Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

30.4.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 30.4.2023
  • zobrazeno již 538x
  • místo konání: Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
  • GPS: 50.0288N, 16.59025E
  • pořadatel: OA TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Malák, Jablonné nad Orlicí
od 10:00 hodin

Přihlášky

online do 28. 4. ZDE
nebo na místě od 8:30, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí - 200 Kč
mládež - 20 Kč

Popis tratě

délka: 7,5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Vacek
tel. 604 647 765

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

apesavj@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2022Memoriál Quido Štěpánka139
2.10.2021Memoriál Q. Štěpánka -
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka-
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2685

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6914
Krátký František4314
Hübl Radek8813
Matyášová Jana6512
Dostálek Petr6712
Stránský Aleš6012
Mannlová Jana8012
Novotný Luděk6211
Fajfr František7210
Krupička Miroslav5310
Šimůnek Jan8210
Bielčik Jindřich4010
Borek Petr709
Dostál Ladislav569
Živný Marek919
Purkert Martin908
Gregora Filip028
Sadílek Ota468
Borková Agáta028
Bogdał Roman798
Ženčák Jaroslav618
Borek Viktor048
Nechvíl Petr918
Červ Miloslav508
Kalous Petr778
Sontáková Lenka918
Hrdina Pavel888
Vítek Miroslav728
Sejkorová Lenka638
Stránská Michaela977
Abrahám Luděk027
Moravec Jiří967
Gregora Jan007
Šimůnková Pavla777
Stránská Adéla917
Serbousková Sára047
Moravec Martin847
Faltusová Kateřina997
Krejčí Stanislav637
Marek Jiří437
Dostálek Vojtěch027
Boháč Bonifác017
Fajfr Marek067
Vévodová Martina907
Vondra Vojtěch987
Krátký Luboš627
Hanuš Petr647
Gregora Zdenek737
Pešava Jan007
Jirásková Eva647

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školáci r.2014-16 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:10104,00
2M1570Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:1495,09
3M1765Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1692,18
4M1958Král JiříJablonné nad Orlicí1500:01:1887,60
5M11068Hartman TomášKB Letohrad1400:01:1986,86
6M11152Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2085,25
7M11367Štěpánek Viktor-1400:01:2380,50
8M11462Navrátil AdamŽamberk1600:01:2479,63
9M11555Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:2479,61
10M11651Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:2478,72
11M11759Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:2478,54
12M11971Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2577,54
13M12272Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2775,28
14M12363Pech Lukᚎamberk1500:01:2774,75
15M12569Kopecký MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:2873,44
16M12673Vychytil MaximVerměřovice - Turecko1600:01:2972,15
17M12774Novák KryštofJablonné n.O.1600:01:2972,04
18M12860Junek SebastianBystřec1500:01:3070,66
19M12961Bílek BartolomějŽamberk1500:01:3069,63
20M13066Brom TomášBromíci - Týn nad Vltavou1600:01:3169,50
21M13164Štefek JakubŽamberk1600:01:3267,95
22M13256Wágner JonášBystřec1500:01:3366,39
23M13557Wágner JanBystřec1500:01:3464,08
24M13953Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3956,64
25M14175Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:01:4449,35
Školačky r. 2014-16 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1217Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:11104,00
2Z135Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:13100,39
3Z1416Paříková BáraMETEOR Brno1400:01:1498,03
4Z1612Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:1594,77
5Z1813Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1693,11
6Z11214Vinklerová LucieAtletika Jablonné n.O.1500:01:2383,87
7Z1182Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2581,10
8Z1208Hanušová ErikaBiatlon Letohrad1600:01:2580,65
9Z1216Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:2679,22
10Z1247Ludwigová JustýnaZblázněná kočka1500:01:2877,30
11Z1333Brožková IsabelaŽamberk1500:01:3369,71
12Z1341Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3468,30
13Z1369Hrdinová EliškaMistrovice1600:01:3665,99
14Z1374Lehká LauraŽamberk1500:01:3764,11
15Z13811Staňková MagdaAtletika Jablonné n.O.1600:01:3862,49
16Z14010Římalová EmaCOET1600:01:4355,88
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21150Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:36104,00
2M22142Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:36101,26
3M24149Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:4195,75
4M25145Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:01:4293,64
5M28148Moravec MatějKB Letohrad1200:01:4688,86
6M29147Motl RomanSokol Hnátnice1300:01:4985,86
7M210141Dušek AdamKB Letohrad1200:01:5084,70
8M212140Katzer TomášKB Letohrad1200:01:5282,76
9M214151Nožka DavidAtletika Jablonné n.O.1300:01:5480,34
10M215144Brožek VáclavŽamberk1300:01:5480,28
11M220143Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:0370,79
12M228146Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:02:1657,52
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z23118Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:38104,00
2Z26114Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:01:4495,82
3Z27110Veverková NatálieŽamberk1300:01:4594,35
4Z211103Kopecká TerezaKB Letohrad1200:01:5186,70
5Z213104Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5484,36
6Z216119Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:5682,21
7Z217101Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:5681,88
8Z218108Scott EllaŽamberk1300:02:0177,04
9Z219105Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:0276,08
10Z221117Majvaldová SimonaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:02:0573,22
11Z222102Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:02:0770,55
12Z223116Řeháková TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:02:0869,72
13Z224113Dostálková Barbora AnnaTěchonín1200:02:0968,50
14Z225106Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:02:1067,86
15Z226115Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:1167,14
16Z227112Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:1166,86
17Z229107Bílková LilianaŽamberk1300:02:2057,69
18Z230120Zástěrová FrantiškaAtletika Jablonné n.O.1300:02:2155,94
19Z231109Štefková AnetaŽamberk1300:02:2353,98
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31228Morávek MatějMORIN Tým Ústí nad Orlicí1100:05:15104,00
2M32230Stejskal PetrAtletika Jablonné n.O.1100:05:17101,29
3M33231Cvrček JáchymAtletika Polička1000:05:1899,97
4M34224Vácha JanKB Letohrad1100:05:2596,80
5M35221Veselý JakubKB Letohrad1000:05:3194,98
6M36225Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:05:3194,89
7M37222Suchodol KryštofKB Letohrad1100:05:3693,27
8M38220Kvapil JaroslavKB Letohrad1000:05:4291,27
9M39232Brůna Tomáš-1000:05:5387,93
10M310223Svoboda JiříKB Letohrad1100:05:5487,36
11M311229Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:06:0384,61
12M312227Černohous HugoFotbal Jablonné n.O.1100:06:3375,23
13M314226Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:07:2359,18
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31191Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:23104,00
2Z32189Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:25101,01
3Z33181Kopecká RáchelŽamberk1000:03:3495,51
4Z34193Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:3991,97
5Z35194Šulcová BarboraAtletika Jablonné n.O.1100:03:4091,27
6Z36183Tomanová VeronikaŽamberk1100:03:4190,89
7Z37187Faltusová KristinaKB Letohrad1100:03:4290,40
8Z38190Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4390,22
9Z39185Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4688,59
10Z310184Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4987,15
11Z311182Szabó IsabellaŽamberk1100:03:5086,53
12Z312180Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5484,55
13Z313188Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:0380,08
14Z314186Motlová SáraSokol Hnátnice1100:04:1673,63
15Z315192Wágnerová BáraAtletika Jablonné nad Orlicí1000:04:2867,87
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41288Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:05:59104,00
2M42287Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:1497,84
3M43281Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:06:2194,78
4M44284Černohous VítFotbal Jablonné n.O.0900:06:2393,28
5M45286Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:06:4387,66
6M46283Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:06:4686,74
7M47280Stejskal DanielKB Letohrad0900:07:0082,84
8M410282Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:07:1877,79
9M411285Špaček VáclavAtletika Jablonné n.O.0900:07:3672,82
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z413264Morávková LucieVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:06:47104,00
2Z415263Jedličková TerezaŽamberk0800:07:5585,34
3Z416262Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:08:0581,88
4Z417260Koutníková Eva RozárieTJ Spartak Letohrad0900:08:5368,93
5Z418261Ferancová VendulaKB Letohrad0900:09:3458,99
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51324Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:10:04104,00
2M52328Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:10:3696,69
3M55327Brůna MichalAlbrechtice0700:12:3176,62
4M57325Mareš VítJablonné nad Orlicí0700:12:4073,98
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z58301Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:01104,00
2Z59300Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:07:1499,06
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16376Bukáček MarekAtletika Polička0400:32:40104,00
2MJ30365Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:40:5476,79
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Hübl RadekVencl Tým8800:26:39104,00
2MA2389Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:27:11100,01
3MA3382Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:28:1295,18
4MA4377Vacek JiříČumíš na mě?8700:28:3193,01
5MA6380Moravec MartinVencl Tým8400:29:3788,87
6MA7375Kamenský ZdeněkLanškroun9600:29:4888,22
7MA15374Čejka PavelViktorkamps.cz9000:32:3377,90
8MA17361Vacek JiříTK Sokol Jamné nad Orlicí9400:32:5776,38
9MA20384Šebek Michal-8400:34:1071,83
10MA25367Cvrček JáchymAtletika Polička1000:36:4162,36
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5391Fliedr TomášF - BIKE Klub Sádek7600:28:40104,00
2MB8378Šimek PetrVencl Tým / www.zeleneudoli.cz7700:30:0297,24
3MB12368Fliedr JiříF- Bike Klub Sádek8000:31:2291,56
4MB13383Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:31:2790,26
5MB14400Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:31:4289,39
6MB21393Dusil MartinVamberk7400:34:4578,76
7MB24394Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:36:3272,52
8MB29399Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:39:4261,52
9MB31385Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8100:41:4754,21
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9387Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:30:43104,00
2MC10398Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:30:57101,28
3MC18373Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:33:1292,92
4MC19363Fogl MarekJBL - Standa tým7200:34:1088,82
5MC23386Hubálek MilošSlezská 279, Jablonné n.O.7200:35:1685,21
6MC27369Pražák TomášJiskra Hylváty7100:36:5979,64
7MC33364Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2155,62
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11388Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:31:01104,00
2MD22379Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:34:4689,91
3MD26371Dostál LadislavMoravská Třebová5600:36:4882,36
4MD28372Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:38:0677,19
5MD32362Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:42:2563,25
6MD34366Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:50:1438,08
7MD35392Novotný Přemysl3D Fitness5901:00:255,26
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12396Krátký FrantišekKrálíky4300:14:29104,00
2ME14395Ráb PavelČeská Třebová5200:15:0398,13
3ME18381Krumer MiroslavMK Ostrov4900:18:0775,97
4ME19390Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:18:2572,92
5ME20397Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:22:5242,21
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3326Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:10:40104,00
2ZA8335Hrdinová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:13:0779,04
3ZA17334Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:17:2537,65
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4329Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:11:02104,00
2ZB6325Paříková PavlaMeteor Brno8600:12:3887,59
3ZB11337Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:14:2770,00
4ZB16330Hrdinová LenkaMistrovice8700:17:0445,26
Ženy C 45-54 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC10333Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:23104,00
2ZC13336Abrahámová VladimíraKUS Jablonné nad Orlicí7600:14:4192,19
3ZC15331Hájková LudmilaTJ Loko Česká Třebová7500:15:0488,36
Ženy D 55 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9332Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:16104,00
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:10104,00
1Z1217Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:11104,00
2Z135Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:13100,39
3Z1416Paříková BáraMETEOR Brno1400:01:1498,03
2M1570Staněk MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:1495,09
4Z1612Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:1594,77
3M1765Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová1400:01:1692,18
5Z1813Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:1693,11
4M1958Král JiříJablonné nad Orlicí1500:01:1887,60
5M11068Hartman TomášKB Letohrad1400:01:1986,86
6M11152Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2085,25
6Z11214Vinklerová LucieAtletika Jablonné n.O.1500:01:2383,87
7M11367Štěpánek Viktor-1400:01:2380,50
8M11462Navrátil AdamŽamberk1600:01:2479,63
9M11555Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:2479,61
10M11651Bříza David DejvTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:2478,72
11M11759Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:2478,54
7Z1182Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2581,10
12M11971Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2577,54
8Z1208Hanušová ErikaBiatlon Letohrad1600:01:2580,65
9Z1216Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:2679,22
13M12272Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2775,28
14M12363Pech Lukᚎamberk1500:01:2774,75
10Z1247Ludwigová JustýnaZblázněná kočka1500:01:2877,30
15M12569Kopecký MatějAtletika Jablonné n.O.1400:01:2873,44
16M12673Vychytil MaximVerměřovice - Turecko1600:01:2972,15
17M12774Novák KryštofJablonné n.O.1600:01:2972,04
18M12860Junek SebastianBystřec1500:01:3070,66
19M12961Bílek BartolomějŽamberk1500:01:3069,63
20M13066Brom TomášBromíci - Týn nad Vltavou1600:01:3169,50
21M13164Štefek JakubŽamberk1600:01:3267,95
22M13256Wágner JonášBystřec1500:01:3366,39
11Z1333Brožková IsabelaŽamberk1500:01:3369,71
12Z1341Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3468,30
23M13557Wágner JanBystřec1500:01:3464,08
13Z1369Hrdinová EliškaMistrovice1600:01:3665,99
14Z1374Lehká LauraŽamberk1500:01:3764,11
15Z13811Staňková MagdaAtletika Jablonné n.O.1600:01:3862,49
24M13953Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3956,64
16Z14010Římalová EmaCOET1600:01:4355,88
25M14175Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:01:4449,35
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21150Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:36104,00
2M22142Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:36101,26
1Z23118Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:38104,00
3M24149Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:4195,75
4M25145Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:01:4293,64
2Z26114Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:01:4495,82
3Z27110Veverková NatálieŽamberk1300:01:4594,35
5M28148Moravec MatějKB Letohrad1200:01:4688,86
6M29147Motl RomanSokol Hnátnice1300:01:4985,86
7M210141Dušek AdamKB Letohrad1200:01:5084,70
4Z211103Kopecká TerezaKB Letohrad1200:01:5186,70
8M212140Katzer TomášKB Letohrad1200:01:5282,76
5Z213104Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:5484,36
9M214151Nožka DavidAtletika Jablonné n.O.1300:01:5480,34
10M215144Brožek VáclavŽamberk1300:01:5480,28
6Z216119Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:5682,21
7Z217101Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:5681,88
8Z218108Scott EllaŽamberk1300:02:0177,04
9Z219105Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:0276,08
11M220143Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:0370,79
10Z221117Majvaldová SimonaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:02:0573,22
11Z222102Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:02:0770,55
12Z223116Řeháková TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:02:0869,72
13Z224113Dostálková Barbora AnnaTěchonín1200:02:0968,50
14Z225106Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:02:1067,86
15Z226115Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:1167,14
16Z227112Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:1166,86
12M228146Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:02:1657,52
17Z229107Bílková LilianaŽamberk1300:02:2057,69
18Z230120Zástěrová FrantiškaAtletika Jablonné n.O.1300:02:2155,94
19Z231109Štefková AnetaŽamberk1300:02:2353,98
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31191Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:23104,00
2Z32189Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:25101,01
3Z33181Kopecká RáchelŽamberk1000:03:3495,51
4Z34193Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:3991,97
5Z35194Šulcová BarboraAtletika Jablonné n.O.1100:03:4091,27
6Z36183Tomanová VeronikaŽamberk1100:03:4190,89
7Z37187Faltusová KristinaKB Letohrad1100:03:4290,40
8Z38190Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4390,22
9Z39185Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4688,59
10Z310184Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4987,15
11Z311182Szabó IsabellaŽamberk1100:03:5086,53
12Z312180Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:5484,55
13Z313188Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:0380,08
14Z314186Motlová SáraSokol Hnátnice1100:04:1673,63
15Z315192Wágnerová BáraAtletika Jablonné nad Orlicí1000:04:2867,87
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31228Morávek MatějMORIN Tým Ústí nad Orlicí1100:05:15104,00
2M32230Stejskal PetrAtletika Jablonné n.O.1100:05:17101,29
3M33231Cvrček JáchymAtletika Polička1000:05:1899,97
4M34224Vácha JanKB Letohrad1100:05:2596,80
5M35221Veselý JakubKB Letohrad1000:05:3194,98
6M36225Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:05:3194,89
7M37222Suchodol KryštofKB Letohrad1100:05:3693,27
8M38220Kvapil JaroslavKB Letohrad1000:05:4291,27
9M39232Brůna Tomáš-1000:05:5387,93
10M310223Svoboda JiříKB Letohrad1100:05:5487,36
11M311229Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:06:0384,61
12M312227Černohous HugoFotbal Jablonné n.O.1100:06:3375,23
1Z413264Morávková LucieVencl Tým Ústí nad Orlicí0800:06:47104,00
13M314226Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:07:2359,18
2Z415263Jedličková TerezaŽamberk0800:07:5585,34
3Z416262Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:08:0581,88
4Z417260Koutníková Eva RozárieTJ Spartak Letohrad0900:08:5368,93
5Z418261Ferancová VendulaKB Letohrad0900:09:3458,99
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41288Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:05:59104,00
2M42287Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:1497,84
3M43281Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:06:2194,78
4M44284Černohous VítFotbal Jablonné n.O.0900:06:2393,28
5M45286Fajfr Aleš1. FC Žamberk0900:06:4387,66
6M46283Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:06:4686,74
7M47280Stejskal DanielKB Letohrad0900:07:0082,84
1Z58301Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0600:07:01104,00
2Z59300Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:07:1499,06
8M410282Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:07:1877,79
9M411285Špaček VáclavAtletika Jablonné n.O.0900:07:3672,82
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51324Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:10:04104,00
2M52328Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:10:3696,69
1ZA3326Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:10:40104,00
1ZB4329Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:11:02104,00
3M55327Brůna MichalAlbrechtice0700:12:3176,62
2ZB6325Paříková PavlaMeteor Brno8600:12:3887,59
4M57325Mareš VítJablonné nad Orlicí0700:12:4073,98
2ZA8335Hrdinová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:13:0779,04
1ZD9332Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:16104,00
1ZC10333Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:23104,00
3ZB11337Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:14:2770,00
1ME12396Krátký FrantišekKrálíky4300:14:29104,00
2ZC13336Abrahámová VladimíraKUS Jablonné nad Orlicí7600:14:4192,19
2ME14395Ráb PavelČeská Třebová5200:15:0398,13
3ZC15331Hájková LudmilaTJ Loko Česká Třebová7500:15:0488,36
4ZB16330Hrdinová LenkaMistrovice8700:17:0445,26
3ZA17334Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:17:2537,65
3ME18381Krumer MiroslavMK Ostrov4900:18:0775,97
4ME19390Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:18:2572,92
5ME20397Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:22:5242,21
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Hübl RadekVencl Tým8800:26:39104,00
2MA2389Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:27:11100,01
3MA3382Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:28:1295,18
4MA4377Vacek JiříČumíš na mě?8700:28:3193,01
1MB5391Fliedr TomášF - BIKE Klub Sádek7600:28:40104,00
5MA6380Moravec MartinVencl Tým8400:29:3788,87
6MA7375Kamenský ZdeněkLanškroun9600:29:4888,22
2MB8378Šimek PetrVencl Tým / www.zeleneudoli.cz7700:30:0297,24
1MC9387Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:30:43104,00
2MC10398Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:30:57101,28
1MD11388Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:31:01104,00
3MB12368Fliedr JiříF- Bike Klub Sádek8000:31:2291,56
4MB13383Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:31:2790,26
5MB14400Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:31:4289,39
7MA15374Čejka PavelViktorkamps.cz9000:32:3377,90
1MJ16376Bukáček MarekAtletika Polička0400:32:40104,00
8MA17361Vacek JiříTK Sokol Jamné nad Orlicí9400:32:5776,38
3MC18373Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:33:1292,92
4MC19363Fogl MarekJBL - Standa tým7200:34:1088,82
9MA20384Šebek Michal-8400:34:1071,83
6MB21393Dusil MartinVamberk7400:34:4578,76
2MD22379Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:34:4689,91
5MC23386Hubálek MilošSlezská 279, Jablonné n.O.7200:35:1685,21
7MB24394Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:36:3272,52
10MA25367Cvrček JáchymAtletika Polička1000:36:4162,36
3MD26371Dostál LadislavMoravská Třebová5600:36:4882,36
6MC27369Pražák TomášJiskra Hylváty7100:36:5979,64
4MD28372Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:38:0677,19
8MB29399Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:39:4261,52
2MJ30365Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:40:5476,79
9MB31385Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8100:41:4754,21
5MD32362Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:42:2563,25
7MC33364Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2155,62
6MD34366Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:50:1438,08
7MD35392Novotný Přemysl3D Fitness5901:00:255,26
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Hübl RadekVencl Tým8800:26:39104,00
2MA2389Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:27:11100,01
3MA3382Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:28:1295,18
4MA4377Vacek JiříČumíš na mě?8700:28:3193,01
5MB5391Fliedr TomášF - BIKE Klub Sádek7600:28:4092,46
6MA6380Moravec MartinVencl Tým8400:29:3788,87
7MA7375Kamenský ZdeněkLanškroun9600:29:4888,22
8MB8378Šimek PetrVencl Tým / www.zeleneudoli.cz7700:30:0287,34
9MC9387Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:30:4384,74
10MC10398Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:30:5783,92
11MD11388Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:31:0183,61
12MB12368Fliedr JiříF- Bike Klub Sádek8000:31:2282,32
13MB13383Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:31:2781,99
14MB14400Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:31:4281,06
15MA15374Čejka PavelViktorkamps.cz9000:32:3377,90
16MJ16376Bukáček MarekAtletika Polička0400:32:4077,45
17MA17361Vacek JiříTK Sokol Jamné nad Orlicí9400:32:5776,38
18MC18373Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:33:1275,43
19MC19363Fogl MarekJBL - Standa tým7200:34:1071,85
20MA20384Šebek Michal-8400:34:1071,83
21MB21393Dusil MartinVamberk7400:34:4569,62
22MD22379Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:34:4669,55
23MC23386Hubálek MilošSlezská 279, Jablonné n.O.7200:35:1667,69
24MB24394Černohous PavelJBL Jablonné nad Orlicí7900:36:3262,91
25MA25367Cvrček JáchymAtletika Polička1000:36:4162,36
26MD26371Dostál LadislavMoravská Třebová5600:36:4861,92
27MC27369Pražák TomášJiskra Hylváty7100:36:5961,28
28MD28372Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:38:0657,07
29MB29399Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:39:4251,08
30MJ30365Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:40:5446,55
31MB31385Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8100:41:4743,22
32MD32362Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:42:2540,84
33MC33364Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:2133,58
34MD34366Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:50:1411,55
35MD35392Novotný Přemysl3D Fitness5901:00:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3326Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:10:40104,00
2ZB4329Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:11:0298,53
3ZB6325Paříková PavlaMeteor Brno8600:12:3882,62
4ZA8335Hrdinová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:13:0777,04
5ZD9332Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:1675,67
6ZC10333Pirklová KateřinaLetohrad7600:13:2374,55
7ZB11337Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:14:2764,46
8ZC13336Abrahámová VladimíraKUS Jablonné nad Orlicí7600:14:4162,24
9ZC15331Hájková LudmilaTJ Loko Česká Třebová7500:15:0458,69
10ZB16330Hrdinová LenkaMistrovice8700:17:0439,90
11ZA17334Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:17:2536,65

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
55%

Názory na závod

Knápková Rozálie má chybně uvedenu klubovou příslušnost "TJ Sokol Klášterec nad Orlicí" Správně má být "Spartak Letohrad" takto byla přihlášena . Upozorňoval jsem na to při registraci - zde v papírech byla provedena oprava. Výsledky závodu by také mohly být přístupné o malinko dříve
jaroslav.knapek
Knápková Rozálie opravena...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód