Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

28.4.2023, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 28.4.2023
  • zobrazeno již 464x
  • místo konání: Žamberk
  • GPS: 50.08505N, 16.45717E

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk, vrch Rozálka
od 16:15 hodin (nejmladší děti)
od 17:00 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

online, nejpozději do 27.4. 2023 do 17.00 hodin ZDE
nebo na místě od 15:30 do 16:45 hodin v prostoru cíle (u Tyršovy rozhledny)

Startovné

nejmladší děti (D1 a D2) - zdarma
žáci a dorost - 50 Kč (online) nebo 80 Kč (na místě)
junioři a dospělí - 70 Kč (online) nebo 100 Kč (na místě)

Popis tratě

start D1 - u kaple
start D2 - pod kaplí
start hlavního závodu - u muzea
cíl - u rozhledny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SVČ ANIMO Žamberk
tel. 603 876 667, 739 046 252

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://animo.zamberk.cz/akce/1128-beh-na-rozalku-24-rocnik

E-mailová adresa

filip.jedlicka@animozbk.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2024Běh na Rozálku-
29.4.2022Běh na Rozálku memoriál Vladimíra Kalouse146
24.4.2020Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse-
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 3773

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6520
Kalous Petr7720
Tobiška Václav4418
Novotný Luděk6217
Bielčik Jindřich4016
Keprtová Miloslava4816
Sadílek Ota4616
Mannlová Jana8016
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan4914
Šponar Josef4714
Šimůnek Jan8213
Šafář Jaroslav5113
Červ Miloslav5013
Svatoš Otakar3413
Koblížek Jindřich4812
Maříková Simona9612
Jirásková Eva6412
Novotná Dora9712
Mařík Jiří7211
Sontáková Lenka9111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Kalousek Jan4111
Borek Petr7011
Sejkorová Lenka6311
Smolák Petr9410
Gregora Filip0210
Strnad Adam0010
Vařeka Jan9610
Šimůnková Pavla7710
Moravec Jiří969
Moravec Martin849
Ducháček Bedřich599
Vondra Vojtěch989
Bubeníček Jiří519
Řemínek Matěj869
Mikyska Tomáš009
Volf Břetislav529
Dostálek Petr679
Borková Agáta029
Exler Ondřej909
Borek Viktor049
Živný Marek918
Černá Kristýna938
Šponarová Lucie918
Dostálek Vojtěch028
Strnad Tomáš698
Novotný Přemysl598
Gregora Jan008

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M192111Kovář MatyášŘetová1400:04:21104,00
2M19868Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:26100,08
3M1998Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:2699,04
4M112911Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4690,12
5M1131195Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:4889,27
6M114328Hájek AlešOB Česká Třebová1500:04:5686,24
7M114915Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0184,43
8M1155157Pech LukášAtletika Žamberk1500:05:0881,93
9M1156155Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:05:0981,55
10M116014Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:05:1280,08
11M1165171Mencák JiříFitmin Žamberk1600:05:2077,01
12M117025Hartman TomášKB Letohrad1400:05:2475,47
13M117161Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:05:2575,12
14M117639Skýba AdamBühler Žamberk1500:05:3870,20
15M119123Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:06:4843,37
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1145126Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:58104,00
2Z1146110Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:05:00101,60
3Z1150114Karvay Ellie MariaSK Deštné v Orlických horách1500:05:0199,99
4Z1154121Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0697,38
5Z1157115Blechová NatálieTJ Spartak Letohrad1400:05:0996,48
6Z11749Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:05:2790,40
7Z1175161Franková Anežka1. FC Žamberk1500:05:3488,15
8Z118059Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:06:0178,99
9Z118658Lehká LauraAtletika Žamberk1500:06:1175,70
10Z1188150Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:06:1275,19
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M24427Brdíček Filip1.FC Žamberk1300:03:48104,00
2M250149Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5499,32
3M258170Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5996,39
4M268169Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0791,56
5M27531Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:1289,59
6M28069Mihulka JanAtletika Žamberk1300:04:1687,92
7M284176Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:1787,35
8M210387Konečný Oliver1. FC Žamberk1300:04:2982,07
9M211067Venclů VojtěchAtletika Žamberk1300:04:3280,76
10M211830Hrdina Matěj Josef1. FCŽamberk1300:04:3977,42
11M2126146Brožek VáclavŽamberk1300:04:4575,09
12M213212Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:5172,28
13M215290Krejčík ŠtěpánVeselé volno Sezemice1300:05:0366,96
14M2163139Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK1300:05:1860,41
15M2187168Mihulka Lukᚎamberk1300:06:1137,21
