14.4.2012, sobota
Sdílet na Facebook
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
27.6.2021 | Jaroměřský kros - MČR veteránů | 174 |
25.10.2020 | Jaroměřský kros - MČR veteránů | - |
7.4.2019 | Jaroměřský kros | 367 |
8.4.2018 | Jaroměřský kros | 407 |
9.4.2017 | Jaroměřský kros | 317 |
10.4.2016 | Jaroměřský kros | 377 |
12.4.2015 | Jaroměřský kros - MČR veteránů | 367 |
13.4.2014 | Jaroměřský kros | 354 |
13.4.2013 | Jaroměřský kros | 241 |
16.4.2011 | Jaroměřský kros | - |
Sdílet na Facebook
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 187 | Zívr Jan | TJ Dvůr Králové nad Labem | 03 | 00:02:38 | 102,09 |
2 | M1 | 3 | 169 | Brich Vojtěch | TJ Sokol Hradec Králové | 03 | 00:02:40 | 99,58 |
3 | M1 | 4 | 121 | Rezek Viktor | TJ Sokol Královské Vinohrady | 03 | 00:02:41 | 98,33 |
4 | M1 | 5 | 171 | Kořének Jan | TJ Sokol Hradec Králové | 04 | 00:02:42 | 97,08 |
4 | M1 | 5 | 170 | Mrňávek Martin | TJ Sokol Hradec Králové | 03 | 00:02:42 | 97,08 |
6 | M1 | 7 | 27 | Hemelík Jindřich | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:02:43 | 95,82 |
7 | M1 | 12 | 30 | Hovorka Matouš | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:03:01 | 73,28 |
8 | M1 | 14 | 29 | Dítě Marek | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:03:02 | 72,03 |
9 | M1 | 15 | 182 | Tobias Lemeer | TJ Sokol Hradec Králové | 04 | 00:03:09 | 63,26 |
10 | M1 | 16 | 174 | Lohynský Filip | Trutnov | 04 | 00:03:11 | 60,75 |
11 | M1 | 17 | 31 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:03:12 | 59,50 |
12 | M1 | 19 | 172 | Mervart Martin | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:03:14 | 56,99 |
13 | M1 | 20 | 120 | Vacovský Tomáš | TJ Sokol Královské Vinohrady | 03 | 00:03:19 | 50,73 |
14 | M1 | 22 | 26 | Truhlář Jan | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:03:27 | 40,71 |
15 | M1 | 24 | 119 | Škop Štěpán | SK Nové Město | 04 | 00:03:31 | 35,70 |
- | M1 | - | 199 | Lorenc Aleš | TJ Sokol Vrchoviny | 04 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 197 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:02:35 | 112,12 |
2 | Z1 | 8 | 28 | Tobišková Karolína | TJ Sokol Jaroměř | 03 | 00:02:46 | 98,79 |
3 | Z1 | 9 | 96 | Mertlíková Eliška | TJ Sokol atletika Jaroměř | 03 | 00:02:54 | 89,09 |
4 | Z1 | 10 | 122 | Stoilová Lara | TJ Sokol Královské Vinohrady | 03 | 00:02:56 | 86,67 |
5 | Z1 | 11 | 97 | Prouzová Tereza | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:02:58 | 84,24 |
6 | Z1 | 12 | 168 | Švecová Lucie | TJ Sokol Hradec Králové | 03 | 00:03:01 | 80,61 |
7 | Z1 | 17 | 167 | Součková Lucie | TJ Sokol Hradec Králové | 04 | 00:03:12 | 67,27 |
8 | Z1 | 21 | 98 | Ptáčková Markéta | Brzdy Horní Čermná | 03 | 00:03:26 | 50,30 |
9 | Z1 | 23 | 191 | Dítětová Dominika | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:03:30 | 45,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 18 | Verner Kristián | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:43 | 102,82 |
2 | M2 | 3 | 17 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:02:46 | 99,19 |
3 | M2 | 4 | 175 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:02:47 | 97,98 |
4 | M2 | 6 | 193 | Adam Petr | Spartak Vrchlabí | 01 | 00:02:56 | 87,10 |
