14.8.2010 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 135 |
29.8.2009 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 112 |
14.6.2008 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 107 |
21.7.2007 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 130 |
19.8.2006 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 116 |
20.8.2005 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 98 |
14.9.1996 | Bystřice pod Hostýnem - Hostýn | 45 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Lanta Jiří | 44 | 10 |
Kolínek František | 56 | 9 |
Sehnal Tomáš | 73 | 9 |
Vodička Jan | 45 | 9 |
Zátopek Jiří | 60 | 8 |
Suchánek Lukáš | 79 | 8 |
Špacír Ladislav | 55 | 7 |
Přívětivý Miroslav | 53 | 7 |
Keller Antonín | 63 | 7 |
Blaha Tomáš | 76 | 7 |
Krejčí Josef | 49 | 6 |
Ševčík Pavel | 61 | 6 |
Škapa Marek | 71 | 6 |
Dvořák Pavel | 82 | 6 |
Bejdák Silvestr | 43 | 6 |
Vévodová Martina | 90 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 6 |
Šnevajs Radomír | 63 | 5 |
Škorňa Vlastimil | 55 | 5 |
Rapčan Lukáš | 78 | 5 |
Gaman Jaroslav | 35 | 5 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 5 |
Lenhart Vít | 82 | 5 |
Dřímalová Martina | 89 | 5 |
Hrozová Milena | 53 | 5 |
Šimůnek Jan | 49 | 5 |
Prokop Jiří | 56 | 5 |
Knebl Vladislav | 35 | 5 |
Novotná Martina | 88 | 5 |
Polášek Jan | 83 | 5 |
Lubínek Lubomír | 60 | 4 |
Walek Bronislav | 57 | 4 |
Holec Pavel | 85 | 4 |
Petráš Rostislav | 65 | 4 |
Dvořák Miroslav | 73 | 4 |
Čáp Bohuslav | 51 | 4 |
Šitka Josef | 86 | 4 |
Haluzík Marek | 74 | 4 |
Palla Radovan | 80 | 4 |
Švihel Miroslav | 58 | 4 |
Bambušek Petr | 72 | 4 |
Bělka Jaroslav | 52 | 4 |
Paus Aleš | 78 | 4 |
Merta Jaroslav | 35 | 4 |
Fritscher Adam | 75 | 4 |
Bednarz Libor | 80 | 4 |
Vodák Jiří | 71 | 4 |
Frydrych Martin | 83 | 4 |
Adamec Milan | 77 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 12 | 12 | Polášek Jan | Kelč | 00:26:11 | 20 | |
2 | MJ | 15 | 15 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:27:18 | 19 |
3 | MJ | 16 | 16 | Špiler Stanislav | Přerov | 81 | 00:27:31 | 18 |
4 | MJ | 18 | 18 | Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:27:49 | 17 |
5 | MJ | 29 | 29 | Křenek Lukáš | ACP Junior Brno | 83 | 00:30:01 | 16 |
6 | MJ | 36 | 36 | Dvořák Ladislav | DR. SVITAVÁK KEPÁK | 82 | 00:31:21 | 15 |
7 | MJ | 49 | 49 | Petřík Richard | TJ Prusinovice | 84 | 00:34:54 | 14 |
8 | MJ | 61 | 61 | Přívětivý Pavel | KHB Radegast | 90 | 00:48:59 | 13 |
9 | MJ | 64 | 64 | Přívěťivý Tomáš | KHB Radegast | 88 | 00:54:19 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Dedek Aleš | TUFO TITAN Zlín | 75 | 00:23:06 | 30 |
2 | MA | 2 | 2 | Zoubek Zdeněk | AC Slovan Liberec | 69 | 00:23:18 | 29 |
3 | MA | 3 | 3 | Stanka Petr | Nový Jičín | 69 | 00:23:36 | 28 |
4 | MA | 4 | 4 | Horák Ondřej | KMB Radegast | 75 | 00:23:49 | 27 |
5 | MA | 5 | 5 | Polach Rostislav | SK DAMA Sport Šumperk | 75 | 00:23:58 | 26 |
6 | MA | 6 | 6 | Bětík Petr | Sokol Opava | 69 | 00:24:01 | 25 |
7 | MA | 7 | 7 | Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 80 | 00:24:04 | 24 |
8 | MA | 9 | 9 | Pokorný Zdeněk | KMB Radegast | 75 | 00:25:03 | 23 |
9 | MA | 14 | 14 | Rončák Jan | AK MILO Olomouc | 67 | 00:27:11 | 22 |
10 | MA | 17 | 17 | Sehnal Tomáš | HO Holešov | 73 | 00:27:35 | 21 |
11 | MA | 21 | 21 | Suchánek Lukáš | KMB Radegast | 79 | 00:28:34 | 20 |
12 | MA | 25 | 25 | Vodička Jan | ŠELA SPORT Přerov | 78 | 00:29:35 | 19 |
13 | MA | 26 | 26 | Dvořák Pavel | Přerov | 77 | 00:29:36 | 18 |
14 | MA | 30 | 30 | Mikulík Daniel | Přerov | 73 | 00:30:32 | 17 |