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z28647Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:17104,00
2Z29766Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:2598,92
3Z2108116Blechová NelaSpartak Letohrad1200:04:3195,78
4Z211413Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3592,99
5Z2119107Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:4091,36
6Z2123128Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:4290,31
7Z212789Krejčíková AmálkaBetlemRiders Junior1200:04:4589,30
8Z213773Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:5386,26
9Z213865Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:5485,87
10Z214810Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:0083,34
11Z2164159Spisar Emma-1200:05:1975,98
12Z2169102Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:05:2474,19
13Z2177151Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:4466,37
14Z2181100Dufková MariePardubice1300:06:0259,13
15Z218462Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:06:0757,45
Mladší žáci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34216Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:48104,00
2M35946Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0096,63
3M361175Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:0095,41
4M36684Jansa ŠtěpánBiatlon Letohrad1100:04:0492,83
5M369122Cvrček JáchymAtletika Polička1000:04:0891,20
6M39571Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:04:2483,98
7M311370Duspiva FilipAtletika Žamberk1100:04:3479,40
8M311764Zucha IljaAtletika Žamberk1000:04:3877,86
9M3125182Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:4375,44
10M314754Sibera RichardBühler Žamberk1000:05:0068,18
11M316798Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:05:2258,67
Mladší žákyně (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z353138Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:56104,00
2Z365124Stratilová AnnaSK Žamberk1000:04:0498,69
3Z38580Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:1791,95
4Z39377Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:2189,38
4Z39379Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:2189,38
6Z3101108Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2886,53
7Z310978Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:04:3185,13
8Z3128177Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4678,80
9Z313063Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:4877,99
10Z3134144Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:5276,13
11Z314474Králová PetraAtletika Žamberk1100:04:5873,70
12Z3153178Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0470,99
13Z317175Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:2562,02
14Z317872Kašparová DenisaAtletika Žamberk1000:05:4653,31
Starší žáci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4116Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:19104,00
2M416188Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2897,21
3M419190Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:3095,56
4M426152Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:03:3492,49
5M428130Fajfr AlešFC Žamberk0900:03:3592,04
6M434187Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:4188,71
7M43585Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:03:4288,26
8M438160Strnad VítSpartak Letohrad0800:03:4586,69
9M4487Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5283,27
10M452153Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:03:5482,06
11M47955Sibera VojtěchBühler Žamberk0800:04:1571,62
Starší žákyně (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43286Morávková LucieVENCL TÝM, Ústí nad Orlicí0800:03:38104,00
2Z4415Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4897,68
3Z449166Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:5394,11
4Z481164Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:1682,59
5Z48381Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:04:1782,32
6Z487165Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:1881,90
7Z488148Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1881,53
8Z4120156Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:04:4071,75
9Z4121167Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:4071,52
10Z413976Špinlerová VanesaAtletika Žamberk0900:04:5464,95
Dorostenci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51201Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:00104,00
2M55112Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:1096,89
3M51037Hurta ŠimonBiatlon Letohrad0600:03:1891,06
4M51433Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:03:2785,22
5M525173Suchodol OndřejLetohrad0700:03:3381,67
6M567101Jaroš MatějŽamberk0700:04:0763,22
7M57452Malý AdamDlouhoňovice0600:04:1061,17
Dorostenky (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z537163Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:45104,00
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ736Gregor JanBiatlon Letohrad0400:03:11104,00
2MJ1218Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:03:2196,53
3MJ7756Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1368,09
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ91179Brožková TerezaLPU0400:04:20104,00
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2136Hübner KryštofTJ Sokol Hradec Králové9500:03:01104,00
2MA31Dostálek VojtěchLetohrad0200:03:02101,00
3MA4135Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:0697,95
4MA6120Koukola PetrLíšnice-IMPERO9000:03:1094,89
5MA922Kubišta MichalLetohrad9000:03:1790,73
6MA13118Čejka PavelViktorkamps.cz9000:03:2785,34
7MA17197Dostál OndřejDOSITEAM9000:03:2984,40
8MA18162Franke Lukáš1. FC Žamberk8500:03:2984,06
9MA2020Lux RadekDlouhoňovice8400:03:3083,68
9MA2038Hanák PetrHKAnimo8400:03:3083,68
11MA28132Slabý JanBühler Žamberk9000:03:3581,07
12MA3048Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:03:3580,68
13MA33109Vaško AdamAST -skialpsnami.cz8900:03:4077,85
14MA36127Krejčí MichalPísečná8500:03:4575,51
15MA4017Šebek MichalČeská Třebová8400:03:4674,85
16MA45172Mencák JiříFitmin Žamberk8400:03:4973,24
17MA4783Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:5072,63
18MA55154Šembera JiříPijatlon9100:03:5768,85
19MA62199Švec MartinVK Choceň8700:04:0166,63
20MA72191Forman FilipBühler Žamberk9200:04:1061,41
21MA8132Maixner JakubBühler Žamberk9200:04:1658,08
22MA11542Roleček JaroslavBuhlerCZ9300:04:3746,59
23MA122141Trýb AdamOB T. J. Sokol Žamberk9400:04:4144,36
24MA136186Prický MartinČeská Třebová0000:04:5237,98
25MA167192Doleček MartinBühler Žamberk9000:05:2221,71
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8140Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:03:13104,00
2MB1549Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:03:2794,52
3MB2293Trojan RadekSlatiňáci8100:03:3092,12
4MB23103Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:03:3289,97
5MB24133Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:03:3389,45
6MB2788Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3489,09
7MB3126Brdíček DavidŽamberk8200:03:3787,64
8MB51158Dusil MartinVamberk7400:03:5478,49
9MB5651Malý LubošDlouhoňovice7900:03:5876,83
10MB6392Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:04:0274,70
11MB70143Němec RadekLitomyšl7700:04:0970,91
12MB76300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:1368,94
13MB9699Hartman KarelDolní Dobrouč7700:04:2562,49
14MB107194Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:04:3159,69
15MB15944Juliš JiříBühler CZ7600:05:1138,91
16MB183184Rybička TomášBühler Žamberk8000:06:0610,34
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC433Hauf JanBuhler Žamberk7100:03:48104,00
2MC4635Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:03:50101,25
3MC57131Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5896,34
4MC7194Pražák TomášJiskra Hylváty7100:04:1090,33
5MC7295Keprta MiroslavBuhler Žamberk7000:04:1090,24
6MC102180Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:04:2882,28
7MC11121Dytrt AlešBühler Žamberk6600:04:3280,43
8MC140185Řehák RudolfDamníkov7300:04:5570,40
9MC14257Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5670,18
10MC16596Sibera RadimNekořští ježci7300:05:2059,32
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD53105Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:03:56104,00
2MD106174Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:04:3087,34
3MD112119Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:04:3385,28
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1404Ráb PavelČeská Třebová5200:04:55104,00
2ME179189Krumer MiroslavMK Ostrov4900:05:5980,25
3ME182117Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:06:0577,35
4ME194198Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:07:3346,45
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA392Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:45104,00
2ZA8924Goňová NikolaOB TJ Sokol Žamberk9700:04:1987,24
3ZA9034Keprtová ErikaDlouhoňovice9500:04:2085,70
4ZA116113Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:3777,10
5ZA162134Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:05:1858,96
6ZA19241Neškudlová KristýnaBühler Žamberk9300:06:4918,19
7ZA19519Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:10:513,00
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB60147Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:04:00104,00
2ZB100196Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:04:2791,03
3ZB105125Přikrylová StázaDeštné v Orlických horách8700:04:3088,70
4ZB135137Fliedrová ZdenkaF-BIKE KLUB SÁDEK8000:04:5278,36
5ZB151106Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:05:0373,85
6ZB161145Přikrylová Helena-8300:05:1369,56
7ZB173123Stratilová JanaŽamberk7900:05:2763,89
8ZB185183Hrdinová LucieBühler Žamberk8400:06:1046,08
9ZB18940Skýbová JanaBühler Žamberk8800:06:2240,87
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6453Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:03104,00