5 | M2 | 7 | 111 | Matějů Štěpán | TJ Lokomotiva Trutnov | 01 | 00:02:57 | 85,89 |
6 | M2 | 9 | 20 | Hovorka Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | 01 | 00:03:01 | 81,05 |
7 | M2 | 14 | 166 | Poličanský Matěj | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem | 02 | 00:03:07 | 73,79 |
8 | M2 | 16 | 189 | Seneta Jakub | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01 | 00:03:09 | 71,37 |
9 | M2 | 17 | 25 | Prouza Matěj | SK Nové Město | 01 | 00:03:10 | 70,16 |
9 | M2 | 17 | 110 | Kynčl Vojtěch | OK Jilemnice | 01 | 00:03:10 | 70,16 |
11 | M2 | 19 | 23 | Němec Jan | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 02 | 00:03:12 | 67,74 |
12 | M2 | 22 | 21 | Hřivna David | TJ Sokol Jaroměř | 01 | 00:03:14 | 65,32 |
13 | M2 | 33 | 19 | Vondra Jan | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 02 | 00:03:30 | 45,97 |
14 | M2 | 36 | 22 | Jaroš Pavel | TJ Sokol atletika Jaroměř | 02 | 00:03:38 | 36,29 |
15 | M2 | 38 | 24 | Vondrouš Jan | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 00:03:48 | 24,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 134 | Doudová Kateřina | TJ Sokol Kolín | 99 | 00:05:03 | 101,31 |
2 | Z3 | 2 | 138 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:06 | 99,34 |
2 | Z3 | 2 | 135 | Tuzarová Kateřina | TJ Sokol Kolín | 99 | 00:05:06 | 99,34 |
4 | Z3 | 4 | 196 | Šimůnková Tereza | TJ Jiskra Havlíčklův Brod | 00 | 00:05:21 | 89,51 |
5 | Z3 | 5 | 67 | Weichtová Tereza | TJ Sokol Opava | 99 | 00:05:22 | 88,85 |
6 | Z3 | 6 | 140 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:25 | 86,89 |
6 | Z3 | 6 | 141 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:25 | 86,89 |
8 | Z3 | 8 | 72 | Kábrtová Pavla | TJ Lokomotiva Trutnov | 00 | 00:05:29 | 84,26 |
9 | Z3 | 9 | 131 | Šantrůčková Nikola | TJ Sokol Hradec Králové | 00 | 00:05:30 | 83,61 |
9 | Z3 | 9 | 139 | Rudolfská Dominika | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:30 | 83,61 |
11 | Z3 | 11 | 101 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:37 | 79,02 |
12 | Z3 | 12 | 142 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol atletika Jaroměř | 99 | 00:05:45 | 73,77 |
13 | Z3 | 13 | 130 | Kinská Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | 00 | 00:06:18 | 52,13 |
14 | Z3 | 14 | 64 | Lukáčová Eliška | TJ Sokol Opava | 00 | 00:06:42 | 36,39 |
15 | Z3 | 15 | 102 | Mühlová Štěpánka | TJ Sokol Nová Paka | 00 | 00:07:23 | 9,51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 1 | 73 | Čerenkova Petra | TJ Maratonstav Úpice | 99 | 00:05:03 | 118,56 |
2 | Z4 | 7 | 148 | Zubrová Eva | TJ Sokol Hradec Králové | 98 | 00:05:48 | 91,62 |
3 | Z4 | 8 | 147 | Koldinská Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | 98 | 00:05:51 | 89,82 |
4 | Z4 | 10 | 77 | Žůrková Amálie | TJ Sokol Opava | 98 | 00:05:52 | 89,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 4 | 2 | Beňovič Matěj | TJ Sokol Opava | 96 | 00:10:06 | 102,82 |
2 | M5 | 5 | 8 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:13 | 100,54 |
3 | M5 | 7 | 123 | Steklík Aleš | SK Nové Město Nad Metují | 96 | 00:10:25 | 96,64 |
4 | M5 | 8 | 200 | Antoš Martin | TJ Sokol Nová Paka | 95 | 00:10:32 | 94,36 |
5 | M5 | 9 | 5 | Dumbrovský Tomáš | TJ Sokol Opava | 95 | 00:10:34 | 93,71 |
6 | M5 | 10 | 1 | Křivda Martin | SK Nové Město | 95 | 00:10:40 | 91,76 |
6 | M5 | 10 | 4 | Hlaváček Martin | TJ Sokol Opava | 95 | 00:10:40 | 91,76 |
8 | M5 | 13 | 3 | Král David | TJ Sokol Opava | 96 | 00:11:19 | 79,07 |
9 | M5 | 14 | 7 | Brabec Michal | TJ Sokol Královské Vinohrady | 96 | 00:11:25 | 77,11 |
10 | M5 | 15 | 9 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:29 | 75,81 |
11 | M5 | 16 | 124 | Somorovský Mário | TJ Sokol Hradec Králové | 95 | 00:12:09 | 62,80 |
12 | M5 | 17 | 10 | Soukup Vít | TJ Sokol Královské Vinohrady | 95 | 00:12:54 | 48,16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 16 | 125 | Kleiberová Kamila | TJ Sokol Kolín | 95 | 00:08:37 | 101,66 |
1 | Z5 | 16 | 126 | Procházková Kateřina | TJ Sokol Kolín | 95 | 00:08:37 | 101,66 |
3 | Z5 | 21 | 181 | Šádková Martina | TJ Sokol Hradec Králové | 96 | 00:08:50 | 96,68 |
4 | Z5 | 24 | 82 | Svobodová Markéta | TJ SOKOL OPAVA | 95 | 00:09:40 | 77,49 |
5 | Z5 | 26 | 201 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:44 | 75,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 15 | Honců Miloslav | SK Nové Město | 94 | 00:09:51 | 101,23 |
2 | MJ | 2 | 207 | Cink Martin | AC Pardubice | 94 | 00:09:56 | 99,55 |
3 | MJ | 3 | 12 | Skřivánek Petr | TJ Sokol Opava | 94 | 00:09:57 | 99,22 |
4 | MJ | 6 | 127 | Rychlík Jakub | TJ Sokol Kolín | 94 | 00:10:18 | 92,15 |
5 | MJ | 12 | 14 | Raus | TJ Sokol Opava | 93 | 00:11:00 | 78,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 18 | 16 | Králová Kristýna | SK Nové Město | 93 | 00:14:27 | 110,60 |
2 | ZJ | 19 | 203 | Vopelková Dominika | Jaroměř | 93 | 00:16:04 | 89,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 41 | Čivrný Jiří | SK Nové Město | 80 | 00:22:58 | 108,26 |
2 | MA | 2 | 40 | Ambrož Vojtěch | SK Nové Město | 92 | 00:24:11 | 98,10 |
3 | MA | 3 | 213 | Kučera Petr | SKI klub Pastviny | 88 | 00:24:43 | 93,65 |
4 | MA | 8 | 39 | Mička Petr | TJ Sokol Opava | 84 | 00:25:59 | 83,07 |
5 | MA | 18 | 208 | Jirka Jan | AC Náchod | 83 | 00:29:38 | 52,60 |
6 | MA | 24 | 128 | Ettler Karel | TJ Sokol Hradec Králové | 84 | 00:32:13 | 31,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 45 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 00:25:13 | 100,44 |
2 | MB | 5 | 48 | Fajfr František | SK OMT Pardubice | 72 | 00:25:16 | 100,04 |
3 | MB | 6 | 54 | Kynčl Stanislav | SK NOVÉ MĚSTO | 64 | 00:25:20 | 99,52 |
4 | MB | 7 | 50 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:25:31 | 98,07 |
5 | MB | 9 | 215 | Svoboda Mojmír | SKP Hvězda Pardubice | 66 | 00:26:04 | 93,71 |
6 | MB | 11 | 51 | Holubec Luboš | TJ Lokomotiva Trutnov | 68 | 00:26:31 | 90,15 |
7 | MB | 14 | 56 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 00:27:37 | 81,45 |
8 | MB | 17 | 129 | Metelka Pavel | TJ Sokol Hradec Králové | 68 | 00:29:19 | 67,99 |
9 | MB | 20 | 47 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 00:30:30 | 58,63 |
10 | MB | 22 | 49 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:30:59 | 54,80 |
11 | MB | 26 | 46 | Kalousek Jan | Hvězda Pardubice | 71 | 00:32:41 | 41,35 |
12 | MB | 27 | 44 | Moník Milan | MT Smiřice | 69 | 00:39:16 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 57 | Čivrný Jiří | AC Slovan Liberec | 53 | 00:26:24 | 103,07 |
2 | MC | 12 | 53 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:26:41 | 100,95 |
3 | MC | 13 | 212 | Žďárský Aleš | SK Nové Město nad Metují | 61 | 00:27:21 | 95,98 |
4 | MC | 15 | 216 | Svoboda Petr | AC Pardubice | 60 | 00:27:49 | 92,50 |
5 | MC | 16 | 55 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:28:40 | 86,16 |
6 | MC | 19 | 214 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 00:30:24 | 73,23 |
7 | MC | 25 | 52 | Osladil Václav | TJ Sokol Velká Jesenice | 60 | 00:32:30 | 57,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 205 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:30:49 | 130,42 |
2 | MD | 23 | 63 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:31:24 | 127,21 |
3 | MD | 28 | 206 | Linhart Miloš | Liga 100 Náchod | 44 | 00:46:49 | 42,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 8 | 59 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:18:57 | 102,78 |
2 | ME | 9 | 60 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:19:05 | 101,39 |
3 | ME | 10 | 204 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:19:37 | 95,84 |
4 | ME | 14 | 209 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:36:21 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 3 | 211 | Bergerová Kateřina | Carla Dvůr Králové | 92 | 00:16:01 | 117,70 |
2 | ZA | 5 | 103 | Pfeiferová Alena | TJ Sokol Dobruška | 80 | 00:17:54 | 96,27 |
3 | ZA | 7 | 154 | Trummová Marie | TJ Sokol Hradec Králové | 86 | 00:18:48 | 86,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 108 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:13:44 | 122,73 |
2 | ZB | 2 | 105 | Brumlichová Romana | TJ Sokol Zbečník | 76 | 00:14:58 | 106,81 |
3 | ZB | 4 | 179 | Petišková Lenka | TJ Sokol Jaroměř | 73 | 00:17:47 | 70,46 |
4 | ZB | 11 | 194 | Köhlerová Monika | TJ SOKOL PRAHA | 73 | 00:20:05 | 40,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 6 | 109 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:18:29 | 130,69 |
2 | ZD | 12 | 180 | Cupalová Eva | TJ Sokol Bučovice | 47 | 00:21:31 | 102,90 |
3 | ZD | 13 | 58 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:25:30 | 66,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 134 | Doudová Kateřina | TJ Sokol Kolín | 99 | 00:05:03 | 101,31 |
2 | Z3 | 2 | 138 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:06 | 99,34 |
2 | Z3 | 2 | 135 | Tuzarová Kateřina | TJ Sokol Kolín | 99 | 00:05:06 | 99,34 |
4 | Z3 | 4 | 196 | Šimůnková Tereza | TJ Jiskra Havlíčklův Brod | 00 | 00:05:21 | 89,51 |
5 | Z3 | 5 | 67 | Weichtová Tereza | TJ Sokol Opava | 99 | 00:05:22 | 88,85 |
6 | Z3 | 6 | 140 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:25 | 86,89 |
6 | Z3 | 6 | 141 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:25 | 86,89 |
8 | Z3 | 8 | 72 | Kábrtová Pavla | TJ Lokomotiva Trutnov | 00 | 00:05:29 | 84,26 |
9 | Z3 | 9 | 131 | Šantrůčková Nikola | TJ Sokol Hradec Králové | 00 | 00:05:30 | 83,61 |
9 | Z3 | 9 | 139 | Rudolfská Dominika | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:05:30 | 83,61 |
11 | Z3 | 11 | 101 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:05:37 | 79,02 |
12 | Z3 | 12 | 142 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol atletika Jaroměř | 99 | 00:05:45 | 73,77 |
13 | Z3 | 13 | 130 | Kinská Tereza | TJ Sokol Hradec Králové | 00 | 00:06:18 | 52,13 |
14 | Z3 | 14 | 64 | Lukáčová Eliška | TJ Sokol Opava | 00 | 00:06:42 | 36,39 |
15 | Z3 | 15 | 102 | Mühlová Štěpánka | TJ Sokol Nová Paka | 00 | 00:07:23 | 9,51 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 108 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:13:44 | 122,73 |
2 | ZB | 2 | 105 | Brumlichová Romana | TJ Sokol Zbečník | 76 | 00:14:58 | 106,81 |
1 | ZA | 3 | 211 | Bergerová Kateřina | Carla Dvůr Králové | 92 | 00:16:01 | 117,70 |
3 | ZB | 4 | 179 | Petišková Lenka | TJ Sokol Jaroměř | 73 | 00:17:47 | 70,46 |
2 | ZA | 5 | 103 | Pfeiferová Alena | TJ Sokol Dobruška | 80 | 00:17:54 | 96,27 |
1 | ZD | 6 | 109 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:18:29 | 130,69 |
3 | ZA | 7 | 154 | Trummová Marie | TJ Sokol Hradec Králové | 86 | 00:18:48 | 86,03 |
1 | ME | 8 | 59 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:18:57 | 102,78 |
2 | ME | 9 | 60 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:19:05 | 101,39 |
3 | ME | 10 | 204 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:19:37 | 95,84 |
4 | ZB | 11 | 194 | Köhlerová Monika | TJ SOKOL PRAHA | 73 | 00:20:05 | 40,77 |
2 | ZD | 12 | 180 | Cupalová Eva | TJ Sokol Bučovice | 47 | 00:21:31 | 102,90 |
3 | ZD | 13 | 58 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:25:30 | 66,41 |
4 | ME | 14 | 209 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:36:21 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 108 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:13:44 | 115,73 |
2 | ZB | 2 | 105 | Brumlichová Romana | TJ Sokol Zbečník | 76 | 00:14:58 | 99,18 |
3 | ZA | 3 | 211 | Bergerová Kateřina | Carla Dvůr Králové | 92 | 00:16:01 | 85,09 |
4 | ZB | 4 | 179 | Petišková Lenka | TJ Sokol Jaroměř | 73 | 00:17:47 | 61,39 |
5 | ZA | 5 | 103 | Pfeiferová Alena | TJ Sokol Dobruška | 80 | 00:17:54 | 59,82 |
6 | ZD | 6 | 109 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:18:29 | 51,99 |
7 | ZA | 7 | 154 | Trummová Marie | TJ Sokol Hradec Králové | 86 | 00:18:48 | 47,75 |
8 | ZB | 11 | 194 | Köhlerová Monika | TJ SOKOL PRAHA | 73 | 00:20:05 | 30,53 |
9 | ZD | 12 | 180 | Cupalová Eva | TJ Sokol Bučovice | 47 | 00:21:31 | 11,29 |
10 | ZD | 13 | 58 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:25:30 | 3,00 |
Organizace závodu: 94% Zvolená trasa závodu: 98% Značení závodu: 98% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 98% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 98% Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků. | Celkové hodnocení 98% |
17.8.2024 (sobota), svátek má Petra
V pátek 9. srpna se konal další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (výsledky + fotogalerie + video).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie Svinnský ISCAREX kros.
12.08.2024 - Fotogalerie 2024 08 11 Černovírský kros FOTO Honza Šimůnek.
09.08.2024 - Výsledky závodu Svinnský ISCAREX kros.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
renatinos