15 | MA | 34 | 34 | Glogar Jaroslav | VSK VŠB - TU Ostrava | 77 | 00:31:20 | 16 |
16 | MA | 44 | 44 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 00:33:16 | 15 |
16 | MA | 44 | 45 | Dlabaja Libor | Bystřice pod Hostýnem | 75 | 00:33:16 | 15 |
18 | MA | 46 | 46 | Horyanský Petr | Start Brno | 67 | 00:33:20 | 13 |
19 | MA | 55 | 55 | Svárovský Jan | XXX | 77 | 00:37:55 | 12 |
20 | MA | 62 | 62 | Přívětivý Jiří | KHB Radegast | 61 | 00:49:00 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 8 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:24:41 | 20 |
2 | MB | 10 | 10 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:25:36 | 19 |
3 | MB | 11 | 11 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:25:44 | 18 |
4 | MB | 13 | 13 | Šviihel Miroslav | BS Slopné | 00:26:34 | 17 | |
5 | MB | 19 | 19 | Zátopek Jiří | KOTOUČ Štramberk | 60 | 00:27:55 | 16 |
6 | MB | 20 | 20 | Krejčí Vojtěch | Slavkov pod Hostýnem | 54 | 00:28:12 | 15 |
7 | MB | 23 | 23 | Pospíšil Česlav | SON Přerov | 51 | 00:29:23 | 14 |
8 | MB | 31 | 31 | Talaš Jaromír | SHD Otrokovice | 54 | 00:30:55 | 13 |
9 | MB | 38 | 38 | Martínek Vladimír | SKP Holešov | 56 | 00:32:03 | 12 |
10 | MB | 42 | 42 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:32:46 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 24 | 24 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 00:29:28 | 10 |
2 | MC | 28 | 28 | Vodička Jan | ŠELA SPORT Přerov | 00:29:50 | 9 | |
3 | MC | 32 | 32 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:31:03 | 8 |
4 | MC | 35 | 35 | Zetek Jiří | AO Valašské Meziříčí | 46 | 00:31:20 | 7 |
5 | MC | 37 | 37 | Lerch Vladislav | MILO Olomouc | 48 | 00:31:22 | 6 |
6 | MC | 39 | 39 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:32:13 | 5 |
7 | MC | 40 | 40 | Kubíček František | TJ Liga 100 Ostrava | 46 | 00:32:31 | 4 |
8 | MC | 51 | 51 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 00:35:54 | 3 |
9 | MC | 53 | 53 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:48 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 41 | 41 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:32:38 | 10 | |
2 | MD | 43 | 43 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:33:01 | 9 |
3 | MD | 47 | 47 | Horyanský Karel | Start Brno | 40 | 00:34:14 | 8 |
4 | MD | 56 | 56 | Gaman Jaroslav | HBSK Havířov | 00:38:20 | 7 | |
5 | MD | 58 | 58 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:45:48 | 6 |
6 | MD | 63 | 63 | Oškera Oldřich | Pohorská Jednota Radhošť | 23 | 00:50:55 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 52 | 52 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:36:27 | 10 |
2 | ŽJ | 60 | 60 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:47:16 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 27 | 27 | Hanáková Miroslava | ACP Brno | 66 | 00:29:41 | 10 |
2 | ZA | 33 | 33 | Schlezingerová Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:31:13 | 9 |
3 | ZA | 48 | 48 | Čtvrtečková Petra | TJ Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:34:25 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 22 | Hajná Dana | AK Kroměříž | 64 | 00:29:03 | 10 |
2 | ZB | 50 | 50 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:35:08 | 9 |
3 | ZB | 54 | 54 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:36:58 | 8 |
4 | ZB | 57 | 57 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:40:40 | 7 |
5 | ZB | 59 | 59 | Přívětivá Svatava | KHB Radegast | 64 | 00:45:54 | 6 |
18.7.2024 (Čtvrtek), svátek má Drahomíra
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.