2ZC104193Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:04:2991,19
3ZC12429Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4384,49
4ZC133181Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:04:5279,86
5ZC15897Pražanová MiškaNekořští ježci7600:05:1072,43
6ZC19391Krejčíková BarboraVeselé volno Sezemice7600:07:1321,38
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7850Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:14104,00
2ZD190200Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2749,77
Trať 0,9 km, 45 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51201Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:00104,00
1MA2136Hübner KryštofTJ Sokol Hradec Králové9500:03:01104,00
2MA31Dostálek VojtěchLetohrad0200:03:02101,00
3MA4135Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:0697,95
2M55112Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:1096,89
4MA6120Koukola PetrLíšnice-IMPERO9000:03:1094,89
1MJ736Gregor JanBiatlon Letohrad0400:03:11104,00
1MB8140Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:03:13104,00
5MA922Kubišta MichalLetohrad9000:03:1790,73
3M51037Hurta ŠimonBiatlon Letohrad0600:03:1891,06
1M4116Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:19104,00
2MJ1218Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:03:2196,53
6MA13118Čejka PavelViktorkamps.cz9000:03:2785,34
4M51433Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:03:2785,22
2MB1549Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:03:2794,52
2M416188Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2897,21
7MA17197Dostál OndřejDOSITEAM9000:03:2984,40
8MA18162Franke Lukáš1. FC Žamberk8500:03:2984,06
3M419190Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:3095,56
9MA2020Lux RadekDlouhoňovice8400:03:3083,68
9MA2038Hanák PetrHKAnimo8400:03:3083,68
3MB2293Trojan RadekSlatiňáci8100:03:3092,12
4MB23103Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:03:3289,97
5MB24133Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:03:3389,45
5M525173Suchodol OndřejLetohrad0700:03:3381,67
4M426152Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:03:3492,49
6MB2788Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3489,09
5M428130Fajfr AlešFC Žamberk0900:03:3592,04
11MA28132Slabý JanBühler Žamberk9000:03:3581,07
12MA3048Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:03:3580,68
7MB3126Brdíček DavidŽamberk8200:03:3787,64
1Z43286Morávková LucieVENCL TÝM, Ústí nad Orlicí0800:03:38104,00
13MA33109Vaško AdamAST -skialpsnami.cz8900:03:4077,85
6M434187Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:4188,71
7M43585Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:03:4288,26
14MA36127Krejčí MichalPísečná8500:03:4575,51
1Z537163Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:45104,00
8M438160Strnad VítSpartak Letohrad0800:03:4586,69
1ZA392Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:45104,00
15MA4017Šebek MichalČeská Třebová8400:03:4674,85
2Z4415Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4897,68
1M34216Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:48104,00
1MC433Hauf JanBuhler Žamberk7100:03:48104,00
1M24427Brdíček Filip1.FC Žamberk1300:03:48104,00
16MA45172Mencák JiříFitmin Žamberk8400:03:4973,24
2MC4635Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:03:50101,25
17MA4783Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:5072,63
9M4487Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5283,27
3Z449166Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:5394,11
2M250149Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5499,32
8MB51158Dusil MartinVamberk7400:03:5478,49
10M452153Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:03:5482,06
1Z353138Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:56104,00
1MD53105Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:03:56104,00
18MA55154Šembera JiříPijatlon9100:03:5768,85
9MB5651Malý LubošDlouhoňovice7900:03:5876,83
3MC57131Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5896,34
3M258170Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5996,39
2M35946Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0096,63
1ZB60147Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:04:00104,00
3M361175Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:0095,41
19MA62199Švec MartinVK Choceň8700:04:0166,63
10MB6392Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:04:0274,70
1ZC6453Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:03104,00
2Z365124Stratilová AnnaSK Žamberk1000:04:0498,69
4M36684Jansa ŠtěpánBiatlon Letohrad1100:04:0492,83
6M567101Jaroš MatějŽamberk0700:04:0763,22
4M268169Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0791,56
5M369122Cvrček JáchymAtletika Polička1000:04:0891,20
11MB70143Němec RadekLitomyšl7700:04:0970,91
4MC7194Pražák TomášJiskra Hylváty7100:04:1090,33
20MA72191Forman FilipBühler Žamberk9200:04:1061,41
5MC7295Keprta MiroslavBuhler Žamberk7000:04:1090,24
7M57452Malý AdamDlouhoňovice0600:04:1061,17
5M27531Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:1289,59
12MB76300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:1368,94
3MJ7756Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1368,09
1ZD7850Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:14104,00
11M47955Sibera VojtěchBühler Žamberk0800:04:1571,62
6M28069Mihulka JanAtletika Žamberk1300:04:1687,92
4Z481164Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:1682,59
21MA8132Maixner JakubBühler Žamberk9200:04:1658,08
5Z48381Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:04:1782,32
7M284176Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:1787,35
3Z38580Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:1791,95
1Z28647Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:17104,00
6Z487165Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:1881,90
7Z488148Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1881,53
2ZA8924Goňová NikolaOB TJ Sokol Žamberk9700:04:1987,24
3ZA9034Keprtová ErikaDlouhoňovice9500:04:2085,70
1ZJ91179Brožková TerezaLPU0400:04:20104,00
1M192111Kovář MatyášŘetová1400:04:21104,00
4Z39379Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:2189,38
4Z39377Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:2189,38
6M39571Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:04:2483,98
13MB9699Hartman KarelDolní Dobrouč7700:04:2562,49
2Z29766Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:2598,92
2M19868Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:26100,08
3M1998Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:2699,04
2ZB100196Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:04:2791,03
6Z3101108Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2886,53
6MC102180Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:04:2882,28
8M210387Konečný Oliver1. FC Žamberk1300:04:2982,07
2ZC104193Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:04:2991,19
3ZB105125Přikrylová StázaDeštné v Orlických horách8700:04:3088,70
2MD106174Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:04:3087,34
14MB107194Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:04:3159,69
3Z2108116Blechová NelaSpartak Letohrad1200:04:3195,78
7Z310978Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:04:3185,13
9M211067Venclů VojtěchAtletika Žamberk1300:04:3280,76
7MC11121Dytrt AlešBühler Žamberk6600:04:3280,43
3MD112119Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:04:3385,28
7M311370Duspiva FilipAtletika Žamberk1100:04:3479,40
4Z211413Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3592,99
22MA11542Roleček JaroslavBuhlerCZ9300:04:3746,59
4ZA116113Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:3777,10
8M311764Zucha IljaAtletika Žamberk1000:04:3877,86
10M211830Hrdina Matěj Josef1. FCŽamberk1300:04:3977,42
5Z2119107Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:4091,36
8Z4120156Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:04:4071,75
9Z4121167Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:4071,52
23MA122141Trýb AdamOB T. J. Sokol Žamberk9400:04:4144,36
6Z2123128Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:4290,31
3ZC12429Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4384,49
9M3125182Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:4375,44
11M2126146Brožek VáclavŽamberk1300:04:4575,09
7Z212789Krejčíková AmálkaBetlemRiders Junior1200:04:4589,30
8Z3128177Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4678,80
4M112911Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4690,12
9Z313063Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:4877,99
5M1131195Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:4889,27
12M213212Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:5172,28
4ZC133181Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:04:5279,86
10Z3134144Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:5276,13
4ZB135137Fliedrová ZdenkaF-BIKE KLUB SÁDEK8000:04:5278,36
24MA136186Prický MartinČeská Třebová0000:04:5237,98
8Z213773Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:5386,26
9Z213865Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:5485,87
10Z413976Špinlerová VanesaAtletika Žamberk0900:04:5464,95
1ME1404Ráb PavelČeská Třebová5200:04:55104,00
8MC140185Řehák RudolfDamníkov7300:04:5570,40
9MC14257Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5670,18
6M114328Hájek AlešOB Česká Třebová1500:04:5686,24
11Z314474Králová PetraAtletika Žamberk1100:04:5873,70
1Z1145126Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:58104,00
2Z1146110Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:05:00101,60
10M314754Sibera RichardBühler Žamberk1000:05:0068,18
10Z214810Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:0083,34
7M114915Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0184,43
3Z1150114Karvay Ellie MariaSK Deštné v Orlických horách1500:05:0199,99
5ZB151106Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:05:0373,85
13M215290Krejčík ŠtěpánVeselé volno Sezemice1300:05:0366,96
12Z3153178Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0470,99
4Z1154121Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0697,38
8M1155157Pech LukášAtletika Žamberk1500:05:0881,93
9M1156155Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:05:0981,55
5Z1157115Blechová NatálieTJ Spartak Letohrad1400:05:0996,48
5ZC15897Pražanová MiškaNekořští ježci7600:05:1072,43
15MB15944Juliš JiříBühler CZ7600:05:1138,91
10M116014Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:05:1280,08
6ZB161145Přikrylová Helena-8300:05:1369,56
5ZA162134Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:05:1858,96
14M2163139Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK1300:05:1860,41
11Z2164159Spisar Emma-1200:05:1975,98
10MC16596Sibera RadimNekořští ježci7300:05:2059,32
11M1165171Mencák JiříFitmin Žamberk1600:05:2077,01
25MA167192Doleček MartinBühler Žamberk9000:05:2221,71
11M316798Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:05:2258,67
12Z2169102Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:05:2474,19
12M117025Hartman TomášKB Letohrad1400:05:2475,47
13Z317175Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:2562,02
13M117161Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:05:2575,12
7ZB173123Stratilová JanaŽamberk7900:05:2763,89
6Z11749Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:05:2790,40
7Z1175161Franková Anežka1. FC Žamberk1500:05:3488,15
14M117639Skýba AdamBühler Žamberk1500:05:3870,20
13Z2177151Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:4466,37
14Z317872Kašparová DenisaAtletika Žamberk1000:05:4653,31
2ME179189Krumer MiroslavMK Ostrov4900:05:5980,25
8Z118059Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:06:0178,99
14Z2181100Dufková MariePardubice1300:06:0259,13
3ME182117Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:06:0577,35
16MB183184Rybička TomášBühler Žamberk8000:06:0610,34
15Z218462Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:06:0757,45
8ZB185183Hrdinová LucieBühler Žamberk8400:06:1046,08
9Z118658Lehká LauraAtletika Žamberk1500:06:1175,70
15M2187168Mihulka Lukᚎamberk1300:06:1137,21
10Z1188150Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:06:1275,19
9ZB18940Skýbová JanaBühler Žamberk8800:06:2240,87
2ZD190200Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2749,77
15M119123Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:06:4843,37
6ZA19241Neškudlová KristýnaBühler Žamberk9300:06:4918,19
6ZC19391Krejčíková BarboraVeselé volno Sezemice7600:07:1321,38
4ME194198Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:07:3346,45
7ZA19519Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:10:513,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51201Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:00104,00
2MA2136Hübner KryštofTJ Sokol Hradec Králové9500:03:01101,94
3MA31Dostálek VojtěchLetohrad0200:03:0299,94
4MA4135Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:0696,89
5M55112Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:03:1094,89
6MA6120Koukola PetrLíšnice-IMPERO9000:03:1094,83
7MJ736Gregor JanBiatlon Letohrad0400:03:1194,33
8MB8140Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:03:1393,06
9MA922Kubišta MichalLetohrad9000:03:1790,67
10M51037Hurta ŠimonBiatlon Letohrad0600:03:1890,06
11M4116Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:1989,78
12MJ1218Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:03:2188,56
13MA13118Čejka PavelViktorkamps.cz9000:03:2785,28
14M51433Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:03:2785,22
15MB1549Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:03:2785,06
16M416188Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2884,50
17MA17197Dostál OndřejDOSITEAM9000:03:2984,33
18MA18162Franke Lukáš1. FC Žamberk8500:03:2984,00
19M419190Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:3083,78
20MA2020Lux RadekDlouhoňovice8400:03:3083,61
20MA2038Hanák PetrHKAnimo8400:03:3083,61
22MB2293Trojan RadekSlatiňáci8100:03:3083,56
23MB23103Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:03:3282,33
24MB24133Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:03:3381,78
25M525173Suchodol OndřejLetohrad0700:03:3381,67
26M426152Hanuš AdamSpartak Letohrad0800:03:3481,50
27MB2788Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3481,39
28M428130Fajfr AlešFC Žamberk0900:03:3581,00
28MA28132Slabý JanBühler Žamberk9000:03:3581,00
30MA3048Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:03:3580,61
31MB3126Brdíček DavidŽamberk8200:03:3779,83
32MA33109Vaško AdamAST -skialpsnami.cz8900:03:4077,78
33M434187Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:4177,33
34M43585Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:03:4276,83
35MA36127Krejčí MichalPísečná8500:03:4575,44
36M438160Strnad VítSpartak Letohrad0800:03:4575,11
37MA4017Šebek MichalČeská Třebová8400:03:4674,78
38M34216Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4873,78
39MC433Hauf JanBuhler Žamberk7100:03:4873,67
40M24427Brdíček Filip1.FC Žamberk1300:03:4873,56
41MA45172Mencák JiříFitmin Žamberk8400:03:4973,17
42MC4635Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:03:5072,72
43MA4783Holovský JakubAtletika Žamberk8600:03:5072,56
44M4487Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5271,33
45M250149Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5470,17
46MB51158Dusil MartinVamberk7400:03:5470,06
47M452153Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:03:5470,00
48MD53105Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:03:5669,22
49MA55154Šembera JiříPijatlon9100:03:5768,78
50MB5651Malý LubošDlouhoňovice7900:03:5868,28
51MC57131Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:5867,78
52M258170Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:5967,72
53M35946Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0067,00
54M361175Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:0066,72
55MA62199Švec MartinVK Choceň8700:04:0166,56
56MB6392Krejčík LubošVeselé volno Sezemice7500:04:0266,00
57M36684Jansa ŠtěpánBiatlon Letohrad1100:04:0464,72
58M567101Jaroš MatějŽamberk0700:04:0763,22
59M268169Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:04:0762,89
60M369122Cvrček JáchymAtletika Polička1000:04:0862,67
61MB70143Němec RadekLitomyšl7700:04:0961,94
62MC7194Pražák TomášJiskra Hylváty7100:04:1061,44
63MA72191Forman FilipBühler Žamberk9200:04:1061,33
63MC7295Keprta MiroslavBuhler Žamberk7000:04:1061,33
65M57452Malý AdamDlouhoňovice0600:04:1061,17
66M27531Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:1260,39
67MB76300Kalous PetrSK Žamberk7700:04:1359,83
68MJ7756Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:1359,56
69M47955Sibera VojtěchBühler Žamberk0800:04:1558,50
70M28069Mihulka JanAtletika Žamberk1300:04:1658,28
71MA8132Maixner JakubBühler Žamberk9200:04:1658,00
72M284176Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:04:1757,56
73M192111Kovář MatyášŘetová1400:04:2155,50
74M39571Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:04:2453,56
75MB9699Hartman KarelDolní Dobrouč7700:04:2552,94
76M19868Malátek MatějAtletika Žamberk1400:04:2652,72
77M1998Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:04:2652,67
78MC102180Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:04:2851,28
79M210387Konečný Oliver1. FC Žamberk1300:04:2950,89
80MD106174Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:04:3050,06
81MB107194Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:04:3149,94
82M211067Venclů VojtěchAtletika Žamberk1300:04:3249,22
83MC11121Dytrt AlešBühler Žamberk6600:04:3248,94
84MD112119Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:04:3348,67
85M311370Duspiva FilipAtletika Žamberk1100:04:3447,78
86MA11542Roleček JaroslavBuhlerCZ9300:04:3746,50
87M311764Zucha IljaAtletika Žamberk1000:04:3845,83
88M211830Hrdina Matěj Josef1. FCŽamberk1300:04:3945,00
89MA122141Trýb AdamOB T. J. Sokol Žamberk9400:04:4144,28
90M3125182Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:4342,78
91M2126146Brožek VáclavŽamberk1300:04:4542,06
92M112911Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:04:4641,22
93M1131195Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:4840,00
94M213212Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:5138,50
95MA136186Prický MartinČeská Třebová0000:04:5237,89
96MC140185Řehák RudolfDamníkov7300:04:5536,28
96ME1404Ráb PavelČeská Třebová5200:04:5536,28
98MC14257Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:5636,00
99M114328Hájek AlešOB Česká Třebová1500:04:5635,61
100M314754Sibera RichardBühler Žamberk1000:05:0033,61
101M114915Bříza David DejvTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0133,00
102M215290Krejčík ŠtěpánVeselé volno Sezemice1300:05:0331,78
103M1155157Pech LukášAtletika Žamberk1500:05:0829,39
104M1156155Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:05:0928,83
105MB15944Juliš JiříBühler CZ7600:05:1127,72
106M116014Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:05:1226,72
107M2163139Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK1300:05:1823,50
108M1165171Mencák JiříFitmin Žamberk1600:05:2022,28
108MC16596Sibera RadimNekořští ježci7300:05:2022,28
110M316798Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:05:2221,61
110MA167192Doleček MartinBühler Žamberk9000:05:2221,61
112M117025Hartman TomášKB Letohrad1400:05:2420,06
113M117161Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:05:2519,56
114M117639Skýba AdamBühler Žamberk1500:05:3812,44
115ME179189Krumer MiroslavMK Ostrov4900:05:593,00
116ME182117Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh4700:06:053,00
117MB183184Rybička TomášBühler Žamberk8000:06:063,00
118M2187168Mihulka Lukᚎamberk1300:06:113,00
119M119123Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:06:483,00
120ME194198Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:07:333,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43286Morávková LucieVENCL TÝM, Ústí nad Orlicí0800:03:38104,00
2Z537163Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:03:4598,83
3ZA392Haufová ZuzanaSDH Lukavice0200:03:4597,69
4Z4415Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:4895,68
5Z449166Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:5393,11
6Z353138Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:5691,87
7ZB60147Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:04:0089,85
8ZC6453Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:0388,70
9Z365124Stratilová AnnaSK Žamberk1000:04:0488,29
10ZD7850Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:1483,46
11Z481164Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:1682,59
12Z48381Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:04:1782,32
13Z38580Králová MagdalenaAtletika Žamberk1000:04:1782,09
14Z28647Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:04:1781,99
15Z487165Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:1881,90
16Z488148Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:1881,53
17ZA8924Goňová NikolaOB TJ Sokol Žamberk9700:04:1981,44
18ZA9034Keprtová ErikaDlouhoňovice9500:04:2080,89
19ZJ91179Brožková TerezaLPU0400:04:2080,75
20Z39377Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:2180,39
20Z39379Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:04:2180,39
22Z29766Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:2578,36
23ZB100196Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:04:2777,77
24Z3101108Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2877,31
25ZC104193Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:04:2976,67
26ZB105125Přikrylová StázaDeštné v Orlických horách8700:04:3076,30
27Z2108116Blechová NelaSpartak Letohrad1200:04:3175,84
28Z310978Szabó IsabellaAtletika Žamberk1100:04:3175,79
29Z211413Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:04:3573,73
30ZA116113Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:3773,04
31Z2119107Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:4071,80
32Z4120156Hrabáčková NelaAtletika Žamberk0800:04:4071,75
33Z4121167Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:4071,52
34Z2123128Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:4270,56
35ZC12429Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4370,33
36Z212789Krejčíková AmálkaBetlemRiders Junior1200:04:4569,36
37Z3128177Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:04:4668,95
38Z313063Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:04:4868,08
39ZC133181Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:04:5266,28
40Z3134144Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:5266,05
41ZB135137Fliedrová ZdenkaF-BIKE KLUB SÁDEK8000:04:5266,01
42Z213773Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:04:5365,78
43Z213865Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:5465,32
44Z413976Špinlerová VanesaAtletika Žamberk0900:04:5464,95
45Z314474Králová PetraAtletika Žamberk1100:04:5863,44
46Z1145126Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová1400:04:5863,16
47Z1146110Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:05:0062,61
48Z214810Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:05:0062,33
49Z1150114Karvay Ellie MariaSK Deštné v Orlických horách1500:05:0161,78
50ZB151106Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:05:0361,05
51Z3153178Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0460,50
52Z1154121Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:05:0659,58
53Z1157115Blechová NatálieTJ Spartak Letohrad1400:05:0958,34
54ZC15897Pražanová MiškaNekořští ježci7600:05:1058,02
55ZB161145Přikrylová Helena-8300:05:1356,32
56ZA162134Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:05:1854,29
57Z2164159Spisar Emma-1200:05:1953,65
58Z2169102Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:05:2451,54
59Z317175Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:2550,80
60ZB173123Stratilová JanaŽamberk7900:05:2750,07
61Z11749Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:05:2750,02
62Z1175161Franková Anežka1. FC Žamberk1500:05:3446,95
63Z2177151Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:05:4442,31
64Z317872Kašparová DenisaAtletika Žamberk1000:05:4641,39
65Z118059Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk1500:06:0134,41
66Z2181100Dufková MariePardubice1300:06:0233,76
67Z218462Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:06:0731,79
68ZB185183Hrdinová LucieBühler Žamberk8400:06:1030,45
69Z118658Lehká LauraAtletika Žamberk1500:06:1129,90
70Z1188150Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:06:1229,21
71ZB18940Skýbová JanaBühler Žamberk8800:06:2224,71
72ZD190200Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2722,60
73ZA19241Neškudlová KristýnaBühler Žamberk9300:06:4912,17
74ZC19391Krejčíková BarboraVeselé volno Sezemice7600:07:133,00
75ZA19519Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:10:513,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód